Inspektori

Ir viena kutelīga tēma:Kā piekļūt Publiskiem ūdeņiem? Visur privātīpašums,piebraucamie ceļi slēgti.Sētas un žogi.Tuvējie ceļi zīmēm nokārti.
27.novembris 2014, 10:21 | citēt | nosūdzēt | links

Piekrītu - nepieciešams risinājums šādiem gadījumiem!Ieteikumi!
27.novembris 2014, 10:24 | links
 
Ir viena kutelīga tēma:Kā piekļūt Publiskiem ūdeņiem? Visur privātīpašums,piebraucamie ceļi slēgti.Sētas un žogi.Tuvējie ceļi zīmēm nokārti.
27.novembris 2014, 10:21 | links
 
Guntar beidz. Vai tiešām tas nebeigsies ???
27.novembris 2014, 10:18 | links
 
Un vēl kas attiecas uz V.S.O.P un Akmentiņu .Jūsu priekšlikumi ir konstruktīvi un pareizi BET tiklīdz no jūsu puses notiek uzbrauciens kādam citam - seko tāda pati atbilde ,veidojas lavīna kuru nevar apstādināt. tad pieslēdzas mistiskā bize kas iemet degošā eļļā atombumbu. Sēžamies pie galda un runājam .
27.novembris 2014, 10:17 | links
 
Prolitariāts :D
Pie kādas sociālās grupas tad sevi pieraksti? Nav vērts vispār lasīt tālāk:(

MOSP ir pierādijis, apzināt viedokli, es garantēju, ...droši vien rakstija un smīnēja, jo proletariāts jau uz darbiem neskatās, proletariāts mutes pavēris klausās un aplaudē.

Gribiet pierādījumu?
Balodi, kā tu novāci un kad tiks atjaunots MOSP statūtu punkts par makšķernieku viedokļa apzināšanu???
27.novembris 2014, 10:15 | links
 
Man labāk patīk diktatūra. Parasti vēsturiski diktatorus vēlāk nogāž un tauta maldīgi gavilē ka uzvarējusi . Pārāk ir aizgājis personālijās gan MOSP gan MRK ( kur es ar esmu ).Sūdīgi ir tas ka visi ir latvieši abās organizācijās - bet pēc pieredzes jau zinu ka mēs latvieši neredzam savstarpējo sadarbību kādai tai jābūt bet meklējam personīgās utis otra galvā un štelle aiziet pat pārāk personīga - tāpat kā politiķi pierāda ka Latviešu valdošās partijas spēj tikai valsti izputināt tāpat arī šajā situācijā nebūs nekāda kompromisa un veselā saprāta kamēr notiks personību aizskaršana .Tas attiecas pilnīgi uz visiem kas šeit pis prātu viens otram . Tāpēc es esmu par diktāta režīmu un tautas vēlētu prezidentu. Konkrētus cilvēkus esmu gatavs ievēlēt un ja notiek sūdi arī viņiem ir jāatbild. Nevis tiek ievēlēta mistiska organizācija vai partija - kur neviens ne par ko neatbild. Nav jau MRK opozīcija MOSP am . Nav . Ir tikai personīgie apvainojumi,sirds sāpes un atriebības kāre atkal uzdirst viens otram. Hau . Esmu pateicis.
27.novembris 2014, 10:05 | links
 
Dažas lietas, kuras ŠODIEN varam droši precizēt:

MOSP ir par pārmaiņam, izsvērtām, izdiskutētām un zinātniski pamatotām vai atbalstītām. MOSP ir par vienkāršotiem MN ar viegli saprotamām normām. Patreizējā situācijā MOSP vēlas pilnveidot MN gan kontroles ērtībai, iestrādājot MN rīkus, kuri ļauj paplašināt makšķernieku iespējas tai pašā laikā apgrūtinot dzīvi pārkāpējiem, profesionāliem gaļiniekiem. MRK ir par stagnāciju(ar to arī var izskaidrot aktīvo MOSP vadības nomelnošnas kampaņu). Atcerēsimies pamatu, ka makšķerēšana nav pārtikas sagāde, bet gan hobijs, izklaide, brīvā laika pavadīšana, sports un makšķerēšana nekādā gadījumā nav piespiedu pasākums. Var copēt un var arī necopēt. Tā ir brīva izvēle.

Varbūt dažiem nepatiks, ka pieminu, bet MRK visi likumīgie līdzekļi ir gana labi mērķa sasniegšanai. VISI. LV daudz kas nav aizliegts un ir likumīgs. Aicinu un ceru, ka cīņa PRET būs tikpat argumentēta, cik argumentētus lēmumus Jūs prasāt no MOSP. Aicinu Jūs saglabāt pašcieņu un neizmantot metodes, kuras nevēlaties izbaudīt uz savas ādas. Tad būs iespējama uz abpusēju cieņu balstīta sadarbība, neskatoties uz proklamēto viedokļu dažādību no MRK puses. MOSP neuzskata, ka viedokļi ir ļoti dažādi.

MOSP ir pierādījis, ka pārstāv aktīvo makšķernieku vairākuma viedokli un spēj to apliecināt. Kā MOSP vadītājs un kā jaunās padomes makšķernieku interešu grupas vadītājs garantēju, ka visi priekšlikumi tiks izskatīti. Negarantēju, ka spēšu atbildēt visiem, kuri iesūtīs savus priekšlikumus, bet izskatīsim noteikti. VISUS.

Atvainojiet, ka tik gari.

ĻOTI GRIBĒTU IZBEIGT ŠĪS PERSONĀLIJU APSPRIEŠANAS UN SAVSTARPĒJOS APVAINOJUMUS. AICINU VISUS PADOMĀT PAR SAVU KOMENTĀRU ATBILSTĪBU ĒTIKAS NORMĀM.

V.S.O.P., 27.novembris 2014, 09:07


Mārtiņ, nepieraksti lūdzu manu personīgo viedokli visam MRK, es visur rakstot speciāli uzsvēru ka tas ir mans personīgais redzējums, uz kuru man kā privātpersonai ir pilnas tiesības. Tas attiecas gan uz "stagnāciju", gan uz privāto tiesību juridisko pamatrpincipu "viss, ko neaizliedz likums, ir atļauts'. MRK kā organizācijai fundamentālas pretrunas ar MOSP ir LM un iekšzemes zvejniecības jautājumā - mēs esam pret LM publiskos ūdeņos jebkādā formā un par maksimālu iekšžemes zvejniecības liegumu, MOSP redzējums ir savādāks.
27.novembris 2014, 10:02 | links
 
Akmens_Viesis...

Andri, nu Tu dod! Cilvēku publisku informēšanu par savu viedokli tu nosauc par "proletariāta tracināšanu" , acīmredzot sevi esi ierakstījis elitāri intelektuālos patriciešos, kas zina kā labāk plebejiem. Es tā nedomāju, nezinu kā labāk, lai katrs izsaka savi viedokli, izdiskutē, pārliecina maksimāli plaši un lai vairākums, kā to paredz demokrātiskas sabiedrības pamatprincipi, pieņem lēmumu. Tieši tāpēc nedrīkst būt neviens viedoklis, kam ir diktāta tiesības. Mēs visi esam tiesīgi pārstāvēt tikai sevi personīgi un organizācijas biedrus, katrs var izteikt viedokli, bet jāapzinās ka makšķernieku kvoruma mums nav nevienam.
Par kabinetu spēlēm - tieši otrādi, mēs esam izvēlējušies officiāli un rakstiski, likumdošanā noteiktā kārtībā, paust savu viedokli pa tiešo valsts struktūrām nevis kaut kur šaurā lokā šķirot un bakstīties pa kabinetiem un varas gaiteņiem.
27.novembris 2014, 09:49 | links
 
Dažas lietas, kuras ŠODIEN varam droši precizēt:

MOSP ir par pārmaiņam, izsvērtām, izdiskutētām un zinātniski pamatotām vai atbalstītām. MOSP ir par vienkāršotiem MN ar viegli saprotamām normām. Patreizējā situācijā MOSP vēlas pilnveidot MN gan kontroles ērtībai, iestrādājot MN rīkus, kuri ļauj paplašināt makšķernieku iespējas tai pašā laikā apgrūtinot dzīvi pārkāpējiem, profesionāliem gaļiniekiem. MRK ir par stagnāciju(ar to arī var izskaidrot aktīvo MOSP vadības nomelnošnas kampaņu). Atcerēsimies pamatu, ka makšķerēšana nav pārtikas sagāde, bet gan hobijs, izklaide, brīvā laika pavadīšana, sports un makšķerēšana nekādā gadījumā nav piespiedu pasākums. Var copēt un var arī necopēt. Tā ir brīva izvēle.

Varbūt dažiem nepatiks, ka pieminu, bet MRK visi likumīgie līdzekļi ir gana labi mērķa sasniegšanai. VISI. LV daudz kas nav aizliegts un ir likumīgs. Aicinu un ceru, ka cīņa PRET būs tikpat argumentēta, cik argumentētus lēmumus Jūs prasāt no MOSP. Aicinu Jūs saglabāt pašcieņu un neizmantot metodes, kuras nevēlaties izbaudīt uz savas ādas. Tad būs iespējama uz abpusēju cieņu balstīta sadarbība, neskatoties uz proklamēto viedokļu dažādību no MRK puses. MOSP neuzskata, ka viedokļi ir ļoti dažādi.

MOSP ir pierādījis, ka pārstāv aktīvo makšķernieku vairākuma viedokli un spēj to apliecināt. Kā MOSP vadītājs un kā jaunās padomes makšķernieku interešu grupas vadītājs garantēju, ka visi priekšlikumi tiks izskatīti. Negarantēju, ka spēšu atbildēt visiem, kuri iesūtīs savus priekšlikumus, bet izskatīsim noteikti. VISUS.

Atvainojiet, ka tik gari.

ĻOTI GRIBĒTU IZBEIGT ŠĪS PERSONĀLIJU APSPRIEŠANAS UN SAVSTARPĒJOS APVAINOJUMUS. AICINU VISUS PADOMĀT PAR SAVU KOMENTĀRU ATBILSTĪBU ĒTIKAS NORMĀM.
27.novembris 2014, 09:07 | links
 
Nebūs vis tiesa - par normālo diskusiju, pēc 3 gadus ilgušas proletariāta tracināšanas.

Zaraza te raksta

"Uzmanīgi jāspēlējas ar MN liberalizāciju, nedrīkst ģenerēt aizliegumus, ja tiem nav dzelzbetona zinātnisks pamatojums."

It kā MOSP gribētu ģenerēt aizliegumus. Pēc loģikas sanāk, ka grib, ja reiz mums viedoklis "esot pretējs"?


Te raksta "Nedrīkst neviena ierobežota grupa uzņemties "pravieša" lomu un iegūt kontroli, lai tas būtu MOSP, MRK, padome, pašvaldības utt. - valsts ūdeņu kopresurss ir centralizētas valsts struktūras kompetencē".

Stipri maldinošs apgalvojums, ja pašlaik var runāt par padomi vienu kā kopēju pieturu, kur jebkurš, kurš ir sabiedriski aktīvs, var izķert topošo likumdošanu un censties ietekmēt..
Nevis "kontroli" vai kādus citus murgus, tipa "mosp raujas pie varas" utml.
MOSP nav varas struktūra, bet 19 ļoti dažādas biedrības ar dažādiem viedokļiem. Cik var mānīt cilvēkus, izmantojot slideno faktu, ka vienā no copes portāliem diskusijās iestaistās pārsvarā tikai divi cilvēki no MOSP. (un ko par to saņem pretī no ļoti korektajiem diskutētājiem, paši zināt, pēkšņi korektie, vemt gribas).

Man pēc jūsu loģikas sanāk cits secinājums - ka MRK neies uz padomi, jo turpinās slepenās gaiteņu spēles, lienot pa kaktu durvīm un čakarējot prātus, nevis atklāti saliekot pie viena galda dažādas idejas kopā.

Tad te uzrakstīts rozā sapnis: "valsts ūdeņu kopresurss ir centralizētas valsts struktūras kompetencē".

Kur tad ir šāda idille, jājautā - vai arī piedāvājums šādu idilli izveidot?
Starp VARAM un ZM, kas ne vienmēr spēlē vienu skaņdarbu, un vēl daudzām institūcijām mēs varam skraidīt kā ziņneši gadiem, kamēr sāk veidoties kaut kāda kopaina, kurā patiesībā ne pirmā ne otrā viena roka nezina, ko dara trešā roka. utt.

Un tā varētu ilgi rakstīt.
Bet ko paši esat sagvelzuši, tas pašiem nāks atpakaļ.
27.novembris 2014, 09:03 | links
 
Guntar, nepeldi prom, atbildi uz jautājumu par sevis rakstīto. Mēģinājums atteikties no atbildības slēpjoties aiz sociālekonomiskiem aspektiem ir ...... MRK taču neieradās uz interešu grupu, lai gan izdabājot MRK viedoklim, ministrija iekļāva jaunās padomes nolikumā punktu, ka mazākuma viedoklis interešu grupā ir protokolējams, ja mazākums uz to uzstāj. Tik un tā neieradāties. Tātad - distancējieties no atbildības.

Vēlreiz - sociālā problēma, kas jārisina valsts līmenī - par ko ir runa? Paskaidro urmasam , alnim un citām pelēm. Tu esi pēdējais no rakstošajiem MRK, ar kuru bija saturs diskusijā. Nesāc slēpties aiz zvaigžņotām frāzēm.

V.S.O.P., 26.novembris 2014, 22:48


Mārtiņ, es Tev pietiekoši konkrēti atbildēju uz jautājumu zem kā es esmu gatavs parakstīties - zem mierīga dabīgā procesa virzības (jo man šķiet ka process iet pozitīvā virzienā) ar kontrolētām korekcijām, nevis jebkādiem radikāliem soļiem, reformām, eksperimentiem. Lēnāk, bet risku ko sačakarēt būtiski mazāk. Sociālā problēma, kas jārisina valsts līmenī, ir vispārējā tendence uzskatīt par pieļaujamu neievērot likumus, necieņa
pret valsts varu un līdzcilvēkiem. Tas ir PSRS un juku laiku mantojums, pilnīgi to izskaust palīdzēs tikai pilna vairāku pauudžu nomaiņa, kompleksā sociāli-ekonomiskā stāvokļa uzlabošanos un sabiedrības pārticību, bet kopumā uzlabojumi ir jau tagad un vēl pēc 10-20 gadiem domāju sasniegsim normālas civilizētas valsts iedzīvotāju psiholoģiju.

Kas attiecas uz MRK, tad pēc iekšējām diskusijām
un kopsapulces balsojuma tika pieņems lēmums padomē nestartēt, tā kā mēs neredzam nekādas priekšrocības savu mērķu sasniegšanā. Pirmkārt, pēc dalībnieku sastāva kontrole pār padomi ir organizācijām (MOSP), kuru viedoklis ir pretējs mūsējam, attiecīgi mēs tur varētu tikai neproduktīvi sēdēt opozīcijā un nevarētu neko reāli ietekmēt, bet zaudētu iespēju paust savu viedokli atsevišķi. Otrkārt, padome ir dekoratīvs veidojums ar rekomendējošu viedokli, ņemt vai neņemt šo viedokli vērā lems ZM utt. , respektīvi tāds pakaļas piesegšanas instruments no kā paņemt to kas patīk un norakt kas nepatīk.
Pie tāda rasklada labāk turpināt sūtīt savu viedokli pa taisno reālajam lēmumu pieņēmējam, pat ja to pārsūtīs padomei, tad tai tas būs officiālai jāizskata un jādod argumentēta rezolūcija, nevaŗes pa taisno "norakt".

Bet vispār es nesaprotu problēmu. Ja atmet personālijas, kas man pašam ir līdz brošai, tad notiek normāls darbs demokrātiskā gaisotnē. Ir viedokļi un pretviedokļi, pozīcija un opozīcija, diskusijas, strīdi utt. Tas taču ir ideāli! Slikti būtu, ja būtu tikai viens nepastrīdams un nepārsūdzamas "pravietis".
26.novembris 2014, 23:45 | links
 
Zaraza+++
Maliķi
Kāpēc pasaules attīstītajās valstīs nedrīkst izmantot dzīvo ēsmu un ja drīkst,tad makšķerniekam jāsaglabā pirkuma apliecinošs dokuments un sanitārais sertifikāts.Pamatā,tik viena iemesla dēļ,lai novērstu iespēju inficēt ūdenstilpes.
Ir vietas,kur aizliegts C&R.Tur gan Dabas draugu
"pirksts".
26.novembris 2014, 23:40 | links
 
es arī piebiedrojos, esmu pāķis:)
nesaprotu MN bezjēdzību, lai dibinātu, attīstitu plānotu un citādu rosību imitētu, to mainīšanai.
nesaprotu dižāšanos ar 1 bezjēdzīga āķa aizmiršanu un atrašanu .
nesaprotu
opā, čalis makšķerēšanas noslēpumos runā par karūsām ziemā, saturas, ziema nāk:)
26.novembris 2014, 23:10 | links
 
Varu uzrakstiit, ka Tu Maliki2011 esi stulbs pāķis. Vienkārši nevēlejos to teikt publiski, varbuut, kaads man veel piebiedrosies.
26.novembris 2014, 22:57 | links
 
Willijs, Malikis2011

Kaut kāda padomju pieeja -aizliegt, aizliegt, aizliegt un vēlreiz aizliegt... Tā vieta lai uzlabotu kontroli un audzinātu sabiedrību, ejam pa destruktīvu ceļu un gribam atņemt to ko šo gadu laikā ir izdevies makšķerniekiem panākt lielākas iespējas sava hobija īstenošanā. Sviests! Problēma jau nav makšķerniekos, bet pārkāpējos un tā ir sabiedrības sistēmiska sociāla problēma, kas jārisina kompleksi valsts līmenī. Tas prasa laiku, bet nevar teikt ka nav kustības, salīdzinot ar 90tajiem tagad ir daudz uzlabojumu, mainās paaudzes,pamazām psiholoģija mainās un tendence ir pozitīva.

zaraza, 26.novembris 2014, 20:58

Risinājumu saraksts palīdzētu Tevi izprast.

Nosaukums - sociālā problēma, kas jārisina valsts līmenī - alņiem-urmasiem nav saprotams. Lūdzu pastāsti - kādu pasākumu plānu Tu redzi, kurš palīdzētu panākt vēlamo rezultātu.

Zem kā Tu esi gatavs parakstīties?

V.S.O.P., 26.novembris 2014, 21:15

Tu jau zini manu personīgo nostāju, par ko pats man pēc tam te publiski pārmeti stagnātismu. Jā, esmu stagnāts un konservators, uzskatu, ka lietas iet uz labo pusi jau tagad, lēni, bet stabili un nekādi riskanti eksperimenti un megaprojekti nav vajadzīgi, makšķernieki nav eksperimenta trusīši. Veco ES valstu pieredze te nav rādītājs, mums kā reizi ir unikāla iespēja nesačakarēt un paturēt publiskos ūdeņus kā valsts kopresursu, izvairīties no viņu ķļudām, kas neatgriezensiki izdarītas mežonīgā kapitālisma, karu utt. procesu rezultātā.
Uzmanīgi jāspēlējas ar MN liberalizāciju, nedrīkst ģenerēt aizliegumus, ja tiem nav dzelzbetona zinātnisks pamatojums. Nedrīkst neviena ierobežota grupa uzņemties "pravieša" lomu un iegūt kontroli, lai tas būtu MOSP, MRK, padome, pašvaldības utt. - valsts ūdeņu kopresurss ir centralizētas valsts struktūras kompetencē. Tu kādreiz teici, ka valsts ir slikts saimnieks un tā neabšaubāmi ir taisnība, bet tas ir VIENĪGAIS saimnieks (pareizāk sakot pārvaldnieks, saimnieks ir Latvijas tauta) kam ir leģitīms mandāts lemt visu iedzīvotāju vārdā, bez ekonomiskām vai citām interesēm ir jāņem vērā un jāizvērtē sabiedrības kopuma vai vismaz vairākuma intereses arī no sociāli-ētiskajām pozīcijām.

zaraza, 26.novembris 2014, 21:41


Guntar, nepeldi prom, atbildi uz jautājumu par sevis rakstīto. Mēģinājums atteikties no atbildības slēpjoties aiz sociālekonomiskiem aspektiem ir ...... MRK taču neieradās uz interešu grupu, lai gan izdabājot MRK viedoklim, ministrija iekļāva jaunās padomes nolikumā punktu, ka mazākuma viedoklis interešu grupā ir protokolējams, ja mazākums uz to uzstāj. Tik un tā neieradāties. Tātad - distancējieties no atbildības.

Vēlreiz - sociālā problēma, kas jārisina valsts līmenī - par ko ir runa? Paskaidro urmasam , alnim un citām pelēm. Tu esi pēdējais no rakstošajiem MRK, ar kuru bija saturs diskusijā. Nesāc slēpties aiz zvaigžņotām frāzēm.
26.novembris 2014, 22:48 | links
 
Interesanti kad MOSP sāks darboties makšķernieku labā nevis imitēt darbību un taisīt PR. Sausais atlikums 3 gados apaļa nulle, ja neskaita kādas sacensības vai seminārus kur kādu Eiropas naudu var nopelnīt.
26.novembris 2014, 22:36 | links
 
Nee runcis ir un paliek šeit, anoniimas peles arii ir šeit . Liidz riitam .....:)
26.novembris 2014, 22:26 | links
 
Atkārtošos vēlreiz-Esmu gatavs parakstīties par zemākminētajiem punktiem un viss!
Aizliegumu pamatojums ir kopējās copmaņu masas nelabojamā mentalitāte!Tendence,nepārvarama tendence copēt laikā kad attiecīgajai zivij ir saudzējamais periods un darīt To ar aizliegtiem paņēmieniem!Domāju ka pavasara copi Varkalī un zem Ķeguma un Pļaviņu hesiem nav vērts pieminēt!Par četrdesmit saharņikiem dienā(zandartiņš 30-40.cm)neesat dzirdējuši?
Par copi attiecīgaja Lielupes posmā,ziemas laikā arī kādam ir Jaunums?(Spārītes)
To ka dažas bodes labi nopelna attiecīgajā laikā uz sviniem un trojņikiem arī ir jaunums!(Tukšais periods Ne?)
Kas ir Varkaļu čorķiks un Siguldas muša vai Ķeguma konfekte arī nezināt?
Varbūt pie reizes vajadzētu nosaukt vārdus un uzvārdus-Nu tiem kas tur copē?
Kā teica viens slavens Ukrainas sportists spiningotājs-Makšķerēšanas sporta profesionālis nevar atļauties runāt par gardo zandartu vai asari,kā arī copēt To ko nedrīkst!Vismaz ne publiski un atklāti!Vai ne tā kungi?
26.novembris 2014, 22:22 | links
 
nu ja un par nakteņiem , mušu kapuriem un tt un tt ari ! un var but vispar padoma par to ka zuviteij ari sap ka āķis mute ieduras !
26.novembris 2014, 22:12 | links
 
Es Tev piekriitu vari paraudaat par ziviim un uz priekšu !
26.novembris 2014, 22:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager