Atkarības

Būtu interesanti šo patirzāt, padalīties pieredzē, iespējams kāds(a) gūtu noderīgu informāciju no šīs tēmas.
Ciga un alko ir ists mesls. labak uzpipe zaliti vai lsd.

Rozish, 28.marts 2016, 14:59

Rezultātu var redzēt- rakstīt pat neproti:)))
28.marts 2016, 16:47 | links
 
Atvaino Dzons ari labi. :)
28.marts 2016, 15:02 | links
 
Ciga un alko ir ists mesls. labak uzpipe zaliti vai lsd.
28.marts 2016, 14:59 | links
 
Labs jautājums oposum, bez pīpām un alkohola viss būs tik pelēks un bez emocijām, vai ne?:)

Labāk tomēr ieraut un sapīpēties...


viss ar mēru, tik mērs, katram savs, es savējo samazinu un samazinu, bet citreiz noraujos ( saprāta robežās) un dzīvoju tālāk, bet cikls tik un tā ir reizi mēnesī komu noķert!
25.marts 2016, 20:52 | links
 
Sveiki! SLAIDA KARUSA viss tevis minētais tīrākā patiesība. Tici man Tu neesi vienīgais šaipus Reinas, kas ir piedzīvojis to pašu un domā arī tāpat. Pagājušo gad, kaut kad pēc jāņiem, pamodos no rīta un kā par brīnumu pīpēt negribās! "Savadi gan" es nodomāju! Tā arī līdz šodienai man negribās. Pīpēju no 1984 gada rudens. Es nesaku ka atmetu, bet šobrīd man negribās. Un lai iemet man ar akmeni lielie pīpmaņi, kuri saka, ka pīpēt nav feini. Es to vienmēr esmu darījis ar baudu.
Tieši tas pats process notika pagājušo gad septembra sākumā. Pamodos un nemaz negribās baudīt glāzi iemīļotā dzēriena. " Savadi gan" es nodomāju, tā līdz šodienai esmu papromējis divas ēdamkarotes iemīļotā dzēriena. Patiesība jāsaka, ka pēdējos 10 gadus nemaz nezinu cik maksā degvīns, jo lietoju tikai to ko pats vāru. Arī "konjaciņu" uz ozola skaidām taisu labu labo. Bet dzert negribās! Lai visiem tik viegli kā man. Par paģirām runājot man bija baigie sū... , jo paģiru ka tādu nebija. Es paldies dievam nekad neesmu piedzīvojis ko nozīme mandrāža, vemšana, galvassāpes u.c. "ekstras". Tai pašā laika divas reizes nedēļā gadījās, ka seja sasveicinās ar rosolu vai zaceni. Ir gadījies, ka zābaki jau sen pilni ar Daugavas dūņām. Par pagājušo laiku varu uzrakstīt grāmatu vairākos sējumos. Savā prātā esmu sapratis, ka es savu cisternu esmu izdzēris, laikam ar to arī pietiek. Ne asakas!
25.marts 2016, 20:11 | links
 
a ko liksi vietā, kad beigsi šmigot, .......?

opusums, 25.marts 2016, 10:09


Labs jautājums oposum, bez pīpām un alkohola viss būs tik pelēks un bez emocijām, vai ne?:)

Labāk tomēr ieraut un sapīpēties...
25.marts 2016, 10:51 | links
 
a ko liksi vietā, kad beigsi šmigot, .......?
25.marts 2016, 10:09 | links
 
Es kādu mēnesi atpakaļ beidzu dzert. Jutu, ka tomēr es neesmu no tiem cilvēkiem, kurš māk dzert.
Nezinu kā jums, bet man uz paģirām ir vairāk slikti nevis fiziski, bet gan tas kauns par sevi, ka visādas lietas stulbas izdarītas un ka nevarēju sev normu noteikt, jebšu jūtos kā kaut kāds tautas nodevējs bez maz vai :D
Un pagājušā vasara man vispār ir tukša bilde, es reāli neko neizdarīju var teikt, tikai dēļ plostošanas, nu likās jautri iedzert, aiziet uz paģirām pacopēt. Pāris reizes es pie upes aizmigu pālī un atmodos pēc vairākām stundām, brīnos kā man neviens riteni nenospēra... Gāju karūsas 4 no rīta ķert priekš līdakām, strēpuļoju zigzagā līdz dīķim pilsētā un tad pāris reizes ievēlos tajā dīķī, bet nu vismaz saķēru. Esmu gājis ķert līņus pālī, iemetu krūmā ar pirmo metienu auklu un norāvu āķi un pavdīju nākošās 40 minūtes mēģinot sasiet mezglu un iespējams pārējās 20 minūtes mēģinot piecelties kājās un atcerēties kur jāiet, bet tā pat neizdevās, fiziski to nevarēju uzsiet -MEZGLU :D.
Nu Pēc tādām reizēm man paliek kauns :D

Neesmu jau nemaz tik vecs :D 26 :), bet tā dzeršana ar laiku ievelkas. Agrāk jau bija vienalga, visi dzēra, bija jautri un normāli un pie tā pierod, agrāk likās ka pielieties līdz amnēzijai 5dienas vakarā bija normāli, tagad man par to ir kauns, bet tā pat sanāca un tad sanāca ne tikai 5 dienas vakarā bet arī 3dienas vakarā un pa starpai pāris aliņi, lai salāpītos u.t.t :). Tad jau sapratu, ka es to nevaru kontrolēt un pēc īpaša vakara bārā, kad aizvilkos jau pālī un mani sameklēja nepatikšanas, tad arī sapratu, ka labi tas nebeigsies. Esmu arī braucis ar riteni uz bāru pusnaktī padzert, jo man pašam beidzās, pa ceļam un atpakaļbraucot ir gadijies būvdebrē iebraukt, vairākas reizes nokrist un dabūt zilu aci, brīnos kā es vel esmu dzīvs un saprotu to cik tomēr CP sūdīgi patrulē, bet paldies viņiem par to, tas mani paglāba :D.
Nu karo4 murgs, nezinu kapēc tikai tagad attapos, vairāk pat ja godīgi negribas dzert, sanāca nedaudz nolaisties savā tikumībā un to laikam nepamana līdz pēdējam brīdim, cits varbūt vispār nepamana. Neesmu jau alkaš :D Teiksim tā - detox man nebija, pat neprasījās pēc tam, īstenībā jūtos diezgan priecīgs, ka beidzot atjēdzos.

Varbūt kādam arī līdzīgi bijis.
Nākošais mērķis - pīpēšanas atmešana :P
25.marts 2016, 00:35 | links
 
 
10 gadus pīpēju ikdienā ap paciņu. Pa vidu mēģināju mest, bet nenopietni. Pirms 6 gadiem vienā dienā izpīpēju cigareti, pateicu sev - vecīt, šitā tev būs pēdējā, un kopš tās reizes neesmu pieskāries. Ja godīgi - pretīgi skatīties, kad citi pīpē. Sapratu vienu - viss ir tikai un vienīgi galvā. ja gribēsi, atmest nav problēma. ja sākas visādas tipa "vienu jau var", "davai es tikai kad copeju/iedzeru", tad tu negribi atmest. Sākumā jau ir drusku sevis lauzšana, bet tā beigās dod baigo gandarījumu - es izturēju! 100x lielāku gandarījumu, nekā norauties un izpīpēt to cīgu. Jo, ja būsim godīgi - nu nekādu kaifu taču viņa nedod, vienkārši organisms ir pieradis un caur zemapziņu mūs māna, ka pīpējot rodas kāda īpaša, patīkama sajūta.
Tagad jau gandrīz divus mēnešus nedzeru. ne tāpēc, ka bija problēmas, ne tāpēc, ka negaršo - vienkārši pienāk brīdis un tu saproti, ka arī no tā cepuma jau nav nekāda jēga. mazas devās efekta nekāda, lielās otrā dienā sāp galva un esi kā izd... jāņoga. Un ticiet vai nē - tagad vairs neprasās un jūtu, ka drīz jau būs mirklis, kad atpakaļceļa nebūs - negribēsies nemaz. Vienīgi neeesmu vēl 100% sapratis, vai pats to gribu :D Pagaidām tas ir tikai tā - parūdīt raksturu.
Kopējais sausais atlikums - konkrēta naudas ekonomija, ko var veltīt citiem, garīgākiem priekiem, kaut vai tai pašai copei. Pazīstu laukos tādus večus - ikdienā nonstopā pīpē, saņem pensiju, dzer. Un tad sūdzas, ka valsts slikta, jo maz maksā un nav naudas apaviem, drēbēm, mājai, tai pašai copei. Bet kad norādu, ka 100 eiro mēnesī viņš būtībā nomet zemē, ko varētu iztērēt neskaitāmas reizes lietderīgāk, tad apvainojas
23.marts 2016, 15:28 | links
 
6 nedēļas kā atmetu pīpēšanu. Par nopelniem un lai lielāks gandarījums par apmēram to pašu summu ko būtu izkūpinajis nopirku fīderi, pikeri, spoles un auklas jaunajai sezonai.
23.marts 2016, 14:57 | links
 
skutan!
ko tu nomainiji foruma sadalu?
Tiešmašis kautko salietojies! :DDDDD
Negribi padalities?

zakitis123, 23.marts 2016, 10:10


Man ir vājība uz kvalitatīvu gaišo alu reizēm ,stipros nejemu praktiski nemaz.
23.marts 2016, 10:15 | links
 
skutan!
ko tu nomainiji foruma sadalu?
Tiešmašis kautko salietojies! :DDDDD
Negribi padalities?
23.marts 2016, 10:10 | links
 
SKultan!
Ko esi salietojies???
smieklu gazi?

23.marts 2016, 09:57 | citēt | nosūdzēt | links

Štengru kapeju un 3Winston pīpas.
23.marts 2016, 10:06 | links
 
Aņuks iz dzīves:
Aizbraucam vimbās uz Sigulgu trīs vīru kompānijā, nolēmām pirms tam uz visiem 0.7 cepumu paņemt, copee esam jau 3 naktī, sametam copenes, rausim vaļa to 0.7, bet izrādās, ka katrs paņēmis pa 0.7, laižam glāziti pa riņķi- fiksi pirmā beidzas, tad otro līdz plkst. 5 pabeidzam, no trijiem viens tāds slābans, es saku varbūt izlaidīsi, tas nē turēs līdzi, protams pa starpai pa vimbiņai dabūjam, beidzam šmigot, pārejam pie tējas, tam čomam, kas slābanāks vimba pieķeras, tas izvelk to, liekot tīkliņā- zābakus mazliet piesmeļ, čomam pēc laika otra cope, to velkot viņš ja līdz ceļiem peldas, pēc laika trešā cope, jau līdz jostas vietai ūdenī, iedodam viņam rezerves drēbes, tālāk čoms sēž copes krēslā paralēli ūdenim, viņam zvaniņš nozvana, čoms ar visu krēslu ūdenī- ačohnās, ka nāsīs ūdens, izķepurojas krastā un izvelk vimbu.
Tālāk, mēs copējam, galiņu pacepjam , padziedam, jo viens no mums korists, normu zivju protams noķeram, nākošā dienā es atkal eju gar krastu ar savu kundzi, tā jautā copmaņiem, kā copējas, bet veči atbild, šodien nekas, bet vakar šeit bija tāda kompānija- peldējās , dziedāja un t.t.
Vot tā ir atkarība, turēt nevar , bet no kolektīva atpalikt nevar :)
18.februāris 2016, 11:07 | links
 
18.februāris 2016, 10:58 | links
 
Tad kost ir pareizāk?
Alkohols lielās devās ir inde. :)
18.februāris 2016, 10:48 | links
 
no šnabjiem man garšo piparu rūgtais, bet tikai ukraiņu, ko pērku LT, tur viss lēetāks, bet ekonomijas nekādas, vienkārši vairāk pudeļu!
tā man ir copes šmiga ;)
18.februāris 2016, 10:47 | links
 
Pareizi ir par to balto, tas ir medicīniski pamatoti - aknām mazāk darba.

Bet cilvēks ne vienmēr var saņemties un darīt kā pareizāk :)
18.februāris 2016, 10:40 | links
 
Es dzeru tikai balto.No tiem rumiem un viskijiem baigās pohas!Tikai tīro ne krāsaino.
18.februāris 2016, 10:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager