Vimbas

Un to, kas notiks rīt, jutīs tikai likuma pārkāpēji,spriediet paši..

OWNY, 28.marts 2013, 23:44



Gaidām atskaiti par šodienas ''varoņdarbiem''

osis, 29.marts 2013, 20:16[/quote]

Noslepums: Bet ja vajadzēs tad atkartosies..
29.marts 2013, 20:40 | links
 
Tas lai citiem nav jabrīnas_kur tu mums tik gudrs :D

OWNY, 29.marts 2013, 20:08[/quote]
Puisīt!Tevis vēl pat projektā nebija,kad es sen jau makšķerēju.Ja nezini ko nozīmē ''noķert zivi aiz bārdas'',tad man ļoti žēl,paprasi kādam gudrākam vīram,to te forumā ir daudz.Un nejauc gudrību ar dzīves pieredzi>
29.marts 2013, 21:46 | links
 
Tur nav ko nesaprast, atliek palasīt sadaļu par to, kā veči spriež par cemmerētājiem un to, ka vajadzētu tādus "gudrīšus" sodīt nevis ar naudas sodiem, bet ar sabiedriskajiem darbiem, piemēram, uzkopt ūdenskrātuves, cirst krūmus utt, un Tu tur bravūrīgi atcērt- "Ķeru asarus,zandartus,līdakas aiz "bārdas"--vaļā nelaidīšu un krūmus arī necirtīšu
", tas jau visu izsaka.
Un Tavs nickname vien jau pasaka, kas Tu par fruktu esi. :)

http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/1311/?sort=asc&p=21
29.marts 2013, 22:32 | links
 
Puika.. Neiet runa ko, kurš, kā dara.. ir vienkārši smieklīga tava jaunības bravūrība.. Neiet runa nemaz te par to, kas ir pareizi un nav.. to visi saprot arī bez tavas runas šeit.. Un cemmers pateica gudrus vārdus ko Tu vēl nesaproti.. tā nav gudrība ko tu domā, bet gan DZĪVES gudrība..
29.marts 2013, 23:05 | links
 
Puika.. Neiet runa ko, kurš, kā dara..
mjuniors, 29.marts 2013, 23:05


Lab,i opīt, par ko tad gan te iet runa, ja ne par to, kurš ko dara, tu laikam esi aizmirsis, kā šī saruna sākās..
29.marts 2013, 23:22 | links
 
Un Tavs nickname vien jau pasaka, kas Tu par fruktu esi. :)

http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/1311/?sort=asc&;p=21

OWNY, 29.marts 2013, 22:32[/quote]
Nu redz,puis!Mācies lasīt starp rindām un saprast zemtekstus,tas viss papildinās tavu topošo dzīves pieredzi.Bet lai teiktu taisnību,tad tikai vakar veikalā paskatījos uz to spāri,tagad zināšu kādu pirkt,jāsoļo taču laikam līdz.Kas gan man cits atliek--vecam ciniķim.
29.marts 2013, 23:38 | links
 
nu ir gan atrasta teema par ko cepties. comeretaaji ir bijusi un bus,ta ir taada makskereetaaja dala. lielupe,bauskas tuvumaa 5 + vimbas.
30.marts 2013, 07:02 | links
 
Neticami. Cilvéks grib lai bùtu kårtìba,bet åksti såk klupt virsù.
30.marts 2013, 09:04 | links
 
Elektriķis, cemmerētājs.... Varbūt dinamītu arī? Sak- visu mūžu esmu tā darījis. "Dzīves gudrība". Padomājiet, ko aiz sevis atstājat. Noteikumi, likumi nav pilnīgi, bet saprotami. Dažiem ne.
30.marts 2013, 09:37 | links
 
Neticami. Cilvéks grib lai bùtu kårtìba,bet åksti såk klupt virsù.

maneklis, 30.marts 2013, 09:04

neviens jau viņam neklūp virsū par tēmu bet gan par to kā to viņš pasniedz-vienkārši karstas asinis ,emocijas ņem virsroku.
30.marts 2013, 10:07 | links
 
Es varbūt kļūdos,bet kādus gadus atpakaļ no ledus ar bļitku aiz spuras tika noķerta rekordkarpa.Tā tik tāda viela pārdomām--ar ko atšķiras cemmerēšana no ''cemmerēšanas''.Paldies-nekā personiska.
30.marts 2013, 12:58 | links
 
Es varbūt kļūdos,bet kādus gadus atpakaļ no ledus ar bļitku aiz spuras tika noķerta rekordkarpa.Tā tik tāda viela pārdomām--ar ko atšķiras cemmerēšana no ''cemmerēšanas''.Paldies-nekā personiska.

cemmers, 30.marts 2013, 12:58


Vai tā karpa nebija Juglas ezerā noķerta...!?
30.marts 2013, 13:25 | links
 
‘’Dzīves Gudrība’’:D
Kamēr manī tā dzīves gudrība nav ienākusi ,jāstaigā vien būs ar murmeni un jāpaliek tukšā. Redz-""comeretaaji ir bijusi un bus,ta ir taada makskereetaaja dala. lielupe,bauskas tuvumaa""
andris23, 30.marts 2013, 07:02[/quote]
Nu tad sanāk, ka es te velti cepjos, ’’lai tak viņi ir un rauj to zivi, lai bojā, ganjau kkas man paliks’’, apmēram tā, ja?.”Arī tīklinieki lai tak ir, lai jau strādā”. Nu nez, tiešām nesaprotu tos, kas spēj to panest,un vēl pasmieties par to, nerunājot par tiem, kas ejot garām tam gaļinieku bariņam, redzot to, kā viņi velk, sēžas tik blakus un ar smaidu sejā rausta kopā ar saviem jaunajiem biedrim..
Man nemaz nav žēl, ja viņi to zivi tiešām noķer un apēd. Man derdz tas, ka no tām 10 copēm viņi izvelk labi ja divas, un kas notiek ar tām, kurām ir iedots pa sāniem? Ko lai dara godprātīgie copmaņi? Liec ko gribi,baro kā gribi, pa nullem.
Jo tā zivs vairs neēd, viņa raustās no visa aizdomīgā.
3. izejas.-
1.Vai nu sēdi mājās un aizmirsti tādu zemledus makšķerēsanu, ja esi un vēlies palikt godprātigs copmanis.
2.Vai nu ej uz veikalu, iepērc cemmerus un ej pievienojies kuplajam bariņam..
3.Vai nu beidzot kaut ko sāc darīt lietas lābā, nevis uzgriez muguru un izliecies, ka tevi tas neskar..
Kamēr būs to nenormālo cemmerētāju bari, godpratīgie var aizmirst par rezultatīvam copēm uz murmeni...
30.marts 2013, 14:46 | links
 
Atbalstu OWNY!
30.marts 2013, 14:50 | links
 
:D:D:D
30.marts 2013, 15:20 | links
 
Rit aizlaidis uz to Jelgavu pacolet to vimbu, un varbut ka palamaties ar!
30.marts 2013, 15:47 | links
 
‘’Dzīves Gudrība’’:D
Kamēr manī tā dzīves gudrība nav ienākusi ,jāstaigā vien būs ar murmeni un jāpaliek tukšā. Redz-""comeretaaji ir bijusi un bus,ta ir taada makskereetaaja dala. lielupe,bauskas tuvumaa""
andris23, 30.marts 2013, 07:02

Nu tad sanāk, ka es te velti cepjos, ’’lai tak viņi ir un rauj to zivi, lai bojā, ganjau kkas man paliks’’, apmēram tā, ja?.”Arī tīklinieki lai tak ir, lai jau strādā”. Nu nez, tiešām nesaprotu tos, kas spēj to panest,un vēl pasmieties par to, nerunājot par tiem, kas ejot garām tam gaļinieku bariņam, redzot to, kā viņi velk, sēžas tik blakus un ar smaidu sejā rausta kopā ar saviem jaunajiem biedrim..
Man nemaz nav žēl, ja viņi to zivi tiešām noķer un apēd. Man derdz tas, ka no tām 10 copēm viņi izvelk labi ja divas, un kas notiek ar tām, kurām ir iedots pa sāniem? Ko lai dara godprātīgie copmaņi? Liec ko gribi,baro kā gribi, pa nullem.
Jo tā zivs vairs neēd, viņa raustās no visa aizdomīgā.
3. izejas.-
1.Vai nu sēdi mājās un aizmirsti tādu zemledus makšķerēsanu, ja esi un vēlies palikt godprātigs copmanis.
2.Vai nu ej uz veikalu, iepērc cemmerus un ej pievienojies kuplajam bariņam..
3.Vai nu beidzot kaut ko sāc darīt lietas lābā, nevis uzgriez muguru un izliecies, ka tevi tas neskar..
Kamēr būs to nenormālo cemmerētāju bari, godpratīgie var aizmirst par rezultatīvam copēm uz murmeni...

OWNY, 30.marts 2013, 14:46[/quote]

Ej inspektoros!Ar ,,linču" tiesu nevajadzētu nodarboties,jo beigās var sanākt,ka būsi vainīgs...!,,Strekazas" tirgo bodē un ar likumu nav aizliegta!Ej inspektoros un cīnies par taisnību uz zemes!!!Kā jūtās uz vobleriem,džerkiem aiz paura aizcepītie zemmēri,kurus ,,amnestējam"...!!!?
30.marts 2013, 16:20 | links
 
spinings- vari nebraukt, izmanto laiku lietderīgāk. nu neņem tā vimba jelgavā. ja nu baigi gribās, tad apm. 2 km uz leju no pils, tur vel pa kādai dabon veči.
30.marts 2013, 17:58 | links
 
puikas puikas miera ! no savstarpejiem uzbraucieniem un apvainojumiem cemmerataju mazak nepaliks (nejaukt tispratigu zivs aiscirsanu ar nokersanu aiz bardas ) ari Oltes kungs ir nokeris karpu ar spini aiz vedera ! es piekritu Tas ir ZVERISKUM ,ALKATISKUMS vienas nokertas vimbas del sabojat desmitiem citu ,bet KO darit ja BRIVA LATVIJA varam darit ko gribam . paskatieties apkart vai tas pats nenotiek medicina ,meznieciba ,uz Latvijas celiem -visur -! nedariet pasi pari musu dabai un trobelejiet inspektorus ar ceribu a var but -var but -var but -kadreiz !
30.marts 2013, 18:02 | links
 
Brauksu ar ziemas fideriti, varbut kads breksuks vai rauda pienaks un ja dikti paveiksies dabus ar kadu vimbinu!
30.marts 2013, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager