Atkarības

Būtu interesanti šo patirzāt, padalīties pieredzē, iespējams kāds(a) gūtu noderīgu informāciju no šīs tēmas.
labi, ka es atmetu nesākot :)
1995. gads pa Jāņiem pēdējā. Un nekādas cigas vairs, nekādas ūdenspīpes utt.
30.decembris 2015, 22:30 | links
 
Par pašu atmešanas procesu varu padalīties, ka atmetu atvalinājuma laikā, laukos pie ūdens un COPĒJOT. par cik parasti copējot visvairāk nopīpējas, tad tas bija labs pamats. Zinu, ka laikam pilsētā nebūtu izturējis to sākumu, jo lomka bija konkrēta. Bet kā jau teicu, bija motivācija un nebija bailes ! Galvenais sevi nebaidīt, jo tikai bailes ir tas kas mūs attur vai salauž. (kā būs, kā es dzīvošu, kas notiks, kā es tikšu galā ar to vai to..) tie ir tie jautājumi, kas atbaida un liek salūzt vai pat nesākt. Tākā nevajag baidīties, ja nesanāks tagad, tad sanāks nakamo reizi! never give up!

Copē tiešām pīpas aiziet vairāk kā ikdienas dzīvē, darbs=cope aptuveni līdzīgs smēķu skaits. Pats labākais ir tas ,ka no rīta ietes kafiju alus kausa izmēros un pusdienas atved mājās... cope dara savu:) Šis moments reizēm zarnu izgriež konkrēti...

Naudas nemaz i neskaitu, kontrabasu iepīpēt nevaru ,ap 3.00eur "mierīgajās" dienās. Šis moments jau ir bijis gana iztirzāts...

Paldies kungi par dalīšanos un padomiem.

Man pēdējie meiģinājumi bija "uz paģirām", nākamā dienā kad tuvu pat CG dūmu negribi sajust. Žēl ,ka šo nepiekopju ,meiģināšu ieņemt pavairāk (šis moments diemžēl riebjas) JG un šo atkārtot.

Cik nu esmu noturējies, "jubilejās ieņemot nervs neiztur"...
30.decembris 2015, 22:23 | links
 
Man viens pazīstams ikauņu Urmaas tiko kā pīpošanu atmeta,nu jau gandrīz nedēļu mutē neņem...Un ko domājat?...
Nu tak šodien arī neņēma vairs!...:)
30.decembris 2015, 22:19 | links
 
Mana atkarība ir cope. Un ko nu? :)

urmaas, 30.decembris 2015, 15:29


URMAAS trakais cilvēks :-) met nost to draņķibu , met nost :-) !
Padomā kādi plusi , nekas nav jāpērk (āķi , auklas un t. t. Laiva , benzīns ) (sāku rakstīt un sapratu , lai visu nosauktu ar manu sapratni par copi bus par maz) :-)
Nu protams būs ari man plusini , vairāk zivju , biku lētāki katini :-) !
Nu bet ja nopietni , nu būsim pareizā tauta , nedzersim , nepiposim , iesim svētdien uz baznīcu !
NU UN ?
30.decembris 2015, 22:10 | links
 
.. atkrība, nopirkt pa 2,5 EU, *acī iekritušu* mormeni,,, jo redz copes bode pa ceļam uz mājām , pēc darba !
...šodien ieskatijos kastītē :) :( !!! ibio-leo,,,,da albāk BUSH-u būtu par to naudu iepircis :) !!!
30.decembris 2015, 21:44 | links
 
Nezinu kas tev tur palecās, bet ja sieviete uzzina cik ,,tas viss ,, maksā, tad gan ir ziepes . :))) No dziļas neizpratnes līdz : tik daudz vajadzīga - / kurpes, kleitas u.t.t / varēja tak par to naudu nopirkt ! Un tanī brīdī cope kļūst par atkarību N1 sievietes acīs. :DDDD

Meitenei iemācīju copēt tad bija vāks,vizuļ un kāti palecās :D
nav jau tā kad šad un tad neiedzer un neeuzpīpē,bet vismaz tā nav ikdienas lieta

coperis14, 30.decembris 2015, 20:56
30.decembris 2015, 21:31 | links
 
... :) Dievs pasarg, ka sievas šito tēmu palasīsies !
30.decembris 2015, 21:26 | links
 
Par cīgām mjuniors pareizi teica, vajag nedaudz ar sevi pastrādāt , motivēt. viss ir galvā.
Manuprāt visa pamatā ir motivācija, ja kautko grib atmest, tad ir jāzin skaidrs iemesls kāpēc. Tikai pliks "tas ir slikti", vai "sievai nepatīk" galīgi nepalīdzēs. Tad labāk nemaz nesāciet.

Par pašu atmešanas procesu varu padalīties, ka atmetu atvalinājuma laikā, laukos pie ūdens un COPĒJOT. par cik parasti copējot visvairāk nopīpējas, tad tas bija labs pamats. Zinu, ka laikam pilsētā nebūtu izturējis to sākumu, jo lomka bija konkrēta. Bet kā jau teicu, bija motivācija un nebija bailes ! Galvenais sevi nebaidīt, jo tikai bailes ir tas kas mūs attur vai salauž. (kā būs, kā es dzīvošu, kas notiks, kā es tikšu galā ar to vai to..) tie ir tie jautājumi, kas atbaida un liek salūzt vai pat nesākt. Tākā nevajag baidīties, ja nesanāks tagad, tad sanāks nakamo reizi! never give up!

Vēl laba motivācija ir piķis, uzliku aplikāciju kas skaita cigaretes un neiztērētās summas, pēc ievedītajiem parametriem, man ir apmēram pačka dienā, copē pat vairāk. Tātad vidēji dienā 2,20EUR. Pēc diviem mēnešiem sev nopirku TWIN POWER spoli:) Šobrīd rāda 383,40EUR.

Katrā ziņā ja sevi var motivēt, tad motivējiet, ja ja tā "atkarība" netraucē , tad nafig sevi mocīt un kautko mēģināt atmest? Dzīvo tālāk! :)
30.decembris 2015, 21:21 | links
 
Hromoj - man arī piespiedu atkarība no darba, tiesa, pats esmu parakstījies, tad "kokčiki" un ,,, Snipiena ieteiktais finišā:) Labi, ja izdodas līdzsvaru atrast... Un atkarības atzīt nav grūti, izdarīt... lūk tas ir grūti! Forši ir tas, ka ledus salst, copēt gribas vairāk nekā "kost":)
30.decembris 2015, 21:20 | links
 
Meitenei iemācīju copēt tad bija vāks,vizuļ un kāti palecās :D
nav jau tā kad šad un tad neiedzer un neeuzpīpē,bet vismaz tā nav ikdienas lieta
30.decembris 2015, 20:56 | links
 
Man ir token atkarība. No copes, no alkohola, no cigaretēm, no meitenēm un vissūdīgākā - no darba.... Viena otru pavelk, un beigās tak jāuzpīpē... :))))
30.decembris 2015, 20:53 | links
 
cope-makšķerēšana,meitenes,nav vismaz atkarība piem no pīpēšanas,alkahola lietošanas,bet cope gan tāda baigi labā lieta.

coperis14, 30.decembris 2015, 20:48


pacieties, gan viss pārējais nāks ar laiku, kad es biju tavos gados man interesēja tikai cope :) laika neatlika pat meitenēm.
30.decembris 2015, 20:53 | links
 
cope-makšķerēšana,meitenes,nav vismaz atkarība piem no pīpēšanas,alkahola lietošanas,bet cope gan tāda baigi labā lieta.
30.decembris 2015, 20:48 | links
 
man jau bija aizdomas ka te tikai paipuikiņi novākušies- dažas cigiņas, viens, otrs aliņš, kātad- noliegt savas atkarības, arī atkarība. savukārt padalīšos- kad ierauju, gribas uzkost, esmu apņēmies pēc svētkiem tā nedarīt, vot:)
30.decembris 2015, 20:45 | links
 
labi,ka man ir divas atkarības cope,meitenes :D

coperis14, 30.decembris 2015, 20:09


copē meitenes ?
30.decembris 2015, 20:10 | links
 
labi,ka man ir divas atkarības cope,meitenes :D
30.decembris 2015, 20:09 | links
 
Nav atkarību, ir tikai vājš raksturs.

Maris_C, 30.decembris 2015, 16:48


Tā jau saka,bet tam ir turpinājums...ej ārstēties...!Parasti jau ar ārstēšanos ,netiek domāts rakstura ārstēšana...!
Par ito varētu pļurkstēt un stāstīt no personīgās pieredzes stundām ilgi,bet sorry...ledus ir staigājams!!!:)Pagaidām īsumā...ja netiec ar ko pats galā...EJ UN PRASI PALĪDZĪBU NO ,,MALAS"!Ja gribēsi no kā tikt vaļā ir jāpieņem ko tev māca,saka,utt.Rezultāts būs tikai tad,ja pats ļoti vēlēsies, no kā tikt vaļā!!!,,Nekožu" gadus...esmu jau nojucis no gadu skaita...kāds desmitais vai vienpadsmitais, a moška i divpadsmitais tūlīt aizies.
P.s.Man personīgi palīdzēja Minesotas programma!
30.decembris 2015, 20:03 | links
 
..es, savukārt, jau ilgstoši gribu sākt smēķēt...Bet nekādi nevaru iesākt! Jokkkaidī! :) Aizvien vēl nevaru saņemties to drausmīgi smirdošo smēķdraņķi sūkt... Ar alkoholiskiem dzērieniem iet vieglāk - to vismaz nedaudz patērēju.
Par citām atkarībām nemaz neizteikšos......jo tālāk, jo trakāk! :):):)
Laimīgu un vismaz sev pašiem labāku Jauno'2016. Jums! :)
30.decembris 2015, 19:35 | links
 
Tinamās nepalīdzēs... Es jau gadus trīs tinu, dūms neatvairāms, bet klepus trīskāršojies:( Un vakaros man parasti divi "kokčiki", tā paša debīlā stresa noņemšanai. Lai gan, ja pa gadu varu nopelnīt savu iecerēto laiveli, motoru un bla, bla, bla, nav slikti. Bet no JG esmu nolēmis mainīt attieksmi pret tabaciņu un "kokčikiem"Bet Skutanu ļoooti labi saprotu:)
30.decembris 2015, 19:22 | links
 
Man ,teiksim kārtējais smēķēšanas atmesšanas meiģinājums JG, un gaišā alus lakšana, pēc stresainajām darba situācijām mājas gaisotnē. Kādi tavi ieteikumi?

skutans, 30.decembris 2015, 15:37


Sākumā sāc ar tinajamām cigām. Pēcāk nomest vieglāk. Man ir aizdoma, ka parastajās cigās ir pats vells iekšā. Atminos, kad pīpēju tās, pārtraucot pāris dienas, šausmīgi nervozs paliku. Tur ir kāda atkarību veicinoša štellīte impregnēta.
30.decembris 2015, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager