Kuras firmas vobleri ir labi?

Atradu kosadaka,
nav no leeta gala, un nav parak dargie, kadi vini ir?
vai labak kaut ko parmaksaat un pirkt pontoon 21 vai megabass? :)

lucky john nepatik...
16.maijs 2015, 19:01 | links
 
uzreiz nakamais jautajums, kur Riga ir veikals ar kosadaka vobleriem?
velams lai strada svetdienas...
16.maijs 2015, 19:15 | links
 
uzreiz nakamais jautajums, kur Riga ir veikals ar kosadaka vobleriem?
velams lai strada svetdienas...
16.maijs 2015, 19:15 | links
 
Neko nevaru pateikt par dziļajiem kasadakām,bet seklais gals ir lielisks.It sevišķi " Intra",ja nekļūdos 110. Cenas ziņā(maksā apmēram tāpat kā kasadaka) labi zivis nes "Raideni" gan seklie, gan dziļie!!! Cenai atbilstošs un labs vobleris.
16.maijs 2015, 20:27 | links
 
16.maijs 2015, 21:50 | links
 
Kādas atsauksmes par Raiden vobleriem cenas ziņā pievilcīgi,skatījos tieši lielākos izmērus līdakai.?
14.marts 2016, 19:28 | links
 
raiden greep crank 55, iegrime 30cm , seklo ezeru bieds !
14.marts 2016, 19:34 | links
 
papēti Staike Pro! cenas un kvalitātes atiecība ļoti laba!
14.marts 2016, 19:36 | links
 
OK,paskatīsos vai strike pro ir man pilsēta veikalos :)
14.marts 2016, 21:36 | links
 
Atradu kosadaka,
nav no leeta gala, un nav parak dargie, kadi vini ir?
vai labak kaut ko parmaksaat un pirkt pontoon 21 vai megabass? :)

lucky john nepatik...

enrggg7, 16.maijs 2015, 19:01

Kosadaka kas man ir strādā labi Biju pārsteigts pa spēli laba spēle man patīk un galvenais ka Līdakām patīk!:)
Strike pro ir labi vobleri respektīvi labo vobleru kā zib bait rapala labas kopijas pa mazākām naudām!Esma veikalos ir laba izvēle dzelzavas ielā strike pro vobleriem!
14.marts 2016, 21:42 | links
 
paņem agarron, deka hamakuru, tablaizer, yozuri crank, katrai ūdenstilpnei un dziļumam savi vobleri... :)
14.marts 2016, 21:57 | links
 
Nu es te pa Gulbeni paskatīšos kas kur,uz šo sezonu gribu nopirkt kādu rupāku kātiņu un lielākus voblerus līdakai,bet sākuma nopirkos tos čainas voblerus,bet nu es padomāju es viņus varu izmantot upē no krasta,bet ezerā ko labāku nopirksu protams pavisam dārgos gan nē,bet kautko kosadaka raiden utt. Cenu līmenī,nekā 10ķīniešus....
14.marts 2016, 22:18 | links
 
Kosadaka ir lētais gals , tāpat kā lucky john . Diezgan ciešamas kopijas , kaut gan stipri atpaliek no oriģināliem. Raiden - zem katras kritikas. Pērc oriģinālu- tas ir to vērts.
14.marts 2016, 22:36 | links
 
Lētumam vai dārdzībai nav nozīmes voblera "lietderībā". Jautājums ir - ar kādiem rīkiem šos voblerus kustina.
14.marts 2016, 22:42 | links
 
Lētumam vai dārdzībai nav nozīmes voblera "lietderībā". Jautājums ir - ar kādiem rīkiem šos voblerus kustina.

Puuks, 14.marts 2016, 22:42


Precizēšu- jātiek pie "medīgās" voblera spēles, kas plēsēju neatstāj vienaldzīgu.
14.marts 2016, 22:58 | links
 
Skutan, domāts tas bija arī tādā ziņā, ka daudzi "dārgie" vobleri ir sākotnēji jau izstrādāti priekš zināmas kātu saimes, "lētie" savukārt labākajā gadījumā ir saražoti cenšoties atdarināt "dārgo" dinamiku ūdenī; un tas izskaidro faktu, ka ar spiningu un pīto, rezultāti ir labāki nekā ar "dārgo" galu.
14.marts 2016, 23:10 | links
 
Skutan, domāts tas bija arī tādā ziņā, ka daudzi "dārgie" vobleri ir sākotnēji jau izstrādāti priekš zināmas kātu saimes, "lētie" savukārt labākajā gadījumā ir saražoti cenšoties atdarināt "dārgo" dinamiku ūdenī; un tas izskaidro faktu, ka ar spiningu un pīto, rezultāti ir labāki nekā ar "dārgo" galu.

Puuks, 14.marts 2016, 23:10



Puuks , iespējams tā arī ir ,bet galvenais tak ir dabūt voblerī ielikto spēli un ja to spēj lazda arī ir ok, zivi ķersi, tik tās emocijas būs blāvākas...
14.marts 2016, 23:20 | links
 
Puuks , iespējams tā arī ir ,bet galvenais tak ir dabūt voblerī ielikto spēli un ja to spēj lazda arī ir ok, zivi ķersi, tik tās emocijas būs blāvākas...


Skutan, laikam neskaidri noformēju domu. Nav jēgas pirkt "autiņu", kurš var attīstīt ātrumu 350 km/h, ja nebrauksi ātrāk par 100 km/h. Daudzi "japāņi" ir ražoti (izstrādāti/ pielāgoti) kastingam. Tādējādi japāņu inženieri to izsvarojumu veido atbilstoši šai tehnikai. Un izspēli nosaka auklas veids, tātad mono vai fluorkarbons.
14.marts 2016, 23:34 | links
 
Puuks , iespējams tā arī ir ,bet galvenais tak ir dabūt voblerī ielikto spēli un ja to spēj lazda arī ir ok, zivi ķersi, tik tās emocijas būs blāvākas...

Skutan, laikam neskaidri noformēju domu. Nav jēgas pirkt "autiņu", kurš var attīstīt ātrumu 350 km/h, ja nebrauksi ātrāk par 100 km/h. Daudzi "japāņi" ir ražoti (izstrādāti/ pielāgoti) kastingam. Tādējādi japāņu inženieri to izsvarojumu veido atbilstoši šai tehnikai. Un izspēli nosaka auklas veids, tātad mono vai fluorkarbons.

Puuks, 14.marts 2016, 23:34


Nestrīdēšos, jo ar vobleriem aizraujos minimāli. Bet auklu arī spēj kompensēt kāta akcija...
14.marts 2016, 23:45 | links
 
Labs ir tas vobleris uz kuru ķeras zivis. Man ir viens burkāna krāsā .Ik pēc sezonas nomainu āķus un tik ķeru. Pat neatceros kad un kur viņu pirku. No brend galīgais :) Gaujā gan neriskēju ar viņu ķert -tur katru 3 atstāju .
14.marts 2016, 23:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager