Atkarības

Būtu interesanti šo patirzāt, padalīties pieredzē, iespējams kāds(a) gūtu noderīgu informāciju no šīs tēmas.
Laikam jau atkal biji iemīlējies...:)
31.janvāris 2016, 18:55 | links
 
Arī mans pīpmaņa stāžs bija `~ 40g. Kad nolēmu atmest izmēģināju gan nikotīna plāksterus, grauzu stiklenes, gan nenēsāju līdz cigaretes, bet cigareti jau vienmēr kāds piedāvā utt. Ja gribi pīpēt tad tas viss ir priekš kaķiem un cigareti vienalga dabūsi.
Atmetu 2000.gada maijā pateicoties savai gribai, jo biju tā stingri nolēmis. No tā laika dūmu nēsmu pat provējis.
31.janvāris 2016, 18:48 | links
 
Arī mans pīpmaņa stāžs bija `~ 40g. Kad nolēmu atmest izmēģināju gan nikotīna plāksterus, grauzu stiklenes, gan nenēsāju līdz cigaretes, bet cigareti jau vienmēr kāds piedāvā utt. Ja gribi pīpēt tad tas viss ir priekš kaķiem un cigareti vienalga dabūsi.
Atmetu 2012.gada maijā pateicoties savai gribai, jo biju tā stingri nolēmis. No tā laika dūmu nēsmu pat provējis.
31.janvāris 2016, 18:47 | links
 
Apsveicami,es nometu 20 gados,students būdams sapratu,ka pīpāt ,šnabi dzert un meitas mīlēt,-Das ist zu fiel...:)
Tagadiņ gan kad uz ledus nosalstu,kādu cigu no kolēģiem nošauju...Bet ikdienā nekāda gribēšana...
31.janvāris 2016, 18:37 | links
 
atkarības no tā, ka roskošs dirsu plēš !
nau naudas,-nau atlarības !!! (kuri bambuk !)
31.janvāris 2016, 18:33 | links
 
Nosmēķēju 10 gadus, mēģināju tabex tabletes, uz mēnesi sanāca atmest. Vienu dienu izgāju ārā un palika cigaretes mājās, skatos kaimiņš pie mājas rūdīts kūpinātājs, es šim prasu iedod uzpīpēt, šis saka esot izlasījis Alana Karra grāmatu un atmetis, gribēšana esot kā ar roku noņemta, 30 gadus vilcis un tagad negribās, pašam neticās. Es arī novilku no neta šo grāmatu sāku lasīt un beigās tā smadzenes bija saskalotas, ka sāku domāt tieši tā kā tur rakstīts, ka sevi indēju nost un par to vēl maksāju lielu naudu, finālā novilku pēdējo cigareti un neesmu jau gandrīz 2 gadus pīpējis!
31.janvāris 2016, 18:27 | links
 
mm,jums jau pie visa hronometrs pietaisīts !!
31.janvāris 2016, 18:05 | links
 
Hārdijs Lediņš esot nonstopā pīpējis pīpi, bet tajos starplaikos, kad vajadzēja iztīrīt un uzpildīt pīpi, viņš ļuļķējis cigareti....
31.janvāris 2016, 15:46 | links
 
Tā pīpes vilkšana ir vesels proces. Runāju par tabakas pīpi. Jātīra trubiņa, jāžāvē un tad kad tā pīpe "jāpiestumj" ar tabaku, tad to jādara bez steigas. Tā pat ari dūms ir jāizbauda. Bij man kādreiz tāds niķītis. Tas nav pa 2-3 minūtēm cīgu nokūpināt. :)
31.janvāris 2016, 15:31 | links
 
Pēdējos gados licies dīvaini, kāpēc cilvēki kuriem sanāk notērēt nenormālas summas cigaretēs nepāriet uz tabaku? Pats esmu atmetis smēķēšanu darbā, bet satiekoties ar draugiem, vai arī copējot, sanāk papīpēt diezgan. Tas izmaksā aptuveni 10 - 15 eiro mēnesī, viena tabakas paka kurā ir 30 - 40 grami maksā ap 5. Ja arī novilksi pus nedēļā paku, kas liekās visnotaļ nereāli, tas būs 40 eiro mēnesī.
31.janvāris 2016, 14:02 | links
 
Ko te var ņaudēt par pīpēšanu? Nevaru atmest, ak! Bet sen jau ir konstatēts, ka var beigt smēķēt ja to patiesi vēlas, bet nekad nevar atmest - ja šīs patiesās vēlēšanās nav, Ir tikai poza. Tā ka runas paliek runas un darīšana - darīšana.
31.janvāris 2016, 13:48 | links
 
jau gadu tikkai elektronisko zilinu. diemzhel nespeju atmest smekjeshanu ka tadu, laikam pieradums. toties tabaku neesmu jau gadu pipejis.

mans setups: ELEAF iStick 30W baterija + Aspire Nautilus Mini.

Iesakuma ari izgrudu kadus 150 eiro par visadiem meesliem, kursu sheit tirgo stendos lielveikalos. nesiesaku nemaz saakt ar noname vai ne brenda produktiem. tos kurus LV tirgo pat nav jegas skatiit, jo cena ir kosmoss un kvalitate ir suuds.

visu var pasutit internetaa.

es parsvara suutu no gearbest.com, fastech.com.

shkjidrumus. onepoundeliquid.co.uk
protams ir labaki brendi un labaka kvalitate. man pagaidam ir ok ar shiem.

tagad njemu 6g/ml stiprumu, kas ir pats vajakais kas ir pieejams ar nikotinu.

martins_riga, 30.janvāris 2016, 18:07



Nenoskaidroju vakar to brendu el.cigaretei. Bet bija ar pogu , piespied un velc, pēc lādēšanas ,ja pareizi atceros tur 2vas diennaktis. Jā , darbināma ar šķidrumu (vakar tas bija ķiršu). Parasti jau tusiņos lietojot alko gribās pastiprināti uzvilkt dūmu, no rīta biju izbrīnīts 1.5 pakas smēķu kabatā. Būs jāpameiģina, ja pēc laika neizdosies atmest, vismaz šis būs mazāk kaitīgs veselībai un kabatai... Parasti mēnēsī 100-120 eunāru aiziet pīpās. Paldies vārdabrāli par info.
30.janvāris 2016, 19:46 | links
 
ja adam vajag iztirit chakras varu to izdariit. 40 eiro par chakru. kopa ir 4 chakras. sutiet pm :D
30.janvāris 2016, 18:16 | links
 
Smēķēšana ir paradums ar kuru ļoti viegli tikt galā, pirmā un svarīgākā lieta veiksmīgam iznākumam ir beidziet sevi vienreiz žēlot.

Alana Karra grāmata: http://www.host-a.net/u/fribuuki/atmestsmekesanu.zip
30.janvāris 2016, 18:15 | links
 
jau gadu tikkai elektronisko zilinu. diemzhel nespeju atmest smekjeshanu ka tadu, laikam pieradums. toties tabaku neesmu jau gadu pipejis.

mans setups: ELEAF iStick 30W baterija + Aspire Nautilus Mini.

Iesakuma ari izgrudu kadus 150 eiro par visadiem meesliem, kursu sheit tirgo stendos lielveikalos. nesiesaku nemaz saakt ar noname vai ne brenda produktiem. tos kurus LV tirgo pat nav jegas skatiit, jo cena ir kosmoss un kvalitate ir suuds.

visu var pasutit internetaa.

es parsvara suutu no gearbest.com, fastech.com.

shkjidrumus. onepoundeliquid.co.uk
protams ir labaki brendi un labaka kvalitate. man pagaidam ir ok ar shiem.

tagad njemu 6g/ml stiprumu, kas ir pats vajakais kas ir pieejams ar nikotinu.
30.janvāris 2016, 18:07 | links
 
jā man ar interesētu. esmu meiģinājis kkadu leto. pameiģinaju un gāju uzpīpēt....
30.janvāris 2016, 18:02 | links
 
Lietojis neesmu bet davinajis gan. Nedrikst pirkt leta gala, jo netur baterija. Tad atkal perc cigareti kurai ir sledzis ieslegsanas un izslegsanas. Ir cigas kuram nav ta sledza, panem un velc, bet tam atkal baca atnirgsies atrak. Ta, ka laiks atmest.. Vieni krenki :)
30.janvāris 2016, 17:53 | links
 
Vakar iemeiģināju "elektronisko cigareti", jāsaka esmu ļoti apmierināts. Biju ciemos, tad nu visu vakaru ik pa brīdim palūdzu čomam iepīpēt to "elektronisko" , nebija pilnīgi nekāda vēlēšanās uzvilkt ierasto smēķi. Neesmu vēl pagaidām pētījis šos izstrādājumus, tāpēc labprāt uzklausītu domubiedru pieredzi ar šo . Katrā ziņā rubli var atsist 2vās nedēļas iegādājoties šo izstrādājumu. Paldies.
30.janvāris 2016, 17:12 | links
 
Varbūt ir vērts pamēģināt, protams, ne jau vienu dienu

http://dieviete.lv/uzzini-kas-mainisies-tava-organisma-ja-tu-mase1254878/
8.janvāris 2016, 15:14 | links
 
*tīrāmos līdzekļus - tos jāpietaupa vien pašām šmucīgākajām vietām, nevis visas grīdas jāmazgā.

Savukārt, par atmešanu - opja brālis, kas kopš pusaudža gadiem pīpājis, atmeta apmēram 80 gadu vecumā. Bij laikam ar smagu gripu slimnīcā ticis, tur nav ticis uzpīpāt. Kad pēc 2 nedēļām beidzot palaists pagalmā, pie puscigaretes secinājis, ka smaka riebj. Nu jau viņam drīz būs 90 un joprojām sparīgi rušina, nekas ļauns no atmešanas nenotika.

Pašai laikam man atkarība no gurķošanās netā. Nolāpīti norij laiku, ko varētu pavadīt ja ne lietderīgāk, tad vismaz interesantāk.
3.janvāris 2016, 15:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager