Vimbas

Nevajaga būt knībstangām,jāuztur, gan pārdevēji cop veikalos,gan dīķu īpašnieki.Jo viņi arī,grib dienišķo maizīti ēst.Ar šo visu, man nav nekāda sakara.

brato, 5.aprīlis 2014, 15:53

zinu vienu gudru copmani kurs pats ari izstrada zivju iebarojamos gan pats tos tirgo.tad ari nav ko brinities ka vins iesaka feederi kur prieks iebarosanas aiziet kadas 3pakas laba iebarojama.
5.aprīlis 2014, 15:59 | links
 
Fīders domāts intensīvai,bet gruntene pasīvai copei.Pielietot jebkuru makšķeri var kā grib.Pareizi to darot,var saprast starpību.

brato, 4.aprīlis 2014, 22:19

Atšķirība tak pat pašā nosauklumā slēpjas - feeder ("barotājs" no eng.) ... Ar fīderi tu klāj zivij galdu, savāc zivi punktā un piedāvā ēsmu, ar grunteni tupi ceri, ka garām ejošā zivs iekāros tavu ēsmu ... manuprāt elementāri :)

Archey, 4.aprīlis 2014, 22:43

un tur kur ir iemesta gruntene,iebarot laikam nevar?un ar grunteni nav jatup,var atlaisties saulite,izbaudit dabu.
5.aprīlis 2014, 15:53 | links
 
Nevajaga būt knībstangām,jāuztur, gan pārdevēji cop veikalos,gan dīķu īpašnieki.Jo viņi arī,grib dienišķo maizīti ēst.Ar šo visu, man nav nekāda sakara.
5.aprīlis 2014, 15:53 | links
 
Ventā iet vaļum -braukat nu šurpu...
5.aprīlis 2014, 15:47 | links
 
Nja, atkal 2 lapas pa auzām.. Kā ar vimbām Lielupē šajās dienās, klusums?
5.aprīlis 2014, 15:36 | links
 
ir dažadas grupas makšķernieku:
*prma ir tie kas maksķere uz fideri un izmet čupu naudas par barību, barotavām, katiem,..utt.

*otrā kas uzsien mezglu,iekarina galā svinu un makšķere....gala rezultata noker tapat zivi....tikai pirmie noker 100 vimbas un nezin kur likt ( sāk dot kaimiņam,radiem,3 pakapes brālēniem..utt.), bet otrie vnk makskernieki noker un ieliek kupinataviņa 5 vimbiņas un atceras cik gan forši viņas copēja!!! :) :)

Piziks, 5.aprīlis 2014, 00:12

Jā... es arī pie sievas nevarēju tikt, pirms divus karbona fīderus ar Browning barotavām nenopirku... Tagad - i zivis ķeru, i sieva ar bērniem....

Ko gan mēs bez fīderiem darītu! :)

Ja nopietni - tad fīderis ir daudz aktīvāks nekā gruntene! Tu visu laiku kusties, domā un ķer... ar grunteni - iemet, dzer alu, cep desas un baudi dabu! Varbūt pat ko noķersi!
Ar fīderi brīžiem dūmu nav laika uzvilkt... :)
5.aprīlis 2014, 13:28 | links
 
ir dažadas grupas makšķernieku:
*prma ir tie kas maksķere uz fideri un izmet čupu naudas par barību, barotavām, katiem,..utt.

*otrā kas uzsien mezglu,iekarina galā svinu un makšķere....gala rezultata noker tapat zivi....tikai pirmie noker 100 vimbas un nezin kur likt ( sāk dot kaimiņam,radiem,3 pakapes brālēniem..utt.), bet otrie vnk makskernieki noker un ieliek kupinataviņa 5 vimbiņas un atceras cik gan forši viņas copēja!!! :) :)

Piziks, 5.aprīlis 2014, 00:12


Vienkārši ğeniāls domu grauds uzrakstīts..........;)
Tas pats, kas latgalē, ja pieķēzīts ezers ar tukšām pudelēm un cig. paciņām, tad vainīgi čigāni !!!
5.aprīlis 2014, 12:09 | links
 
redzi ka ar krāniņa pagarinātāju sanākot vilkt pa simts vimbām, kā saka rūpnieciskā cope, a ar parasto tikai piecas, domāju ka diezin vai lētākas kotletes parastajiem sanāk!))
5.aprīlis 2014, 11:39 | links
 
patiess prieks,julius,ka Tev piemīt humora izjūta,,,letiņiem ar to padarīšanu tā pašvaki :)
5.aprīlis 2014, 10:50 | links
 
Jā, jā, bushman, - man visu laiku nedeva mieru viena lieta - krāniņa pagarinātājs... Bet es radu risinājumu, un tas izrādījās fīderis. Kopš tā iegādes esmu kļuvis labām emocijām bagātāks, bet naudas izteiksmē nabagāks. Jā, kā īstenam letiņam man mazliet kremt, ka Tev ir palaimējies tikt pie ievērojami lētākām zivju kotletēm...
5.aprīlis 2014, 09:57 | links
 
... :)man liekas,ka vienīgā atšķirība ir priekšējā staklīša novietojumā: fidercopenei tuvāk spicei,,,parastai copenei tālāk no spices!
Un redzu visus,pat mazākos,3cm-trīga ķīša rubinājumus!
...un pirkt vai nepirkt tieši fideri,,,un pieskaitīt sevi pie fideraistu kastas jau ir katra personisko ambīciju ziņā!
5.aprīlis 2014, 08:17 | links
 
Piekrītu Pizikam - fīderisti ir ļauni, varētu pat teikt, ka visu nelaimju sakne ... ;)

mmartins, 5.aprīlis 2014, 00:48
ha-ha...neaizmirstiet ,ka ir fīderisti,kas zivi ēd tikai no tirgus-kas var būt labāks par skumbriju ar sieru...

asais0729, 5.aprīlis 2014, 01:25

Svaiga skumbrija, tiko no okeānijas dzelmēm.:)
5.aprīlis 2014, 07:35 | links
 
ir dažadas grupas makšķernieku:
*prma ir tie kas maksķere uz fideri un izmet čupu naudas par barību, barotavām, katiem,..utt.

*otrā kas uzsien mezglu,iekarina galā svinu un makšķere....gala rezultata noker tapat zivi....tikai pirmie noker 100 vimbas un nezin kur likt ( sāk dot kaimiņam,radiem,3 pakapes brālēniem..utt.), bet otrie vnk makskernieki noker un ieliek kupinataviņa 5 vimbiņas un atceras cik gan forši viņas copēja!!! :) :)

Piziks, 5.aprīlis 2014, 00:12

Kaut ko tik stulbu sen neesmu lasījis!
5.aprīlis 2014, 07:15 | links
 
Piekrītu Pizikam - fīderisti ir ļauni, varētu pat teikt, ka visu nelaimju sakne ... ;)

mmartins, 5.aprīlis 2014, 00:48

ha-ha...neaizmirstiet ,ka ir fīderisti,kas zivi ēd tikai no tirgus-kas var būt labāks par skumbriju ar sieru...
5.aprīlis 2014, 01:25 | links
 
Piekrītu Pizikam - fīderisti ir ļauni, varētu pat teikt, ka visu nelaimju sakne ... ;)
5.aprīlis 2014, 00:48 | links
 
ir dažadas grupas makšķernieku:
*prma ir tie kas maksķere uz fideri un izmet čupu naudas par barību, barotavām, katiem,..utt.

*otrā kas uzsien mezglu,iekarina galā svinu un makšķere....gala rezultata noker tapat zivi....tikai pirmie noker 100 vimbas un nezin kur likt ( sāk dot kaimiņam,radiem,3 pakapes brālēniem..utt.), bet otrie vnk makskernieki noker un ieliek kupinataviņa 5 vimbiņas un atceras cik gan forši viņas copēja!!! :) :)
5.aprīlis 2014, 00:12 | links
 
Jau divus gadus nespeeju nobriest nopirkt fiideri. Katru reizi ka ieeju veikala atceros izstiepto roku, saspringto feisu un baribas spaini.

Uz vimbam patik sentevu metode. Iemest lielu pljentaku, sakarinaat zvaninus un atlaisties sauliitee.

Uz breksiem gan cita lieta. Tur fideris ir neaizstajams. Kaut gan es veljoprojam lietoju ta saucamo bombu.

martins_riga, 4.aprīlis 2014, 22:35

a man pļentaks liekas dikti pasīvs-iemet un sēdi -parasti metu pļentaku un fīderi vai pludu lai cops inčīgāks-da i zive visādāka-starp citu vimba un līnis pie KULDĪGAS SĀKAS veči jau strīpās stājas tāka iet jau vaļā....
4.aprīlis 2014, 23:21 | links
 
Runājot par vimbām, patreiz eju ar pludiņmakšķeri,bik vēlāk,sēdēšu saulītē ar fīderiem-diviem,uz brekšiem ar vienu,nakī uzlikšu divus cepšu desiņas,dzeršu alu,un gaidīšu copi, kā ar parasto grunteni.Kaut kā tā.
4.aprīlis 2014, 23:06 | links
 
Fīders domāts intensīvai,bet gruntene pasīvai copei.Pielietot jebkuru makšķeri var kā grib.Pareizi to darot,var saprast starpību.

brato, 4.aprīlis 2014, 22:19


Atšķirība tak pat pašā nosauklumā slēpjas - feeder ("barotājs" no eng.) ... Ar fīderi tu klāj zivij galdu, savāc zivi punktā un piedāvā ēsmu, ar grunteni tupi ceri, ka garām ejošā zivs iekāros tavu ēsmu ... manuprāt elementāri :)
4.aprīlis 2014, 22:43 | links
 
Jau divus gadus nespeeju nobriest nopirkt fiideri. Katru reizi ka ieeju veikala atceros izstiepto roku, saspringto feisu un baribas spaini.

Uz vimbam patik sentevu metode. Iemest lielu pljentaku, sakarinaat zvaninus un atlaisties sauliitee.

Uz breksiem gan cita lieta. Tur fideris ir neaizstajams. Kaut gan es veljoprojam lietoju ta saucamo bombu.
4.aprīlis 2014, 22:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager