Par un ap ūdām

-Marinētas karūsas ingvera mērcē...(smalkāk prasiet vinnijam)
19.janvāris 2012, 22:27 | links
 
bumsi - a vai par karūsu kotletēm neesi domājis? speķi klāt un aidā... :))
19.janvāris 2012, 21:47 | links
 
Fish_kiler , nekādā ziņā negribu ne pazemot ne apvainot , gribu vienkārši izprast , jā vari izskaidro kā tas sanāk . Pēc Tevis rakstītā secināju ka gruntenes arī jāaizliedz pēc definīcijas , gruntenes taču arī neviens nekur nepiesien .
Atvainojos jā mans jautājums liekās aizskārošs .

PS . copē esmu jauniņais .
19.janvāris 2012, 21:46 | links
 
Man Vaira dāvinātās karūsiņas 100 gb laikam būs jālaiž brīvībā Nesagaidīšu ļidaku kļovu :DD
19.janvāris 2012, 21:43 | links
 
Nēe, cienīgi būtu copēt ar kalpu - kalps tirina, un tu, ērti sēžot beņķī, sūc cigāru un viskiju un izkliedz vērtīgus padomus.
Pēc tam visiem lielies ar lomu :)
19.janvāris 2012, 21:41 | links
 
mja...raustītāji-tirinātāji...tā vietā, lai cienīgi pie ūdām sēdētu... :))
19.janvāris 2012, 21:38 | links
 
Ir redzēts tirinot. :)
(kaut kādos raidījumos)
19.janvāris 2012, 21:38 | links
 
tirina, tirina pats pa tv redzēju :)
19.janvāris 2012, 21:36 | links
 
a vai ta olte "tirina" vispār? :))
19.janvāris 2012, 21:36 | links
 
Daddy_i
"Čortiks" pat ar diviem 4nr trīsžubura āķiem IR atļauts.To pat apstiprināja ,kādā no saviem raidijumiem,Olte Māris!
:DD
19.janvāris 2012, 21:34 | links
 
Daddy- domāju ka ar mormišku nevar, tā pat kā ar čortiku, kā nekā valodas likums aizliedz izmantot ārvalstu nosaukumus :)) Tikai ar auziņu :)
19.janvāris 2012, 21:34 | links
 
ar mormišku ar 1 āķi var, bet ar "čortu" vai troiņiku upēs jāuzmanās - aizliekts - 12.3. mākslīgo ēsmu, kas abos galos aprīkota ar nekustīgiem āķiem un ar vēl vienu āķi (vai bez āķa) vidū starp tiem, ja makšķerē upēs ledus periodā
- izcel čortu no ūdens - nekas tur nekustās...un troiņikam - rj nu pasaki, kur gals, kur sākums, kur vidus ar vai bez āķa :))
19.janvāris 2012, 21:30 | links
 
Kāda šķirba, vai peldošs, vai iesalis - tālāk par 50m no viņa nevajag atrasties.
Man jau nu šķiet,ka ar 2 makšķerrīkiem pilnībā pietiek copeskāres apmierināšanai. Es pat parasti fīderēju vai pludiņoju vai spiningoju vai bļitkoju ar vienu, un pilnībā pietiek (ja neskaita salakas, tur tiešām lietoju 2).

Savukārt ānusa tēmu mīļotāji, domājams, var drosmīgi soļus štancējot pārvietoties uz savādāku portalu, un, nebaidos šo vārdu, neviens neiebildīs :)
19.janvāris 2012, 21:29 | links
 
Daddy- diez ar mormišķu var maksķerēt ? Es domāju ka nē, tik nesaprotu kapēc veikalos šīs pārdod :))noteikumos nekas nav rakstīts :))
19.janvāris 2012, 21:26 | links
 
roli - laivas izmērs ar noteikumos nav norādīts :) mazdēlam ir laiva, angliski virsū rakstīts police boat, jābīut pilnīgi aklam, lai neredzēt, ka tā ir laiva :))
19.janvāris 2012, 21:23 | links
 
Fish_loh -paskaties no sākuma kad viņš vispār to prasīja un pasķirsti lapas atpakaļ, varbūt kad nedaudz vairāk palasīsi tapsi milzīgi gudrs :) Vēl vari mēgināt MN izlasīt, saprotu ka tev grūti tos saprast, bet pamēgini :)
19.janvāris 2012, 21:18 | links
 
-> daddy_j
RESPECT!
19.janvāris 2012, 21:11 | links
 
daddy- tās jau tikai vienam indivīdam šeit traucē :)



P.S. Ja ūda uzlikta uz ledu, tad viņa ir peldoša :)))
19.janvāris 2012, 21:11 | links
 
-> RolisLiepaja
Pilnīgs lohs tu esi... Palasi ziņas zemāk. "Copmanis" jautāja vai var ar ūdām, jo MN skaidri nav definēts. Normālas atbides tā arī nesekoja (vai tavuprāt skoja?), bet tikai noriešana.
Es uzreiz rakstīju, ka ziemā necopēju un nezinu, ko un kā var un ko nevar, un tikai aiz ziņkārības pajautāju.
Tad nu gan te jauka sabiedrība nolasījusies- nevis jautājumi/atbildes un pieredzes apmaiņa, bet gan tāds "Pazemo mani" klubiņš... nedod dievs k-ko pajautāt.


Peace!
19.janvāris 2012, 21:10 | links
 
oj veči...ir ziemas ūdas, karodziņi, ieliec 2 100m attālumā un pats iesēdies precīzi pa vidu un grozi galvu.

Vasaras peldošās ūdas - ielaid 2 un brauc viņām ar laivu pakaļ un skaties, lai neaizpeld tālāk par 50m...ja nu arī kāds "gudrītis" piekasās, tad viņam jāspēj pierādīt, ka biji tālāk par 50m...

Par aizliegumu pārdot - igaunijā, somijā zviedrijā tas ir pilnīgi legāls rīks, kāpēc šķērsenes drīkst pārdot, bet ūdas gribat aizliegt?? :)
19.janvāris 2012, 21:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager