Makšķernieku veikali internetā

Vai pie mums LV arī šada tipa ziemas kastes ir nopērkamas,Ja ir tad varbūt varat pateikt kurā veikalā.

https://fishprofi.ru/zimnyaya-rybalka/rybolovnye-yashchiki/rybolovnyy-yashchik-dlya-zimney-rybalki-pelican-ice-box-sport/
12.decembris 2021, 19:30 | links
 
Meklējos ziemas telti, cubs. Atradu pa 180 naudiņām kaut kur Eiropā ar piegādi. Apskrēju veikalus uz vietas un labas kvalitātes atradu pa 150... Bez BF.
25.novembris 2021, 17:06 | links
 
Happy Angler.
Bet,gan jau arī mūsu pašu JIG.LV arī būs...
Guntars jau ir ļoti aktīvs šai ziņā.
Ir bijis arī SALMO.

fish1, 24.novembris 2021, 09:24


kaut kas jau būs, pašreiz domāju , bet pilnīgi noteikti ne uz sīkajām lietām, drīzāk uz spiningiem vtml.

Šogad ar melno piektdienu (BF) viss ir savādāk, pasaule pamainījusies.

Tradicionāli BF ir pircējam iespēja iegādāties ne-sezonas preces par saldu cenu, un iespēja tirgotājiem "nogrūst" iekrātos pārāk lielos preču krājumus, vecos modeļus/kolekcijas, ok, kaut ar mazu peļnu, vai pat mīnusā, bet iegūt līdzekļus, par ko tad atkal sapirkt jaunu smuku un aktuālu preci, kam, pie tam, varbūt būs labāka cena. Tā tas bija līdz Covid... A tagad viss ir pamainījies...
Daudz kas ir deficīts, un viss neizbēgami kļūs dārgāks (loģistika, degviela utt.). Tad kur loģika pa lēto nomest to kas ir ? A pēc tam ko? Tukšā būdā sēdēt? Un iepirkt to pašu varbūt dārgāk nekā esi pārdevis :(

Līdz ar to visā pasaulē klātines tirdzniecības vietās šogad FB tāda škidra-škidra, tīrajos on-line servisos biki jautrāk, bet tiem atkal preces nav, stoki ta tukši..

Nu un vēl, konkrēti mūsu un LV griezumā. Lai cik smieklīgi neizklausītos, bet dotajā situācijā ar ierobežojumiem un covidiem, veikalam nebūt negribas vienmomenta lielu pircēju pieplūdumu un ažiotāžu...Nu iedomājieties paši - mūsu veikalā var veinlaicīgi ielaist 2 cilvēkus. Ja cilvēki nāk pēc konkrētām mantām tad vēl plūsma OK, bet izpārdošanās jau bieži nāk "neko nevajag, bet paskatīties mož kas pa lēto acīs iekrīt". Vot i veidojas rindas, nervozitāte, pa vidu vēl visādi sertifikāti, menti apkārt vazājas uz pulcēšanos utt. Kādam tādu hokeju vajag? :D

Tā kā, pa lielam, jau labāk lai nāk klienti mierīgi un klusiņām, visu pasaules naudu noplenīt tāpat nevar. I, kas nav uz mutes kritis, i savas atlaides sarunās ne sliktākas bez visādām BF :)
25.novembris 2021, 16:42 | links
 
Nu re, veikali sāk aktivizēties, jau vairākos ir atlaides. Paspēju paķert kārotās lietas, tā teikt - labs nāk ar gaidīšanu :))
25.novembris 2021, 14:07 | links
 
https://salmo.lv/ pēc pieejamās info , atlaides jau ir...
24.novembris 2021, 15:46 | links
 
Varbut kads var padalities ar info par copes veikalu/interneta veikalu, kur bus Black Friday piedavajumi/atlaides ?
Jo man zinamos ir Lieldienu un Janu atlaides (10-25% atlaide mistiskam precem)...

Martins....B, 24.novembris 2021, 09:18


Man viens vācu veikas (kā pastāvīgam klientam) atsūtīja paroli piektdienas atlaidēm, ar piezīmi nepārsūtīt citām personām :). Bet tur pārsvarā viss no Browwning, Tubertini un Zebco. Cenas normālas un prece tiek piegādāta 4 dienu laikā.
24.novembris 2021, 13:42 | links
 
Par e-boat vai esma nekas nav dzirdēts? Skatos uz jauno Favorite BlueBird, nav degoši, tāpēc gaidu kad būs atlaides :)))
24.novembris 2021, 11:58 | links
 
fish1 [24.11.21]: Happy Angler.
Bet,gan jau arī mūsu pašu JIG.LV arī būs...
Guntars jau ir ļoti aktīvs šai ziņā.
Ir bijis arī SALMO.
SALMO būs. Vakar fb figurēja reklāma
24.novembris 2021, 09:56 | links
 
Happy Angler.
Bet,gan jau arī mūsu pašu JIG.LV arī būs...
Guntars jau ir ļoti aktīvs šai ziņā.
Ir bijis arī SALMO.
24.novembris 2021, 09:24 | links
 
Varbut kads var padalities ar info par copes veikalu/interneta veikalu, kur bus Black Friday piedavajumi/atlaides ?
Jo man zinamos ir Lieldienu un Janu atlaides (10-25% atlaide mistiskam precem)...
24.novembris 2021, 09:18 | links
 
Sveiki!
Kāds no 220.lv ir sūtījis Keitech mānekļus? Tā cena 0,90 EUR par paciņu liekas aizdomīga. Tā tiešām ir? Tas nav 0,90 EUR par gab. It kā visu izpētīju un sanāk, ka tie 0,90 EUR ir par 10 vai 12 gb...

MartinsFR, 10.novembris 2021, 21:17

keitečam tādas cenas par paciņu nekad neesmu redzējis, ja tas būtu par paku, sen jau viss tur būtu izpirkts))
11.novembris 2021, 19:02 | links
 
Tad paskaidro man, cik maksā šīs sakabes un šie mānekļi. Ar prātu es saprotu, bet loģiski lasot to kas tur ir sarakstīts, neko nevar saprast...

MartinsFR, 11.novembris 2021, 00:33

Aplūkojot šī veikala mājaslapā citus Keitech silikona mānekļus, piezīmēs redzam uzrakstu:



Vienība ir katrs atsevišķs māneklis. Ja būtu iepakojums, domāju, šādu uzrakstu ar 3 izsaukuma zīmēm nemanītu.
11.novembris 2021, 12:35 | links
 
Sakabēm skaidri norādīts attēls ar iepakojumu un norādīts klipši (daudzsk.).

onkyo, 11.novembris 2021, 00:12



Nu nav tas viss tā, kā tam loģiski būtu jābūt.

Tad paskaidro man, cik maksā šīs sakabes un šie mānekļi. Ar prātu es saprotu, bet loģiski lasot to kas tur ir sarakstīts, neko nevar saprast -

Intech 0,90 EUR

Keitech 0,90 EUR


Intech 2 EUR


Besī šis veikals, nebūtu man tur DK, nafig, ietu ar līkumu.
11.novembris 2021, 00:33 | links
 
Sakabēm skaidri norādīts attēls ar iepakojumu un norādīts klipši (daudzsk.).
11.novembris 2021, 00:12 | links
 
Loģiski, es to visu saprotu, bet aprakstīts tur viss ir ļoti murgaini.
Piemēram karabīnes, kuras maksā 2 EUR, paciņā ir 10 vienības un arī grozā tiek norādīts 2 EUR cena par vienību. Tad sanāk ka Intech karabīnes izmaksās 20 EUR :)))

kr4 besakarīgs tas 220.lv, apraksti normāli nav un viens vienīgs bardaks.
10.novembris 2021, 23:51 | links
 
MartinsFR [10.11.21]: Vienīgais izskaidrojums, ka izpārdod kaut kādus pārpalikumus.
Ieliec grizā un paskaties, skaidri norādīts, ka dotā cena ir par mānekli (1.gab.)!!!
10.novembris 2021, 23:36 | links
 
Pagaidi majsedes beigas un tad vares maksat par preci pie sanemsanas (pienemu, ka tagad nevar) un ja kaut kas nepatik, tad atsakies.
10.novembris 2021, 21:27 | links
 
Vienīgais izskaidrojums, ka izpārdod kaut kādus pārpalikumus.
10.novembris 2021, 21:26 | links
 
Kopīgā informācija par: Māneklis Keitech Easy Shiner 5, 12 cm
Preces ID
11335704
Kategorija
Vobleri, ēsmas, vizuļi
Preču iepakojumu skaits
1 gab.

Apraksta rakstits, ka par 1 gb un ta jau apmeram sanak..

Martins....B, 10.novembris 2021, 21:23


Citiem jā, bet citiem nē. Piemēram oranžais īziks -

Īpašības:

Garums: 5.1 cm
Iepakojumā: 12 gab.
Aromāts: Kalmāri
Krāsa - oranža

un cena 0,90 EUR
10.novembris 2021, 21:25 | links
 
Kopīgā informācija par: Māneklis Keitech Easy Shiner 5, 12 cm
Preces ID
11335704
Kategorija
Vobleri, ēsmas, vizuļi
Preču iepakojumu skaits
1 gab.

Apraksta rakstits, ka par 1 gb un ta jau apmeram sanak..
10.novembris 2021, 21:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager