Atkarības

Būtu interesanti šo patirzāt, padalīties pieredzē, iespējams kāds(a) gūtu noderīgu informāciju no šīs tēmas.
Vot man ir atkarība - reizi divās nedēļās pielities ar rumu+ cola+ šokolāde- zacene, citam letiņam pūra lādē stāv pūrs, bet man garšīgā šmiga......:)
18.februāris 2016, 10:14 | links
 
... man iet līdzīgi - rekords - pāris dienas bez cigaretes pēdējos 20gados.
18.februāris 2016, 08:23 | links
 
Gandrīz katru rītu ceļos ar domu,šorīt nepīpēšu,bet uzvāru kafiju un kas tā par kafiju bez cigaretes!
18.februāris 2016, 01:58 | links
 
Man tā atkarība ir jau 50gadus un nekā netieku vaļā.2paciņas dienā un pat vairāk.Tagad pa starpai elektronisko un nopipeju 1paciņu cigaretes.,tikai kautkā tā elektronika nedarbojas kā gribētos.Visi gudrinieki māca,nepīpē un viss,bet es nemāku sevi mocīt.Man čoms visu mūžu pīpēja un gadus 5 atpakaļ nometa.Apmēram pēc gada nepīpēšanas bija visas pasaules slimības klāt.,Sirds aritmija,tromboze,cukurs,tagad vēl meningīts.Daudz dakteri teikuši ka tadiem smēķētājiem nemaz neesot labi tā uzreiz nomest.
18.februāris 2016, 01:54 | links
 
atkarība no conter-strike.

zakitis123, 31.janvāris 2016, 22:44


Ar tevīm zaķīt viss ir ok. ja tu būtu tik atkarīgs no conter strike tad nebrauktu mēs vēdzelēs :) Ar tevi viss kārtībā . Tu būsi lāga vīrs :)
17.februāris 2016, 21:31 | links
 
buchotaaj, tu zini kas propilenglikols? :)
17.februāris 2016, 20:27 | links
 
Narkologs: e-cigaretes ir divreiz kaitīgākas nekā parastās
"Tā ir liela Veselības ministrijas kļūda, ja viņi ar tik vieglprātīgu attieksmi atļauj tās tirgot. Citās valstīs, piemēram, Zviedrijā tās uzreiz tika aizliegtas," teic narkoloģijas centra speciālists.
17.februāris 2016, 20:12 | links
 
Ja nav slinkums pameklējiet vairāk infas par to draņķi elektronisko cigu, šur tur to jau aizlieguši tirgot. Nikotīnu baigi viegli pārdozēt, no tām atkarība tikai pastiprinās, tas ir kas līdzvērtīgs jau smagākam narkotikām. Stulbums ka pieejamas pat bērniem..
17.februāris 2016, 20:08 | links
 
Dady, cik tad vecam copmanim pilnai laimei vajag...
Vienu čarku,vienu cigu,un inspektoriem cmuku pigu...:)
17.februāris 2016, 19:54 | links
 
veel kas. elektronisko cigareti nevajadzetu turet horizontala staavoklii piipeejot. gadaas ieraug gaisu, un tad ir tas saucamais "tukshais" duums, kad neiztvaiko shkjidrums, bet iztvaiceetaajs deg pa tuksho.

rezultaats ir zabojaats izvaiceetaajs.
17.februāris 2016, 19:52 | links
 
martins-riga.....Es ar tagad mēģinu elektronisko.Atveda no Amerikas Trinity The Rook.Nesaprotu kas par lietu,brīžiem pīpējās labi,brīžiem dūmu nedabū.,itsevišķi pēc uzpildes.

orests, 17.februāris 2016, 19:34


baigi vecs modelis. tirgu gandriz 3 gadus.

uzreiz peec uzpildes nedriikst vilkt nospiezhot pogu.

iepildi. uzvelc vismaz 10 reizes kaartiigi "pa tuksho". tas taapeec, lai shkjidrums "iesuucas" iztvaiceetaajaa. labak veel atstaat uz 5 minuuteem.

preteja gadijumaa varesi izmest iztvaiceetaaju, jo tas piedegs un duumam garsha buus peec deguma.

vispar es tev iesaku nopirkt kautko sakariigaaku un modernaaku.
17.februāris 2016, 19:49 | links
 
martins-riga.....Es ar tagad mēģinu elektronisko.Atveda no Amerikas Trinity The Rook.Nesaprotu kas par lietu,brīžiem pīpējās labi,brīžiem dūmu nedabū.,itsevišķi pēc uzpildes.
17.februāris 2016, 19:34 | links
 
Tagadiņ gan kad uz ledus nosalstu,kādu cigu no kolēģiem nošauju...Bet ikdienā nekāda gribēšana...

Tonis, 31.janvāris 2016, 18:37


Laimīgs cilvēks. Es gan, ko daru, to daru kārtīgi - kad pīpēju, tad paciņa ikdienā, copē, dropē arī 2 un 3 paciņas varēju izkūpināt. un tā 30 gadus...

Metu vairākas reizes, gan ar plāksteriem, gan košļenēm...nekā, vienmēr kaut kā atnāca atpakaļ, vai pēc 3 mēnešiem vai pusgada... bet pirms 5 gadiem izdevās nomest pavisam! :)
1.februāris 2016, 13:23 | links
 
Ja par pīpēšanu, tad mans tēvs pīpēja no 18 gadiem līdz 60. Tad vienā dienā izdomāja, ka jābeidz un nepagāja ne nedēļa, kad pīpīte bija aizmirsta. Nepīpējot nodzīvoja vēl 15 gadus līdz aizgāja citos ezeros makšķerēt.

Pats atmetu pīpēšanu 5 gadu vecumā, kad pirmo un pēdējo reizi saindējos ar nikotīnu, bet tā kārtīgi. Neesmu pamanījis, ka kaut ko savā dzīvē tādēļ būtu zaudējis.
1.februāris 2016, 12:10 | links
 
no savas sievietes ... ;)
1.februāris 2016, 11:50 | links
 
atkarība no conter-strike.
31.janvāris 2016, 22:44 | links
 
es taa nopietni dien dienaa nopiipeeju aptuveni 14 gadus.

izmegjinaju visu. plaaksterus, nikotiina koshljenes, graaamatas lasiiju.

ar plaaksteriem ir taa. no saakuma paliiidz. noraavos no strikja protams kaadaa no balliteem, kad biju manaami iereibis.

koshljenes.

principaa baigaa shtelle. koshljaajot un tai pat laikaa dzerto alu, var noraut kaartiigo shtiimi. preciizi peec diviem teervetes aliem nevareeju vairs sakariigi teikumu salikt :)
lai negribetos piipeet, ir jaakoshljaa nezheeliigi daudz. dedzina kungjii. visu laiku siekalojies taka slims kamielis.

elektroniskaa cigarete. oo jaaa. tikai un vienigi. man ir vairaki pazinas, kuri ari pargajusi tikai uz elektronisko cigareti. par to cik tas ir veseligi vai neveseligi ir reaali gruti spriest. fakts ka tu elpo proileenglikola tvaikus mani padara nedaudz bazhiigu. taapeec censos veipot tikai tad kad esmu sadzeeries vai galigi sagribaas.

uz doto briidi ikdienaa praktiski elektronisko nelietoju. njemu lidzi uz copi un uz balliiteem. katram gadijumam, ja sagribees.

ballitees kuupu bez apstaajas, tas gan ir fakts.

neiesaku parspilet ar nikotiina stiprumu. tapec ka teiksim panemot 24g/mg no riita saapees galva 100%.
es saaku ar 12g/mg un iesaku to arii citiem. zinu dzhekus kas mauc 24g/mg, es kad pamegjinaju, siekalas saaka gaazties taka no Sveetavota, notirpa meele un smaganas, sejas apaksheejaa dalja saaka dziivot savu dziivi.

esiet praatiigi. arii eletroniskaa cigarete ir jalieto ar meeru. :) lai izdodas atmest!
31.janvāris 2016, 22:37 | links
 
Jana,nu beidz...Nekas nav jālieto,vienkārši veselīgs dzīvesveids ,un viss bumbās...
31.janvāris 2016, 21:33 | links
 
Iesaku http://www.aktivaatputa.com/ vismaz garantija ir,pasutot netaa nekas,cenas ar pieejamas.Pati lietoju jau 8 menesus,baigi ok.
31.janvāris 2016, 20:51 | links
 
Biju smēķējis kaut kur 10 gadus un vienā dienā izdomāju, ka nevajag un atmetu. Nekas netrīcēja vai tamlīdzīgi, kaut kāda vēlme 1. mēnesī pa brīvdienām iedzerot parādījās, bet šīs vēlmes uzvarēju.

Bet jāsaka, ka nostalģijai citreiz pietrūkst sēžot uz līni klusā vakarā lēnām gaistošs izpūsto dūmu mutulis :)
31.janvāris 2016, 20:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager