Kuras firmas vobleri ir labi?

kb4596 [26.09.19]: Kur Rīgā ir kāds veikals kur ier liela megabasu vobleru izvēle? Konkrēti ito shiner modeļi lai kur eju nekur nekā no tiem nav.
paskaties ribak24.lv, tur bij kkas
26.septembris 2019, 18:59 | links
 
Kur Rīgā ir kāds veikals kur ier liela megabasu vobleru izvēle? Konkrēti ito shiner modeļi lai kur eju nekur nekā no tiem nav.
26.septembris 2019, 18:53 | links
 
Fanoju par Jackall, bet novērots, ka pie ,, smagas eksplotācijas,, otrā gadā sāk magnētiskā sistēma klemmēt. Citādi, krāsas noturība un izturība ļoti laba.
26.septembris 2019, 18:37 | links
 
MT9 [26.09.19]: Nezinu, man balisongi strādā. ne tik sen iepirku pa 7eur gab.

svens76, 26.septembris 2019, 17:51
Kur jūs tās fantastiskās cenas atrodat? :)
Es daudz ko paņēmu Lucky fishing kad vērās ciet, reāli bija par kapeikām. Tāpat no privātiem, no rokas šad tad kaut kas uzpeld
26.septembris 2019, 18:23 | links
 
MT9 [26.09.19]: Nezinu, man balisongi strādā. ne tik sen iepirku pa 7eur gab.

svens76, 26.septembris 2019, 17:51
Kur jūs tās fantastiskās cenas atrodat? :)
nu ne jau jaunus. no rokām pirku. citiem pat skrāpējumu neatradu
26.septembris 2019, 18:22 | links
 
Nezinu, man balisongi strādā. ne tik sen iepirku pa 7eur gab.

svens76, 26.septembris 2019, 17:51

Kur jūs tās fantastiskās cenas atrodat? :)
26.septembris 2019, 18:20 | links
 
svens76 [26.09.19]: Abavnieks [57m]: MT9 [55m]: Iemet linkus. Teiksim megabass oneten lbo, kanata, x140, vēl kaut ko

Abavnieks, 26.septembris 2019, 12:28
Kanatu savulaik pirku caur ebay no Japānas. Latvijā bija bodes, kas pa 38 EUR tirgoja, man tas likās biku par dārgu. Ja nemaldos, nopirku pa 22 EUR. Pašlaik ebay cenas varētu būt līdzīgas. Dažreiz pērku mazlietotus, tur cenas vispār smieklīgas (tāda sajūta, ka tiem vienkārši iepakojums pazudis vai izdarīti pāris iemetieni - visi strādā lieliski). Parasti no tālajām ārzemēm mānekļus sūtu ziemas periodā, kad tie steidzami nav nepieciešami.Tie bija tikai piemēri, no top vobleriem. Un neapstiprinājās, ka cenas ir "līdz 14€ par megabassiem"

Kanatai laikam bija neadekvāta cena, manā izpratnē.

Paņēmu jaunu, pat šķiet zem 10€ bija. Joprojām nesaprotu, kas tur varētu maksāt 30+€, labs vobleris, diezgan specifisks, zivi ķer.

Bet nu tās cenas daudz kam ir neadekvātas. Tie paši Deps brīnumi, kuri kosmosu maksā.


Pārsvarā jau visi pērk vairumu uz atlaidēm. Vairumu pa ziemu, kad nedeg, vai mazlietotu, utt.

Ja deg un vajag uzreiz, tad nav tik traki nopirkt arī te, pie mums.

Pirms pāris nedēļām, ņēmu pie Vitālija, 7 vobļukus, sīkumi.
Tīri vobleros plus mīnus bija tas pats kas būtu sūtot no ārvalstīm.
Ja ieskaita sūtīšanu utt.

A te, pats aptausti, apskaties.


Ja par to konkrēto vobleri megabass Anthrax... Gribu redzēt, kāds būtu gala cipars to atsūtot no krievijas...Nezinu, man balisongi strādā. ne tik sen iepirku pa 7eur gab.
Nu, Bali es īsti nepieskaitu pie brīnumiem. Balis nevar nestrādāt.

Teiksim, killer compas... F sonic.tie jau ir interesanti
26.septembris 2019, 18:19 | links
 
Abavnieks [26.09.19]: MT9 [55m]: Iemet linkus. Teiksim megabass oneten lbo, kanata, x140, vēl kaut ko

Abavnieks, 26.septembris 2019, 12:28
Kanatu savulaik pirku caur ebay no Japānas. Latvijā bija bodes, kas pa 38 EUR tirgoja, man tas likās biku par dārgu. Ja nemaldos, nopirku pa 22 EUR. Pašlaik ebay cenas varētu būt līdzīgas. Dažreiz pērku mazlietotus, tur cenas vispār smieklīgas (tāda sajūta, ka tiem vienkārši iepakojums pazudis vai izdarīti pāris iemetieni - visi strādā lieliski). Parasti no tālajām ārzemēm mānekļus sūtu ziemas periodā, kad tie steidzami nav nepieciešami.Tie bija tikai piemēri, no top vobleriem. Un neapstiprinājās, ka cenas ir "līdz 14€ par megabassiem"

Kanatai laikam bija neadekvāta cena, manā izpratnē.

Paņēmu jaunu, pat šķiet zem 10€ bija. Joprojām nesaprotu, kas tur varētu maksāt 30+€, labs vobleris, diezgan specifisks, zivi ķer.

Bet nu tās cenas daudz kam ir neadekvātas. Tie paši Deps brīnumi, kuri kosmosu maksā.


Pārsvarā jau visi pērk vairumu uz atlaidēm. Vairumu pa ziemu, kad nedeg, vai mazlietotu, utt.

Ja deg un vajag uzreiz, tad nav tik traki nopirkt arī te, pie mums.

Pirms pāris nedēļām, ņēmu pie Vitālija, 7 vobļukus, sīkumi.
Tīri vobleros plus mīnus bija tas pats kas būtu sūtot no ārvalstīm.
Ja ieskaita sūtīšanu utt.

A te, pats aptausti, apskaties.


Ja par to konkrēto vobleri megabass Anthrax... Gribu redzēt, kāds būtu gala cipars to atsūtot no krievijas...
Nezinu, man balisongi strādā. ne tik sen iepirku pa 7eur gab.
26.septembris 2019, 17:51 | links
 
MT9 [26.09.19]: Iemet linkus. Teiksim megabass oneten lbo, kanata, x140, vēl kaut ko

Abavnieks, 26.septembris 2019, 12:28
Kanatu savulaik pirku caur ebay no Japānas. Latvijā bija bodes, kas pa 38 EUR tirgoja, man tas likās biku par dārgu. Ja nemaldos, nopirku pa 22 EUR. Pašlaik ebay cenas varētu būt līdzīgas. Dažreiz pērku mazlietotus, tur cenas vispār smieklīgas (tāda sajūta, ka tiem vienkārši iepakojums pazudis vai izdarīti pāris iemetieni - visi strādā lieliski). Parasti no tālajām ārzemēm mānekļus sūtu ziemas periodā, kad tie steidzami nav nepieciešami.
Tie bija tikai piemēri, no top vobleriem. Un neapstiprinājās, ka cenas ir "līdz 14€ par megabassiem"

Kanatai laikam bija neadekvāta cena, manā izpratnē.

Paņēmu jaunu, pat šķiet zem 10€ bija. Joprojām nesaprotu, kas tur varētu maksāt 30+€, labs vobleris, diezgan specifisks, zivi ķer.

Bet nu tās cenas daudz kam ir neadekvātas. Tie paši Deps brīnumi, kuri kosmosu maksā.


Pārsvarā jau visi pērk vairumu uz atlaidēm. Vairumu pa ziemu, kad nedeg, vai mazlietotu, utt.

Ja deg un vajag uzreiz, tad nav tik traki nopirkt arī te, pie mums.

Pirms pāris nedēļām, ņēmu pie Vitālija, 7 vobļukus, sīkumi.
Tīri vobleros plus mīnus bija tas pats kas būtu sūtot no ārvalstīm.
Ja ieskaita sūtīšanu utt.

A te, pats aptausti, apskaties.


Ja par to konkrēto vobleri megabass Anthrax... Gribu redzēt, kāds būtu gala cipars to atsūtot no krievijas...
26.septembris 2019, 17:20 | links
 
Iemet linkus. Teiksim megabass oneten lbo, kanata, x140, vēl kaut ko

Abavnieks, 26.septembris 2019, 12:28

Kanatu savulaik pirku caur ebay no Japānas. Latvijā bija bodes, kas pa 38 EUR tirgoja, man tas likās biku par dārgu. Ja nemaldos, nopirku pa 22 EUR. Pašlaik ebay cenas varētu būt līdzīgas. Dažreiz pērku mazlietotus, tur cenas vispār smieklīgas (tāda sajūta, ka tiem vienkārši iepakojums pazudis vai izdarīti pāris iemetieni - visi strādā lieliski). Parasti no tālajām ārzemēm mānekļus sūtu ziemas periodā, kad tie steidzami nav nepieciešami.
26.septembris 2019, 16:54 | links
 
Nu sorry par aizmāršību.bet viens otrs jau knāb ddd.nav domāts nekas ļauns
26.septembris 2019, 12:56 | links
 
elgreko [26.09.19]: Runa negāja par visiem modeļiem tikai par anthrax
Tu neminēji konkrētu modeli
26.septembris 2019, 12:53 | links
 
Runa negāja par visiem modeļiem tikai par anthrax
26.septembris 2019, 12:52 | links
 
Vienalga starpība ir jūtama
26.septembris 2019, 12:46 | links
 
Piemēram anthrax pie mums 27 tur 14.kurss 1e-70r protams ka ir pa 20jo ir neejoši kā ielika plauktā tā guļ joprojām
26.septembris 2019, 12:44 | links
 
Piemēram anthrax pie mums 27 tur 14.kurss 1e-70r
26.septembris 2019, 12:42 | links
 
elgreko [26.09.19]: Expertfisher.ru
Ātrumā uzmetu aci. Nu nevajag stāstīt.

Daži iespējams ir lētāki. Bet tie ir netop modeļi, mazi kā tādi, utt. Arī pie mums viņi ir lētāki.
Nav visi MB "ap dvacāru" arī te.
Un līdz 14€ noteikti tur visi nav
26.septembris 2019, 12:38 | links
 
elgreko [26.09.19]: Aiz gara laika palodāju pa krievu iveikaliem,gribēju noskaidrot cik tur maksā megabass vobleri un patīkamas cenas 1150r- ssnāk kaut kur līdz 14e.tad cik uzvārās lv veiči
Par kādu modeli tu runā? Megabasu visiem modeļiem nav vienāda cena. Un atkarībā no kursa, 1150 rub ir tuvāk 16eur.

Lai nesanāk tāda plika viltus ziņa bez faktiem, iemet nu linku šim superizdevīgajam pirkumam, lai tauta zin, kur tagad Megabasus būs pirkt .
26.septembris 2019, 12:32 | links
 
Expertfisher.ru
26.septembris 2019, 12:31 | links
 
elgreko [26.09.19]: Aiz gara laika palodāju pa krievu iveikaliem,gribēju noskaidrot cik tur maksā megabass vobleri un patīkamas cenas 1150r- ssnāk kaut kur līdz 14e.tad cik uzvārās lv veiči
Iemet linkus. Teiksim megabass oneten lbo, kanata, x140, vēl kaut ko
26.septembris 2019, 12:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager