Vimbas

kā ir ar vimbām lielupē?
3.marts 2014, 17:34 | links
 
gribēju jums jautāt vai varat pateikt tieši kādas vaboles kāpurs ir šis sauktais "kapara" tārps. maijvaboļu kāpurs tas nau jo tam ir melna aste bet netā atrast līdzīgas vaboles kāpuru, kas ir mazāks un atbilst "kapara" aprakstam, nevaru. varbūt varat palīdzēt?
3.marts 2014, 22:11 | links
 
Vakar te tā nocepās par tārpiem zivīs, man radās jautājums, vai vimbās ar mēdz būt tārpi, cērmes, lenteņi?
Jo man ļooti garšo mazsālīta wimbele, tā teikt strādnieku lasis, bet ja jau šīs ar parazītiem, tad jau jādomā citas receptes.
4.marts 2014, 08:37 | links
 
savulaik, kad varēja Salacā no ledus ķert posmā zem tilta, tad VISAS zemmēra vimbiņas bija ar lenteņiem, mēra nē, bet zemmēra jā ...

gadus 7 atpakaļ mana radiniece no Cēsu brakariem nopirka lasi ap 7 kg, kuram bija lenteņi, pats gan neredzēju...., bet viņa lasi izmeta :):)
4.marts 2014, 09:13 | links
 
Uzdzer ar šņabi, būs labi! :)
4.marts 2014, 09:22 | links
 
Gaujas lašos arī ir lentiņi, bet kas tur traks, vismaz na šaru notievēt var nekustinot pakaļu :D
4.marts 2014, 10:13 | links
 
http://www.diena.lv/arhivs/zarnu-paraziti-joprojam-dzivi-10015009 diezgan labs raksts par šamiem parazītiem, pa lielam ārstējamas kaites, bet apetīti uz kādu laiku atsit.
4.marts 2014, 11:46 | links
 
cukurs555. Rožvabole, mēļi-zaļa vabole. Sarakt var tikai noteiktās vietās un, laikam, tikai Zemgalē. Smags darbs! Pašķir atpakaļ kādu gadu, vai divus šajā pašā sadaļā - būs daudz informācijas.
4.marts 2014, 13:58 | links
 
Vakar te tā nocepās par tārpiem zivīs, man radās jautājums, vai vimbās ar mēdz būt tārpi, cērmes, lenteņi?
Jo man ļooti garšo mazsālīta wimbele, tā teikt strādnieku lasis, bet ja jau šīs ar parazītiem, tad jau jādomā citas receptes.

hecs7, 4.marts 2014, 08:37


Manā skatījumā tā vimmba ir viss tārpainākā zivs. Man tikai liekas ka tārpainas kļūst tās kas ilgāku laiku atrodas upē un paliek tādas tumšākas - parasti knapi mēra zivs. Tās kas ir lielas un skaistas - sudrabotas gaišas parasti ir ok. Manā skatījumā ka termoapstrāde ir obligāta.
4.marts 2014, 16:19 | links
 
ta jau gurku zivis cienitaji sen staigat ka serkocin :D
4.marts 2014, 17:11 | links
 
Vakar te tā nocepās par tārpiem zivīs, man radās jautājums, vai vimbās ar mēdz būt tārpi, cērmes, lenteņi?
Jo man ļooti garšo mazsālīta wimbele, tā teikt strādnieku lasis, bet ja jau šīs ar parazītiem, tad jau jādomā citas receptes.

hecs7, 4.marts 2014, 08:37

Manā skatījumā tā vimmba ir viss tārpainākā zivs. Man tikai liekas ka tārpainas kļūst tās kas ilgāku laiku atrodas upē un paliek tādas tumšākas - parasti knapi mēra zivs. Tās kas ir lielas un skaistas - sudrabotas gaišas parasti ir ok. Manā skatījumā ka termoapstrāde ir obligāta.

snitraM, 4.marts 2014, 16:19

Ja vimba ir tarpaina! tad ar mani ir cauri! Pirmo reizi dzirdu ka vimbai ir tarpi!
4.marts 2014, 17:24 | links
 
Vakar te tā nocepās par tārpiem zivīs, man radās jautājums, vai vimbās ar mēdz būt tārpi, cērmes, lenteņi?
Jo man ļooti garšo mazsālīta wimbele, tā teikt strādnieku lasis, bet ja jau šīs ar parazītiem, tad jau jādomā citas receptes.

hecs7, 4.marts 2014, 08:37

Manā skatījumā tā vimmba ir viss tārpainākā zivs. Man tikai liekas ka tārpainas kļūst tās kas ilgāku laiku atrodas upē un paliek tādas tumšākas - parasti knapi mēra zivs. Tās kas ir lielas un skaistas - sudrabotas gaišas parasti ir ok. Manā skatījumā ka termoapstrāde ir obligāta.

snitraM, 4.marts 2014, 16:19
Ja vimba ir tarpaina! tad ar mani ir cauri! Pirmo reizi dzirdu ka vimbai ir tarpi!

Spinings25, 4.marts 2014, 17:24


Un kas tad notiks ? Aiziesi uz aptieku , nopirksi tableti , izdzersi un viss , nevajag taisīt paniku nieku dēļ .
4.marts 2014, 17:34 | links
 
Bear Grills savā raidījumā ēd visu, kas kust un dzīvāks par dzīvu izskatās :D Galvenais ik pa laikam ar kko 40% kārtīgi iekšas izsutināt :D
4.marts 2014, 17:48 | links
 
Es to ar humoru rakstiju! Mani tas nesatrauc vispar! Atarposana jataisa katru gadu, neskatoties uz to vai ed vimbu vai abolus no koka!
4.marts 2014, 17:49 | links
 
Principā tādu tableti vajadzētu iekļaut komplektā ar makšķernieka gada karti ;)
4.marts 2014, 18:35 | links
 
Ne jau gaļā ir tārpi.
4.marts 2014, 18:53 | links
 
Kas vispār šīs baumas palaida??? Jā dažreiz ir tārpi tajās zivīs, kuras tusē te pat pa ziemu un tagad aktivizējās. Kur tu esi redzējis no jūras ienākušu vimbu ar tārpiem??? Šeit domāju, vajag pastrādāt administrācijai kādreiz ar!
Cik esmu noķēris vimbu Gaujā vimbu laikā, neviens tārps nekad nav bijis, bet ir gadījušies ziemas, rudens laikā, tā pat kā brekšiem un raudām, kuras nekustas un deaktivizējas.
Ja arī tādi ir, neviens taču no Jums nesāla, necep un nekūpina zivis ar vēderiem un zivju iekšām, tā kā parunājat par kaut ko lietderīgu.
Ņemot vērā iepriekš minēto, gribētos šeit redzēt arī pieredzējuša cilvēka (eksperta) viedokli.
5.marts 2014, 00:04 | links
 
Kas vispār šīs baumas palaida??? Jā dažreiz ir tārpi tajās zivīs, kuras tusē te pat pa ziemu un tagad aktivizējās. Kur tu esi redzējis no jūras ienākušu vimbu ar tārpiem??? Šeit domāju, vajag pastrādāt administrācijai kādreiz ar!
Cik esmu noķēris vimbu Gaujā vimbu laikā, neviens tārps nekad nav bijis, bet ir gadījušies ziemas, rudens laikā, tā pat kā brekšiem un raudām, kuras nekustas un deaktivizējas.
Ja arī tādi ir, neviens taču no Jums nesāla, necep un nekūpina zivis ar vēderiem un zivju iekšām, tā kā parunājat par kaut ko lietderīgu.
Ņemot vērā iepriekš minēto, gribētos šeit redzēt arī pieredzējuša cilvēka (eksperta) viedokli.

aleksandrs.l, 5.marts 2014, 00:04


Eksperts gan arī teiks to pašu-arī jūras zivīm ar to viss ok, gan lašiem, gan vimbām.
5.marts 2014, 00:08 | links
 
Iepriekšējās brīvdienās bija pāris copes pie Siguldas, tā vismaz lika minēt makšķeres kāts, bet ne kā. No ievāktās informācijas Vimba tuvojas tik jāgaida! jo upes ietecēs jau tā ir manāma! Tā kā būtu interesanti forumā pavērot cik ātri tā virzās pa Gauju augšup ar Jūsu komentāriem un novērojumiem!
5.marts 2014, 00:11 | links
 
Runājot par tārpiem... Īrijā reiz bija raidījums, tur runāja par mencām... kāda dāma teicās ka nopirkusi saldētu mencu, un tās gaļā esot atklājusi tārpu... neredzēju gan kā tas mūdzis izskatās, bet tas tā... nu lūk, raidījuma vadītāji interesējās pie viena no krutākā restorāna šefpavāriem par to rāpuli, un viņš teica tā. Kad pērku svaigu mencu, vienmēr skatos vai viņā ir tārps vai nav, jo ja nav, viņš to mencu neņem. Izrādās tas ir mencas gaļas kvalitātes indikātors, tie tārpi esot tikai kvalitatīvā gaļā ;) Bet ja no personīgām emocijām... labāk nekvalitatīa ga''la, bet bez iemītniekiem :D
5.marts 2014, 10:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager