Par un ap ūdām

Rein [08.12.19]: Cope72 [20m]: Rein [13m]: Uztveršu to kā komplimentu. Paldies! :)
Kpc man liekas, ka Jūs bijāt viens no tiem kas uzsāka off-topic un pašreiz no neatzistat? :)Piedodiet, bet tas nebija domats kā kompliments! Tieši otrādi!
Man ļoti fascinē personāži, kam patīk aizrādīt citiem, bet pats tai pat laikā ir pieskrebelējis pilnu lapu ar sadaļai neatbilstošu demagoģiju! Ja Jūs esat tik gudrs un patīk citiem ieteikt kas jādara, tad Jūs varētu sākt pats ar sevi!?
Šeit par ūdām, Rein.!Tieši iedomājos par Jūsu ziņu, publicētu 20min atpakaļ. Jautājums joprojām nav atbildēts par to, ka bijāt off-topic aizsācējs, tādēļ secinājumus varat veikt pats. Turpmāk nevēlos ar Jums iesaistīties jebkāda veida diskusijās, atbilde uz šo ziņu tikai pieradīs Jūsu vainu. Ieteiktu adminiem tādus kā Jūs lidināt ārā no foruma bez liekiem paskaidrojumiem. Nevēlētos Jūs sastapt arī pie ūdeņiem, jo tādi kā Jūs dara tikai kaunu copmanu kopienai.
Un, ja tu, Jūs, nevēlies mani sastapt pie ūdeņiem, tad nebrauc copēt, bet droši sēdi dīvānā un skrebelē savus memuārus visur kur pagadās!:)
8.decembris 2019, 21:29 | links
 
Rein [08.12.19]: Cope72 [7m]: Rein [13m]: Uztveršu to kā komplimentu. Paldies! :)
Kpc man liekas, ka Jūs bijāt viens no tiem kas uzsāka off-topic un pašreiz no neatzistat? :)Piedodiet, bet tas nebija domats kā kompliments! Tieši otrādi!
Man ļoti fascinē personāži, kam patīk aizrādīt citiem, bet pats tai pat laikā ir pieskrebelējis pilnu lapu ar sadaļai neatbilstošu demagoģiju! Ja Jūs esat tik gudrs un patīk citiem ieteikt kas jādara, tad Jūs varētu sākt pats ar sevi!?
Šeit par ūdām, Rein.!Tieši iedomājos par Jūsu ziņu, publicētu 20min atpakaļ. Jautājums joprojām nav atbildēts par to, ka bijāt off-topic aizsācējs, tādēļ secinājumus varat veikt pats. Turpmāk nevēlos ar Jums iesaistīties jebkāda veida diskusijās, atbilde uz šo ziņu tikai pieradīs Jūsu vainu. Ieteiktu adminiem tādus kā Jūs lidināt ārā no foruma bez liekiem paskaidrojumiem. Nevēlētos Jūs sastapt arī pie ūdeņiem, jo tādi kā Jūs dara tikai kaunu copmanu kopienai.
Tu pirmais aizsāki off-topik... nē tu pirmais! :)))
Klau, tu mudak! Kāda starpība kurš pirmais, kurš otrais kurš septītais aizsāka!
Tu te kādam kaut ko aizrādi, bet pats esi piedirsis visu sadaļu, un turpini to darīt. Pats raksti ka nav par ūdām, bet lej un lej..!:)
Klauns tu esi!
Vēl jautājumi??
8.decembris 2019, 21:26 | links
 
Cope72 [08.12.19]: Rein [13m]: Uztveršu to kā komplimentu. Paldies! :)
Kpc man liekas, ka Jūs bijāt viens no tiem kas uzsāka off-topic un pašreiz no neatzistat? :)Piedodiet, bet tas nebija domats kā kompliments! Tieši otrādi!
Man ļoti fascinē personāži, kam patīk aizrādīt citiem, bet pats tai pat laikā ir pieskrebelējis pilnu lapu ar sadaļai neatbilstošu demagoģiju! Ja Jūs esat tik gudrs un patīk citiem ieteikt kas jādara, tad Jūs varētu sākt pats ar sevi!?
Šeit par ūdām, Rein.!
Tieši iedomājos par Jūsu ziņu, publicētu 20min atpakaļ. Jautājums joprojām nav atbildēts par to, ka bijāt off-topic aizsācējs, tādēļ secinājumus varat veikt pats. Turpmāk nevēlos ar Jums iesaistīties jebkāda veida diskusijās, atbilde uz šo ziņu tikai pieradīs Jūsu vainu. Ieteiktu adminiem tādus kā Jūs lidināt ārā no foruma bez liekiem paskaidrojumiem. Nevēlētos Jūs sastapt arī pie ūdeņiem, jo tādi kā Jūs dara tikai kaunu copmanu kopienai.
8.decembris 2019, 21:12 | links
 
Rein [08.12.19]: Uztveršu to kā komplimentu. Paldies! :)
Kpc man liekas, ka Jūs bijāt viens no tiem kas uzsāka off-topic un pašreiz no neatzistat? :)
Piedodiet, bet tas nebija domats kā kompliments! Tieši otrādi!
Man ļoti fascinē personāži, kam patīk aizrādīt citiem, bet pats tai pat laikā ir pieskrebelējis pilnu lapu ar sadaļai neatbilstošu demagoģiju! Ja Jūs esat tik gudrs un patīk citiem ieteikt kas jādara, tad Jūs varētu sākt pats ar sevi!?
Šeit par ūdām, Rein.!
8.decembris 2019, 21:07 | links
 
Uztveršu to kā komplimentu. Paldies! :)
Kpc man liekas, ka Jūs bijāt viens no tiem kas uzsāka off-topic un pašreiz no neatzistat? :)
8.decembris 2019, 20:55 | links
 
Rein [08.12.19]: Cope72 [7m]: Artx [45m]: Cope72 [12:55]: Abavnieks [12:49]: Cope72 [6m]: Abavnieks [13m]: Cope72 [23m]: swordfish216 [Vakar]: Cik saprotu Abavnieka kungs jūs esat liels spec copē un jūs visu apmierina.Nav viņš ne tuvu ne kāds specs. Lielupē dažas točkas izkodis un tās arī slauc. Tas arī viss. Ļoti vienveidīgs, neinteresants copmanis.Nopietni? Tu taču biji paziņojis, ka dzēsies ārā, ar tik dramatisma pilnu atziņu. :D :D :DDraudziņ, tev skolā lasīt nemācija? Gan jau, ka macīja. Bet vai saprast izlasīto mācija? Parādi, kurā vietā es rakstiju, ka es dzēšos ārā?:)))
Tiku rakstījis, ka cope71 pamet šo forumu! :)))
Un, ja kāds to nesaprsta, tad ar šo gājienu es paņirdzu par tavu draudziņu un lielu sūdzību rakstītaju Artx. :))
Jauku tev otro adventi!Ha ha. Labs :D āksts jau esi, bet šis bija smieklīgs gājiens :D

Īsti nelasu, ko tu raksti. Es tevi neuzskatu par veselu, bet kā nu ir tā ir. :D

Labi, turies. Man prieks, ka tomēr esi atpakaļ :DVot apsaukāties gan Abavnieciņ nevajag! Tu tak ļoti labi zini, ka tas ne pie kā laba nenovedīs. Pats ar nesi mazaks āksts, pie kam ar noslieci uz dīvainām izklaidēm attiecībā pret zivīm!:))
Ari tu turies!:)Vismaz prieks, ka sūdzības attaisnojās. 2 pendeles no adminiem saņēmi. Bet ja turpināsi veco dziesmu, pelnīsi atkal pendeles pa pakaļu :)Nepaliec smieklīgs, mazo Donkihotiņ! :)))
Vari droši turpināt trīt savu tuklo pakaļiņu gar dīvāniņu un aiz garlaicības skrebelēt sūdzības! Es tev uzskatāmi parādīju, ka tavai nodarbei vērtība ir NULLE.! Tad šis portāls ir jāslēdz! Bet, tu droši vari turpinat savu izklaidīti! Nevienam, tai skaitā arī man, no tā nav ne silts ne auksts! Tas tak ir tavs prieciņš un interesantākais laika pavadīšanas veids! Lai veicas, un turies, draudziņ!:)))Var šito hņu izbeigt?
Rein,
Tu pats vari izbeigt? Vari ar savu demagoģiju aizsisties uz piemērotaku sadaļu? Šeit par ūdām! Pats uz to norādiji, bet turpini te liet ūdeni! Umņiks atradies!:)))
8.decembris 2019, 20:48 | links
 
swordfish216 [08.12.19]: Es eholoti ziemā izmantoju tikai gultnes izzināšanai, it īpaši ja nezināmā ezera ķer. A zivis meklēt var, bet tā ir dažreiz nervu bojāšana. Atradi kanti vai seklumu un aidā meklēt zivi, cik bija ka zivi nerada eholote, bet uz makšķeri ņem.
Tieši manas domas. Man patīk tas pārsteiguma moments un to brīdi, kad pierādās, ka Tavs eksperiments strādā.
8.decembris 2019, 20:47 | links
 
Cope72 [08.12.19]: Artx [45m]: Cope72 [12:55]: Abavnieks [12:49]: Cope72 [6m]: Abavnieks [13m]: Cope72 [23m]: swordfish216 [Vakar]: Cik saprotu Abavnieka kungs jūs esat liels spec copē un jūs visu apmierina.Nav viņš ne tuvu ne kāds specs. Lielupē dažas točkas izkodis un tās arī slauc. Tas arī viss. Ļoti vienveidīgs, neinteresants copmanis.Nopietni? Tu taču biji paziņojis, ka dzēsies ārā, ar tik dramatisma pilnu atziņu. :D :D :DDraudziņ, tev skolā lasīt nemācija? Gan jau, ka macīja. Bet vai saprast izlasīto mācija? Parādi, kurā vietā es rakstiju, ka es dzēšos ārā?:)))
Tiku rakstījis, ka cope71 pamet šo forumu! :)))
Un, ja kāds to nesaprsta, tad ar šo gājienu es paņirdzu par tavu draudziņu un lielu sūdzību rakstītaju Artx. :))
Jauku tev otro adventi!Ha ha. Labs :D āksts jau esi, bet šis bija smieklīgs gājiens :D

Īsti nelasu, ko tu raksti. Es tevi neuzskatu par veselu, bet kā nu ir tā ir. :D

Labi, turies. Man prieks, ka tomēr esi atpakaļ :DVot apsaukāties gan Abavnieciņ nevajag! Tu tak ļoti labi zini, ka tas ne pie kā laba nenovedīs. Pats ar nesi mazaks āksts, pie kam ar noslieci uz dīvainām izklaidēm attiecībā pret zivīm!:))
Ari tu turies!:)Vismaz prieks, ka sūdzības attaisnojās. 2 pendeles no adminiem saņēmi. Bet ja turpināsi veco dziesmu, pelnīsi atkal pendeles pa pakaļu :)Nepaliec smieklīgs, mazo Donkihotiņ! :)))
Vari droši turpināt trīt savu tuklo pakaļiņu gar dīvāniņu un aiz garlaicības skrebelēt sūdzības! Es tev uzskatāmi parādīju, ka tavai nodarbei vērtība ir NULLE.! Tad šis portāls ir jāslēdz! Bet, tu droši vari turpinat savu izklaidīti! Nevienam, tai skaitā arī man, no tā nav ne silts ne auksts! Tas tak ir tavs prieciņš un interesantākais laika pavadīšanas veids! Lai veicas, un turies, draudziņ!:)))
Var šito hņu izbeigt?
8.decembris 2019, 20:45 | links
 
Artx [08.12.19]: Cope72 [12:55]: Abavnieks [12:49]: Cope72 [6m]: Abavnieks [13m]: Cope72 [23m]: swordfish216 [Vakar]: Cik saprotu Abavnieka kungs jūs esat liels spec copē un jūs visu apmierina.Nav viņš ne tuvu ne kāds specs. Lielupē dažas točkas izkodis un tās arī slauc. Tas arī viss. Ļoti vienveidīgs, neinteresants copmanis.Nopietni? Tu taču biji paziņojis, ka dzēsies ārā, ar tik dramatisma pilnu atziņu. :D :D :DDraudziņ, tev skolā lasīt nemācija? Gan jau, ka macīja. Bet vai saprast izlasīto mācija? Parādi, kurā vietā es rakstiju, ka es dzēšos ārā?:)))
Tiku rakstījis, ka cope71 pamet šo forumu! :)))
Un, ja kāds to nesaprsta, tad ar šo gājienu es paņirdzu par tavu draudziņu un lielu sūdzību rakstītaju Artx. :))
Jauku tev otro adventi!Ha ha. Labs :D āksts jau esi, bet šis bija smieklīgs gājiens :D

Īsti nelasu, ko tu raksti. Es tevi neuzskatu par veselu, bet kā nu ir tā ir. :D

Labi, turies. Man prieks, ka tomēr esi atpakaļ :DVot apsaukāties gan Abavnieciņ nevajag! Tu tak ļoti labi zini, ka tas ne pie kā laba nenovedīs. Pats ar nesi mazaks āksts, pie kam ar noslieci uz dīvainām izklaidēm attiecībā pret zivīm!:))
Ari tu turies!:)Vismaz prieks, ka sūdzības attaisnojās. 2 pendeles no adminiem saņēmi. Bet ja turpināsi veco dziesmu, pelnīsi atkal pendeles pa pakaļu :)
Nepaliec smieklīgs, mazo Donkihotiņ! :)))
Vari droši turpināt trīt savu tuklo pakaļiņu gar dīvāniņu un aiz garlaicības skrebelēt sūdzības! Es tev uzskatāmi parādīju, ka tavai nodarbei vērtība ir NULLE.! Tad šis portāls ir jāslēdz! Bet, tu droši vari turpinat savu izklaidīti! Nevienam, tai skaitā arī man, no tā nav ne silts ne auksts! Tas tak ir tavs prieciņš un interesantākais laika pavadīšanas veids! Lai veicas, un turies, draudziņ!:)))
8.decembris 2019, 20:39 | links
 
Es eholoti ziemā izmantoju tikai gultnes izzināšanai, it īpaši ja nezināmā ezera ķer. A zivis meklēt var, bet tā ir dažreiz nervu bojāšana. Atradi kanti vai seklumu un aidā meklēt zivi, cik bija ka zivi nerada eholote, bet uz makšķeri ņem.
8.decembris 2019, 20:34 | links
 
Par eheloti divējādas emocijas. Varētu pamēģināt, tas atvieglinātu procesu, bet man kkā labāk patīk paņemt vienu upes posmu vai ezeru un atkost kas viņā, kur dzīvo un to arī ķert. Atsevišķos posmos, atsevišķas zivis, tehnikas, paņēmieni un manekli. Līdz šim vēl īsti nav bijusi nepieciešamiba pēc ehelotes. Un neteiksu, ka būtu sliktāki panākumi par pārējiem, tieši otrādi. Bieži vien sekojot grāmatai ej atpakaļ nevis uz priekšu. Bet tas ir tikai mans viedoklis maniem copes apstākļiem. Citiem ir citas ūdenstilpes, apstākļi un tehnikas. Domāju, ka zivi atrast ir grūtāk kā to noķert. Tādā ziņā, ka pieej pie upes un jau kaut vai pēc straumes jau redzi kur kādā spota atradīsies kāda zivs, kādā dziļumā un kādu mānekli jāpiedāvā. Ilgu laiku man šis negāja cauri, tgd kkā pamazām, pamazām uzlabojas rezultāti un taktika. Liels paldies tiem, kuri neatteica padoma un ar prieku dalas pieredzē. Izklausīsies jocīgi, bet visu var dabūt uz visa, tik tas ir pareizi jāpiedāvā īstajā laikā un vietā.

Ar galiniekiem jācīnās. Jāpalielina sodi, jādod naudas balvas par ziņošanu, iekasetais jāliek atpakaļ ūdenī nevis valsts kasē.

Piekrītu par visu ko minējāt. Nez, viedokli jau var izteikt jebkurš, bet vienā brīdī to neņems par pilnu, ja nekas nemainīsies uz labo pusi. Man sākumā šeit arī traki gāja kad apguvu jaunu tehniku pamatus un nezināju kā ko darīt. Lēnām, lēnām visi mācāmies, kas grib to darīt. Runājot par ūdām man pieredze maza, bet tas ir tāpat kā uz dzīvo.. Divas/trīs dažādos spotos, līmeņos. Vairāk pat nav iespējams izsekot un arī nevajag. Tu saliec tās savas udas un sēdi uz asari. Cik nu likums to atļauj. Vai tas kaitē resursam.. Nezinu. Domāju, ka nē. Vismaz ne tik ļoti kā slaukt zivis kad slāpst. Es domāju, ka pieredzējis spiningists nodara lielāku ļaunumu kā dažas ūdas. Protams tāda gadījumā ja stiepj uz mājām. Kgan nav redzēts baigi, ka ūdotāji ko laistu vaļā. Tur jādiskutē daudz un dikti. Būtu forši kādreiz kādu semināru uzrīkot un izrunāt visas sāpes no A-Z un veikt kādu rīcības plānu lai uzlabotu situāciju. Es, piemēram, vācu miskasti gar ūdeņiem, saviem spotiem. Ar kko ir jāsāk.
8.decembris 2019, 20:14 | links
 
Cope72 [08.12.19]: Abavnieks [12:49]: Cope72 [6m]: Abavnieks [13m]: Cope72 [23m]: swordfish216 [Vakar]: Cik saprotu Abavnieka kungs jūs esat liels spec copē un jūs visu apmierina.Nav viņš ne tuvu ne kāds specs. Lielupē dažas točkas izkodis un tās arī slauc. Tas arī viss. Ļoti vienveidīgs, neinteresants copmanis.Nopietni? Tu taču biji paziņojis, ka dzēsies ārā, ar tik dramatisma pilnu atziņu. :D :D :DDraudziņ, tev skolā lasīt nemācija? Gan jau, ka macīja. Bet vai saprast izlasīto mācija? Parādi, kurā vietā es rakstiju, ka es dzēšos ārā?:)))
Tiku rakstījis, ka cope71 pamet šo forumu! :)))
Un, ja kāds to nesaprsta, tad ar šo gājienu es paņirdzu par tavu draudziņu un lielu sūdzību rakstītaju Artx. :))
Jauku tev otro adventi!Ha ha. Labs :D āksts jau esi, bet šis bija smieklīgs gājiens :D

Īsti nelasu, ko tu raksti. Es tevi neuzskatu par veselu, bet kā nu ir tā ir. :D

Labi, turies. Man prieks, ka tomēr esi atpakaļ :DVot apsaukāties gan Abavnieciņ nevajag! Tu tak ļoti labi zini, ka tas ne pie kā laba nenovedīs. Pats ar nesi mazaks āksts, pie kam ar noslieci uz dīvainām izklaidēm attiecībā pret zivīm!:))
Ari tu turies!:)
Vismaz prieks, ka sūdzības attaisnojās. 2 pendeles no adminiem saņēmi. Bet ja turpināsi veco dziesmu, pelnīsi atkal pendeles pa pakaļu :)
8.decembris 2019, 20:00 | links
 
Tieši tā arī ir Rein!
Zivju kļūst mazāk, neuzmanīgākās ātri tiek uz pannas, un, lai noķertu uzmanīgākās 1. jāspēj atrast, kur viņas ir, "gudrie un turīgie" iegādājas eholotes un vēl sazin ko, 2. jāspēj tās piemānīt - tur atkal savas tehnoloģijas, vobleri, gumijas, vardes, vēži, čorķiki, utt.

Ja agrāk, gadus atpakaļ, to visu varēja dabūt gatavu ar šūpiņu un rotiņu, tad tagad jau stipri retāk, reti, vai nekā.

Gaļinieki arī licencētajos ezeros iemanās brakaņjerot, jo godaprāta un sirdsapziņas ta nav, tas jau sen tu tū. Un katrai zivis sargu klāt nepieliksi.
Nenoliedzami ir reizes un vietas, kad šis tas tiek arī noķerts.

Tas, kas notiek pie ūdeņiem ir pofigisms, totāls godaprāta trūkums, arī alkatība. Tās ir tagadējās audzināšanas sekas: mans, man, es, gribu: dod, pērc! Ja nedabū - krīt pie zemes, veikalā uz grīdas, bļauj un spārdās. Pie jūras un ezros laivā gan vēl neesmu tādu cirku redzējis.

To redz arī šeit komentos, ja kādi viedokļi nesakrīt - otrs tiek nozākāts, vienkārši palaiž ventilatoru. Nenosaukšu pagaidām līderus, gan jau. Un tad brīnās, ka saņem tādu pašu attieksmi pretī.
Tā nu tad dzīvojam un satiekam. Viss ir labi, līdz brīdim, kad vairs nav labi, bet pēdējo redz visskaudrāk.
8.decembris 2019, 19:46 | links
 
juliuss [08.12.19]: Diezgan muļķīgi būtu sarežģīt pašiem sev dzīvi ar papldus licenzēm, kursiem, aizliegumiem utt.
Jā - šeit par ūdām, Rein....
Droši turpināt var citā sadaļā. Vnk neredzu iemeslu te kko kašķēties vienam pret otru savā starpā, lbk kko pozitīvu darīt kopā. Un par to sarežģīšanu domāju, ka copmanim kurš zin ko dara, nebūtu nekādu problēmu, jaunajiem vai negodpratigajiem vrb kas aiz auss paliktu un uzlabotos situācija. Arī maksāt nevēlētos katru reizi. Par iekasēto var papildināt zivju resursus, izveidot zivju ceļus. Daudz ko var darīt. Pats arī šo to daru lietas labā.
8.decembris 2019, 19:33 | links
 
Diezgan muļķīgi būtu sarežģīt pašiem sev dzīvi ar papldus licenzēm, kursiem, aizliegumiem utt.
Jā - šeit par ūdām, Rein....
8.decembris 2019, 19:25 | links
 
Mans viedoklis ir tāds:
Pirmām kārtām šī ir ūdu sadaļa un aiziet sarunas beztēmā. Otrkārt jo mazāk zivju un grūtāk noķert, jo labāk. Tieši copmana zinību dēļ, nevis dabai. Nenozīmē, ka viss jānes mājā. Tā Tu domā vairāk un trenē savas iemaņas, taktiku, eksperimentē ar inventāru līdz sasniedz rezultātu bezcerīgos apstākļos. Zivju resursi mainās, inspektoru pietrūkst, bet vrb jābeidz sūdzēties un darīt ko lietas labā, piemēram tiem kuri nodarbojas ar sporta makšķerēšanu, piedalās sacensībās, lokālajiem copmaniem, veikt apmācību un licensi būt arī inspektoriem, pretī dodot naudas balvas vai atliegojumus makšķernieku kartēm. Katrai ūdenstilpei izveidot licences, paaugstināt sodus. Tā vismaz daļa bezdvēselisku galinieku atkritīs. Nezinu. Tās ir tikai manas domas ātrumā. Labprāt ieklausītos Jūsu viedokļos un pieredzē kā uzlabot situāciju nevis mērīties ar krāniem. Tgd auksts ūdens, nav jēgas. Vnk skatos, ka gadu šķērsgriezumā nekas īsti nemainās. Kādas ir Jūsu idejas situācijas uzlabošanai? Paldies.
8.decembris 2019, 19:16 | links
 
Kengurs24 [08.12.19]: Abavnieks [18m]: Jozis2 [42m]: Pareizi esi secinājis, Cope72, nav šis zēns vēl izaudzis līdz vīram, puišelis vien ir.
Turklāt ar tipiskiem bērna niķiem, acīmredzot, nav savlaicīgi iepazīstināts ar "dakteri bērziņu".

Bet tagad jau aug arī nākošā paaudze tāda, kura nezin vārdus - cieņa, uzticība, godaprāts. Taču lieliski pārvalda citas darbības, kā cinisms, nekaunība, apkantorēšana, apčakarēšana, piekaušana, visatļautība, un tā tālāk.

Ja pareizi atceros, tad Zviedrija jau sāk pārvērtēt šo nepareizi piekopto audzināšanas modeli. Latvijai līdz tam vēl tālu.Cik viss ir skumji jā... Traki tajās mūsdienās.Bērnus vajag vairāk sist,tad visi būs kā jēriņi!;-DDD
Nepiekritu!
Tieši no tādām ģimenēm vis biežāk rodas izvarotāji, slepkavas utt. Jo bērnībā ir sisti. Un kad bērns izaug, viņam var patādīties naids pret visiem un visu un atriebības kāre!
Pie tam, tg vairs nav psrs laiki, kad vareja ar pērienu audzināt. Tg par to var šmuce sanākt!:)
8.decembris 2019, 17:47 | links
 
Japānā bērniem pirkstu nepiedur, bet cieņpilnāku un godīgāku sabiedrību neatrast. Krievijā visi visus sit...
8.decembris 2019, 17:45 | links
 
Abavnieks [08.12.19]: Jozis2 [42m]: Pareizi esi secinājis, Cope72, nav šis zēns vēl izaudzis līdz vīram, puišelis vien ir.
Turklāt ar tipiskiem bērna niķiem, acīmredzot, nav savlaicīgi iepazīstināts ar "dakteri bērziņu".

Bet tagad jau aug arī nākošā paaudze tāda, kura nezin vārdus - cieņa, uzticība, godaprāts. Taču lieliski pārvalda citas darbības, kā cinisms, nekaunība, apkantorēšana, apčakarēšana, piekaušana, visatļautība, un tā tālāk.

Ja pareizi atceros, tad Zviedrija jau sāk pārvērtēt šo nepareizi piekopto audzināšanas modeli. Latvijai līdz tam vēl tālu.Cik viss ir skumji jā... Traki tajās mūsdienās.
Bērnus vajag vairāk sist,tad visi būs kā jēriņi!;-DDD
8.decembris 2019, 17:33 | links
 
Jozis2 [08.12.19]: Pareizi esi secinājis, Cope72, nav šis zēns vēl izaudzis līdz vīram, puišelis vien ir.
Turklāt ar tipiskiem bērna niķiem, acīmredzot, nav savlaicīgi iepazīstināts ar "dakteri bērziņu".

Bet tagad jau aug arī nākošā paaudze tāda, kura nezin vārdus - cieņa, uzticība, godaprāts. Taču lieliski pārvalda citas darbības, kā cinisms, nekaunība, apkantorēšana, apčakarēšana, piekaušana, visatļautība, un tā tālāk.

Ja pareizi atceros, tad Zviedrija jau sāk pārvērtēt šo nepareizi piekopto audzināšanas modeli. Latvijai līdz tam vēl tālu.
Cik viss ir skumji jā... Traki tajās mūsdienās.
8.decembris 2019, 17:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager