Kuras firmas vobleri ir labi?

RaimisD [02.04.22]: Willy [Vakar]: Gumijas gan nekad neesmu lietojis!ciest nevaru kko mudrīt!:)Reizēm gumija ir vienīgā kas strādā. Ir čomi, kas darbojas tikai ar tām. To cenas un efektivitātes dēļ. No savas pieredzes varu teikt. Copējot biežņā gumija aprīkota ar pretzāļnieku ir efektīvāka par šūpiņu zāļinieku.
Šaubu nav!...katram savs!:)
2.aprīlis 2022, 09:16 | links
 
Willy [01.04.22]: Gumijas gan nekad neesmu lietojis!ciest nevaru kko mudrīt!:)
Reizēm gumija ir vienīgā kas strādā. Ir čomi, kas darbojas tikai ar tām. To cenas un efektivitātes dēļ. No savas pieredzes varu teikt. Copējot biežņā gumija aprīkota ar pretzāļnieku ir efektīvāka par šūpiņu zāļinieku.
2.aprīlis 2022, 09:08 | links
 
RaimisD [01.04.22]: Oktobris [19:44]: Kruzuļu kolekcija ir diezgan iespaidīga!Jāā kolekcija, bet vajadzētu būt inventāram. Vairums neapdomīgu pirkumu. Daži pāris reizes ūdeni redzējuši. No tā arī gribu pasargāt jaunos copes entuziastus.
Es pāris kolekcijas esmu vienk.ss-ā notirgojis,tāpat kātus un spoles...un arī nopircis dažas kolekcijas!Bildē ko iemetu katrs vobleris kaut reizi ir nostrādājis! Gumijas gan nekad neesmu lietojis!ciest nevaru kko mudrīt!:)
1.aprīlis 2022, 23:32 | links
 
Oktobris [01.04.22]: kāds ir jūsu mānekļu TOP 3 pavasara līdakām?
Principā tie kuru bildes ieliku.
Meps rotiņi ( bildē tie gan ir meistara taisītie) , bet mepiņi strādā ne sliktāk.
No vobleriem O.S.P Rudra.
Relax gumijas.
Iemetīšu rīt vēl dažus medīgus pavasara mānekļus.
1.aprīlis 2022, 21:37 | links
 
Oktobris [01.04.22]: Kruzuļu kolekcija ir diezgan iespaidīga!
Jāā kolekcija, bet vajadzētu būt inventāram. Vairums neapdomīgu pirkumu. Daži pāris reizes ūdeni redzējuši. No tā arī gribu pasargāt jaunos copes entuziastus.
1.aprīlis 2022, 21:29 | links
 
Oktobris [01.04.22]: Tā ir daļa no kruzuļiem kas ir iegādāti. No visas tās kaudzes copē parasti izmantoju līdz pieciem mānekļiem.
Tas mana iepriekš teiktā kontekstā.

RaimisD, 31.marts 2022, 21:47

Kruzuļu kolekcija ir diezgan iespaidīga!
Willy un RaimisD, kāds ir jūsu mānekļu TOP 3 pavasara līdakām?
Pēdējā laikā, uzsākot līdaku copes sezonu, esmu atkal atgriezies pie šūpiņiem un rotiņiem. Klasika strādā...
Sezonas sākums jā!ar klasiku būs,nekas liels,bet būs...mazie voblerīši,rotiņi utt...prieks par katru copīti!:)vēl 4 nedēļas!
1.aprīlis 2022, 20:00 | links
 
Tā ir daļa no kruzuļiem kas ir iegādāti. No visas tās kaudzes copē parasti izmantoju līdz pieciem mānekļiem.
Tas mana iepriekš teiktā kontekstā.

RaimisD, 31.marts 2022, 21:47


Kruzuļu kolekcija ir diezgan iespaidīga!
Willy un RaimisD, kāds ir jūsu mānekļu TOP 3 pavasara līdakām?
Pēdējā laikā, uzsākot līdaku copes sezonu, esmu atkal atgriezies pie šūpiņiem un rotiņiem. Klasika strādā...
1.aprīlis 2022, 19:44 | links
 
RaimisD [01.04.22]: Willy [38m]: RaimisD [8:24]: Willy [Vakar]: daudz ir ļoti labi,sevi pierādījuši vobleri!...taupīšu mazdēlam!Tieši par šādiem mānekļiem arī vēlējos šeit runāt.
Iemet bilžuku....nebij pa rokai!;DWilly vienu, to medīgo
Pašā vidū brūngana Makora 130sp!-metrs to paņēma!
1.aprīlis 2022, 18:45 | links
 
Nezinu kāpēc uz viena ķeras Lielupē, bet Daugavā nē un arī tajā pašā ūdenstilpnē situācija mainās katru gadu,
1.aprīlis 2022, 18:19 | links
 
Willy [01.04.22]: RaimisD [8:24]: Willy [Vakar]: daudz ir ļoti labi,sevi pierādījuši vobleri!...taupīšu mazdēlam!Tieši par šādiem mānekļiem arī vēlējos šeit runāt.
Iemet bilžuku....nebij pa rokai!;D
Willy vienu, to medīgo
1.aprīlis 2022, 18:06 | links
 
RaimisD [01.04.22]: Willy [Vakar]: daudz ir ļoti labi,sevi pierādījuši vobleri!...taupīšu mazdēlam!Tieši par šādiem mānekļiem arī vēlējos šeit runāt.
Iemet bilžuku.

...nebij pa rokai!;D
1.aprīlis 2022, 18:03 | links
 
Willy [31.03.22]: daudz ir ļoti labi,sevi pierādījuši vobleri!...taupīšu mazdēlam!
Tieši par šādiem mānekļiem arī vēlējos šeit runāt.
Iemet bilžuku.
1.aprīlis 2022, 08:24 | links
 
Martins....B [01.04.22]: A vot kur mest ? Gribi izglitot dalies ar sadu info..
Tas ,lai paliek čomu, brāļu, tēvu ziņā. Noteikti starp paziņām ir kāds ar pieredzi, kas varētu izglītot šajā jautājumā.
1.aprīlis 2022, 08:22 | links
 
Martins....B [01.04.22]: Ko mest jau skaidro n-tos gadus Makskeresanas Noslepumos, Copes garsa, Makskere ar Olti.
Protams, ka info ir pietiekoši, arī ,,ūdens,, tajos netrūkst.
Ir doma šeit sniegt īsu un saprotamu informāciju par nepieciešamajiem mānekļiem. Lai jaunais copmanis neapjuktu plašajā grabuļu klāstā.
1.aprīlis 2022, 08:19 | links
 
RaimisD [31.03.22]: Bet rezultātā, lai cik daudz jums to būtu, vienā copē ķersiet uz trim, maksimums uz pieciem, desmit.
Labāk nostrādā mānekļa tipa maiņa, tā vadīšana un kā beidzamais tā krāsojums.
Nu sitas ari nav no stasta viena tante teica ?

Jaker tur, kur vinas ir (NG). A ja zivs tur nav, maini manekli un vadi ka gribi...

Ko mest jau skaidro n-tos gadus Makskeresanas Noslepumos, Copes garsa, Makskere ar Olti. A vot kur mest ? Gribi izglitot dalies ar sadu info..

Piemeram Riga no krasta(ja jau jaunos macisi, pienemu, ka laivas nav) 5 popularakas vietas asarim/zandartam Un 5 popularakas lidakai ?

Un ar to diskusija beigsies, jo labas vietas publiski neviens nestastis, jo musdienas, kad mobilitate ir afigena, uzreiz tas vietas bus nopresetas...

Ta ka ja reali gribi jaunos apmacit, tad nu jataisa kaut kada mini nometne..

Bet nu varbut iespejams iemacities copet foruma...
1.aprīlis 2022, 07:36 | links
 
Willy [31.03.22]: RaimisD [21:47]: Tā ir daļa no kruzuļiem kas ir iegādāti. No visas tās kaudzes copē parasti izmantoju līdz pieciem mānekļiem.
Tas mana iepriekš teiktā kontekstā.;)Raimis sezonas gaidās!...viss pareizi,jāsāk ar mazumiņu un tad jau līdz....nezinu,man ar 100gr laikam pietiek!viegls bb instruments un dragā!:)...domāju kur šosezon "tūristus" likt!:D daudz ir ļoti labi,sevi pierādījuši vobleri!...taupīšu mazdēlam!

...mans tops līdakām!:)
31.marts 2022, 23:22 | links
 
RaimisD [31.03.22]: Tā ir daļa no kruzuļiem kas ir iegādāti. No visas tās kaudzes copē parasti izmantoju līdz pieciem mānekļiem.
Tas mana iepriekš teiktā kontekstā.
;)Raimis sezonas gaidās!...viss pareizi,jāsāk ar mazumiņu un tad jau līdz....nezinu,man ar 100gr laikam pietiek!viegls bb instruments un dragā!:)...domāju kur šosezon "tūristus" likt!:D daudz ir ļoti labi,sevi pierādījuši vobleri!...taupīšu mazdēlam!
31.marts 2022, 23:20 | links
 
Es šo iekopēšu galerijā.
Vīri palīdzam ar ieteikumiem jaunajiem kolēģiem. Likšu Jūsu ieteikumus, mānekļus ar atsauci.

RaimisD, 31.marts 2022, 22:15

iesācēju klasika- relax kopyto.melna mugura,balts vēders,sarkana aste....strādā visur un vienmēr.:)
31.marts 2022, 23:18 | links
 
Es šo iekopēšu galerijā.
Vīri palīdzam ar ieteikumiem jaunajiem kolēģiem. Likšu Jūsu ieteikumus, mānekļus ar atsauci.
31.marts 2022, 22:15 | links
 
Šo būs labāk uztvert lasot no lejas.
31.marts 2022, 22:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager