Bolderājas mols

Malgomajfisk [26.04.20]: Puiķi,nemiežat,tas vīrusiņš nemīl saulītē sildīties un vējā plivināties.Ja nebučāsieties nekas jums nekaitēs...
Pilnīgas muļķības! Toni, nu ko Tu vari šito sviestu dzīt! Tak neliecies tik neizglītots, kā tagat sevi rādi!
Viens tāds vīrusains mudaks nostāsies Tev blakus ( un pofig vai veikalā, tirgū, parkā vai uz mola) nošķaudīsies, Tu to "miglu" ieelposi vai acīs trāpīs un lieta darīta! Vai arī tā baciļu "migla" tiks Tev uz rokām un tu pēc tam paurķēsies sev pa degunu vai aci pakasīsi un arī pipec!
Beidz šeit muļķības publicēt!
26.aprīlis 2020, 17:08 | links
 
Puiķi,nemiežat,tas vīrusiņš nemīl saulītē sildīties un vējā plivināties.Ja nebučāsieties nekas jums nekaitēs...
26.aprīlis 2020, 16:55 | links
 
Un tad radās ķecerīga doma, ka viena vīrusa ir par maz.......:),:),:).

Pravietis, 26.aprīlis 2020, 14:43[/quote]


Nu kamēr pats "ielīdējs- apcirtējs" nesaķers un visu famīliju neaplipinās, tikmēr nesapratīs
26.aprīlis 2020, 16:43 | links
 
NUpat ar čomaku atgriezāmies no Bolderājas mola. Uzgājām ap 5.30- jau tad bija daudz tautas. Ņēma izteikti zaļi aprīkotu sistēmu tuvajā distancē- čoms kā sāka ar tādu slānīt, tā saslānīja līdz 11.30 kādus 7 kilo. Man piesitās nelabais- norāvu 3 sistēmas vienā vietā, pārgāju uz citu un bija sajūta, ka tas ķērājs ar pārvācās man līdzi- tur norāvu vēl 7 gabalas. Izskaudu savus un čomam visus krājumus. Pēc 10ās noraušanas apsēdos uz mola ar vārdiem- pizdohen, herr Švarc........Šitā nav bijis:):):) Tautas nejēgā- šobrīd tur 2 metru distances nav kā sugas- no rīta viss bija korekti. Bet kā sāka nākt vietējie puišeļi un Bolderājas "zieds", tā panesās anarhija. Viens puika redz, ka čoms velk, citi tobrīd nē- šams ielien starp mani un čomu- es puikam saku- 2 metri kur palika ? Puika- ja toļko dva raza zabrošu......
Pie mola kādas 10 laivas ar bija, bet tā kā tuvā distance, tad nezinu, kā viņiem tur gāja

AndrisL, 26.aprīlis 2020, 13:24


Tavā leksikonā runājot, mans paziņa "piesita" 5 kg.aizvakar. Situācija analoga. Appīpēts, apkvēpināts ar lētās mahorkas dūmiem dalījās par saviem iespaidīem. Un tad radās ķecerīga doma, ka viena vīrusa ir par maz.......:),:),:).
26.aprīlis 2020, 14:43 | links
 
NUpat ar čomaku atgriezāmies no Bolderājas mola. Uzgājām ap 5.30- jau tad bija daudz tautas. Ņēma izteikti zaļi aprīkotu sistēmu tuvajā distancē- čoms kā sāka ar tādu slānīt, tā saslānīja līdz 11.30 kādus 7 kilo. Man piesitās nelabais- norāvu 3 sistēmas vienā vietā, pārgāju uz citu un bija sajūta, ka tas ķērājs ar pārvācās man līdzi- tur norāvu vēl 7 gabalas. Izskaudu savus un čomam visus krājumus. Pēc 10ās noraušanas apsēdos uz mola ar vārdiem- pizdohen, herr Švarc........Šitā nav bijis:):):) Tautas nejēgā- šobrīd tur 2 metru distances nav kā sugas- no rīta viss bija korekti. Bet kā sāka nākt vietējie puišeļi un Bolderājas "zieds", tā panesās anarhija. Viens puika redz, ka čoms velk, citi tobrīd nē- šams ielien starp mani un čomu- es puikam saku- 2 metri kur palika ? Puika- ja toļko dva raza zabrošu......
Pie mola kādas 10 laivas ar bija, bet tā kā tuvā distance, tad nezinu, kā viņiem tur gāja
26.aprīlis 2020, 13:24 | links
 
Labrīt! Kā sodien Boldžā reņģe? Taisos uz vakara copi.
26.aprīlis 2020, 11:37 | links
 
Pārbaraucot Buļupei jābrauc taisni ,tad pāri divām sliedēm, ceļš iet paralēli sliedēm otrajā iebrauktuvē pa kreisi pretīm kādas firmas vārtiem.Tur jau varēs mašīnas redzēt.Tad pa celiņu gar žogu līdz jūrai un gar žogu līdz bākai.
25.aprīlis 2020, 23:10 | links
 
Jā sodien traki bijis
25.aprīlis 2020, 23:09 | links
 
Kā var aiziet uz BM? Gar jūras krastu vai Daugavas krastu jāiet? Cik tālu var piebraukt? Paldies.
25.aprīlis 2020, 22:42 | links
 
Šodien (šorīt) 5:30-8:00 ~7kg (tīrsvarā, astes, galvas un iekšās nost - ~3-4kg).
Ņēma tuvajā distancē, pavisam tuvajā! Reāli jokaini, jo kamēr uz mola vilka melnu muti, beigti noiedami, copmaņi, laivās nervozi pīpēja un trinās apkārt, jo lai kā gribētos, bet ~10m pie mola piebraukt ar laivu neuzdrošinājās. I labi ka tā, būtu glābēji jāsauc citādi jo bija ~50 pret 10.
Traki jokaini izskatijās ar kā staigāja turp-šurp vēlie copmaņi, jo jau ja pēc 6:00 nāca, tiem bija jāstaigā pa molu un jāenkurējas vietās kas ir 1/2 brīvas, kur neviens negrib sāvēt, jo redz Z vējš, kas nāk no Daugavas puses met vilni virsū uz mola un ... muguras.
Lai vai kā, šorīt cope bija tikai no Bolderājas mola, jo no Vecēķiem sanāk ... bez variantiem, iet pāri molam vilnis no jūras, gandrīz neviena copmaņa principā nebija.
Mazliet skumji bija redzēt, kā invalīdu ratiņos provēja uz Bolderājas mola dabūt :( Ušakoviešiem izrādās ir vienalga kas ar tās iedzīvotājiem notiek ... :( Ņemot vērā tās "muitas zonas" un arī to, kas apkārt bākai, tur mierīgi var taku reālu ierīkot, jo tur visriņķī ir principā grausti, tādi grausti ka easy var 10m nozagt, acis nemirkšķinot.
25.aprīlis 2020, 21:53 | links
 

Ap 10.00 cerēju neķert kādu reņģi...bet baigais pūtiens un viļņi drusku par traku!atgriezos atpakaļ un nebiju tāds vienīgais...tie kas bij no rīta iespējams kautko dabuja :)
25.aprīlis 2020, 13:24 | links
 
Tautas no rita bija daudz Bolderajas puse,sodien Mangalju molu copmanjus noskaloja,ieskaitot mani.
25.aprīlis 2020, 12:16 | links
 
Šodien kautkas ķeras?
25.aprīlis 2020, 11:59 | links
 
Šodien no 16:00-18:30 pilns spainis! Pat nekir mest nevajadzēja. Mierīgi par ar kātu bez spoles varētu strādāt. Tik iemērc pie paša betona, patirini un velc
24.aprīlis 2020, 23:52 | links
 
cento [24.04.20]: Google rāda, ka Bolderājas mola galā ir ēdnīca...
Ar labi! :DDD
24.aprīlis 2020, 18:52 | links
 
jā - michelin restorāns :D 0,2 škaļiks un desu maize, ja izprasi copmaņiem. VAr tekt tas tagad trendīgi slēpt labākos restorānus no publikas :D
24.aprīlis 2020, 18:48 | links
 
Google rāda, ka Bolderājas mola galā ir ēdnīca...
24.aprīlis 2020, 18:33 | links
 

Google rāda, ka Bolderājas mola galā ir ēdnīca...
24.aprīlis 2020, 18:32 | links
 
osscar [24.04.20]: tak samēri online balticmaps - tur var zīmēt līniju...man sanāk 5k/// j aiesi glisē, nebūs viļņi - nu tu saprati :D
Paldies! ;))
24.aprīlis 2020, 18:31 | links
 
osscar [24.04.20]: tak samēri online balticmaps - tur var zīmēt līniju...man sanāk 5k/// j aiesi glisē, nebūs viļņi - nu tu saprati :D
Paldies! ;))
24.aprīlis 2020, 18:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager