Usmas ezers

mednieks007, 1.septembris 2016, 07:16[/quote]
Jums jāsaprot, ka zvejnieki ir sanitāri, ja tie nebūs būs citas problēmas,
Sanitara kungs, vai nevariet smalkāk paskaidrot, kādās problēmas draud ezeram, ja viņā nezvejos ar tikliem?
Un kādās problemās jus saredzāt tājos ezeros, kurās jau sen aizliekti tikli, piemerām Alūksnas ezerā ??
8.septembris 2016, 19:03 | links
 
Biju 6dien, 7dien Usmā, man švaki, bet šogad pirmo reizi.. nezinu vietas un Usma ir tas ezers kur padziļināti jaizpēta un biežāk jācopē.
Bet citi biežāki viesi Usmas ezerā saķēra labi, gan līdakas, gan asarus.
Bet visi kā viens saka, ka Usma uz to platību ir izkāsta. Ja pa retam kādam izšauj, tas nenozīmē ka ķeras!
1.septembris 2016, 10:01 | links
 
Situacija ir šāda : Mums te forumā sēž daži cilvēki, kuri makšķerē online un kad atbrauc uz ezeru nedod citiem makškerēt, jo to laivas braukā šur tur un tik bļauj, ka nevar neko noķert!!! Ir divi veidi; 1) savvaļas zivis un mājlopu- kurus ķer privātos dīķos, rimi veikalā .....Tad Jums mīlie draugi jābrauc tur!!! Un nebrauciet uz USmas ezeru
Secinājums ir viens, pilnveidojām savas iemaņas, esmu ezerā bieži un man ķeras !!!!! Jums jāsaprot, ka zvejnieki ir sanitāri, ja tie nebūs būs citas problēmas, protams derētu to daudzumu samazināt.
1.septembris 2016, 07:16 | links
 
Sūdīgi tauta balso. laikam domā ka tas maksas pasākums. Tur apakšā ir iespēja bezmaksas nobalsot. pirmais iespaids maldīgs.
4.jūlijs 2016, 21:20 | links
 
Sveiki visiem copmaņiem!
Zemāk MANABALSS.LV saite kur sāk parakstu vākšanu pret tīkliem visos iekšējos ūdeņos:
https://manabalss.lv/par-rupnieciskas-zvejas-aizliegumu-latvijas-ieksejos-udenos/show
Palūdzam radiem, draugiem un paziņām, lai paraksta. Varētu vēl soc tīklos palaist.
Ne asakas!
4.jūlijs 2016, 09:54 | links
 
Tas notiek ne tikai Usmā, arī pārejos kurzemes ūdeņos ar zivīm paliek švakāk. protams atskaitot privātos ūdeņus kurus uzrauga. Pārējos jo projām kāš uz nebēdu.
1.jūlijs 2016, 18:19 | links
 
Izskatās ka Usmas ezeram iet čābīgi jau kuro gadu.. Žēl ka tā, tik skaists ezers, bet valdošie spēki tik vieglprātīgi rīkojās..
1.jūlijs 2016, 17:14 | links
 
sveiki visiem! kāds var ieteikt uz ko ķeras un uz kādām krasām?paldies ja izspalidzēsiet
1.jūlijs 2016, 12:22 | links
 
Tik traki nemaz nav,jūnija sākumā biju "paslimot"vējdēļu sacensībās "Bukdangās",raudiņas var saķert ,pa starpam trāpās virsplaukstas breksēni,raudiņas Usmā garšīgas,serfisti ēda,ausis vien kratījās...Par kempingu,izvēlies aizvēja krastā,skat. laika prognozi,lai tālu nav jāairē,laivas ir visos kempingos...
27.jūnijs 2016, 11:17 | links
 
Aivar, un pat tev nekas neķeras???
26.jūnijs 2016, 23:12 | links
 
Iesakiet kempingu pie Usmas kur var pamakšķerēt no krasta ar pludu un feederi, uz brekšuku.
Paldies jau iepriekš.

Kartainis, 26.jūnijs 2016, 14:54

Tur zivju naf ................
26.jūnijs 2016, 18:18 | links
 
Iesakiet kempingu pie Usmas kur var pamakšķerēt no krasta ar pludu un feederi, uz brekšuku.
Paldies jau iepriekš.
26.jūnijs 2016, 14:54 | links
 
Ziniet līnis ir tā zivs,kuru visgrūtāk dabūt,vismaz man.
2.jūnijs 2016, 23:13 | links
 
Kempings " Strazdiņi ",varbūt kaut kur vēl.....
2.jūnijs 2016, 22:52 | links
 
Varbūt kāds var palīdzēt - kur usmā var ielaist nelielu atpūtas kuģīti ( kur ir rampa, pa kuru ar treili ūdenī ielaiž) ??
2.jūnijs 2016, 22:26 | links
 
Iesniedzām šādu kopsavilkumu, atvainojiet, ka sīki burtiņi, mēģiniet izdrukāt.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-79920.htm
27.maijs 2016, 08:59 | links
 
Mīļie draugi, Ventspils novada domes gaiteņos pagaidām atrodas Usmas stāsts. Bija doma izveidot aģentūru, kas arī apsaimniekos Usmas ezeru līdzīgi kā Alūksnē. Taču tad uzradās vēl kādi "lielāki" apsaimniekošanas tīkotāji un tādēļ nekas pagaidām nenotiek.
23.maijs 2016, 16:00 | links
 
Mess runajam par probleeemam. Laiks runaat, kaaa risinaasim taaas un kas jaadaraa.

mednieks007, 9.maijs 2016, 09:52[/quote]

Kas tad ne tā? Es arī runāju par problēmām. Bet lai risinātu viņas, sākumā jāapzinās , kur tā īstā, galvenā problēma. Vai tā nav? Ja mašīnai nerūc motors, jūs tak nesāksiet ārdīt visu pēc kārtās?
Manuprāt galvenā problema ir pašos Usminiekos. Nau vēl gatavi mainit savu attieksmi pret ezeru. Izdomā visādus pekstiņus par visu ko, tikāi neatzīst gālveno vainu - intensīvu nozvēju.
Te viens nosauca mūs par nezinišu baru. Izskātās, ka vāirakiem ir tāds uzskats, ka pāši tie gudrakie un apkārt vieni muļki-neziniši. Rezultatā parāda [b]sevi[b/] neglītā skātā.
[[[ nu tad saac dariit kaut ko, piemeram kluusti par sabiedrisko inspektoru. Vai nodibini kaadu biedriibu ]]]
Es esmu no Rendas. Vai tiešām Jūs domājat, ka atnāks cilvēks no mālas, un risinās Jūsu problemas??? Un pāši usminieki stāves mālā, vai pretosies ? Un ko var izdarīt viens sabiedriskāis inspektors? Kā var nodibinat kādu biedribu, ja paši usminieki negrib neko mainit??? Pagāja 13 dienās no pedējā ierakstā, bet neviens nepiedālijās diskusijā. Acīm redzot, visi domā pēc principa: Lābāk zilīte rokā, nekā mednis kokā. Vēl pasmelsim, par nakotnī lai citi domā.
22.maijs 2016, 21:24 | links
 
Brondtozavr
ja Brondtozavr ir tik varonigi noskanots nu tad saac dariit kaut ko, piemeram kluusti par sabiedrisko inspektoru. Man taadi cilveeki ka tu fascinee muld un neko nedar. Kaut kur rauj faktus, kuri ir no debesiim nemti. Vai nodibini kaadu biedriibu. Mess runajam par probleeemam. Laiks runaat, kaaa risinaasim taaas un kas jaadaraa.
9.maijs 2016, 09:52 | links
 
mednieks007
Ja Engurēs upē migracija ir 0%, tad ko Jūs tūr dariet ar sāviem zušū murdiem? Pa 30 gādiem es tikāi vienu reizī Usmā redzeju kārtigu zuti. Tās ir Jūsū un Venspils ieredņūs rezultats izlaupišānās dābās resursus. To sāuc pa korupciju Jūs zvejojāt zušus migrācijās ceļā un taisiet naudu, ar kūrū dālaties ar Ventspils ieredņiem licenzēs samāksā veidā. Tieši tapāt notiek ar licenzem uz tīkliem. Ezerām nekās netiek atdots, pat inspektoru pa 30 gādiem redzeju tikai VIENU reizi! Bet Usmas ezers nav prīvāt dīkis un nepiedēr Venspils ieredņiem. Ts piedēr TAUTAI. Tād tautāi jāizdenā šos ieredņus, jāsauc pie atbildībās.
Paskatieties profilu andzus69 , viņū albumus! Kādi trofeji Alūksnes ezerā !!! Man liels kāuns pa mums, un mūsū ezerū. Bet dzīvojām tak vienā valstī ! Viņi mācejā apturet ezerā izlaupišānu. A mēs ko? Nav drosmigu vīru?

Brondtozavr, 8.maijs 2016, 10:54
9.maijs 2016, 09:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager