OSP Rudra SP130 (M14)

kur?
Sveiki. Kāds varbūt zin, kur uzreiz var aizbraukt un nopirkt?
16.decembris 2015, 14:00 | links
 
latgalītē ir visi modeļi un krāsojums, kiosks NR. 3 :)
16.decembris 2015, 14:24 | links
 
Priekš, kam jāver jauna tēma vaļā? Varēji vienkārši pie "vobleriem" ierakstīt...
16.decembris 2015, 14:39 | links
 
asaka2013 es iesaku fishbona.lv pasuti un lidz majam atnaks 3,dienas,jo valmieras rajona nekur tos nevar nopirkt.
16.decembris 2015, 14:59 | links
 
Ja nu nekur nedabūsi, raksti PM.
16.decembris 2015, 15:20 | links
 
 
asaka2013 es iesaku fishbona.lv pasuti un lidz majam atnaks 3,dienas,jo valmieras rajona nekur tos nevar nopirkt.

sirmais1992, 16.decembris 2015, 14:59


Nu sūtot no Fishbon, jebkas būs jāgaida 2-3 mēneši, ja ne ilgāk. Tur tikai cenas labas, bet uz vietas nekā nav. Ķer uz muļķi. Nesaprotu vispār, kā šis veikals vel pastāv.
16.decembris 2015, 20:29 | links
 
No interneta veikaliem, cik zinu, Rudras varētu būr reāli uz vietas spinning.lv Vladimiram. Piezvani un noprecizē - viņu mājas lapā telefons ir.
16.decembris 2015, 21:52 | links
 
profi tackle skaistkalnes ielā 1a, ja esi facebook'ā uzjautā Vitālijam - https://www.facebook.com/vitalijs.michuns?fref=ts
17.decembris 2015, 17:09 | links
 
Nu sūtot no Fishbon, jebkas būs jāgaida 2-3 mēneši, ja ne ilgāk. Tur tikai cenas labas, bet uz vietas nekā nav. Ķer uz muļķi. Nesaprotu vispār, kā šis veikals vel pastāv.

Tas , nu, gan ir pārspīlēti teikts. Rudru esmu pircis fishbon.lv un Elkorā. Elkorā, kad ir atlaides, var dabūt vislētāk.
Protams, fishbon.lv interneta veikals ir mazliet uzprišināts, bet uz vietas ir diezgan daudz. Tā ir gandrīz visu Latvijas interneta veikalu problēma - cenšas pārdot to kā nav.
17.decembris 2015, 18:06 | links
 
Eboat.lv Brivibas 277 arī ir uz vietas rudras.
17.decembris 2015, 19:56 | links
 
Rudras ir atrodamas daudzos veikalos, bet asaku2013 interesēja tieši mat-tiger krāsojums...
17.decembris 2015, 20:35 | links
 
ebay.com
18.decembris 2015, 08:15 | links
 
Izskatās, ka esi stipri par kaut ko abižots... Rudra 130sp mums ir uz vietas 10 krāsojumos. Diemžēl Mat Tiger patreiz ir izpirkts. Pievedums būs visdrīzāk marta sākumā. Ir protams preces, kas jāgaida ilgāku periodu, bet naudu par viņām neviens jau neprasa. Gribi gaidi, gribi meklē citur. Uz muļķi nevienu neķeram un pastāvam tikai tapēc, ka mums veikals ir pilns ar labu preci un cilvēki brauc ciemos no dažādiem Latvijas nostūriem. Varbūt atbrauc ciemos, mēģināsim tavu sāpi remdēt.

asaka2013 es iesaku fishbona.lv pasuti un lidz majam atnaks 3,dienas,jo valmieras rajona nekur tos nevar nopirkt.

sirmais1992, 16.decembris 2015, 14:59

Nu sūtot no Fishbon, jebkas būs jāgaida 2-3 mēneši, ja ne ilgāk. Tur tikai cenas labas, bet uz vietas nekā nav. Ķer uz muļķi. Nesaprotu vispār, kā šis veikals vel pastāv.

Temiida, 16.decembris 2015, 20:29
18.decembris 2015, 10:52 | links
 
Patiesībā pat nesaprotu daudzu cilvēku sašutumu par to ka kaut kas nav uz vietas interneta veikalā.. Mēs veidojam mūsu mājas lapu tā, lai cilvēkam būtu ērti vienā vietā apskatīt daudzus produktus un izdarīt savu izvēli. Mājas lapā ir atspoguļoti produkti, kurus iespējams pasūtīt. Daudzas lietas arī nopirkt uzreiz. Vienmēr taču var uzvaicāt vai noteiktais produkts ir uz vietas un priekšapmaksas pirms produkts nav pieejams arī neviens neprasa. Ja negribas gaidīt, dodamies uz veikalu un ņemam ciet tur. Kur ir problēma kungi? P.S. Fiziskā veikalā bieži vien ir daudz vairāk produktu nekā interneta veikalā, jo produktu ievadīšana prasa lielu laika iegūldījumu.
18.decembris 2015, 11:09 | links
 
Patiesībā pat nesaprotu daudzu cilvēku sašutumu par to ka kaut kas nav uz vietas interneta veikalā..

iepriekšējā komentārā centos aizstāvēt fishbon.lv, bet tagad esmu spiests iejaukties.
Pirmkārt - pircējam ir jāzin - ir prece vaikalā vai nav. Fishbon.lv ir norādīts, ka konkrētais modelis nav uz vietas? Protams, nav norādīts. Fishbon.lv , apstiprinot pirkumu, piedāvā norēķināties ar Paypal. Resp. - naudu pārskaitu , ko momentā saņem veikals. Pēc kāda laika pienāk no veikala ziņa, ka konkrētā modeļa nav, lai ņem citu vai arī naudu atskaitīs atpakaļ. Jautājums veikala īpašniekam - Jūs patiešām domājat, ka esmu bezdarbnieks, kuram nav ar ko nodarboties un, garlaicības mākts, esmu nolēmis komunicēt ar veikalu????
Kā jau teicu - tā ir postpadomju veikalu problēma. To pašu varu teikt par leišu veikaliem, kas piedāvā Rapala voblerus , kuriem ir labas cenas un pamatīga izvēle. Tikai viens sīkumiņš - nekā viņiem uz vietas nav. saņem pircēja naudu un tikai tad "brauc meklēt" voblerus.
Visdrošākā ir iepirkšanās pie vecās Eiropas pārdevējiem. Arī poļu fishing-mart-poland. Poļi izsūta momentā - 4-7 dienās viss ir klāt. Pēdējos Rudras voblerus pirku no Vjetnamas pārdevēja - cena ar piegādi tāda pati kā fishbon.lv.
Kā jau teicu - Elkor.lv ir labs veikals - parasti uz vietas ir tas, ko netā var redzēt.
18.decembris 2015, 20:39 | links
 
Es nezinu kur tā problēma rodas, bet kā piemēru varu minēt UA i-veikalus, kur šis problēmas ar preci nav. Grozā vari pievienot tikai to, kas reāli ir. Dažos veikalos grozs pat saglabājas ļoti ilgu laiku. Tad ja iepērcies pēc kāda laika...var būt problēmas ar konkrētu preci, bet tad uzreiz tev no veikala par to dod ziņu...Vairākas reizes UA iepirkos, nekādu "lažu" nav bijis...
18.decembris 2015, 21:28 | links
 
Patiesībā pat nesaprotu daudzu cilvēku sašutumu par to ka kaut kas nav uz vietas interneta veikalā.. Mēs veidojam mūsu mājas lapu tā, lai cilvēkam būtu ērti vienā vietā apskatīt daudzus produktus un izdarīt savu izvēli. Mājas lapā ir atspoguļoti produkti, kurus iespējams pasūtīt. Daudzas lietas arī nopirkt uzreiz. Vienmēr taču var uzvaicāt vai noteiktais produkts ir uz vietas un priekšapmaksas pirms produkts nav pieejams arī neviens neprasa. Ja negribas gaidīt, dodamies uz veikalu un ņemam ciet tur. Kur ir problēma kungi? P.S. Fiziskā veikalā bieži vien ir daudz vairāk produktu nekā interneta veikalā, jo produktu ievadīšana prasa lielu laika iegūldījumu.

FishBon, 18.decembris 2015, 11:09

Nu neko sev veikaliņš!:))) Bildīte ir,uz vietas nav,pagidi bikucīt,varbūt pēc mēneša būs.A varbūt arī nebūs! Ja ir prece,tirgo,ja nav-vāc ārā! Vai arī uzraksti,ka šo preci nāksies gaidīt attiecīgu laika sprīdi.
18.decembris 2015, 21:55 | links
 
..diemžēl tāts nu ir tas (kupi-prodai) pisness,,,liela gribēšana,,mazss tirgus un iespējas :),,plus iekāre uz to vai citu modes preci (šai gadijumā vobleri nāk un iet)... :)
... nu, jā piekrītu raiham,,ja saki tad dari,,,,ja nē ,,dabū pa mūli un nekunksti !
18.decembris 2015, 22:34 | links
 
[quote=428903]Sveiki. Kāds varbūt zin, kur uzreiz var aizbraukt un nopirkt?

Asaka2013, 16.decembris 2015, 14:00

Ja runa iet par Rīgu tad noteikti pirmā vieta kur es meklētu būtu "Profi tackle" Skaistkalnes ielā 1a, otrajā stāvā. Nedēļu atpakaļ biju ja atmiņa neviļ bija tur paris mat tiger sp Rudras. Ja tur nav tad otrā vieta kur vērts iegriesties ir veikals Prūšu ielā 25 ieeja no ēkas gala. Šie abi veikali viennozīmīgi ir mani favorīti ja nepieciešami Japāņu vobleri vai ēdamgumijas )
18.decembris 2015, 22:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager