Inspektori

Māriņ. LM maks pildās no papidus "nodokļiem" kurus jūs, LM ieviesēji, uzliekat uz makšķernieku pleciem. Es neko neteiktu par "zelta kartes" ieviesšanu. Bet par patreizējo LM tu manas domas un nostāju zini.
25.novembris 2014, 13:26 | links
 
Milzīgus sodus maliķiem (ja nemaksā - apķīlāt mantu, utt.) - rodas finanšu līdzekļi inspektoru budžetā-ir nauda, ir vēlme strādāt intensīvāk. Jo vairāk strādā, jo vairāk nopelni (kaut vai no sastādītā administratīvā protokola - 10% inspektoram un aiziet) - patrulēs caurām naktīm, ka zinās ka var legāli nopelnīt!
25.novembris 2014, 13:26 | links
 
Viss var būt daudz savādāk nekā mums šobrīd škiet. Tagad uz ZM. Un rīt vēlreiz.

25.novembris 2014, 13:17 | citēt | nosūdzēt | links

A kā savādāk? Dīvaini šķiet ka šo sāpi esam pamanījuši tikai šogad... Neba man jautāt ,ko atiecīgās iestādes dara un vai kadri ir "savās" vietās.
25.novembris 2014, 13:22 | links
 
Es saņemu algu par padarīto darbu! Ne tev manā makā lūkoties.
KĀPĒC makšķerniekiem būtu jādomā kur ņemt naudu valdībai? Makšķernieki iesniedz savu redzējumu savam hobijam attiecīgajās institūcijās un basta. Par naudu lai domā valdība. Kāpēc tev, vai kādam citam no makšķerniekiem par to būtu jālauza galva? Neesi taču deputāts.

urmaas, 25.novembris 2014, 13:12


LM makā tu lūri bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Neesi divkosis.
25.novembris 2014, 13:20 | links
 
Pat deputāti, kuriem priekšā ir Valsts budžeta sadalijums, nevar vienoties par to cik kuram dot. Kur nu vēl makšķerniekam, kuram tā budžeta programmas nav, par to galvu lauzīt. Kārtējo reizi pierādi to ka gribi izskatīties svarīgāks kā īstenībā esi. Jo tev taču ari nav pieejams Valsts budžeta sadalijums.
25.novembris 2014, 13:20 | links
 
Mārtiņ. Tu atkal sagriz visu kājām gaisā. Pēc tava tiktā sanāk, ka es esmu PRET kontrolējošajām situācijām!!! TU MELO! :D

urmaas, 25.novembris 2014, 13:05


Tu daudzus gadus mal vienu un to pašu.

Bij tāds pantiņš viena teātra izrādē, dziesmiņa, piedūra, atcerējos un ielieku bez jebkādas aizmuguriskas domas pret kādu, daudziem priekš tām pārdomām, kurās vērts biežāk iedziļināties:

http://www.youtube.com/watch?v=hWum7ie7OTA
_____________________________________
Viss var būt daudz savādāk nekā mums šobrīd škiet. Tagad uz ZM. Un rīt vēlreiz.
25.novembris 2014, 13:17 | links
 
Mārtiņ,pie šādas atziņas esmu nonācis vairākus gadu desmitus ar viņiem meņģējoties.
Intensīvi barojas arī aukstā ūdenī.Ziemā uz bļitkas piedzīvota cope kā uz mazajiem asarīšiem.Kā iekšā,tā galā.Stundas laikā vairāki desmiti.Tik izmērs?!No 30-50cm.Pa otru āliņgi visus atpakaļ.
Zandarts ir bara zivs un barojas-medī organizēti.Šo jakti varēja skatīt krievu zandartu pētnieka filmētajā materiālā.
25.novembris 2014, 13:12 | links
 
Es saņemu algu par padarīto darbu! Ne tev manā makā lūkoties.
KĀPĒC makšķerniekiem būtu jādomā kur ņemt naudu valdībai? Makšķernieki iesniedz savu redzējumu savam hobijam attiecīgajās institūcijās un basta. Par naudu lai domā valdība. Kāpēc tev, vai kādam citam no makšķerniekiem par to būtu jālauza galva? Neesi taču deputāts.
25.novembris 2014, 13:12 | links
 
Ja ir risinājumi, kuri palīdz uzlabot situāciju esošo budžeta līdzekļu ietvaros - SUPER! Risinājumus studijā! Ja ir risinājumi, kā argumentēt budžeta pieaugumu inspektoru algām? Super, jo tās ir tādas pašas kā CP inspektoru algas. Domājam, darām!


V.S.O.P > Pats tikko atbildēji uz jautājumu, kur ir problēmas ? Ceļam sodus, būs gan motivācija ,gan algas pieaugums inspektoriem:) Neredzu jēgu še diskutēt, ir gana daudz iespēju kā šo jautājumu atrisināt, vai"t vajadzīgs tiešām uzrakstīt ,kas ,ko un kam ir jādara?

No otras puses ,ir labi ka ir šāds portāls, kas iespējams var līdz kādam "aizklauvēties".
25.novembris 2014, 13:12 | links
 
Jo mazāk iedziļināsimies šajā, jo mazāk paudīsim savu viedokli notiekošajā, jo vairāk makšķerniekiem par notiekošo būs PO, jo lielākas iespējas būs kādam lemt/pieņemt lēmumus maksķernieku vārdā. Neatkarīgi no tā, vai pieņemtie grozijumi būs labvēlīgi, vai nelabvēlīgi makšķerniekiem. Jo tad būs izveidojusies situācija kad kāds varēs pateikt-CITU VIEDOKĻU TAČU NEBIJ.

urmaas, 25.novembris 2014, 12:59


Savu viedokli tu vari paust argumentēti, loģiski, ar priekšlikumiem. vissirsuudiigi-punkts-lv neko neatrisina. Savu vajadzību (Gaujas piemērs) pacelšana pāri citu vajadzībām(varbūt pat daudz vērtīgākām un sabiedriski noderīgākām) ir jautājums, kurš risināms caur izglītību, erudīciju.

Kurš tev maksā algu? Mistiska valsts vai nodokļu maksātāji? Un par ko tu viņu saņem?
25.novembris 2014, 13:08 | links
 
Sory
Situācijām=institūcijām.
25.novembris 2014, 13:06 | links
 
Mārtiņ. Tu atkal sagriz visu kājām gaisā. Pēc tava tiktā sanāk, ka es esmu PRET kontrolējošajām situācijām!!! TU MELO! :D
25.novembris 2014, 13:05 | links
 
Vasals brol:) Izskatās ,ne mums par šo lemt... Ir gana daudz attiecīgu iestāžu..., Jutājums vai redz, dzird, uzklausa un vēlas risināt šos jautājumus. Tas arī viss .

skutans, 25.novembris 2014, 12:50


Redzi - redz, dzird, uzklausa un vēlas risināt - tā ir mūsu sadaļa. Ar "mūsu" es domāju pašu makšķernieku sadaļa. Arī greizā domāšana un nepārdomāti argumenti. Piemēram - es uz copi braucot tik un tik degvielas nodokļos notērēju.... UN? Tu pa gaisu lidoji? Tak nē, brauci pa koplietošanas ceļiem, kurus, savukārt, sargā Ceļu policija, lai tu droši pa viņiem vari pārvietoties. UTT. Attiecināt uz zivju resursu kvalitāti auto nodokļus ir greizi. Tikpat labi var paziņot, ka ceļu policiju nevajag, jo es braucu godīgi, pēc noteikumiem. Nafig man par to maksāt?

Nav jēgas risināt diskusiju šādā veidā.

Ja ir risinājumi, kuri palīdz uzlabot situāciju esošo budžeta līdzekļu ietvaros - SUPER! Risinājumus studijā! Ja ir risinājumi, kā argumentēt budžeta pieaugumu inspektoru algām? Super, jo tās ir tādas pašas kā CP inspektoru algas. Domājam, darām!

Citādāk - izskatās pēc "es taču rakstīju!" ... a tolku? .... Un tiešām - bija jēga no tā uzrakstītā?

Domājam. Domājam, kā panākt, lai visiem kopā kļūst labāk, vieglāk, ērtāk. Tam ir vērts laiku tērēt!
25.novembris 2014, 13:01 | links
 
Jo mazāk iedziļināsimies šajā, jo mazāk paudīsim savu viedokli notiekošajā, jo vairāk makšķerniekiem par notiekošo būs PO, jo lielākas iespējas būs kādam lemt/pieņemt lēmumus maksķernieku vārdā. Neatkarīgi no tā, vai pieņemtie grozijumi būs labvēlīgi, vai nelabvēlīgi makšķerniekiem. Jo tad būs izveidojusies situācija kad kāds varēs pateikt-CITU VIEDOKĻU TAČU NEBIJ.
25.novembris 2014, 12:59 | links
 
Vasals brol:) Izskatās ,ne mums par šo lemt... Ir gana daudz attiecīgu iestāžu..., Jutājums vai redz, dzird, uzklausa un vēlas risināt šos jautājumus. Tas arī viss .
25.novembris 2014, 12:50 | links
 
Skutaans. Vasals:)
Ir dažādi izglītošanas paņēmieni. Priekš īpaši apdāvinātajiem tie ir divi-naudas maks un spēriens pa olām. Vardarbību neatbalstu. :)
25.novembris 2014, 12:42 | links
 
ir jāsakārto un jānodrošina kontrole un izglītošana. Jo ilgāk to vilksim garumā, jo ilgtermiņā dārgāk tas izmaksās. Normāls makšķernieks neķersies pie cemmerēšanas utt. jo zivi prot noķert ari ar normāliem rīkiem.

25.novembris 2014, 11:19 | citēt | nosūdzēt | links

Urmaas> ceru esi sapratis ko pateici, par šo vari aizmirst. Vienīgais līdzeklis ,kas atturētu "makšķerniekus" no šādām darbībām ir maximāls sods par nodarīto kaitējumu. Tas arī viss un ĀMEN ! Nedomāju ka šie purni, kas ar to nodarbojas ir tik tupi un nezina ko dara. (cemmerēšana). Kur tu tādu izglītosi, (par jaunatni nerunāju).
25.novembris 2014, 12:39 | links
 
Kur ņemt līdzekļus, par to man nav jāiespringst-ne es deputāts ne kas.

Nu viss vienkāršākais ir tos paņemt no tevis!

Noris, 25.novembris 2014, 12:27

Tas ka vienkāršāk un vieglāk piekritīšu. Paskatīsimies uz to no citas puses.
No manis jau tā ņem vairāk kā pietiekami. Nodokļus apiet nevaru, jo strādāju Valsts iestādē. Braucot copēt MK/aprīkojums/apģērbs/degviela utt ari naudu maksā. Ar to sava artava nodokļu ari aiziet Valsts kasē. Pasaki man kaut vienu iemeslu kāpēc man būtu jāgrib maksāt vairāk?
25.novembris 2014, 12:34 | links
 
Leenie estiboizi sen jau priekšā latvaaņu baaleliniem - var copeet ar 3 makškereem, jebkurš pilsonis var makškereet ar vienu makškeri bez licenzes, škersenes aizlieguma nav, a kaapeec mees taa nevaram ?
A lašus gaujaa arii uz gruntenes ar kreveti var noķert, mednieki taapat pa bedreem medii tos lašus.....
25.novembris 2014, 12:30 | links
 
Kur ņemt līdzekļus, par to man nav jāiespringst-ne es deputāts ne kas.

Nu viss vienkāršākais ir tos paņemt no tevis!
25.novembris 2014, 12:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager