Atkarības

Būtu interesanti šo patirzāt, padalīties pieredzē, iespējams kāds(a) gūtu noderīgu informāciju no šīs tēmas.
Smēķēšanas atkarībai paralēli velkās ieradums. Kaut kur lasīju, ka ieradums cilvēkam var glabāties līdz 21. dienai.. Sākumā vajag strādāt ar sevi, iestāstīšanu, ka nevajag, kas būs labāk, motivēt utt.. Lai labāk sev ieprogrammētu, var to darīt (domāt) pirms miega vai no pamošanās brīža. Bet tas ir biežāk jādara nekā reizi gadā 31 decembrī :D. Kā minēju 21. dienas ieradums.. Un ķermenis padosies ja prāts noticēs.
21. dienu borē sev smadzenes.. Un tikai pēc tam fiziski mēģini atmest to draņķi..
30.decembris 2015, 18:52 | links
 
Tak cilvēks meklē atbalstu no pīpmaņu unn citādu atkarību atkarīgo puses, a jūs te moralizējat ! :))))

Skutān, palasot tavus komentus jau jūt, ka tu nemaz negribi atmest.. :) Tev ir vairāk argumentu ka vajag nekā kā nevajag.. :D Tur arī viss ir pateikts..

mjuniors, 30.decembris 2015, 17:29
30.decembris 2015, 17:44 | links
 
Skutān, palasot tavus komentus jau jūt, ka tu nemaz negribi atmest.. :) Tev ir vairāk argumentu ka vajag nekā kā nevajag.. :D Tur arī viss ir pateikts..

mjuniors, 30.decembris 2015, 17:29


Atkarība...
30.decembris 2015, 17:40 | links
 
Hm galvenā kaite internets, bet pie tā jau sēž nu vairums, 21.gs visas sabiedrības kaite. Dikt laba sajūta kad aizbrauc uz laukiem vai vairākdienu copi un "nelieto" vairākas dienas vispār, pat i neprasās. Tērvetnieks 2-3 reizes nedēļā pa vakariem, kamēr 1 butelīte laikam vēl nav atkarība. Meitieši patīk, pat dikti, bet nu 10 gadus ar vienu un mainīt netaisos, tā ka kur nu vairs atkarība no tiem :)

Šķiet draugs ,ar tevi viss labi, es ietešu pēc darba divus "sencīšus" un tā jau pamazām izveidojusies par tradīciju.

Būtu arī interesanti kādas kompetentas personas komentāri, kas ir copes kolēgu bariņā.

Sulla, 30.decembris 2015, 17:14
30.decembris 2015, 17:37 | links
 
Skutān, palasot tavus komentus jau jūt, ka tu nemaz negribi atmest.. :) Tev ir vairāk argumentu ka vajag nekā kā nevajag.. :D Tur arī viss ir pateikts..
30.decembris 2015, 17:29 | links
 
..neiebraucu.. tāda papusei anonīmi (pēc nikiem), pa pusei pazīstamu atkarībnieku tuss ???

.. gudrās grāmatās gan raksta, ka 50% uzveikt atkarību IR, to atzīt !

..brrr,, kur *suns aprakts* ? ..bik konkrētāk ,,lūdzu !

bushmans, 30.decembris 2015, 16:26


Kāds nu tuss, velc ārā savu uti lūkasim palidzēt, tāds bij mērķis šo veidojot.
30.decembris 2015, 17:29 | links
 
Atmetu pēc 15 gadu pīpēšanas. Īzī. Pamocijos, paraudāju, pastresoju un pēc pāris mēnešiem pārgāja.
30.decembris 2015, 17:20 | links
 
Hm galvenā kaite internets, bet pie tā jau sēž nu vairums, 21.gs visas sabiedrības kaite. Dikt laba sajūta kad aizbrauc uz laukiem vai vairākdienu copi un "nelieto" vairākas dienas vispār, pat i neprasās. Tērvetnieks 2-3 reizes nedēļā pa vakariem, kamēr 1 butelīte laikam vēl nav atkarība. Meitieši patīk, pat dikti, bet nu 10 gadus ar vienu un mainīt netaisos, tā ka kur nu vairs atkarība no tiem :)
30.decembris 2015, 17:14 | links
 
Kur problēma? Gribi atmest? Esi vecis un atmet!
Stresi utt,sevis mānīšana un gribasspēka trūkums.
Nav jāgaida jaunie gadi un vēl visvisādi iemesli lai to nedarītu.

BrunoL, 30.decembris 2015, 16:33


Vairums esam tomēr egoisti un kam būtu kas jāpierāda ,sev,citiem? Kāpēc? Protams to var izdarīt, bet ... nu te viss tā kā beidzās, saproti ka nav labi ,trūkst kārotais dūms stresa situācijās, cope paliek sūdīga pasaveroties šmēķu kārbā (maz). Ir jaukākas ,sevis nevarošanas formas atmest?
30.decembris 2015, 17:14 | links
 
man ir atkarība uz meitiešiem, bet es nemaz negribu no tās tikt vaļā:)) šeit mēs varētu apspriest arī potences problēmas un libido celšanu:)))) skutāns, kā tev ir ar to lietu? cik noprotams, tad esi visnotaļ stresains- varētu būt aktuāli:)

kapracis, 30.decembris 2015, 16:41


Pagaidām ok, bet stress protams šo aktivitāti reizēm var daļēji piebeigt, nava jau 20it:)
30.decembris 2015, 17:04 | links
 
Nav atkarību, ir tikai vājš raksturs.
30.decembris 2015, 16:48 | links
 
man ir atkarība uz meitiešiem, bet es nemaz negribu no tās tikt vaļā:)) šeit mēs varētu apspriest arī potences problēmas un libido celšanu:)))) skutāns, kā tev ir ar to lietu? cik noprotams, tad esi visnotaļ stresains- varētu būt aktuāli:)
30.decembris 2015, 16:41 | links
 
Kur problēma? Gribi atmest? Esi vecis un atmet!
Stresi utt,sevis mānīšana un gribasspēka trūkums.
Nav jāgaida jaunie gadi un vēl visvisādi iemesli lai to nedarītu.
30.decembris 2015, 16:33 | links
 
..neiebraucu.. tāda papusei anonīmi (pēc nikiem), pa pusei pazīstamu atkarībnieku tuss ???

.. gudrās grāmatās gan raksta, ka 50% uzveikt atkarību IR, to atzīt !

..brrr,, kur *suns aprakts* ? ..bik konkrētāk ,,lūdzu !
30.decembris 2015, 16:26 | links
 
Lētais darbaspēks jau pēc definīcijas nevar nebūt tups. :)

urmaas, 30.decembris 2015, 15:56


Runa ir par vietējo... Tāda darba specifika, jāstrādā ar daudz dažādiem pipariem. Lielākā trauma ir, ka redzi- Jānis atnācis uz darbu strādā ,domā utt. viss kārtībā. Paskatos uz Ivanu, rodas sajūta ,ka cilvēks īsti nesaprot kur ieradies, kāpēc utt, šitā karotes barošana reizēm jumtu rauj nost. Pēc šamo auklēšanas seansiem mājās pārnākot sievas gatavotais ēdiens dabū krietni padzist...
30.decembris 2015, 16:07 | links
 
Lētais darbaspēks jau pēc definīcijas nevar nebūt tups. :)
30.decembris 2015, 15:56 | links
 
Aizbrauc ekskursijā tālu kalnos prom no civilizācijas. Padzīvo divas nedēļas bez ļuļķa un tālāk jau kā sanāks. Man reizēm palīdz. Gaišo Alu lietoju tikai vasarā. Tumšo cauru gadu ēdiena gatavošanai. Tur nav variantu. :) Stresot nav veselīgi. Tāpēc der reizēm ieslēgt PO. :)

urmaas, 30.decembris 2015, 15:42


Vai to vispār var izdarīt? Bez smēķa kaut kur doties ,pie tam vēl uz nedēļu,divām ? Man šis pasākums jau būtu nogalināts saknē par tādu iespejamību (bez pīpas). A nestresot darbā neiespējami !!! Nervs vienkārši netur, ka cilvēks var būt tik tups un nedomājošs. PO variants neder:(
30.decembris 2015, 15:51 | links
 
Man ,teiksim kārtējais smēķēšanas atmesšanas meiģinājums JG, un gaišā alus lakšana, pēc stresainajām darba situācijām mājas gaisotnē. Kādi tavi ieteikumi?

skutans, 30.decembris 2015, 15:37

Ieteiktu, nopirkt 1kg sūkājamās konfektes un kad gribas pīpēt met iekšā konfektes, vēl viens variants, piedzeries un neuzpīpē, tad nākamajā dienā tik daudz vairs negribēs pīpēt.
30.decembris 2015, 15:43 | links
 
Aizbrauc ekskursijā tālu kalnos prom no civilizācijas. Padzīvo divas nedēļas bez ļuļķa un tālāk jau kā sanāks. Man reizēm palīdz. Gaišo Alu lietoju tikai vasarā. Tumšo cauru gadu ēdiena gatavošanai. Tur nav variantu. :) Stresot nav veselīgi. Tāpēc der reizēm ieslēgt PO. :)
30.decembris 2015, 15:42 | links
 
Man ,teiksim kārtējais smēķēšanas atmesšanas meiģinājums JG, un gaišā alus lakšana, pēc stresainajām darba situācijām mājas gaisotnē. Kādi tavi ieteikumi?
30.decembris 2015, 15:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager