Makšķernieku veikali internetā

nu tur lielas pārmaiņas - 50% no "e-boat" kapitāldaļām šogad savā īpašumā ieguvusi "Ēsma", kuru, savukārt, pagājušogad nopirka bagāts Krievijas pilsonis &Co no Baltezera. Kā un uz kuru pusi tur tas pasākums izvērtīsies un uz kuru pusi biznesa virziens ies vai neies, to grūti pateikt... Informācija publiski pieejama, katrs var Lursoft'ā redzēt...

zaraza, 29.marts 2021, 22:58


Interesanti. Tad jau briest spēcīga konkurence vietējiem lielajiem tirgus spēlētajiem, kas investē daudz un plauktus piebāž pilnus ar precēm? Tu taču saproti, cik katrs vobleris, silikons un pārējais maksā. Mazie var palikt mazāki. Bet katram pārdevējam savs pircējs. Galvenais, lai pietiek.
29.marts 2021, 23:07 | links
 
Katrā ziņā situācija šobrīd ir ļoti interesanta no konkurences aspekta. Tirgus vājprātā piesātināts. Kādas tik, piemēram, gumijas laivas nav atrodamas un galvenais, nav lielu sūdzību par tiem ķīnīzeriem. Gandrīz visi nu māk pieslēgties vairumtirgotāju datubāzēm, līdz ar to mākslīgi veido iespaidu, ka veikalā uz vietas ir bešennais sortiments. Faktiski tas, kurš veiklāks, mierīgi šobrīd var atņemt konkurentam pārstāvniecības tiesības lielajos zīmolos, jo kasjakus šādā krīzes situācija viegli sakasīt. Un kāds mazāks lielos izlepušos pa naktīm kapājot epastos atbildes izmisušajiem klientiem reputāciju labu labo var uzpumpēt! Par veselīgu konkurenci, tāteikt! :)
29.marts 2021, 23:06 | links
 
nu tur lielas pārmaiņas - 50% no "e-boat" kapitāldaļām šogad savā īpašumā ieguvusi "Ēsma", kuru, savukārt, pagājušogad nopirka bagāts Krievijas pilsonis &Co no Baltezera. Kā un uz kuru pusi tur tas pasākums izvērtīsies un uz kuru pusi biznesa virziens ies vai neies, to grūti pateikt... Informācija publiski pieejama, katrs var Lursoft'ā redzēt...
29.marts 2021, 22:58 | links
 
Veči, beidziet ņaudēt. Brauciet makšķerēt, pāries. Protams, ne bez fail, bet ar eboat viss ir labi, pat ļoti individuāla pieeja, vienmēr cenšas palīdzēt, piemeklēt labāko.
29.marts 2021, 22:52 | links
 
nu tādā gadījumā ir daudz citu ineta veikalu. saku, ka visiem nekad labs nebūsi

svens76, 29.marts 2021, 21:28


Man jau šķiet, ka eboat.lv problēma ir tajā, ka e-veikalā ir produkcija, kas nav uz vietas un nevar piegādāt noradītajā laikā un tad dažreiz komunikācija pieklibo, kas arī ir pamatā visās sūdzībās. (Tracer aukla izņemta :D, nesen vēl bija)
Zeila , jau labu laiku atpakaļ solījās ka e-veikals tiks uzlabots un viss būs štokos, nez varbūt ir jau darīts.

Ka nav prece pieejama ir gadījies gan jig.lv gan copesnams.lv, bet tad komunikācija ir bijusi līmenī un pasūtījuma apstrāde ari, nevis ka neatbild utml..
29.marts 2021, 22:39 | links
 
citramons [29.03.21]: Varbūt kādā bodītē ir manīti RB atom vizuļi?
Nu i ceņņiks tiem RB Atom, pat augstāks kā oriģināliem no Little cleo.
29.marts 2021, 22:18 | links
 
klavisimo [29.03.21]: svens76 [20:27]: Agnams [15:48]: padalīšos arī ar labo. Daudziem te nepatika pret Eboat.lv internet veikalu. Nu nav tik traki, vakar pasūtīju pīto auklu spinim, šodien pienāk zvans - varat braukt pakaļ, pasūtījums sagatavots. Nu nebija gluži Finval cenā. :D Visiem priecīgas Lieldienas un ne asakas!

Minalgo, 29.marts 2021, 15:07
īsts veiksmes stāsts :D Laikam, paveicās. Bet nu jā, šeit slikta reputācija veikalam.man eboat.lv tikai laba pieredze. bet visiem jau labs nevar būt un varbūt arī nevajag. citiem pat nepatīk, ja pārdevējs ne tā uz viņu paskatās. kaut kā jūtīgi tagad cilvēki palikuši ar visiem šiem covidiemRuna ir par pasūtījuma veikšanu internet veikalā, un to, ka eboat tas pie kājas. Neiet runa, kurš kuram patīk, kā paskatās un cik jūtīgs :D Vienkārši visi nedzīvo Rīgā. Stāsts par to, ka,internetveikals preci piedāvā savā lapā. .bet reāli nepiegādā.
nu tādā gadījumā ir daudz citu ineta veikalu. saku, ka visiem nekad labs nebūsi
29.marts 2021, 21:28 | links
 
svens76 [29.03.21]: Agnams [15:48]: padalīšos arī ar labo. Daudziem te nepatika pret Eboat.lv internet veikalu. Nu nav tik traki, vakar pasūtīju pīto auklu spinim, šodien pienāk zvans - varat braukt pakaļ, pasūtījums sagatavots. Nu nebija gluži Finval cenā. :D Visiem priecīgas Lieldienas un ne asakas!

Minalgo, 29.marts 2021, 15:07
īsts veiksmes stāsts :D Laikam, paveicās. Bet nu jā, šeit slikta reputācija veikalam.man eboat.lv tikai laba pieredze. bet visiem jau labs nevar būt un varbūt arī nevajag. citiem pat nepatīk, ja pārdevējs ne tā uz viņu paskatās. kaut kā jūtīgi tagad cilvēki palikuši ar visiem šiem covidiem
Runa ir par pasūtījuma veikšanu internet veikalā, un to, ka eboat tas pie kājas. Neiet runa, kurš kuram patīk, kā paskatās un cik jūtīgs :D Vienkārši visi nedzīvo Rīgā. Stāsts par to, ka,internetveikals preci piedāvā savā lapā. .bet reāli nepiegādā.
29.marts 2021, 21:11 | links
 
Davis-Di [29.03.21]: Un ja, kas pie Uģa vienības gatvē pirku lielas Jenzi un pirmās Daiwa 20cm, kad pigshad vēl vispār nebija :D
jā, tur ar labs veikals,daudz būts tur
29.marts 2021, 21:00 | links
 
Un ja, kas pie Uģa vienības gatvē pirku lielas Jenzi un pirmās Daiwa 20cm, kad pigshad vēl vispār nebija :D
29.marts 2021, 20:56 | links
 
Davis-Di [29.03.21]: katram sava pieredze. man tā ir laba un neko sliktu tāpēc nevaru teikt.zinu, ka Tev patīk Baloža bode, bet mani viņš kretinē kā cilvēks, tāpēc tur neeju.bet veikals vinam labs, neko teikt

svens76, 29.marts 2021, 20:39

Nu Balodim ir lielākais bigbait veikals Baltijā, tuvākie līdzīgi ir ruoto.fi, Helsinki, Vantā un Soderfiske stoholmā.
P.S. ar Blodi tev nav jārunā tur Elvijs ar Uģi priekšā, Uģim kunde biju jau vienības gatvē.
veikals labs, tiešām. Uģis un Elvijs ir ok čaļi
29.marts 2021, 20:54 | links
 
katram sava pieredze. man tā ir laba un neko sliktu tāpēc nevaru teikt.zinu, ka Tev patīk Baloža bode, bet mani viņš kretinē kā cilvēks, tāpēc tur neeju.bet veikals vinam labs, neko teikt

svens76, 29.marts 2021, 20:39


Nu Balodim ir lielākais bigbait veikals Baltijā, tuvākie līdzīgi ir ruoto.fi, Helsinki, Vantā un Soderfiske stoholmā.
P.S. ar Blodi tev nav jārunā tur Elvijs ar Uģi priekšā, Uģim kunde biju jau vienības gatvē.
29.marts 2021, 20:48 | links
 
Davis-Di [29.03.21]: man eboat.lv tikai laba pieredze. bet visiem jau labs nevar būt un varbūt arī nevajag. citiem pat nepatīk, ja pārdevējs ne tā uz viņu paskatās. kaut kā jūtīgi tagad cilvēki palikuši ar visiem šiem covidiem

svens76, 29.marts 2021, 20:27

Es ja godīgi pat vairs nemēģinu.
Tracer aukla vēl joprojām stāv, bet veikalā nav vismaz 2. gadi, pagājušo gadu sūtīju no swensoniem un puikam liku Varivas.
katram sava pieredze. man tā ir laba un neko sliktu tāpēc nevaru teikt.zinu, ka Tev patīk Baloža bode, bet mani viņš kretinē kā cilvēks, tāpēc tur neeju.bet veikals vinam labs, neko teikt
29.marts 2021, 20:39 | links
 
man eboat.lv tikai laba pieredze. bet visiem jau labs nevar būt un varbūt arī nevajag. citiem pat nepatīk, ja pārdevējs ne tā uz viņu paskatās. kaut kā jūtīgi tagad cilvēki palikuši ar visiem šiem covidiem

svens76, 29.marts 2021, 20:27


Es ja godīgi pat vairs nemēģinu.
Tracer aukla vēl joprojām stāv, bet veikalā nav vismaz 2. gadi, pagājušo gadu sūtīju no swensoniem un puikam liku Varivas.
29.marts 2021, 20:34 | links
 
Agnams [29.03.21]: padalīšos arī ar labo. Daudziem te nepatika pret Eboat.lv internet veikalu. Nu nav tik traki, vakar pasūtīju pīto auklu spinim, šodien pienāk zvans - varat braukt pakaļ, pasūtījums sagatavots. Nu nebija gluži Finval cenā. :D Visiem priecīgas Lieldienas un ne asakas!

Minalgo, 29.marts 2021, 15:07
īsts veiksmes stāsts :D Laikam, paveicās. Bet nu jā, šeit slikta reputācija veikalam.
man eboat.lv tikai laba pieredze. bet visiem jau labs nevar būt un varbūt arī nevajag. citiem pat nepatīk, ja pārdevējs ne tā uz viņu paskatās. kaut kā jūtīgi tagad cilvēki palikuši ar visiem šiem covidiem
29.marts 2021, 20:27 | links
 
Varbūt kādā bodītē ir manīti RB atom vizuļi?
29.marts 2021, 20:12 | links
 
padalīšos arī ar labo. Daudziem te nepatika pret Eboat.lv internet veikalu. Nu nav tik traki, vakar pasūtīju pīto auklu spinim, šodien pienāk zvans - varat braukt pakaļ, pasūtījums sagatavots. Nu nebija gluži Finval cenā. :D Visiem priecīgas Lieldienas un ne asakas!

Minalgo, 29.marts 2021, 15:07

īsts veiksmes stāsts :D Laikam, paveicās. Bet nu jā, šeit slikta reputācija veikalam.
29.marts 2021, 15:48 | links
 
padalīšos arī ar labo. Daudziem te nepatika pret Eboat.lv internet veikalu. Nu nav tik traki, vakar pasūtīju pīto auklu spinim, šodien pienāk zvans - varat braukt pakaļ, pasūtījums sagatavots. Nu nebija gluži Finval cenā. :D Visiem priecīgas Lieldienas un ne asakas!
29.marts 2021, 15:07 | links
 
Nezināt Salmo uz Daugavgrīvas iela rīt strādās šai pandēmijas laikā?
26.marts 2021, 20:40 | links
 
Jautājums salmo piedrūjas darbiniekiem, ja te kāds ir. Šogad ir spēkā akcija par 10+kg sensas uz labo cenu?
26.marts 2021, 20:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager