Inspektori

Mazliet vajadzētu izteikt savu attieksmi par inspektoru darbu....Viņiem nav viegli,bet tomēr....Likums visiem ir viens.Noskatījos pēdējās " Copes lietas" un pārliecinājos,ka ne viss ir labākajā kārtībā...to,ka tvarsta maliķus uz ezera,tas ir pareizi un apsveicami,bet....To,ka viņi pārbauda cilvēku uz ceļa,kaut viņam pie rokas ir ledusurbis,ir patvaļa....Nu palasiet šeit ieliktos NOTEIKUMUS! Tie skaidri un gaiši norāda,ka to drīkst darīt tikai copes vietā!!!! Tad jau varat nostāties Daugavmalā pie Centrāltirgus un tvarstīt pircējus,ka tiem zivtiņas par mazām....vai pie makšķernieku veikaliem,kad viņiem rokās tiko nopirkta makšķere,bet karte nav kabatā.....Esmu tikai par maliķu izskaušanā,bet būsim zolīdi un ievērosim noteikumus visi....ja jau reiz neesat pieķēruši cilvēku uz ezera,tad tā ir viņa veiksme,vai jūsu neveiksme,bet LIKUMUS ievērosim.....
29.janvāris 2008, 12:26 | links
 
Sieksta
Man piemēram nav nekā slēpjama kastē un karte arī ir līdz tāpēc nav nekādu problēmu parādīt inspektoram gan kasti, gan lomu, gan makšķernieku karti. Vai Tev arī tā ir? Pēc Tava komentāra liekas ka Tev tomēr ir kas slēpjams. Par sižetu varu pateikt to ka inspektoram bija visas tiesības pārbaudīt makšķernieku kas tikko bija nokāpis no ledus un gāja uz savu auto, tātad inspektors redzēja ka makšķernieks bija nevis centrāltirgū bet gan uz ledus. Palasi administratīvā pārkāpuma kodeksu tad Tev būs lielāka skaidrība kas kā.
29.janvāris 2008, 17:36 | links
 
Juuk!Te neiet runa par slēpjamo....Arī es droši vien uzrādītu prasīto,jo nekā slēpjama man nav...Lai gan ar ziemas copi nenodarbojos.....Runa ir par likuma precīzu sastādīšanu un izpildi...Tev vajadzētu zināt,ka,ja esošo situāciju var iztulkot divējādi,tad tā tiek tulkota par labu it kā pārkāpējam.....Es dzīvoju pie Gaujas,tajā vietā ceļš iet gar pašu krastu...Tātad iznāk,ka jebkuru cilvēku var pārbaudīt,jo jebkurā gadījumā tas nāk no upes.... Arī man rūp,lai mums būtu ko un kur makšķerēt,bet nevaram mēs pārvērst cilvēku atpūtu par stresa spēli.....Domāju,ka konkrētajā sižetā uz ceļa aizturētais cilvēks varētu apstrīdēt aizturēšanu tiesā un viņš vinnētu....protams,vieglāk ir visu parādīt un mierīgi iet mājās......Ar visu šo es tikai gribēju teikt,ka jābūt ļoooooti precīzi izstrādātiem noteikumiem,kas nepieļautu dažādu tā tulkošanu.... Lai Tev ne asakas!
3.februāris 2008, 15:36 | links
 
Tas ir no notekumiem:26. Aizliegts atrasties ūdenstilpēs vai to tiešā tuvumā:
26.1.ar zivju un vēžu ieguves rīkiem, kuru lietošana attiecīgajā laikā un vietā nav atļauta;
26.2.ar to sugu zivīm, vēžiem un citiem ūdens bezmugurkaulniekiem, kuru ieguve attiecīgajā laikā un vietā nav atļauta vai kuru daudzums vai svars pārsniedz šajos noteikumos atļauto loma lielumu.
Ja esi ūdens tiešā tuvumā, tātad inspektoram ir tiesības Tevi pārbaudīt, ja neesi godīgs, tad protams radīsies stress ha ha ha.
3.februāris 2008, 15:52 | links
 
Sieksta.
Jā, makšķernieks tur neatradās tauvas joslā bet turpat blakus, tur no šosejas līdz ūdenim ir 15-20 m. Strīdēties viņš protams varētu bet es uzskatu ka inspektors darīja savu darbu un bez kļūdām. Nevar likumos visas dzīves situācijas aprakstīt.
3.februāris 2008, 16:00 | links
 
Khm! Khm! Dāmas un kuņģi lūdzu nedaudz uzmanības!

Vai kāds Ventspilnieks nevēlas kļūt par sabiedrisko inspektoru. Es jau iesniegumu uzrakstiju kādu gadu atpakaļ, bet ja es būšu viens, tad nekādas apmācības un līdz ar to arī apliecību man neredzēt.

Tas arī pagaidām viss.
29.aprīlis 2008, 20:33 | links
 
Bāc, bet man visu laiku uz copi ir līdzi viena kaste, kur ir arī visi līdaku vizuļi un pričendāļi. Teorētiski jau inspektors var izspriest, ka es viņus kabinu uz savu 3,6m garo gruntenes kātu un spiningoju... Tas jau paliek stulbi... Vienk. visu laiku vazāju kasti līdzi un negribas vislaik pārkrāmēt kkur citur - tad vienk. viss kkur pazūd... :(
29.aprīlis 2008, 23:25 | links
 
Varbut man kads Tukuma var piedavat inspektora darbu m?
6.maijs 2008, 15:01 | links
 
Tu tik pasvilp, uzreiz tiksi inspektoros.
Bet ja gribi nopietni ej un interesējies vides dienestā pats, tas ir vienkārši smieklīgi meklēt inspektora darbu internetā, pirmāmkārtām tas liecina par nenopietnu attieksmi.
6.maijs 2008, 15:15 | links
 
Vai tad Tukumā ir ko kontrolēt?Pārs ezeriņi un Slocene.
6.maijs 2008, 17:19 | links
 
Es jau gadu cenšos par tādu kļūt, bet jūras un iekšējo ūdeņu pārvalde Ventspilī bremzē. U ja godigi, tad liekas ka speciāli.
8.maijs 2008, 08:48 | links
 
Tiko ziņās LTV runāja JUUK. Jāskatās Panorāma :)
Šis sargā Kuldīgas rumbas lašus un vimbas...
24.oktobris 2008, 18:16 | links
 
Kaa tad tu zini ka tas ir juuk???Taapeec,ka tagad zem nikiem vaards un uzvaards:D:D???
24.oktobris 2008, 18:32 | links
 
Juuk tas nevar būt. Labāk paskatieties video sadaļā manus video.
24.oktobris 2008, 19:34 | links
 
Shodien skatiijos, 2 video, pa to alni un lashiem, kas slaidi migree:).Ja neshaubos,tevi Bebrs ar pagaasho gad' pa TV vareeja redzot sargaajot lashveidiigos..,tad Tevi shodien Panoraamaa raadiis:).Bet Juuk jau ar inspektors,ja jau taa uzvilkaas,peec Cl eksperta Hoberga kungs atbildes!
24.oktobris 2008, 20:10 | links
 
Holberga atbilde ir nesaprotama. Ja spiningo upē kur tas nav aizliegts un ja pieķerās lasis tas nav pārkāpums. Pārkāpums ir tad ja noķerto lasi patur lomā. Nevienam nav šādā situācijā aizliegts lasi nofotografēt un palaist vaļā.
24.oktobris 2008, 20:27 | links
 
Video man ir 4. Par šīrudens lašiem, pavasara vimbām, alnis un vimbu cope.
24.oktobris 2008, 20:30 | links
 
Holberga atbilde:
Tad notikumi tālāk attīstīsies atkarībā no tā, kas tas ir par inspektoru. Ja tas būs Māris Mitrēvics, tad viņš Tevi uzslavēs par to, ka Tu mācēji noķert tik skaistu zivi un to atlaidi. Iepazīsieties. Apmainīsieties ar tālruņa numuriem un Tu varēsi viņam zvanīt, ja Gaujā darbojas elektriķi. Ja tas nebūs Mitrēvica kungs, bet kāds no pleņčiem, kuri tagad ir kļuvuši par vides inspektoriem, pašvaldības policistiem un tamlīdzīgi, kuri pēdējā laikā siro gar upēm cerībā sastādīt kādam makšķerniekam protokolu par kādiem tūkstots latiem, tad notikumi var attīstīties neprognozējami.
Juuk komentaars:
Valdi
Īsti nesapratu Jūsu atbildes jēgu. Pēc Jūsu rakstītā var saprast ka liela daļa no inspektoriem ir dzērāji kas piekasīsies par jebko, pat tur kur nav pārkāpuma un uzliks astronomisku sodu. Es biju par Jums labākās domās, patiešām. Ja Jums ir kāda personiska pieredze par šādiem gadījumiem tad Jūs varētu būt tik laipns un par tiem pavēstīt arī pārējie
24.oktobris 2008, 20:46 | links
 
labdien!:( :(
varbūt kāds inspektors varētu pievērst neuzpērkamu interesei Braslas zivju audzētavai?
Tur sprostā tiek sadzīti laši un pēc tam vienkārši tiek izvilkti un pārdoti! tas ir normāli jūsuprāt?
nesen pa TV rādītais sižets par to, ka Braslā tiek noķerti maluzvejnieki ir tīrie meli! pats audzētavas priekšnieks ir atļāvis doties upē pēc zivīm nelikumīgi un viņam pat telefoniski vis ticis pateikts! Kā arī ticēsiet vai nē,bet tajā rajonā , no Braslās audzētavas uz augšu katras mājas iedzīvotāji,kas ir blakus dzīvojoši pei upes nodarbojas ar maluzvejniecību. pats trakākais,ka tas tiek darīts ar elektrību !
palīdziet tikt galā ar šiem neliešiem šajā rajonā!!!
10.novembris 2008, 11:27 | links
 
Hell
Tavs vārds gadījumā nav Lauris?
10.novembris 2008, 11:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager