Atkarības

Būtu interesanti šo patirzāt, padalīties pieredzē, iespējams kāds(a) gūtu noderīgu informāciju no šīs tēmas.
Labāk pajutā kur mazuļiem (bērniem) pazudusi imunitāte? Ome tava i ieņēma i iepīpāja i uz lauka pašiverēja. Kā tad tā ir sanācis ka "atkarīgajiem"šis cipars tik pat kā neaizsniedzaams?

skutans, 30.decembris 2015, 23:06

Sterilā vidē imunitāte "neaug", alerģijas vien sanāk. Nu nedrīkst visur lietot antibakteriālus
3.janvāris 2016, 15:36 | links
 
to koki
Nu ja vecit jūtu līdz! Tev slikta dusha nepaliek? Klepus nav? Asinsspiediens normāls? Un kā vispār vēl esi dzīvs!?

Pīpēju mazliet mazāk, bet vienalga ar paciņ nepietiek. Pašam pulk pazīstam več kā TU- nepīpo, nedzer, nepi_ _s, un vienalg ir zem zem pirms 60 gad.
Man Jūs ir žēl...

agalds, 2.janvāris 2016, 21:51

Man jau nav zeel,ja jums patīk smēķēt tad labu smeeki! Katram savs! Es labāk tā vietā iedzērušais shnjabuks,vinu vai shampatieti. Kad būs lemts tad arī katrs no mums nonāks zemes mātes klēpī.
3.janvāris 2016, 13:11 | links
 
labs :D
2.janvāris 2016, 23:06 | links
 
2.janvāris 2016, 23:04 | links
 
Kas ir nikotīns h--ņa, bet man čoms nokodējās uz 4 mēneši, bet jau divus gadus nedzer, bet nervozs un ietiepīgs ir palicis !

opusums, 2.janvāris 2016, 12:12


Nervozitāte varētu būt ar visām atkarībām saistīta, aŗī, piemēram, gāzēto, saldināto dzērienu lietošana, nu tur Coca cola u.c. Organisms nesaņem to ko pieradis un kamēr pārkārtojas, tikmēr izdala kaut kādus tur hormonus, kas veicina visu to. Kuram ātrāk , kuram ilgāk tas aiziet. Starp citu, tā jokaini, bet atmešana jātaisa dienā, kad mainās mēness, vislabak vecā (pēdējais ceturksnis) vai jaunā. Tad arī var sākt visādas tur diētas, organisma attīrīšanas iesākt. Zinu bik, zinu no 150 kg uz 125-130 kg pārgājis esmu diezgan īsā laikā. Un turos.
2.janvāris 2016, 23:01 | links
 
No makškerēšanās nokodēties nevar, jo tā vīrusa slimībā ir nearstējama pēc pirmās copes dienas, it īpaši, tad, kad pirmā copē ir paveicies vairāk nekā tiem , kas tevi paņēmuši līdzi :)

opusums, 2.janvāris 2016, 12:59

Tas notiek uz 99%. Šogad divus džekus ierāvu copē iekšā . Vienu uz asariem.Uztaisīju viņam DS un teicu iemet , pagaidi un tik tirini . Šis tirina un velk smukus ašukus - 5:1 pret mani :) ,Tagad jau spoli ,kātu nopircis ,lasa literatūru par copi ,prasās arī paskatītie kāda ir ziemas cope :)

Otru paņēmu uz vēdzelēm .Teicu -dzirdi upe tek tumsā .Met kaut kur ,iedzeram un gaidam kad zvaniņš sāks zvanīt . Nebij laika iedzert ,pēc 3 ās zivs teicu lai tālāk pats liek ēsmu un ņem no āķa nost :) vilka tāpat.Man ne copes. Viņam 12 gb man 3 gb pa vakaru. :)) p.s. visi zemmēri .

Bralitis, 2.janvāris 2016, 13:46


Iesācējiem vienmēr veicas ;)
2.janvāris 2016, 22:55 | links
 
ATGĀDINĀJUMS :)
Rīt beidzamā brīvdiena,, un pirmdien ļoti daudzās vietās būs miliču *oblavas* no rīta !
Visvairāk uzķeras tieši uz pohām,,nevis pillā !
Laicīgi beidzam :)
2.janvāris 2016, 22:48 | links
 
Tas saucās - dzīvosim tā knapāk, bet vēl vienu jemsim. :)
2.janvāris 2016, 22:24 | links
 
te jau nav ko komentēt, jo nav svarīgi cik gados, bet gan kādā stāvoklī pēdejos gadus:)

usis, 2.janvāris 2016, 22:08

Usis kā parasti, pasaka zelta vārdus.. Tavam teiktajam ir viens cilvēks.. Mans favorīts! Pīpmaņiem, ja slinkums skatīties visu video lai skatās no 6 min... :)
2.janvāris 2016, 22:17 | links
 
te jau nav ko komentēt, jo nav svarīgi cik gados, bet gan kādā stāvoklī pēdejos gadus:)
2.janvāris 2016, 22:08 | links
 
to koki
Nu ja vecit jūtu līdz! Tev slikta dusha nepaliek? Klepus nav? Asinsspiediens normāls? Un kā vispār vēl esi dzīvs!?

Pīpēju mazliet mazāk, bet vienalga ar paciņ nepietiek. Pašam pulk pazīstam več kā TU- nepīpo, nedzer, nepi_ _s, un vienalg ir zem zem pirms 60 gad.
Man Jūs ir žēl...

agalds, 2.janvāris 2016, 21:51

Gribējās dikti ko iekomentēt.. Bet tad sapratu, ka es ir aprobežots un maz ko saprotu.. :)
2.janvāris 2016, 22:06 | links
 
[quote=430641]Arī es atmetu smēķēšanu pēc: Alana Karra grāmatas "Kā viegli atmest smēķēšanu?" izlasīšanas.
Ja kāds vēlas atmest lasot šo grāmatu, varu ieteikt nesasteigt ar lasīšanu. Grāmatu cenšaties izlasīt aptuveni 5 dienās (lai doma nosēstās:) ).

Dīvainākais ka zinu vairākus vīriešus kas ir atnetuši pateicoties grāmatai bet nezinu nevienu sievieti! (Man zināmas 3 sievietes kas ir izlasījušas.)

Lasīju kād pusgad - kā sāku lasīt , tā palik bail , ka atmetīšu - atmetu beigās to grāmats lasīšan...
2.janvāris 2016, 21:54 | links
 
to koki
Nu ja vecit jūtu līdz! Tev slikta dusha nepaliek? Klepus nav? Asinsspiediens normāls? Un kā vispār vēl esi dzīvs!?

Pīpēju mazliet mazāk, bet vienalga ar paciņ nepietiek. Pašam pulk pazīstam več kā TU- nepīpo, nedzer, nepi_ _s, un vienalg ir zem zem pirms 60 gad.
Man Jūs ir žēl...
2.janvāris 2016, 21:51 | links
 
koki....nekāda vaina,tikai ātri ejot elpu sit ciet.Jaunībā daudz sportoju un visu mūžu fiziski smagu darbu strādāju,,,laikam rūdijums labs.
2.janvāris 2016, 14:35 | links
 
Es pīpēju jau 50gadus un nekā nevaru atmest!Cigaretes 50dienā noteikti.Neviens nav izdomājis kā nokodēties priekš smēķēšanas!

orests, 2.janvāris 2016, 12:45

Nu ja vecit jūtu līdz! Tev slikta dusha nepaliek? Klepus nav? Asinsspiediens normāls? Un kā vispār vēl esi dzīvs!?
2.janvāris 2016, 14:05 | links
 
No makškerēšanās nokodēties nevar, jo tā vīrusa slimībā ir nearstējama pēc pirmās copes dienas, it īpaši, tad, kad pirmā copē ir paveicies vairāk nekā tiem , kas tevi paņēmuši līdzi :)

opusums, 2.janvāris 2016, 12:59


Tas notiek uz 99%. Šogad divus džekus ierāvu copē iekšā . Vienu uz asariem.Uztaisīju viņam DS un teicu iemet , pagaidi un tik tirini . Šis tirina un velk smukus ašukus - 5:1 pret mani :) ,Tagad jau spoli ,kātu nopircis ,lasa literatūru par copi ,prasās arī paskatītie kāda ir ziemas cope :)

Otru paņēmu uz vēdzelēm .Teicu -dzirdi upe tek tumsā .Met kaut kur ,iedzeram un gaidam kad zvaniņš sāks zvanīt . Nebij laika iedzert ,pēc 3 ās zivs teicu lai tālāk pats liek ēsmu un ņem no āķa nost :) vilka tāpat.Man ne copes. Viņam 12 gb man 3 gb pa vakaru. :)) p.s. visi zemmēri .
2.janvāris 2016, 13:46 | links
 
Sāku pīpot 14 gadu vecumā un pirmā reize kad mēģināju atmest bija armijā kad noslēdzu derības ar rotu ka nepīpēšu no jaungada līdz maijam, tika derēts uz kasti šņabja tāpēc bija krietni jānopūlas jo abas puses darija visu lai uzvarētu. Protams vienam tas bija dārgs prieks un nācas krietni nopūlēties lai nezaudētu jo īpaši armijā kur tiem kas nesmēķē bija jārukā kamēr citi bija pīpauzē un arī derību pretinieki visu laiku piedāvāja uzsmēķēt.
Tā es pirmo reizi izturēju četrus mēnešus un nākošā jaungadā atkal tika noslēgtas derības jo zaudētāji pieprasīja revanšu, arī otreiz vinnēju bet cīniņš bija vēl smagāks. Nometu ar trešo reizi jau krietni vēlāk pēc armijas vienā no ziemas motokrosa mačiem Krievijas vidienē kad pietrūka viena vieta līdz meistaram jeb pareizāk tika pazaudēta pēdējā aplī. Tad biju tik dusmīgs uz sevi ka ietriecu Elitas bloku autobusa sienā un teicu ka vairāk ne mūžam nelietošu un līdz šai dienai nevaru paciest smēķu dūmus. Pirmais motivācija un otrais gribasspēks.
2.janvāris 2016, 13:08 | links
 
No makškerēšanās nokodēties nevar, jo tā vīrusa slimībā ir nearstējama pēc pirmās copes dienas, it īpaši, tad, kad pirmā copē ir paveicies vairāk nekā tiem , kas tevi paņēmuši līdzi :)
2.janvāris 2016, 12:59 | links
 
Es pīpēju jau 50gadus un nekā nevaru atmest!Cigaretes 50dienā noteikti.Neviens nav izdomājis kā nokodēties priekš smēķēšanas!
2.janvāris 2016, 12:45 | links
 
Vēl piebildīšu, ka pīpēt mans coms, pēc smigas atmešanas (nokodēšanās) sāka manāmi vairāk, taka, ja kaut, ko atmet,tad ko vietā liksi ?, tukša vieta nekad nepaliek, to vajag ar kautkādu citu atkarību aizvietot !
2.janvāris 2016, 12:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager