Atkarības

Būtu interesanti šo patirzāt, padalīties pieredzē, iespējams kāds(a) gūtu noderīgu informāciju no šīs tēmas.
Kas ir nikotīns h--ņa, bet man čoms nokodējās uz 4 mēneši, bet jau divus gadus nedzer, bet nervozs un ietiepīgs ir palicis !

opusums, 2.janvāris 2016, 12:12

Jā,ir tāda lieta,es ar esmu redzējis tos nokodētos! Gribas teikt-vecīt,būtu labāk dzēris...
2.janvāris 2016, 12:16 | links
 
Kas ir nikotīns h--ņa, bet man čoms nokodējās uz 4 mēneši, bet jau divus gadus nedzer, bet nervozs un ietiepīgs ir palicis !
2.janvāris 2016, 12:12 | links
 
Arī es atmetu smēķēšanu pēc: Alana Karra grāmatas "Kā viegli atmest smēķēšanu?" izlasīšanas.
Ja kāds vēlas atmest lasot šo grāmatu, varu ieteikt nesasteigt ar lasīšanu. Grāmatu cenšaties izlasīt aptuveni 5 dienās (lai doma nosēstās:) ).

Dīvainākais ka zinu vairākus vīriešus kas ir atnetuši pateicoties grāmatai bet nezinu nevienu sievieti! (Man zināmas 3 sievietes kas ir izlasījušas.)
2.janvāris 2016, 06:44 | links
 
nošļūcām kā nākas no kalna, zupiņa mundrumam, Grolsch norasojis, ko nu:)

usis, 1.janvāris 2016, 13:44

:) to jau katrs pats izvērtē... Prieccīgus!_
1.janvāris 2016, 15:51 | links
 
nošļūcām kā nākas no kalna, zupiņa mundrumam, Grolsch norasojis, ko nu:)
1.janvāris 2016, 13:44 | links
 
Visiem biedriem vieglas un priecīgas....
Jābrauc uz kādu dīķi galvu izvēdināt...
1.janvāris 2016, 08:53 | links
 
Biedrs Tonis izrāva vārdus no mutes. Atkarīgajiem novēlu jaunajā kļūt mazāk atkarīgiem no savām iecienītajām nodarbēm, kuras ir gana daudz, bet par kurām mentalitāte neļauj bilst vārdu. Priekā kungi un dāmas!
31.decembris 2015, 22:49 | links
 
Man ar ir tāda dīvaina atkarība. Kaut gan Latgeļie copēju visādas zifis, bet, kad esmu Rīgā, vienmēr iebraucu Centrāltirgū, zivju paviljonā acis pabarot, nu vot man patīk palūrēt uz visādām zivīm un viss. Apstaigāju visas letes, un tad mierīgi dodos prom.
P.s. Šad un tad nopērku kādu zivi, gan svaigu, gan sašmorētu, kuras naf mūsu galā, vot tā :)))) Un ne vienmēr jāaārstējas!!!!! :))))
31.decembris 2015, 22:24 | links
 
Visiem atkarīgajiem novēlu būt neatkarīgiem un laicīgi uzlāpīties jaunajā gadā !....
31.decembris 2015, 21:17 | links
 
Man gan jasaka kad ar tam atkaribam ir ta,kad nezinu kada vel trukst. Dazas gan esmu atmetis bez problemam.
31.decembris 2015, 19:33 | links
 
legionars - protams, ka dažas E vielas ir labi zināmas kopš padomijas laikiem, bet kas attiecas uz mani, es ļoti daudz ko nolieku atpakaļ veikala plauktā. Tajā pat laikā es zinu ko man vajag un stundām ilgi nerakņājos pa paciņām un augļu kastēm. Un varu pateikt, ka assinspiediens dēļ tā mazinās un aptuvenais teksts - nesen paēdu, atkal rīt gribas, izpaliek. Nu tā tas ir, vismaz ar mani, izmēģiniet paši, iespējams arī pabrīnīsieties.
Nekā personīga, visiem ne asakas un Laimīgu Jauno Gadu!
31.decembris 2015, 18:09 | links
 
Man izbrinija shis tēmas rashanas! Bet nu pats arī jau apmēram 2 mēnešus nelietoju nikotīnu. Nu ikdienā ir viegli bet tagad uz svētkiem mazliet gribas. Kā nekā 20 gadi ir no pipoti! Pirmais Jaunaisgads bez cigaretes!
31.decembris 2015, 16:34 | links
 
mana atkariba ir centraltirgu zivju paviljona iepirkties :))jo trisdienu copee talak pa rigas meichaam netieku:))
31.decembris 2015, 15:12 | links
 
Ka tik "skutans" nav no "Spēlmaņu cilts", azartā iegāja, Ķegumā daudz Skutānu, reiz bija...!?

vitenahemots, 31.decembris 2015, 01:36


Mans vec-vec-vectēvs Mārtiņš Kreliņš savā laikā bij diezgan turīgs vecis (pagasta skrīveris). Divas muižas nospēlējis un mīlejis arī ieraut, šamam esot bijis gudrs zirgs kurš vienmēr atvedis mājās jel kādā stāvoklī. Nelaimīga mīlestība ,māte zināja stāstīt.

Cik reizītes būtu jāaizstiepj uz spēļu zāli (kazino utt) sava sūri grūti nopelnītā naudiņa, lai varētu teikt, jā - Pēteris ir atkarīgais.
31.decembris 2015, 09:04 | links
 
2 skutans
Negribu Tev oponēt,bet palīdzēt.
1.Spriežot pēc sevis,varu teikt ka atmest palīdzēja kaut kāds astrālais stāvoklis,neprasi,nezinu kā pareizāk to nofomulēt.Vienkārši katram ir savs laiks un pareizākā metode.Tas ir vispareizāk pateikts.Turpini mēģināt.
2.Grāmatu vajag nopirkt un turēt pie sevis.Vajadzības gadījumā pārlasīt.Galvenais,kā te jau ļaudis rakstīja ir motivācija (galvā),jo mēģinot ar gribasspēku tas pasākums ir 100% lemts neveiksmei.
31.decembris 2015, 08:03 | links
 
Arī atkarība...!?
31.decembris 2015, 01:36 | links
 
Ka tik "skutans" nav no "Spēlmaņu cilts", azartā iegāja, Ķegumā daudz Skutānu, reiz bija...!?
31.decembris 2015, 01:36 | links
 
Metīšu mieru kungi, paldies Sulla par atbalstu. Gaišais dara savu...
31.decembris 2015, 00:43 | citēt | nosūdzēt | links

Visu cieņu,bet vai tad pats savu viedokli nevari atbalstīt:)Nekādu kašķu,vienkārši diskudabls jautājums,ja kas:)
legionars, 31.decembris 2015, 01:04


:) Bez ironijas, protams ,jautā kas uz sirds. Laikrādis liek iet uz čuču ,sorry.
31.decembris 2015, 01:16 | links
 
Metīšu mieru kungi, paldies Sulla par atbalstu. Gaišais dara savu...
31.decembris 2015, 00:43 | citēt | nosūdzēt | links

Visu cieņu,bet vai tad pats savu viedokli nevari atbalstīt:)Nekādu kašķu,vienkārši diskudabls jautājums,ja kas:)!?
31.decembris 2015, 01:04 | links
 
Ok,Ziemeļnieki,kapēc nav dzirdēts par Somu,Zviedru,Norvēģu,Islandiešu nepanesību?

legionars, 31.decembris 2015, 00:09

Redzi Skandināvijā pat aļņi pļēguro :) gan jau būsi redzējis bildes, video ar pillā zviedru aļņiem, kuri vēlā rudenī saēdas ierūgušus ābolus. Bet ja nopietni te tūkstošgadīgas tradīcijas vainīgas, dienvidos, piemēram Ēģiptē brūvēja kviešu alu, Mezopotāmijā vīnus. Tikmēr čukči un eskimosi dzēra valzirgu asinis :)

Sulla, 31.decembris 2015, 00:29


Metīšu mieru kungi, paldies Sulla par atbalstu. Gaišais dara savu...
31.decembris 2015, 00:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager