Makšķernieku veikali internetā

Papsi, bet iedomājies, ka tu atver paciņu, kura vēl smaržo pēs Honkongas
31.oktobris 2010, 20:10 | links
 
Ha, Viepli, jau sen visā pasaulē smaržō pat ne pēc Honkongas, bet Šanhajas šaurajām ieliņām. arī Cabelas:)) Es nupat atvēru, a tur Made no Ķīnas:DDD
31.oktobris 2010, 20:08 | links
 
Dzērvēn, es no pieredzes saku, tas, ko Vieplis tikko teica ir tīiiik fōooršīiii :)))
31.oktobris 2010, 20:06 | links
 
Papsi, bet iedomājies, ka tu atver paciņu, kura vēl smaržo pēs Honkongas...
:)))
31.oktobris 2010, 19:51 | links
 
Ir vērts? Tev tak Vieplis ieteica tepat ss.lv apskatīt. Un lētāk ar būs. Pa Ls 5-8 toč var dabūt.
31.oktobris 2010, 19:49 | links
 
Vēl ar vien galvā ir doma par svariem un ja jau ko sūta tad vel komplekta kādu māneklītu
31.oktobris 2010, 19:34 | links
 
Čingij, kas tev atkal padomā?:))
31.oktobris 2010, 19:34 | links
 
cingijs2-Atbildēšu Viepļa k-ga vietā no e-bay pakas nevar briest jo salīdzinājumā ar kabilu e-bajam katrai precei ir savs sūtītājs Cabelai visam sortimentam 1 sūtītājs-Cabela Tāpēc Cīnies ar kabilas piedāvātajām precēm.Vēl nianse e-bay tirdzniecība ir vērsta uz izsolēm./vairāksolīšana/-ja negribi pirkt par piedāvāto maximumu Cīnies un vinnē par iespējami mazāko cenu.
31.oktobris 2010, 18:12 | links
 
Viepli tev paka no ebay.com nebriest?
31.oktobris 2010, 17:57 | links
 
Gan jau ka jaunā valdība ātri šito izdzīs cauri, jo sev taču algas negriezīs nost. Bet nu skaidrs ir viens, ka dabūsim maksāt. Grāmatām gribēdams vērtību nenoblēdīsi īpaši, jo viņām cena ir otrā pusē uzdrukāta. Vienīgi retiem izdevumiem cenas nav norādītas, bet arī tas nebūs prāta darbs rādīt 7ls cenu, pakai kuras svars ir kilograms un vairāk. Tagad bija feini, norādi vērtību 100$ un miers mājās.
29.oktobris 2010, 23:06 | links
 
micuk,
nesatraucies, tas tak pirmais lasījums, paspēsi vēl saņemt paku, un formulējums -lietoti rezerves daļu komplekti jau nenozīmē, ka tām detaļām jābūt atsevišķi maisā sabērtām:)))
29.oktobris 2010, 23:03 | links
 
ehh manus pēdējos pirkumus nekādi nevar izjaukt pa detaļām. Es labāk samaksāšu kādu ls nekā bojāšu nervus ar muitniekiem un domāšu atnāks tā paka vai nē.
29.oktobris 2010, 22:55 | links
 
Micuk
sarunā lai sūta kā lietotu rezerves daļu komplektu:)))
29.oktobris 2010, 22:52 | links
 
aha un pakā iekšā 4 spoles :D ehh nāksies vien kādu kapeiku valstij maksāt, citu variantu drošu laikam nav.
29.oktobris 2010, 22:49 | links
 
Micuk, kā vienosies ar pārdevēju... Ja deklarācijā rakstīs, piemēram, used fishing reel - kāds te katalogs.
:)
29.oktobris 2010, 22:47 | links
 
Viepli un kādas zāles ir pret kataloga vērtību? Man te vienu paziņu šitā paņēma ciet. Maza vērtība, mazs invois, bet paciņa pēc kataloga sanāca pāri par 400eur nu un paņēma pēc pilnas programmas. Paziņa tiesa sūtīja regulāri tādas aizdomīgas paciņas. Ja sūtīsi reizi mēnesi tad droši vien ka izies tāds joks ar invoisiem cauri, bet ja regulāri, tad var būr visādi.
29.oktobris 2010, 22:45 | links
 
Kādi vēl leiši! Viņiem vienmēr ir bijis 3X sliktāk, kā mums (iespējams tagad būs 7:3 eur neapliekamais:)). Meklējiet kādu iekš RU! Šiem reku nupat esot tuhanu bez nodokļem piešķīruši. Tuhanu eur, nejau rubļus! :)
29.oktobris 2010, 22:36 | links
 
Micuk, man ir pretinde apmaksas dokumentam. Veic norēķinu divos piegājienos, iepriekš par to vienojoties ar pārdevēju. Un uzrādi mazāko maksājuma summu.
:)
29.oktobris 2010, 22:33 | links
 
mirtonkul, neuzprasies, varu palikt rupjš
29.oktobris 2010, 22:23 | links
 
mirtonkul, neuzprasies, varu palikt rupjš
29.oktobris 2010, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager