Inspektori

 
 
Foto redzēju, smuks Tu neesi, bet ja par foreļu copi, tad, kāds sakars ar LC vietām, varbūt konkrēta škrobe...!?
25.novembris 2014, 19:41 | links
 
Nezinu vai neapzināts, seju neslēpju :)
25.novembris 2014, 19:33 | links
 
Janciigais
Tu tāds neizglītots, un neapzīnāts LC slepkava...!?
25.novembris 2014, 19:27 | links
 
Šobrīd Gaujā nekaunīgākie spiningo uz nebēdu, pat pie Siguldas tilta. Atbildīgie plāta rokas. Āmen. Labi ir tikai nahaliem.

V.S.O.P., 25.novembris 2014, 18:44

Nav tā ka penši, kas sēž lejpus tilta uz gruntenēm ir noturēti par spiningotājiem?

uldeens, 25.novembris 2014, 18:51


Diemžēl tā nav. Plātīgākie pa bodēm lielās ar lomiem.
25.novembris 2014, 19:02 | links
 
Ar inspektoriem gan šeit nav nekāda sakara, (lai gan par Salacu varētu teikt ka ir), tāpēc atmetos šajā sadaļā.
25.novembris 2014, 19:00 | links
 
Vēl absurdāk ir variants, ka ar divām licencēm vari paturēt dubultu zivju skaitu... Kā ar kaut kādu, atvainojos, sūda LM var mīkstināt MK noteikumu spēku? Kur pat vienas licences norma ir lielāka kā noteikumos noteiktais. Tad jau piestāju uz autoceļa pie policista, iedodu 20nieku, tagad es pārkāpšu ātrumu, nākošajam inspektoram atbildēšu, ka esmu jau samaksājis.

Janciigais, 25.novembris 2014, 18:42


Tu ko jauc, licence ir kalendāra....!?
Administratīvam sodam CSNP nav kalendāruma, par katru pārkāpumu ir sods!?

vitenahemots, 25.novembris 2014, 18:46


Ā, nu tad jau OK, ka kalendāri var pārkāpt Makšķerēšanas noteikumus ar atsevišķu licenci.
25.novembris 2014, 18:56 | links
 
Arī esmu absolūti pret LM tās pašreizējā formā, sevišķi uz Gaujas lai neatkārtotos Salacas scenārijs.

Janciigais, 25.novembris 2014, 18:39


Var konkrētāk!?

vitenahemots, 25.novembris 2014, 18:42


Uz vienas no populārākās laivotāju upes ir LM 4 zonās, licenci nopirkt internetā nevar, ja gribi laivot no Mazsalacas līdz Staicelei, tad pa vidu mainās zona, Staiceles licenci vari nopirkt tikai galapunktā. Sākotnēji LM bija priekš raibajiem, tagad arī šad tad vasarā aizbraucu uz augšteci paķert "sargājamos" brekšus turpat Vecatē, +/- reizēs 10, ko tur esmu bijis, nevienu inspektoru neesmu saticis, lai arī makšķerēju pašā Vecatē un nogalēs ir stipri daudz tautas. Turpat pie tilta nav pat miskastes, lai gan ir stāvlaukums. Tā arī īsti neesmu sapratis, ko tur ir devusi LM.
25.novembris 2014, 18:55 | links
 
Šobrīd Gaujā nekaunīgākie spiningo uz nebēdu, pat pie Siguldas tilta. Atbildīgie plāta rokas. Āmen. Labi ir tikai nahaliem.

V.S.O.P., 25.novembris 2014, 18:44


Nav tā ka penši, kas sēž lejpus tilta uz gruntenēm ir noturēti par spiningotājiem?
25.novembris 2014, 18:51 | links
 
Vēl absurdāk ir variants, ka ar divām licencēm vari paturēt dubultu zivju skaitu... Kā ar kaut kādu, atvainojos, sūda LM var mīkstināt MK noteikumu spēku? Kur pat vienas licences norma ir lielāka kā noteikumos noteiktais. Tad jau piestāju uz autoceļa pie policista, iedodu 20nieku, tagad es pārkāpšu ātrumu, nākošajam inspektoram atbildēšu, ka esmu jau samaksājis.

Janciigais, 25.novembris 2014, 18:42



Tu ko jauc, licence ir kalendāra....!?
Administratīvam sodam CSNP nav kalendāruma, par katru pārkāpumu ir sods!?
25.novembris 2014, 18:46 | links
 
Šobrīd Gaujā nekaunīgākie spiningo uz nebēdu, pat pie Siguldas tilta. Atbildīgie plāta rokas. Āmen. Labi ir tikai nahaliem.
25.novembris 2014, 18:44 | links
 
Arī esmu absolūti pret LM tās pašreizējā formā, sevišķi uz Gaujas lai neatkārtotos Salacas scenārijs.

Janciigais, 25.novembris 2014, 18:39



Var konkrētāk!?
25.novembris 2014, 18:42 | links
 
Vēl absurdāk ir variants, ka ar divām licencēm vari paturēt dubultu zivju skaitu... Kā ar kaut kādu, atvainojos, sūda LM var mīkstināt MK noteikumu spēku? Kur pat vienas licences norma ir lielāka kā noteikumos noteiktais. Tad jau piestāju uz autoceļa pie policista, iedodu 20nieku, tagad es pārkāpšu ātrumu, nākošajam inspektoram atbildēšu, ka esmu jau samaksājis.
25.novembris 2014, 18:42 | links
 
Arī esmu absolūti pret LM tās pašreizējā formā, sevišķi uz Gaujas lai neatkārtotos Salacas scenārijs.
25.novembris 2014, 18:39 | links
 
Skutāns, uzvārds, niks, vai dzīves stils?
25.novembris 2014, 18:22 | links
 
Veči

Protams, ka inspektoru ir par maz.
Protams, ka viņiem nepieciešams labāks atlagojums un ekipējums.
Protams, ka vajadzīgs sods un nepieciešams to piedzīt vai likt parādu cietumā.

Tikai daudzkārtēja problēmu atkārtošana CL forumā situāciju nemaina, savukārt katrs pats varam pielikt roku pie tā, lai pārkāpēju kļūst mazāk.

Šodien divi MOSP biedri kļuva par jaunās padomes Ūdeņu resursu apsaimniekošanas un aizsardzības interešu grupas pārstāvjiem. Rīt makšķerēšanas diena. Pēc tam darbs.

Uzskaitīt nebūsanas ir lietderīgi, tomēr realizējami risinājumu varianti ir vēl labāk!

Ne asakas!
25.novembris 2014, 18:20 | links
 
Mārtiņ. Tieši tā paša iemesla pēc es mēģināju ar tevi nekomunicēt. Šodienas diskusija apstiprināja-nav vērts turpināt diskutēt, jo nekas nav mainijies.

urmaas, 25.novembris 2014, 17:30


Attiecībā ar tevi nemainīsies arī, precīzi tāpat kā tavs domu lidojums. Es jauks, nelien visur pa vidu ar savu LM riešanu :) Bet, ja tomēr nevari nociesties un neriet, tad pirms tam varbūt palasi ko vairāk, padomā plašāk un pārlasi savu rakstīto. Līdz šim tavi teksti ir tikpat melodiski kā dzeņa kalšana mežā.
25.novembris 2014, 18:14 | links
 
Hotentots
Par auto, šādus sodu, un citus līdzīgus sodus ES pieļauj piemērot situācijās, kad nepieciešams ātri un efektīvi piedzīt, piemēram, par uzturlīdzekļu piedzīšanu, alimenti, vairāk situācijās, kad, dēļ laicīgas materiālo līdzekļu ne-nomaksas cieš citi cilvēki- bērni!?
No Administratīvā soda, teorētiski, izmukt nevar, ja tas ir uzlikts, tad to piedzīs, "da jeb kad", šodien Latvijā un daļēji ES, rīt visā ES, un konkrēto starplīgumu valstu teritorijās!?
Var nemaksāt šodien, no pensijas Valsts iekasēs "automātā"!!!
Ir dzirdēts, kā Lettu tūdaliņi aptaisās UK, kad dēļ Latvijas parādsaistībām nevar atrast darbu, jo nevar izveidot kreditkarti, jo pārsvarā ES algu nemaksā kešā!?
25.novembris 2014, 17:35 | links
 
Mārtiņ. Tieši tā paša iemesla pēc es mēģināju ar tevi nekomunicēt. Šodienas diskusija apstiprināja-nav vērts turpināt diskutēt, jo nekas nav mainijies.
25.novembris 2014, 17:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager