Vimbas

Kalnciemā, cik zinu, nekad vimbas nav makšķerētas. Jāmeklē augstāk, pie poldera... Bet vēl par agru.

skiperis, 18.marts 2014, 19:40


nu nu ... lai tā būtu :)
18.marts 2014, 20:15 | links
 
Kalnciemā, cik zinu, nekad vimbas nav makšķerētas. Jāmeklē augstāk, pie poldera... Bet vēl par agru.

skiperis, 18.marts 2014, 19:40


nu nu ... lai tā būtu :)
18.marts 2014, 20:15 | links
 
Vot redzi kaads pipuks. Pats paatago sveto zivi bet pirmais ko dariis - citiem baaziis aciis par kaatu skaitu. Hulji tu usiit un tev lidzigie taadi bailigiem skatieniem visu laiku vazajaties gar gauju? Taaakaa izruuniiti. Ahujennie sportisti.
18.marts 2014, 20:44 | links
 
martin, pokemoniņ, nevienu bailigu nemaniju, 4 kātu vimbotāji gan , kā dzirdēja kādu tuvojamies leca kājās un pagājās kādu gabaliņu no kātiem:)
18.marts 2014, 20:58 | links
 
Kalnciemā vimbas ir vienmēr ķertas.. :) Bet kā ir pašlaik?
18.marts 2014, 21:01 | links
 
Kalnciemā, cik zinu, nekad vimbas nav makšķerētas. Jāmeklē augstāk, pie poldera... Bet vēl par agru.

skiperis, 18.marts 2014, 19:40


piekrītu Archey, Kalnciemā vimbas ir ķertas pēdējos 3 gadus un pat ļoti labi, vairāk gan pa dienu. Izmērs nav Ventas klasiskais 0,5kg (vismaz tā ir mana pieredze). Zīmīgi, ka Lielupē nav tik liela nozīmē "pareizajai" mormiškai kā Ventā. Var likt arī parastu āķi un rezultāti īpaši neatšķiras. Kalnciema iezemieši man ieteica izmēģināt tīģergarneli un par to esmu viņiem ļoti pateicīgs, īpaši par rezultātiem Ventā. Par kaparu maģisko iedarbību Lielupē neesmu pārliecinājies. Ne asakas!
18.marts 2014, 21:04 | links
 
Cik zinu Gaujā pašlaik ķerās gan spožas, gan ari ne tik spožas zivis. Spiningot nav aizliegts. Vot kātu un āķu skaits gan ir ierobežots.
Par tiem bailīgajiem skatieniem runājot-kas bailīgs, tas vainīgs! :)
18.marts 2014, 21:17 | links
 
Kas notiek ar šo?

24. Aizliegts spiningot (arī velcēt) no 15.marta līdz 30.aprīlim.

Cik zinu Gaujā pašlaik ķerās gan spožas, gan ari ne tik spožas zivis. Spiningot nav aizliegts. Vot kātu un āķu skaits gan ir ierobežots.
Par tiem bailīgajiem skatieniem runājot-kas bailīgs, tas vainīgs! :)

urmaas, 18.marts 2014, 21:17
18.marts 2014, 21:40 | links
 
Karoče stāsts- kādu nedēļu atpakāļ spiningoju no krasta, krievu tautības onkulītis pienāca un teica, ka no 15 marta spiningot aizliegts, es nodomāju, kā aizliegts, vienmēr ir licies, ka spiningot var, bet nevar paturēt lomā līdaku utt. Atnākot mājās un ierakstot googlē "spiningot aizliegts" tik tiešām izmet iekš likumi.lv noteikumus, kuros 24. punktā skaidri un gaiši rakstīts, ka spiningot nevar.
Jomajo, tikai tagad ierubīju, ka tie ir veci noteikumi. Konkrēti ģeda galvu sajaucu, nekas, vismaz 13. martā izprasījos uz copi un vienīgais strādājošais arguments bija, ka pusotru mēnesi nesanāks un būs jāciešās, ta gan... :) Tagad atkal par vimbām.
18.marts 2014, 21:50 | links
 
Nu varbūt, varbūt.. Savā laikā ir provēts nedaudz virs tilta. Vimbu nebija, bet asari gan bija skaisti. Vimbas esmu copējis virs Kalnciema, sākot no kapiem. Tagad gan neesmu laiciņu uz turieni braucis. Itkā polderis esot noprivatizēts? Man tomēr labāk patīk Venta ar turienes izmēra vimbām un cīņu straumē. Pēdējos gados vimbu Lielupē ķeru virs Jelgavas, ja neizdodas tikt līdz Ventai. Ne asakas!
18.marts 2014, 22:22 | links
 
Nezinu kas tur ir ar Kalnciemu,bet tuvak Jelgavai,Vitolinos,pa brivdienam un sodien neviena cope.Domajams ka vel par agru,bet uz ledus Iecavas sateka veci vimbu vilka,bet tas jau laikam bij ziemenes,un jau aiztinas uz DALJNIJ KARDON.Pienaca infa ka sodien Klive 2 ir dabutas,ka un uz ko nezinu.taka dzivoju 1.km no Lielupes censos aizkriet loti biezi lidz upej un ielidinat gruntenes,bet pagaidam klusums.Pec personigas pieredzes garnele un tigergarnele strada gandriz vienadi,ja vimbas ir uz vietas tad nesmade nevienu,tigerene tik dargaka,un uz murmenes labak turas.Kaparins gan ir sevi pieradijis,tiesam strada,tikaj pedejos gados vini ir pazudusi,agrak no vienas vibotnes vareja 3-4 izrakt,bet tagad izraku kadas 50.vibotnes un 1 mazinu kaparinu dabuju,nosplavos un nopirku krevetkas.:D
18.marts 2014, 22:44 | links
 
Kas notiek ar šo?24. Aizliegts spiningot (arī velcēt) no 15.marta līdz 30.aprīlim.
Cik zinu Gaujā pašlaik ķerās gan spožas, gan ari ne tik spožas zivis. Spiningot nav aizliegts. Vot kātu un āķu skaits gan ir ierobežots.Par tiem bailīgajiem skatieniem runājot-kas bailīgs, tas vainīgs! :)urmaas, 18.marts 2014, 21:17

Morda, 18.marts 2014, 21:40


Varbūt esmu ko palaidis garām? Gribētos atsauci/linku no kurienes tas jemts. Jo šeit:

http://likumi.lv/doc.php?id=202643

Kā likumpaklausīgs makšķernieks es to neatradu. :)
18.marts 2014, 23:27 | links
 
čalis iegoglēja - tur pirmajā rindiņā 2001.gads:)
18.marts 2014, 23:30 | links
 
Noteikumus un likumus, vienmēr labāk meklēt likumi.lv vai NAISā, tur parasti, pirmkārt tiek norādītas aktuālās redakcijas un spēkā esošas!
Arī Licencētās copes nolikumus labāk skatīt oficiālā Licencēšanas organizētāja mājas lapā!?
Daudzi i-neta saiti, arī copes un tūrisma i-neta saiti šos likumus, noteikumus un nolikumus sviež "dokuči", bet pēc tam nemaz nepārbauda to spēkā esamību!?
Piemēram.
Ja Googlē meklē noteikumus par licencēto copi zem Ķeguma HES, tad pirmais izlec, jau vairāk, kā gadu spēkā neesoši noteikumi par copi zem ĶHESa!?
http://www.kegums.lv/page/295
Tādi piemēri ir daudz...!?
19.marts 2014, 00:13 | links
 
http://likumi.lv/doc.php?id=3478 Urmas, no šejienes, apskaties 24. punktu.

Usis, nu un ka 2001? Arī patreizējie noteikumi ir pieņemti 2009. gadā, kas nozīmē, ka tie ir jau 5 gadus veci. Es jau minēju, ka googlēju "spiningot aizliegts" nevis kurā gadā stājās spēkā patreizējie makšķerēšanas noteikumi.
19.marts 2014, 00:38 | links
 
Un nākamais:
25. Aizliegta jebkura veida makšķerēšana (arī ar spiningu) no 16.aprīļa līdz 31.maijam.
:)
Blakus vari izlasīt, ka tiem MN status - zaudējis spēku. Savukārt atverot linku, kuru es iekopēju:
01.01.2014.-... Spēkā esošā. Tātad jaunākā versija.:)
19.marts 2014, 06:41 | links
 
Uz zemes tajā laikā valdīja liela, liela netaisnībā. :)
19.marts 2014, 10:18 | links
 
skaidrs,riit laidiishu niekoties :)

cojs, 18.marts 2014, 10:38

Dod ziņu kā gāja!
19.marts 2014, 11:19 | links
 
riit laidiishu uz copi ! Gauja pie Vangaziem! Ceru uz kaadu vimbu ! redzees kaa buus ! atskaite riit vakaraa! vai kaads ir ko dabuujis?
19.marts 2014, 12:41 | links
 
riit laidiishu uz copi ! Gauja pie Vangaziem! Ceru uz kaadu vimbu ! redzees kaa buus ! atskaite riit vakaraa! vai kaads ir ko dabuujis?

rolers, 19.marts 2014, 12:41


Obligāti atstāsti, kā ies...
19.marts 2014, 12:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager