Inspektori

Jāpamet šī ideja zaļajiem, lai saceļ trobeli:D
26.novembris 2014, 22:09 | links
 
Nē nāca apgaismība, jāaizliedz vispār makšķerēšanā izmantot dzīvo ēsmu, jo mēs esam eiropā un tā ir cietsirdīga izturēšanās pret zivi, caurdurt un iemest ūdenī mocīties :D
26.novembris 2014, 22:08 | links
 
Jaa estiboizi museejiem priekšā :)
Man prieks, ka MN noteikumi mani spiež viņus katreiz paarkaapt. Vairaak izkataas, ka maliķis2011 raud, ka nevar tikt galaa ar saviem pienaakumiem un jebkuru makškernieku no saakuma jau uzskata par paarkaapeeju.
26.novembris 2014, 22:04 | links
 
opusums- var pietiekami ar diviem kātiem izvilkt, pēc gada vai diviem jau raudāsiet par 4 atlautiem jo ķerot uz 3 ar dzīvo 4 vajadzēs tiešām lai tos 3 nodrošinātu.
26.novembris 2014, 21:55 | links
 
Par tiem 2 es jau 5 gadus dzirdu sūdzību un 100% gadījumos no ūdu licējiem, tā kā inspektori par vienu kātu kad vairāk neraksta, bet aizrāda mutiski,jo parasti kad mana inspektoru vienu paspēj satīt un stāsta ka iemetis citu šito izvilcis, ja atļausim 3 tad dabā būs 99% izmantoti 4 un tās būs ūdas, gruntenes

Kaada probleema, sodīt kam ir 4 copenes uudenii un viss, kaada starpiiba -kontrolee 2 vai 3 makškeres- smiekliigs ir cemeris 2.5-3 cm asariitis.
26.novembris 2014, 21:49 | links
 
Willijs, Malikis2011

Kaut kāda padomju pieeja -aizliegt, aizliegt, aizliegt un vēlreiz aizliegt... Tā vieta lai uzlabotu kontroli un audzinātu sabiedrību, ejam pa destruktīvu ceļu un gribam atņemt to ko šo gadu laikā ir izdevies makšķerniekiem panākt lielākas iespējas sava hobija īstenošanā. Sviests! Problēma jau nav makšķerniekos, bet pārkāpējos un tā ir sabiedrības sistēmiska sociāla problēma, kas jārisina kompleksi valsts līmenī. Tas prasa laiku, bet nevar teikt ka nav kustības, salīdzinot ar 90tajiem tagad ir daudz uzlabojumu, mainās paaudzes,pamazām psiholoģija mainās un tendence ir pozitīva.

zaraza, 26.novembris 2014, 20:58

Risinājumu saraksts palīdzētu Tevi izprast.

Nosaukums - sociālā problēma, kas jārisina valsts līmenī - alņiem-urmasiem nav saprotams. Lūdzu pastāsti - kādu pasākumu plānu Tu redzi, kurš palīdzētu panākt vēlamo rezultātu.

Zem kā Tu esi gatavs parakstīties?

V.S.O.P., 26.novembris 2014, 21:15


Tu jau zini manu personīgo nostāju, par ko pats man pēc tam te publiski pārmeti stagnātismu. Jā, esmu stagnāts un konservators, uzskatu, ka lietas iet uz labo pusi jau tagad, lēni, bet stabili un nekādi riskanti eksperimenti un megaprojekti nav vajadzīgi, makšķernieki nav eksperimenta trusīši. Veco ES valstu pieredze te nav rādītājs, mums kā reizi ir unikāla iespēja nesačakarēt un paturēt publiskos ūdeņus kā valsts kopresursu, izvairīties no viņu ķļudām, kas neatgriezensiki izdarītas mežonīgā kapitālisma, karu utt. procesu rezultātā.
Uzmanīgi jāspēlējas ar MN liberalizāciju, nedrīkst ģenerēt aizliegumus, ja tiem nav dzelzbetona zinātnisks pamatojums. Nedrīkst neviena ierobežota grupa uzņemties "pravieša" lomu un iegūt kontroli, lai tas būtu MOSP, MRK, padome, pašvaldības utt. - valsts ūdeņu kopresurss ir centralizētas valsts struktūras kompetencē. Tu kādreiz teici, ka valsts ir slikts saimnieks un tā neabšaubāmi ir taisnība, bet tas ir VIENĪGAIS saimnieks (pareizāk sakot pārvaldnieks, saimnieks ir Latvijas tauta) kam ir leģitīms mandāts lemt visu iedzīvotāju vārdā, bez ekonomiskām vai citām interesēm ir jāņem vērā un jāizvērtē sabiedrības kopuma vai vismaz vairākuma intereses arī no sociāli-ētiskajām pozīcijām.
26.novembris 2014, 21:41 | links
 
opusums-par balansierim mūsu pusē nav tādu problēmu, bet cik atceros, citur viņus tikai nosauc par balansieri bet īstenībā cemmeris.
Par tiem 2 es jau 5 gadus dzirdu sūdzību un 100% gadījumos no ūdu licējiem, tā kā inspektori par vienu kātu kad vairāk neraksta, bet aizrāda mutiski,jo parasti kad mana inspektoru vienu paspēj satīt un stāsta ka iemetis citu šito izvilcis, ja atļausim 3 tad dabā būs 99% izmantoti 4 un tās būs ūdas, gruntenes
26.novembris 2014, 21:40 | links
 
No 21. līdz 25.novembrim Valsts vides dienesta (VVD) Liepājas reģionālās vides pārvaldes (Liepājas RVP) zvejas kontroles inspektori veikuši vairākas makšķernieku pārbaudes.

Pārbaudes veiktas Baltijas jūras piekrastē, tirdzniecības kanālā, "Kursas" un Liepājas pilsētas ostas teritorijā Tās veiktas sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemessardzi un VVD pilnvarotajām personām – sabiedriskajiem vides inspektoriem veikuši vairākas makšķernieku.

Pārbaužu laikā par makšķerēšanas noteikumu pārkāpšanu administratīvi sodīti trīs makšķernieki. Divi pārkāpēji pārsnieguši lomā vienlaicīgi pieļaujamo zivju skaitu un nav ievērojuši makšķerējamo zivju izmērus. Viens no makšķerniekiem vienlaicīgi izmantojis 13 gruntsmakšķeres. Visi trīs vīrieši administratīvi sodīti. Zivju resursiem nodarīto zaudējumu summa – 927 eiro, informē Valsts vides dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Ņikitina.

Administratīvi sodīts makšķernieks Baltijas jūras krastā. Viņa loms ievērojami pārsniedzis makšķerēšanas noteikumos pieļaujamos apmērus. Pie pārkāpēja vienlaicīgi atradās 45 dažāda izmēra mencas, turklāt lielākā daļa zivju (35) zivju bija īsākas par 48 centimetriem, kas ir pieļaujamais minimālais šīs sugas zivju izmērs, kuru lomā paturēt atļauts.

Makšķerēšanas noteikumi paredz, ka vienlaicīgi lomā drīkst atrasties ne vairāk kā 10 šīs sugas zivis. Aprēķināts, ka makšķernieka rīcība zivju resursiem nodarījusi 405 eiro lielus zaudējumus.

Tāpat pie administratīvās atbildības par pārmērīgu zivju skaita paturēšanu lomā Liepājas pilsētas ostas teritorijā sodīts makšķernieks, kura lomā vienlaicīgi atradās 9 vimbas. Arī šī vīrieša lomā lielākā daļa zivju bijušas mazākas par pieļaujamo minimālo vimbu garumu, kuras atļauts makšķerēt – 30 centimetri. Liepājas RVP inspektori aprēķinājuši, ka makšķernieka rīcība zivju resursiem nodarījusi zaudējumus 522 eiro apmērā.

Vēl viens makšķernieks administratīvi sodīts tirdzniecības kanāla A/S "Kursa" teritorijā. Vīrietis vienlaikus makšķerēšanā izmantoja 13 gruntsmakšķeres. Saskaņā ar makšķerēšanas noteikumiem iekšējos ūdeņos, vienlaikus makšķerēšanā atļauts izmantot ne vairāk kā divus makšķerēšanas rīkus. Vīrieša lomā zivju nebija, līdz ar to zaudējumi zivju resursiem nav nodarīti.
26.novembris 2014, 21:30 | links
 
Tanii momentaa, kad es copeeju uz dzivo ar 2 makškereem un veelos noķert dzivo , es lietoju 3 makškeri . Ūdas nelieku.
Nekas nenotiks, ka atļaus lietot trešo kaatu, zivju normu nepalielinot.
A par balansieriem maliķi2011 nav , ko teikt !?

opusums, 26.novembris 2014, 21:16


Par balansieriem diskusiju nav, tiem grozījumiem jau bija jābūt pieņemtiem 2011. gadā, bet ZM ierēdņi apčakarēja visus un paņema uz neuzmanību. Gan MOSP, gan MRK gan visus citus, izņemot LMA, kurš bija šo aizliegumu idejas aizsācējs. Visi esam vainīgi, ka šis joprojām ir spēkā, arī būs spēkā, jo jaunajiem grozījumiem ir termiņš 31. marts. Tad šis aizliegums vairs nebūs, tas ir solījums.
26.novembris 2014, 21:20 | links
 
Tanii momentaa, kad es copeeju uz dzivo ar 2 makškereem un veelos noķert dzivo , es lietoju 3 makškeri . Ūdas nelieku.
Nekas nenotiks, ka atļaus lietot trešo kaatu, zivju normu nepalielinot.
A par balansieriem maliķi2011 nav , ko teikt !?
26.novembris 2014, 21:16 | links
 
Willijs, Malikis2011

Kaut kāda padomju pieeja -aizliegt, aizliegt, aizliegt un vēlreiz aizliegt... Tā vieta lai uzlabotu kontroli un audzinātu sabiedrību, ejam pa destruktīvu ceļu un gribam atņemt to ko šo gadu laikā ir izdevies makšķerniekiem panākt lielākas iespējas sava hobija īstenošanā. Sviests! Problēma jau nav makšķerniekos, bet pārkāpējos un tā ir sabiedrības sistēmiska sociāla problēma, kas jārisina kompleksi valsts līmenī. Tas prasa laiku, bet nevar teikt ka nav kustības, salīdzinot ar 90tajiem tagad ir daudz uzlabojumu, mainās paaudzes,pamazām psiholoģija mainās un tendence ir pozitīva.

zaraza, 26.novembris 2014, 20:58


Risinājumu saraksts palīdzētu Tevi izprast.

Nosaukums - sociālā problēma, kas jārisina valsts līmenī - alņiem-urmasiem nav saprotams. Lūdzu pastāsti - kādu pasākumu plānu Tu redzi, kurš palīdzētu panākt vēlamo rezultātu.

Zem kā Tu esi gatavs parakstīties?
26.novembris 2014, 21:15 | links
 
Ja buus normaali MN, tad arii siikie represiivie klerki nebuus vajadziigi, jo nebuus , ko paarkaapt un neebuus, ko sodiit un nauda neinaaks un jeegas inspektoriem nebuus.
Priekšlikums -1. atļaut lietot 3 makškeres;
2. nekniebt balansierim āķus.
26.novembris 2014, 21:06 | links
 
Willijs, Malikis2011

Kaut kāda padomju pieeja -aizliegt, aizliegt, aizliegt un vēlreiz aizliegt... Tā vieta lai uzlabotu kontroli un audzinātu sabiedrību, ejam pa destruktīvu ceļu un gribam atņemt to ko šo gadu laikā ir izdevies makšķerniekiem panākt lielākas iespējas sava hobija īstenošanā. Sviests! Problēma jau nav makšķerniekos, bet pārkāpējos un tā ir sabiedrības sistēmiska sociāla problēma, kas jārisina kompleksi valsts līmenī. Tas prasa laiku, bet nevar teikt ka nav kustības, salīdzinot ar 90tajiem tagad ir daudz uzlabojumu, mainās paaudzes,pamazām psiholoģija mainās un tendence ir pozitīva.
26.novembris 2014, 20:58 | links
 
Atbalstīt un virzīt vai nē lemj interešu grupa

Atbalstiit un lobeet tikai savas intereses , taa buutu pareizaak.
26.novembris 2014, 20:41 | links
 
willijs-par velci aizliegt ar visiem dzinējiem, jo ir elektro dzināji ar jaudu 15ZS, tikai ar airiem.
26.novembris 2014, 20:22 | links
 
Nu ko var ņemties ar šitām te šmucēm?Tak kādam izdevīgi vai/Vai gribas parādīt kurš svarīgāks?))))
Atpakaļ vecos MN likumus ar nelieliem pilnveidojumiem un būs miers mājās;
1.Spiningot aizliegts no 1.marta līdz 1.maijam,izņemot lašu copi licencētās vietās.
2.Spiningot no laivas atļauts no 1.jūnija izņemot ūdenstilpnes kur to atļauj makšķerēšanas organizētāji-proti LM!
3.Ailiegts velcēt ar iekšdedzes dzinējiem!
4.Sakarā ar pastiprināto zivju migrāciju aizliegt jebkura veida makšķerēšanu Lielupē,posmā no augstsprieguma līnijas virs Varkaļu kanāla līdz dzelzceļa tiltam Jūrmalā laika posmā no 1.februāra līdz 1.aprīlim!(un atkritīs strekozistu problēma)
atkristu zandartu gribētāji maija mēnesī u.t.t!
Vai tas ir tik sarežģīti?Drīzāk kādam tas ir neizdevīgi!Un tagadiņās pasakiet viedie regulētāji -KAS ŠEIT IR SAREŽĢĪTS?KAS?
P.S.Viss pārējais izklausās pēc tukšas diršanas un savstarpējiem apvainojumiem!(Mēs darām labi,Bet mēs vēl labāk!))))Nu kā Vienotība!Tik tas rezultāts ir tāds kā divas nulles uz ķemertiņa durvīm!DDD
26.novembris 2014, 20:15 | links
 
micuks-pieņemt jau viņi var bet tālāk var nelaist, bet lai būtu tālāk jābūt kādā biedrībā, vai klubā kas pieteicies uz darba grupu.

Malikis2011, 26.novembris 2014, 20:02


Atbalstīt un virzīt vai nē lemj interešu grupa
26.novembris 2014, 20:13 | links
 
V.S.O.P laikam esmu CL nokaitinajis ne pa jokam ! ceņšoties nosutit Tev vestuli paliku ar garu degunu un sarkanu laukumiņu ka esmu saņemis bridinajumu
nu ko meģinas vel !

plesigais, 26.novembris 2014, 20:10


Raksti uz pastu
26.novembris 2014, 20:12 | links
 
V.S.O.P laikam esmu CL nokaitinajis ne pa jokam ! ceņšoties nosutit Tev vestuli paliku ar garu degunu un sarkanu laukumiņu ka esmu saņemis bridinajumu
nu ko meģinas vel !
26.novembris 2014, 20:10 | links
 
micuks-pieņemt jau viņi var bet tālāk var nelaist, bet lai būtu tālāk jābūt kādā biedrībā, vai klubā kas pieteicies uz darba grupu.
26.novembris 2014, 20:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager