Par un ap ūdām

daddy_j, kā rakstīji ... "ieliec divas 100m attālumā un pats iesēdies precīzi pa vidu un grozi galvu".
- Jautājums, kad aiziesi pirmo pārbaudīt, cik tālu būsi no otrās?

Varbūt tomēr labāk likt 50m attālumā un sēdēt pa vidu? Es vismaz tā darītu.

Vasaras peldošās ūdas – nepiesietas pie makšķernieka, nenoenkurotas ... vēl jāpacīnās lai liegumu atceltu un noteiktu kas ir ūda.

Pagaidām aizliegts lietot brīvi peldošus makšķerēšanas rīkus tādā veidā, ja attiecīgais rīks pēc tā ievietošanas ūdenī un makšķerēšanas laikā līdz rīka izcelšanai no ūdens nav piestiprināts vai nostiprināts laivā vai to netur makšķernieks.

Mans personīgais viedoklis, būtu labi, ja atļautu lietot ūdas, nevis atļautu izmantot peldošos rīkus.
6.decembris 2012, 00:57 | links
 
Piekrītu Opusums...
Gadus N atpakaļ ,kad ar šo nodarbojos ,copi ietekmēja pavadas esamība vai neesamība ...
Protams ,ka bez pavadas līdaku bija STIPRI vairāk ,BET , nedrīkst gulēt ...visam jābūt zem kontroles..
5.decembris 2012, 23:22 | links
 
4kg lidaku esmu vilcis un izvilcis, no 10 lidakam varbut viena nokoz, bet bez pavadinas copes ir divreiz vairaak. Zivtina dabigaak staigaa....., liidaka nem drosaak, kad nejuuut metaalu.
Paarbaudits ziemaa un vasaraaa!
5.decembris 2012, 22:04 | links
 
oposums,nemāci cilvēkus uz muļķībām,pavadiņu ne tikai vajag,bet vēlams arī vismaz virs 20 cm ,ja ne ,tad lielais loms tā arī paliks tikai sapnītis ! :))
5.decembris 2012, 21:30 | links
 
ja dziļums ~1.00m/1.50m, tādā var likt ? vnk ir vietas, kur vasarā regulāri uzturējās zaļās, pie zālēm.
5.decembris 2012, 19:58 | links
 
paldies, ņemšu vērā.
5.decembris 2012, 19:56 | links
 
dzestrais
1. 0,3 buus ok.
2.var visvienkarsako ,metaala ,ar kvalitatiivu karabiini
3.pavadinjas garums velams vismaz 40 cm.
4.titaana var bet nav vajadziigs
5.ja lielaaks dziljums straumiite svars palidzees esmai buut tuvaak gruntij.
6.seklaakaam vietaam bez straumes lidz 3-4 m es nelieku
5.decembris 2012, 19:50 | links
 
Labak 0.45 bez metala pavadinas, buus 2x vairaak copes momentu, tikai peec katras liidakas jaaparsien aakis.
5.decembris 2012, 19:47 | links
 
gribu pirmo ūdu iegādāties. piem. likšu 1) 0.30mm auklu. 2) pavadiņu kādu likt ? un cik garu ? vai var likt titāna ?
un kāpēc jāliek svariņš vēl ? ja vsp jāliek
5.decembris 2012, 19:39 | links
 
MAn gan ir uzlikta kkāda pītā! Daži te sāka fūū pītā ziemā klucis! Nu ūdai pītā nav ne vainas, ūdens tach ir plusos! Nu es pats redzēju, kā viens -5grādos ar pīto bļitkojA:D Un iesaku pastīties, kā spraust virsū to dzīvo zivteli, laikam Vairis30 profilā ir galerija, kā likt to zivteli uz āķa;)
26.janvāris 2012, 17:37 | links
 
Nav par ko :) auklu var likt tievāku, uzliku kas mājās mētājas, bet daudz tievāku par 0.3 neliktu, nav vajadzības.
26.janvāris 2012, 17:01 | links
 
Jancīgais, paldies! :)
26.janvāris 2012, 16:58 | links
 
Es uztinu 0.4mm cik sagāja virsū, nu metri 20-30 noteikti būs, tālāk uzvēru uz auklas svinu ap 10 gramiem, varbūt mazāks, piesēju pavadiņu un uz pavadas 3 žuburi. Dziļumu lieku kādus 30cm no grunts.
26.janvāris 2012, 16:55 | links
 
Vai arii sakjer dziivaas un liec 2 uudas un tad nodarbojies ar apkarteejas dabas veroshanu un ik pec minutem 15 - 20 pakapeniski paarnes uudas arvien talak... bet pa to laiku skaties kur vairak tup copmanji .. ko velk un veido memuarus par uudenskratuvi taalakajiem gadiem
26.janvāris 2012, 16:49 | links
 
Paldies dievam, vismaz viens normāls cilvēks pasaka skaidri un gaiši kā ir! :D

Un cik biezu auklu jāliek? Cik m jatin virsū? Vopšim, kāda tā sistēma izskatās beigu beigās.. neesmu diži pieredzējis ar ūdām, bet nu vienu vajadzētu beidzot iegādāties :)))
26.janvāris 2012, 16:48 | links
 
Jap, reizē ūdenī tev var būt 2 makšķeres ;) piemēram, murmulis viena un karodziņš otra.
26.janvāris 2012, 16:42 | links
 
Tad pie joda cik ūdas drīkst izmantot? :D + ja Tu pats makšķerē? Vienu ūdu?
26.janvāris 2012, 16:39 | links
 
Labs niks-fish killer.Uzreiz visiem skaidrs-dabas bērns,zivju draugs,humānists;))
19.janvāris 2012, 22:36 | links
 
Var arī līdaķi ingvera mērcē...
19.janvāris 2012, 22:35 | links
 
mjāa...tur prasās līdakas bildīte rāmītī un svecīte, kad tādas karūsas ēd...
19.janvāris 2012, 22:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager