Vimbas

Tas Bauskā?
20.marts 2024, 21:52 | links
 
Šogad varbūt arī nesāksies.

whoops, 20.marts 2024, 11:32

Nekas nesāksies, tā vijš i.

20.marts 2024, 21:44 | links
 
Šogad varbūt arī nesāksies.
20.marts 2024, 11:32 | links
 
Bauskā arī vel nekas īsti nav sācies.
19.marts 2024, 21:08 | links
 
šodien Jelgavas pusē no aptuveni plkst. 11 nocopēts kādas 5 - 6 stundas,pēc sajūtas vimbas vēl nav.. copes salīdzinoši švakas un retas, šķiet,ka ne vimba. Krastā gan dabūtas pāris skaistas raudas.
Pretī krastā uz kādām 8 galvām arī neviens neko baigi nevilka.
19.marts 2024, 19:26 | links
 
Sveiciens. Kāda situācija ar Vimbām Jelgavas pusē.?
19.marts 2024, 17:14 | links
 
snipiens [19.mar]: Saulezivis
Ieliec atkal kādu bildi...iepriekšējā tad nu beidzot,tā kā būs iztirzāta.:)Tautai savādāk nebūs par ko runāt!:)
Nav jau par ko runāt saistībā ar vimbu "nozveju", jo inspektoru un likuma nostāja tika noskaidrota. Veiksmi cilvēkiem "biznesā"!

Turpmāk varam turpināt apspriest normālos lomus.
19.marts 2024, 15:21 | links
 
Saulezivis
Ieliec atkal kādu bildi...iepriekšējā tad nu beidzot,tā kā būs iztirzāta.:)Tautai savādāk nebūs par ko runāt!:)
19.marts 2024, 13:06 | links
 
mirtins [19.mar]: Iemetīšu savu vimbu izcenojumu. Lai gan tam nav nozīmes.

Biju copēt sestdien vakarā uz 2 stundām. Barība 1kg. No galvas neatceros nosaukumu. Pirku pērn pa baigām atlaidēm. Viena paka 1,5 - 2 eiro laikam. Turklāt izmetu apmēram pusi, puse palika, stāv saldētavā, gaida nākamo copi. Lai iet 1 eiro. + Piepirku tos krāsainos krikumus, kas viena paciņa vairākām reizēm, izrēķināt grūti, bet pieņemsim 1.eiro. Zeme no zemes par velti. Kurmis padalījās. Ēsmas - mušu kāpuri un pinki. Šoreiz pie barības nebēru, līdz ar to, arī grūti izrēķināt, jo neskaitīju cik kāpurus izlietoju, bet pietiks vēl vairākām reizēm. Nu pieņemsim 1 eiro. Nu degviela - ar manu patēriņu 10 eiro uz 100 km, nu varbūt 5 eiro. Rezultātā man tā cope izmaksāja 8 eiro. Mājās atstiepu 3 vimbas. Teorētiski zem 2 eiro. Bet tur bija vēl zivis, arī raudas, kas visas peld tālāk. Līdz ar to izdevumi jārēķina uz pārējām zivīm ar. + līdzi bija vecākais dēls. Līdz ar to vismaz puse tēriņu jārēķina kā ilgtermiņa investīcija, kas, iespējams, atmaksāsies. Respektīvi man vienas vimbas izmaksas zem 1 eiro. :))) Taču pats galvenais. Es braucu ķert sajūtas, emocijas nevis gaļu. Līdz ar to arī tas vērtējams kā ieguldījums, nevis tikai tēriņi. Ja iegūtās emocijas un labsajūtu varētu pārrēķināt naudā, esmu pārliecināts, ka būtu plusos, nevis mīnusos, pat ierēķinot izdevumus par makšķerēm un spolēm :) Ne viss ir jāpārrēķina naudā un labāk pārrēķināt baudā :D
Tur jau tā lieta, ka katrs tērē cik vēlas un tā, lai nedomātu par tēriņu topiku vispār.
Iemetu aprēķinu liela daudzuma vimbu noķeršanai (un atlaišanai), jo te kādi vispār ierunājās par izmaksām. Kā jau teicu, tās izmaksas ikdienā vispār pat neskatos (protams, saprāta robežās).
Parasti ar lielo komplektu sezonas sākumā divas reizes atvelkos vimbas līdz riebumam un tad jau pāris reizes vēl aizbraucu ar mazo komplektu vairāk paskatīties uz dabu un makšķerēm. Mazā komplekta gadījumā pat neizmantoju dīperi.:D
19.marts 2024, 12:10 | links
 
Iemetīšu savu vimbu izcenojumu. Lai gan tam nav nozīmes.

Biju copēt sestdien vakarā uz 2 stundām. Barība 1kg. No galvas neatceros nosaukumu. Pirku pērn pa baigām atlaidēm. Viena paka 1,5 - 2 eiro laikam. Turklāt izmetu apmēram pusi, puse palika, stāv saldētavā, gaida nākamo copi. Lai iet 1 eiro. + Piepirku tos krāsainos krikumus, kas viena paciņa vairākām reizēm, izrēķināt grūti, bet pieņemsim 1.eiro. Zeme no zemes par velti. Kurmis padalījās. Ēsmas - mušu kāpuri un pinki. Šoreiz pie barības nebēru, līdz ar to, arī grūti izrēķināt, jo neskaitīju cik kāpurus izlietoju, bet pietiks vēl vairākām reizēm. Nu pieņemsim 1 eiro. Nu degviela - ar manu patēriņu 10 eiro uz 100 km, nu varbūt 5 eiro. Rezultātā man tā cope izmaksāja 8 eiro. Mājās atstiepu 3 vimbas. Teorētiski zem 2 eiro. Bet tur bija vēl zivis, arī raudas, kas visas peld tālāk. Līdz ar to izdevumi jārēķina uz pārējām zivīm ar. + līdzi bija vecākais dēls. Līdz ar to vismaz puse tēriņu jārēķina kā ilgtermiņa investīcija, kas, iespējams, atmaksāsies. Respektīvi man vienas vimbas izmaksas zem 1 eiro. :))) Taču pats galvenais. Es braucu ķert sajūtas, emocijas nevis gaļu. Līdz ar to arī tas vērtējams kā ieguldījums, nevis tikai tēriņi. Ja iegūtās emocijas un labsajūtu varētu pārrēķināt naudā, esmu pārliecināts, ka būtu plusos, nevis mīnusos, pat ierēķinot izdevumus par makšķerēm un spolēm :) Ne viss ir jāpārrēķina naudā un labāk pārrēķināt baudā :D
19.marts 2024, 11:51 | links
 
Pāris gadi atpakaļ kad tikai sāku nodarboties ar vimbu copi man pirmā reizē pārskaitot visus izdevumus izmaksāja viena vimba pāri 40 eur.
19.marts 2024, 06:21 | links
 
Bebrs [38m]: Overkirils [19:00]: Cope321 [13:35]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.Divas Sensas barības pakas, divas Sensas zemes pakas, 100 g pinki, 100 g motilis, 100 grami baltie un degviela ap 20 eur.

Cope321, 18.marts 2024, 22:59
Viena paciņa Krišjāna barības, zeme no kurmju rakuma, balto kastīte pa 2 EUR, motilis pa 3 EUR, degviela ap 4 EUR. Tā ka var arī lētāk:)Kuldīgā manis nosauktais komplekts noteikti nav vajadzīgs. Tur citādāka cope.
Es vairāk nosaucu Lielupes variantu, lai būtu gatavs arī kaprīzai copei.

Cope321, 18.marts 2024, 23:17

Es pilsētā ļoti reti makšķerēju, tas kolhozs nepatīk.
18.marts 2024, 23:50 | links
 
Bebrs [18.mar]: Overkirils [19:00]: Cope321 [13:35]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.Divas Sensas barības pakas, divas Sensas zemes pakas, 100 g pinki, 100 g motilis, 100 grami baltie un degviela ap 20 eur.

Cope321, 18.marts 2024, 22:59
Viena paciņa Krišjāna barības, zeme no kurmju rakuma, balto kastīte pa 2 EUR, motilis pa 3 EUR, degviela ap 4 EUR. Tā ka var arī lētāk:)
Kuldīgā manis nosauktais komplekts noteikti nav vajadzīgs. Tur citādāka cope.
Es vairāk nosaucu Lielupes variantu, lai būtu gatavs arī kaprīzai copei.
18.marts 2024, 23:17 | links
 
Sveicināti! Kas ar vimbu notiek ap Bausku?
18.marts 2024, 23:16 | links
 
Cope321 [18.mar]: Overkirils [19:00]: Cope321 [13:35]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.Divas Sensas barības pakas, divas Sensas zemes pakas, 100 g pinki, 100 g motilis, 100 grami baltie un degviela ap 20 eur.
Ja ar deeper atrod vimbu ceļu upē, tad ar šo komplektu (pareizi izmantojot) var noķert un atlaist ļoti daudz vimbu.
18.marts 2024, 23:09 | links
 
Overkirils [19:00]: Cope321 [13:35]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.Divas Sensas barības pakas, divas Sensas zemes pakas, 100 g pinki, 100 g motilis, 100 grami baltie un degviela ap 20 eur.

Cope321, 18.marts 2024, 22:59

Viena paciņa Krišjāna barības, zeme no kurmju rakuma, balto kastīte pa 2 EUR, motilis pa 3 EUR, degviela ap 4 EUR. Tā ka var arī lētāk:)
18.marts 2024, 23:09 | links
 
Overkirils [18.mar]: Cope321 [13:35]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.
Divas Sensas barības pakas, divas Sensas zemes pakas, 100 g pinki, 100 g motilis, 100 grami baltie un degviela ap 20 eur.
18.marts 2024, 22:59 | links
 
ctx1 [18.mar]: ...un keramika nebūt nav lēta!zini cik maksā viens zobiņš!??:)

Willy, 18.marts 2024, 09:05


Ķenguriem nav ilkņu, un starp priekšzobiem un dzerokļiem veidojas atstarpe. Silīcija dioksīds, ko satur zāle, aktīvi deldē zobus, tādēļ dzerokļi visas ķengura dzīves laikā augot stumjas uz priekšu un vienkārši krīt laukā, bet to vietā izaug jauni dzerokļi...
Kāda vēl nahren keramika...[/quote]

;))
18.marts 2024, 19:01 | links
 
Cope321 [18.mar]: Baltijas jūrā zvejota vimba ap 3 eur/kg (reizēm pat drusku lētāk).
Paša ķerta no 10 eur/gab. (paturot piecas) līdz ap 17 eur/gab. (ierasti paturu 3 zivis).
Sākt dzert validolu vai labāk par šādām lietām nedomāt un izbaudīt copi? :D
Es izvēlos otro versiju!

P.S. Un tagad padomājiet cik iztērē sportisti vai lašu spiningotāji (nepaturot zivis). Daži varētu nosirmot!
Nu, nez. Ja katrā copes reizē nelauž kātus un nepakāš 15 barotavas, tad 50eur uz vienu vimbojienu nesalasās.
18.marts 2024, 19:00 | links
 
...un keramika nebūt nav lēta!zini cik maksā viens zobiņš!??:)

Willy, 18.marts 2024, 09:05[/quote]

Ķenguriem nav ilkņu, un starp priekšzobiem un dzerokļiem veidojas atstarpe. Silīcija dioksīds, ko satur zāle, aktīvi deldē zobus, tādēļ dzerokļi visas ķengura dzīves laikā augot stumjas uz priekšu un vienkārši krīt laukā, bet to vietā izaug jauni dzerokļi...
Kāda vēl nahren keramika...
18.marts 2024, 18:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager