Brekši

Sveiki! Lielupē Kalnciema rajonā ir kāds brekšus atvilcies. Šogad jau trešo reizi tur ir būts. Kā nesanāk, tā nesanāk viņus piemānīt.
20.augusts 2022, 15:19 | links
 
janis94j [17.08.22]: Sveiki!
Melasi, ko pievieno barībai, der tāda pati, ko var iegādāties lauksaimniecības veikalos?
Cik daudz to pievienot, piemēram, 1kg barības?
Der, melase ir melase, un ir aptuveni 5x lētāka.
Es parasti uz 1kg pieleju kādus 100-150 gr. Bet tas baigi uz aci jāskatās. Biku par daudz un barība sačakarēta.
17.augusts 2022, 09:53 | links
 
Sveiki!
Melasi, ko pievieno barībai, der tāda pati, ko var iegādāties lauksaimniecības veikalos?
Cik daudz to pievienot, piemēram, 1kg barības?
17.augusts 2022, 09:23 | links
 
Jā breksis šogad švaks
9.augusts 2022, 19:30 | links
 
no sestdienas un svētdienu biju lielupē pie slokas tilta, viens breksis uz 1,6kg, pārītis ap kg ... visi paņēma ap vienu laiku, pēc tam visu nakti klusums .. strādāja tikai nakts tārps, ne pinki, ne baltie, ne motilis vispār netika aiztikts .. šogad kaut kā dikti bēdīgi ar breksi, vismaz man ..
8.augusts 2022, 13:01 | links
 
Carnikavā biju piektdienas naktī uz sestdienas rītu. Sākumā ļoti kūtri, pāris gb. līdz kg līdz četriem, tad viens ap 2kg, tālāk mazāki. Pēc brīža viens pie krasta nogāja (uzliku mazo āķi [16.], jo gribēja ļoti mazu kumosu). Tad vēlviens labs uz točkas aizgāja, tad iestājās klusums. Blakus nu ļoti slikti gāja, bet pēc tam, kad man aizgāja uz točkas, tiem pēc brīža sākās biežas copes, laikam kaut kāda taisnība ir tajā, ka, ja dabu pa zobiem kāds uz punkta, tad copes var pazust :) iesaku piedomāt pie āķiem un to formas. Bija jābrauc pašam prom, bet noteikti varēja vēl ķert un ķert. Baigi bija jāspēlē jāspēlējas ar ēsmām, ņēma parasti uz kombināciju, taču uz ļoti mazām porcijām, piemēram, 2 baltie un 1 motilis. Motilis arī bija galvenā komponente, kas mainīja spēli

bbw, 7.augusts 2022, 23:59


Pilnīgi precīzi. Man gan liekas, ka breksim vajag lielu kumosu, tomēr šogad tik liela necope. Piektdien pusotru stundu ķērās smukas raudas (200 -400).
8.augusts 2022, 06:08 | links
 
Carnikavā biju piektdienas naktī uz sestdienas rītu. Sākumā ļoti kūtri, pāris gb. līdz kg līdz četriem, tad viens ap 2kg, tālāk mazāki. Pēc brīža viens pie krasta nogāja (uzliku mazo āķi [16.], jo gribēja ļoti mazu kumosu). Tad vēlviens labs uz točkas aizgāja, tad iestājās klusums. Blakus nu ļoti slikti gāja, bet pēc tam, kad man aizgāja uz točkas, tiem pēc brīža sākās biežas copes, laikam kaut kāda taisnība ir tajā, ka, ja dabu pa zobiem kāds uz punkta, tad copes var pazust :) iesaku piedomāt pie āķiem un to formas. Bija jābrauc pašam prom, bet noteikti varēja vēl ķert un ķert. Baigi bija jāspēlē jāspēlējas ar ēsmām, ņēma parasti uz kombināciju, taču uz ļoti mazām porcijām, piemēram, 2 baltie un 1 motilis. Motilis arī bija galvenā komponente, kas mainīja spēli
7.augusts 2022, 23:59 | links
 
Labvakar. Varbūt kādam varu sastādīt kompānīju ar fīderi pasēdēt copē uz 13 datumu? Esmu makšķerejis uz fīdera,bet vel daudz jāmācas un vienam garlaicīgi maksķerēt. 12,13 šomēnes brīvi un varu 24h sēdēt,ja kādam vajaga kompānīju.
7.augusts 2022, 22:42 | links
 
Sveiki, kāds varētu ieteikt vietu pie Gaujas, kur varētu piebraukt ar mašīnu un ielaisties ar laivu? Paldies :)

JANKA87, 2.augusts 2022, 22:37


Valmierā. Pilsētas peldētavā.
2.augusts 2022, 23:22 | links
 
Sveiki, kāds varētu ieteikt vietu pie Gaujas, kur varētu piebraukt ar mašīnu un ielaisties ar laivu? Paldies :)
2.augusts 2022, 22:37 | links
 
aizmirsās kg mērvienību uzlikt...
31.jūlijs 2022, 22:45 | links
 

Šodien Varkalī
25.jūlijs 2022, 15:57 | links
 
Gaujā brekši ir arī augstāk. Nedēļas divas pa Valkas pusi biju. Ķēru daudz un izmērs ir visāds,sākot no 400 gr. un uz augšu. Lielākais pagaidām man 2,2 kg.
25.jūlijs 2022, 14:51 | links
 
tikko runāju ar puikiem no Gaujas vidus :))), breksis tikai nupat nupat sākot stāties savās ierastajās vasaras vietās, BET nedēļas nogalē 2 noķertajiem brekšiem , ap 2kg, vēderos vēl bija ikri ...., tas nozīmē, ka tā ūdens lēkāšana Gaujā daļai brekšu norāva nārstu un zivis slimo, kamēr ikri uzsūksies
25.jūlijs 2022, 10:39 | links
 
es domāju, ka liela daļa aizgāja uz augšu, man Valmieras puses puikas šo gadu ļooti slavē, esot izteikti daudz vimbu un brekšu....
25.jūlijs 2022, 09:18 | links
 
ChupaKabra [18.07.22]: Vai kāds ir brekšojis šogad Carnikavā - Gaujā?? Nav sācies brekšu ņēmiens tur?
Vēl nav atnākusi, šogad baigi aizkavējušies
24.jūlijs 2022, 17:57 | links
 
Jā.
24.jūlijs 2022, 12:52 | links
 
Šodien Daugmalē.... It kā jau kaut kas notiek , bet... tomēr diezgan garlaicīgi.... 5 stundās 5 gab .... par breksi varbūt var nosaukt vienu, pārējie mazuļi.....
Blakus vīram apm 2x labāk ......
Palielās, kur un kuram 5 x labāk .... !?

cento, 23.jūlijs 2022, 23:04


Pilskalnā?
24.jūlijs 2022, 12:15 | links
 
Šodien Daugmalē.... It kā jau kaut kas notiek , bet... tomēr diezgan garlaicīgi.... 5 stundās 5 gab .... par breksi varbūt var nosaukt vienu, pārējie mazuļi.....
Blakus vīram apm 2x labāk ......
Palielās, kur un kuram 5 x labāk .... !?
23.jūlijs 2022, 23:04 | links
 
Vai kāds ir brekšojis šogad Carnikavā - Gaujā?? Nav sācies brekšu ņēmiens tur?
18.jūlijs 2022, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager