Kuras firmas vobleri ir labi?

Davis-Di [09.04.22]: Jaunums no Rapala!šūpiņi 68gr!:))

Willy, 9.aprīlis 2022, 16:55

Tas nu gan nav nekāds jaunums, pirms kādiem gadiem 7 iegādājos, topā nav, bet spēlē un lido forši.
Nebiju LV veikalos redzējis!:)izstādē leiši iesmērēja!cena 11e!:D
Lielie Rapala Peto 14e mazie 12!pie mums 17-18
9.aprīlis 2022, 19:09 | links
 
Jaunums no Rapala!šūpiņi 68gr!:))

Willy, 9.aprīlis 2022, 16:55


Tas nu gan nav nekāds jaunums, pirms kādiem gadiem 7 iegādājos, topā nav, bet spēlē un lido forši.
9.aprīlis 2022, 19:03 | links
 

Jaunums no Rapala!šūpiņi 68gr!:))
9.aprīlis 2022, 16:55 | links
 
Rapala MaxRap ir sevi ļoti labi parādījis, veicot vienmērīgu ietīšanu un pauzējot. Lai gan šis ir izteikts tviča vobleris, tomēr, vislabākie rezultāti gūti tieši lēnu ietinot, bez rāvieniem. Kastē stāv 17. un 13. izmēra modeļi, bet strādā tikai 13.
6.aprīlis 2022, 21:58 | links
 
Deps Balisong longbill 130 vobleris manā vobleru kastē stabili guļ vidējā plauktā. Ar tviču ir piemānījis tikai dažas līdakas, varbūt spinings par mīkstu... bet rudenī uz velci šat, tad ar to esmu ticis pie izciliem līdaku lomiem. Labs vobleris, sevi noteikti ir attaisnojis.
6.aprīlis 2022, 08:53 | links
 
Kāda jums ir pieredze ar Deps balisongu? Kādos ūdeņos, dziļumos, gadalaikā, animācija?
6.aprīlis 2022, 01:46 | links
 
Līdzīgs stāsts. Tiny strādāja, kā no dziesmu grāmatas. Tik tas zivju izmērs nu tā. Paņēmu lielo Magallon 113nieku. Oriģinālo nevarēju atrast vietējā tirgū. Bet arī par šo repliku ļoti labas atsauksmes bija gan netā, gan no čomiem. Man viņš pāris gadu laikā pilnīga 0.

RaimisD, 4.aprīlis 2022, 19:45[/quote]

LJ Antira,(arī šajā krāsojumā) ja vēl SP versijā,vismaz man, it sevišķi pavasarī un skaidrākos ūdeņos uz dažāda ātruma ietīšanu,ar līdz 3 sekunžu pauzēm, strādā ļoti labi. (F versija tomēr pārāk ātri uzpeld manā skatījumā).

Ja vēl par vobleriem un pavasari…noteikti mājās nevajadzētu aizmirst Pontoona Kalikanu 85sp-ļoti medīgs,skaļš,agresīvs māneklis.
Un kur gan bez HamaKuRas graboņas, un ITO shinera medīguma,pat bezcerīgās copes reizēs!
Jā visi šie nav pārāk dziļi spēlējošie,bet vēl ne pārāk iesilišajam ūdenim-kā reizi!
Asinam āķus un tiekās maijā uz ūdeņiem!
5.aprīlis 2022, 22:32 | links
 
Davis-Di [2.apr]: Ko bet ko, bet Magallon es tā arī neiedarbināju, citiem un Krievijā viņš ir zivīgs.Līdzīgs stāsts. Tiny strādāja, kā no dziesmu grāmatas. Tik tas zivju izmērs nu tā. Paņēmu lielo Magallon 113nieku. Un neesmu izjutis uz viņu ne mazāko piesitienu. Norakstīju uz to, ka tā ir replika, tamdēļ nestrādā. Oriģinālo nevarēju atrast vietējā tirgū. Bet arī par šo repliku ļoti labas atsauksmes bija gan netā, gan no čomiem. Man viņš pāris gadu laikā pilnīga 0.

RaimisD, 4.aprīlis 2022, 19:45


Šī gan īsti nav pat replika, tas ir pilnīgi savādāks vobleris.
4.aprīlis 2022, 21:04 | links
 
PS repliku salīdzināt ar oriģinālu nav īsti korekti. Tie ir divi dažādi vobleri.
4.aprīlis 2022, 20:36 | links
 
Man mazais magallon vienu gadu bija topa vobleris. Līdaku izmers visdažādākais un bieži vien ne mazākais, t.sk. skaistas 2+ kg. Bet vienā brīdī tas vienkārši pārstāja strādāt un ķert zivis... vai arī citi to nomāca un mazāk tika apritē, un tādēļ pārstāja ķert. Bet vobleris labs, labas atmiņas par to. Man strādāja ļoti prātīga animācija ar izteiktām pauzēm. Asa tviča rezultātā bieži āķi apmetās ap pavadu, kas besīja un arī līdakai nepatika. Animācija drīzāk kā ļooti lēns tvičs ar izteiktām pauzēm.
4.aprīlis 2022, 20:34 | links
 
Davis-Di [02.04.22]: Ko bet ko, bet Magallon es tā arī neiedarbināju, citiem un Krievijā viņš ir zivīgs.

Līdzīgs stāsts. Tiny strādāja, kā no dziesmu grāmatas. Tik tas zivju izmērs nu tā. Paņēmu lielo Magallon 113nieku. Un neesmu izjutis uz viņu ne mazāko piesitienu. Norakstīju uz to, ka tā ir replika, tamdēļ nestrādā. Oriģinālo nevarēju atrast vietējā tirgū. Bet arī par šo repliku ļoti labas atsauksmes bija gan netā, gan no čomiem. Man viņš pāris gadu laikā pilnīga 0.
4.aprīlis 2022, 19:45 | links
 
Tie nav topa vobleri, bet ir ļoti labi.
O.s.p. bent minnow
Šī ir F versija.
Parasti cope ir ar kapitāliem šova elemtiem.

RaimisD, 2.aprīlis 2022, 19:02


O.S.P. bent minnow labs sekliem ūdeņiem, gan asariem gan līdakām, uz lielā lielākā ~5kg/tuvu metram.
Ko bet ko, bet Magallon es tā arī neiedarbināju, citiem un Krievijā viņš ir zivīgs.
2.aprīlis 2022, 21:29 | links
 
Vēl jau kabināt raudas un asari uz āķiem, bet tā tagat laikam ir vēsture, lai gan gana produktiva
2.aprīlis 2022, 21:19 | links
 
RaimisD [02.04.22]: Tie nav topa vobleri, bet ir ļoti labi.
O.s.p. bent minnow
Šī ir F versija.
Parasti cope ir ar kapitāliem šova elemtiem.
Šis seklos ūdeņos (līdz 3m) ir tādus brīnumus rādījis, arī pa 70cm līdakas šo ēd kā dullas.
2.aprīlis 2022, 20:51 | links
 
Redzēju kā vīrs velk asarus, supins un centimetrus trīsdesmit augstāk pliks trizubura āķis un viss notiekas, vizulis lai tikai iemestu, paradoks
2.aprīlis 2022, 19:23 | links
 

Jackall Tiny Magallon
Mīnuss viņam ir viens, parasti to ierij līdz pakaļai un ņemot ārā zivi pamoca, tad tā negrib īsti peldēt. Maneklis maziņš 88mm
Trofejas atnesis nav, bet daudz pozitīvu emociju gan.
Obligāti noņemiet rinķi. Baigi mīksti, lokās vaļā.
2.aprīlis 2022, 19:13 | links
 

Tie nav topa vobleri, bet ir ļoti labi.
O.s.p. bent minnow
Šī ir F versija.
Parasti cope ir ar kapitāliem šova elemtiem.
2.aprīlis 2022, 19:02 | links
 
Batlers [02.04.22]: Vēl jau liela loma tam kā mēs to mānekli vadam, viens rausta otrs tin katram savs rokraksts
Jā, iepriekš teicu par spēles nozīmi.
Taudzi ,, tūristi,, uz ,,bezcerīšu,, kasti aizceļoja tieši šī iemesla dēļ.
Nebija savas spēles un ar tviču ar labot neko nevarēja, lineāri knābieni. Neticu, ka tas varētu ieinteresēt plēsēju.
2.aprīlis 2022, 18:59 | links
 
Vēl jau liela loma tam kā mēs to mānekli vadam, viens rausta otrs tin katram savs rokraksts
2.aprīlis 2022, 18:54 | links
 
Batlers [01.04.22]: Nezinu kāpēc uz viena ķeras Lielupē, bet Daugavā nē un arī tajā pašā ūdenstilpnē situācija mainās katru gadu,
Pilnīgi piekrītu. Tas manekļu TOP 3 mainās katrā ūdenstilpē. Tiekšu vairāk. Līdakas apetīte uz grabuļiem var mainīties ari vienā ūdenstilpē, pie kam pa stundām.
Bet katram ir tādi kruzuļi uz kuriem vairāk vai mazāk ķeras vairumā ūdeņu.
Par šādiem es arī runāju. Un lūdzu iemest tādu universālo māneklīšu bildes.
2.aprīlis 2022, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager