Vimbas

Labdien! Lielupei jau kādu laiku prasās ievest vimbai izmēru 35 cm. No 34 gab. Kadas 7 bija 37-39 cm. Pārsvara 25-31cm
5.aprīlis 2024, 11:30 | links
 
mirtins [5.apr]: RaimisD - Latvijā ir ļoti daudz vietējo krievu, kam te ir viss - senču zeme, saimniecība, simtgadīgas mājas. Tā ir mūsu problēma, ka tagad visus esam sametuši pār vienu kārti. Bet jā, piekrītu, ar man ir sajūta, ka cittautieši vairāk cūkojas.

Viss, citējot kādreiz Zivē slaveno personāzi Vimpli - "Beidziet dirst par copi lūdzu" :DDDD
Kas ir vietējais krievs? Tas, ka ieguvis pilsonību skaitas vietējais?
Kā tad vatņiki ir ieguvuši savas “ zemes” ? Rīgas dzīvokļi un dāčas Saulkrastos ir zemes un simtgadīgas saimniecības?

Vai tie vietējie vatņiki ir tie kas regulāri liek video cik te viss hujova ir?


Tas,ka nepērc raškas preces ir apsveicami, respekt no manis. Bet .. kāpēc? Visi raškas uzņēmumi ir jābāž vienā maisā, bet vatņiki ir jāšķiro labajos un sliktajos?
5.aprīlis 2024, 11:14 | links
 
Starp citu Bauskā vimbas turpina kapāt. Par Teteli nezinu.
5.aprīlis 2024, 09:38 | links
 
RaimisD - Latvijā ir ļoti daudz vietējo krievu, kam te ir viss - senču zeme, saimniecība, simtgadīgas mājas. Tā ir mūsu problēma, ka tagad visus esam sametuši pār vienu kārti. Bet jā, piekrītu, ar man ir sajūta, ka cittautieši vairāk cūkojas.

Viss, citējot kādreiz Zivē slaveno personāzi Vimpli - "Beidziet dirst par copi lūdzu" :DDDD
5.aprīlis 2024, 09:37 | links
 
snipiens... grūti. Reizēm vienkārši jumtu norauj, kad zini cik ir 4+2, bet kāds klārē ka 12 :DDDD

Atceries no paša sākuma, no 2014. Es ik pa laikam iemetu soctīklos, ka krievu preces nepērku. No 2014. Zini, vēl arī pēc 2022. ir kas atklāti apņirdz. Es to nesaprotu un reizēm pilnmēnešos ir grūti...

Bet jā... karma jāmazgā, kas to zin, cik ilgi atļaus berzt :DDD
5.aprīlis 2024, 09:32 | links
 
"Cope321:
Visa garā diskusija..."
Šie spriedumi ir par vimbu makšķerēšanas aizkadra lietām nevis par pašu copi.
Tādām labāk veidot jaunu sadaļu, piemēram: Par aktuālo copē / Diskusijas.
Bet kā tad veicas ar vimbu copi šajā vēsajā laikā?
5.aprīlis 2024, 09:20 | links
 
Nevajag seit naidu kurinat. Nav sliktu nacijas-ir slikti cilveki.
Un vel es nepiekritu tam ka krievi piecuko krastus, a latviesi visu savac.
Par copi. Vakat biju vakara Tetele. Laiku mainja vinjai nepatik.
Un vel. Cangali ir vis labaki cilveki pasaule. Nevajag vinjus aitikt.
Labu dienu viesiem.
5.aprīlis 2024, 09:18 | links
 
Tikai gribētos, lai likumos ir kāda nebut loģiska doma !!
Ok, nezinu par lašiem (nav mana zive), bet saprotu ierobežojumus līdakai un meženei, vēdzelei utt !!
Saprotu svara vai garuma ierobežojumus !!
Bet skatoties uz vimbu, da no jebkuras puses, bet redzu tikai dažu degunu lobiju, kam ar resursu sagabāšanu ka līdz mēnesim !!
No otras puses,, kārtībai jābūt ! :)
5.aprīlis 2024, 09:15 | links
 
par to zāli.Nav jēga par to diskutēt.Zāle tik tiešām var būt dažādos zaļās krāsas toņos.Zālāju var veidot dažādu sugu augi.Arī gadalaiks ienes savas korekcijas.Arī laika apstākļi - lietus vai sausums. Bet laikam runa nav par zāli.Jebkuru notikumu katrs redz no sava skatu torņa.Un tā arī veido savu attieksmi.Vienas patiesības nav.Katram sava.Un tā var kasīties līdz nāvei.Latviešiem kasīšanās laikam ir mīļākā nodarbe.
5.aprīlis 2024, 09:04 | links
 
Bļac nu vieni pareizie.Copmaņi.Bet kad nodokļi "jāoptimizē",tad "pareizums"pazūd vairumam.Depo,senukai utt. pie kasēm ļoti labi var redzēt,kurš pērk sev ,bet uz firmas rēķina.Un pat iepērkoties par 2, -3 eur ir gatavi "optimizēt".Pie upes taisni, bet pa dzīvi? Preces, pakalpojumi? Arī visi "taisni"? Pateikšu priekšā - diez vai.

Viesturs2, 4.aprīlis 2024, 22:34


Runā par sevi!
Tas, ka pie mums ir liela pelēkā un pat arī melnā zona nodokļu maksāšanā tur tev taisnība un celtniecība ir viena no sfērām, kur nodokļu nemaksāšana un optimizēšana ir ļoti populāra, to varēja redzēt ļoti labi, kurš un cik, un kā čīkstēja Covid laikā, jo tie kas maksāja nodokļus nečīkstēja daudz.
4.aprīlis 2024, 23:07 | links
 
Bļac nu vieni pareizie.Copmaņi.Bet kad nodokļi "jāoptimizē",tad "pareizums"pazūd vairumam.Depo,senukai utt. pie kasēm ļoti labi var redzēt,kurš pērk sev ,bet uz firmas rēķina.Un pat iepērkoties par 2, -3 eur ir gatavi "optimizēt".Pie upes taisni, bet pa dzīvi? Preces, pakalpojumi? Arī visi "taisni"? Pateikšu priekšā - diez vai.
4.aprīlis 2024, 22:34 | links
 
Iespējams tie ir tādi paši vietējie kā Tu ,tik bišķi iedzīvojušies kādu laiciņu. Tie kam asinīs tā rīkoties. Dzimuši, auguši postpadomijā .

Nav fakts ka īstenajiem ieziemiešiem cemmerēšana ir vēsturiska tradīcija.
Cik dzirdēts, tajā galā , īstais vietējais ir stipri vien likumpaklausīgs.

Sūdus taisot iebraucēji. Tādi kā pie mums lērums krievu. Kas piedirš krastmalas, liek tīklus, sit ar elektrību. A kas, pofig, nav viņu. Nu nav un nejūtās šai zemei piederīgi. Tamdēļ arī tāda rīcība.
Domā tādu tur ir maz.


Sorry par spamu tēmā.

RaimisD, 4.aprīlis 2024, 20:18



Raimi tas viss iet kopa ar izglītības līmeni un labturību. Bet protams ir arī, kam ir nospļauties uz dabu un dabas resursiem, jo tas nav viņu un tur bieži tavs salīdzinājums ir ļoti vietā, ne velti ir slaveni lielo samu slepkavas un ir arī tādi kas paņems jebkuru zivi it sevišķi arī trofeju un nories jebkuru kurš pieminēs par mēra sajūtu un C&R.

Pēdējā laikā redzu, ka ētikas neievērošana un tiesiskais nihilisms aug plašumā un pie vainas ir arī nesodāmības sajūta.
Piemēram, man pie mājām RU maina ūdensvadu ir salikti ķieģeļi ar papildus zīmi izņemot piekļūt māju iedzīvotājiem, shortcut braucēji ir tik nekaunīgi, ka brauc zem zīmes un vēl uzpīpina RU darbiniekiem, rīta un vakara stundās vidēji 1-3 mašīnas minūtē pārkāpj noteikumus.
4.aprīlis 2024, 22:25 | links
 
Bļāviens, jums nav ko ēst? Uz copi jābrauc kā uz atpūtu, bet ne "iztikas" gādāšanu. Ar tām 5 zivīm ir līdz ausīm, nav viņa arī tik garšīga.
4.aprīlis 2024, 22:04 | links
 
Visa garā diskusija liecina, ka esam tādi kādi esam pat neliela foruma ietvaros.
Ne jau pašu vimbu trūkst, bet mēs globāli nespējam normāli ievērot pat vienkārši un skaidri uzrakstītus noteikumus. Noķer cik atļauts un nopērc pārējo veikalā.
Nesaprotu kur ir problēma?
Makšķerēt braucam dēļ procesa, nevis, lai atsistu izmaksas.

Varu iedomāties, kas notiktos, ja pat šajā mazajā forumā vajadzētu izlemt vai zāle ir zaļa vai tumši zaļa. Vai varbūt gaiši zaļa.:D

Lai miers uz zemes un cilvēkiem labs prāts!
4.aprīlis 2024, 21:53 | links
 
.Baigais Rembo! Lūdzu beidz sludināt muļķības. Tas, ka vienmēr atradīsies kāds, kurš būs fiziski pārāks- nieks. Puni sadzīs, zilumi uzsūksies, bet ja nonāksi uz apsūdzētā sola par huļigānismu un pat vēl smagāk.

BrunoL, 4.aprīlis 2024, 18:14[/quote]

Bišķīt problēmas ar lasīšanu vai uztveri. Nevienu brīdi neapgalvoju, ka kādam esmu riktējis redeli dēļ copes noteikumu neievērošanas un arī citiem to nesludinu. Nekad vēl nav nonācis tālāk par to maķ-peremaķ un draudiem, tā kā pacifisti var atslābt - neviens maliķis šajās akcijās no manis nav cietis. :D
4.aprīlis 2024, 21:24 | links
 
RaimisD
Vai iebraucēji upmalā, runās savā starpā svešā mēlē !?Es uzrakstīju, ko redzēju savām acīm.Vēl...ka jau ta jau.:)Priekšnieks,kurš zviedrs bij ,piedāvāja vakarā pamētāt spini bedrē pirms zivju ceļa,kur nedrīkstēja pīckot,jo tur laši tusēja ,pirms maukt augšā pa zivju ceļu ( trubu).Es atteicos jo čuriņa noraustījās :), ko tādu darīt,esot pirmo reizi svešā zemē.Zviedrs aizgāja viens,bet neko nenoķēra.
4.aprīlis 2024, 20:59 | links
 
RaimisD [4.apr]: Sorry par spamu tēmā.

Es nerunāju par šo spamu :)))), bet par iepriekšējiem postiem.

Es zinu ,ka pirmais taisnojas vainīgais.
Ne šoreiz :D
Manas rokas tīras.
4.aprīlis 2024, 20:37 | links
 
Nepārproti.
Nevelku paralēles starp Tevi un frāzi- asinīs tā rīkoties. Tas iebraucēja kontekstā.
4.aprīlis 2024, 20:20 | links
 
snipiens [4.apr]: Vietējie ar krēslas iestāšanos māneklim piekabināja trīs ,,troijņikus" un pa bedrēm cemmerēja lašus.Kā lasis krastā,tā puišelim maišeli rokās un uz ēkām prom.
Iespējams tie ir tādi paši vietējie kā Tu ,tik bišķi iedzīvojušies kādu laiciņu. Tie kam asinīs tā rīkoties. Dzimuši, auguši postpadomijā .

Nav fakts ka īstenajiem ieziemiešiem cemmerēšana ir vēsturiska tradīcija.
Cik dzirdēts, tajā galā , īstais vietējais ir stipri vien likumpaklausīgs.

Sūdus taisot iebraucēji. Tādi kā pie mums lērums krievu. Kas piedirš krastmalas, liek tīklus, sit ar elektrību. A kas, pofig, nav viņu. Nu nav un nejūtās šai zemei piederīgi. Tamdēļ arī tāda rīcība.
Domā tādu tur ir maz.


Sorry par spamu tēmā.
4.aprīlis 2024, 20:18 | links
 
kikizozo

Zviedrijā ir vairāk kā miljons imigrantu

...un !?
4.aprīlis 2024, 19:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager