Kuras firmas vobleri ir labi?

Līdz jerkim un bigbaitiem Jūs nonāksiet bišķi vēlāk.
31.marts 2022, 22:10 | links
 

Voblerīši. Līdz 1.5m darba dziļumam. Gan F gan SP versijā.
31.marts 2022, 22:09 | links
 

Gumijas pēc izvēles. Varat tos aprīkot ar ofseta āķiem vai džig galvām.
31.marts 2022, 22:07 | links
 

Šūpiņi. Gaišie , tumšie
31.marts 2022, 22:05 | links
 

Pavasarī iesācējam māneklis Nr. 1 būtu rotiņš. Derēs mepiņi 4 num.
31.marts 2022, 22:03 | links
 
No teiktā īsti nevar saprast, kā rīkoties.
Tamdēļ iemetīšu starta kompleta bilžukus ar ko vajadzētu sākt sezonu.
31.marts 2022, 22:02 | links
 

Tā ir daļa no kruzuļiem kas ir iegādāti. No visas tās kaudzes copē parasti izmantoju līdz pieciem mānekļiem.
Tas mana iepriekš teiktā kontekstā.
31.marts 2022, 21:47 | links
 
Ar šo postu, stāstu vēlos palīdzēt jaunajiem copmaņiem. Lai Jūs nekāptu uz tiem pašiem grābekļiem no kuriem atrāvos es. Tas nav lēti un galvenais pamatā bezjēdzīgi.
Nevajag pirkt pirmos mānekļus ,ko ieteica pārdevējs (teikt konsultants būtu pareizāk) , nevajag ticēt runām. Viena tante teica, ka tajā ezerā līdaka ņem tikai uz šito grabuli. Ja čoms noķēra jūs nē, tas nenozīmē, ka momentāni jāskrien pirkt tādu vobleri.
Nedariet to līdz neredzat notiekošajā sistēmu.
Skatoties youtube video, bieži informācija nav līdz galam objektīva.
Redzot kāda mānekļa ieteikumus un milzu lomus kādā Sibīrijas upē, nedomājiet, ka nopērkot šo mānekli Latvijas ezeros ķersiet līdzīgi, ja ne labām. Tā nebūs !
Laikam ejot Jus protams apaugsiet ar copes kruzuļiem. Bet rezultātā, lai cik daudz jums to būtu, vienā copē ķersiet uz trim, maksimums uz pieciem, desmit.
Labāk nostrādā mānekļa tipa maiņa, tā vadīšana un kā beidzamais tā krāsojums.
31.marts 2022, 21:43 | links
 
Nu nezinu gan. Man kastēs bezjēdzīgi stāv visi krutie gan šūpiņi, gan vobleri. Drīz varēs atvērt veikalu. Bet labākos lomus diemžēl esmu guvis uz PSRS laiku un tēva tais laikos gādātiem mānekļiem. Laikam jau ir jātic. Un ja zivs būs, ne vienmēr visu izšķirs mānekļa cena un brends (latviski tagad zīmols).
20.marts 2022, 17:36 | links
 
 
Kādam ir izdevies sazināties ar čali, kas tirgo vivingras sludinājumos? Nav sazvanāms

Berjoza, 23.marts 2021, 15:29

Ir sazvanāms. Viss OK.
4.februāris 2022, 18:07 | links
 
Paldies par atsauksmi ;)
2.februāris 2022, 22:06 | links
 
Un vispāŗ, - amerikāņiem ir daudz lieliski strādājošu walkeru pa saprātīgām cenām. 6th Sense Catwalk, Reaction Innovations Vixen, Strike King KVD Sexy Dawg, Bagley Knocker B, Azuma Z Dog un vēl citi. Vienīgie iebildumi par āķu kvalitāti un ilgmūžību.
2.februāris 2022, 14:15 | links
 
Man jeņķu Heddon Spit'n Image allaž ir iekabinājis visiem krutajiem japāņu grabuļiem.
2.februāris 2022, 13:47 | links
 
Sveiki,
iesakiet, lūdzu, kādus pārbaudītus Walker (top water) tipa mānekļus līdakai. Tests - max līdz 30 gr.
Jāsāk jau domāt par vasaras sezonu :)
2.februāris 2022, 09:33 | links
 
Kādam ir izdevies sazināties ar čali, kas tirgo vivingras sludinājumos? Nav sazvanāms
23.marts 2021, 15:29 | links
 
Saškas no Āgenskalna..Limited Komi Komarovski.
27.decembris 2020, 19:31 | links
 
atceros, kā tirgū bodē ieraudzīju aliekspresa voblerus par 2xlielāku cenu, nekā alī))
Viens no lielākajiem kreņķiem ar kopijām esot kvalitātes pastāvības trūkums- tomēr no oriģinālajiem viena modeļa 10 gabaliem caurmērā lielākā daļa noteikti būs OK, bet no 10 kopiju modeļiem katrs trešais vai pat vairāk var spēlēt atsķirīgi, "dzert" ūdeni u.tml. Vakar atnāca bearkinga varuna110- vienam bumbas/magnēti iekšā strādā, otram nē(nu, izkratījos, bet kaut kas nerullē). Šais lietās katrs izlemj, kā grib, kā var atļauties, man oriģinālo laikam ir kāda trešdaļa. Par kopijām neko daudz nesūdzos.
Par tēmas jautājumu- labi ir tie, kurus lieto, jo tikai lietojot kaut ko mēdz noķert))) Bet, ja nopietni- nu, daudz ir dažādu- jackall, duo, pontoon, salmo, savage gear, deps, strike pro....... diez vai ir jēga te rakstīt nosaukumu kaudzi, kurus katrs tāpat netā var sarakt. Tas eksperimentu un atklājumu lauks ir dikti plašs, visiem mānekļi ceļo turp un atpakaļ no kopējām kastēm uz "biežāk lietoto kasti". Kamēr ledus nav atgriezies sagribējās pacilāt mānekļu kastes)))
24.decembris 2020, 17:27 | links
 
Protams, kaut tas pats orbit 110sp...

jegersz, 23.decembris 2020, 22:11
Jūtu, jāatgriežas pie tviča, jo lielie mānekļi man šosezon rāda raksturu... :)

MT9, 24.decembris 2020, 14:11


Divas dažādas lietas! Ar vobleriem un relax skaita ziņā ieliksi jebkuru lielo mānekļu specu, bet lielo mānekļa piekritējiem noteikti, būs lielākas līdakas.
24.decembris 2020, 16:06 | links
 
Jūtu, jāatgriežas pie tviča, jo lielie mānekļi man šosezon rāda raksturu... :)

MT9, 24.decembris 2020, 14:11[/quote]
Noskatījos,kā Ineša ezerā ar5cm voblerīti,bija izvilkta virs5kg līdaka.Sāku iegādāties krenkus.Ar Rapalas 7cm 15g uz velci,gar8m dziļuma kanti Alaukstā 18nov.izvilku2līd.60cm.Rapalas oriģinālos krenkus dažādiem dziļumiem,ir arī AliEkspres.
24.decembris 2020, 15:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager