Pirmais Feeder makšķerēšanas komplekts.

Vēlos iegādaties labu pirmo Feeder makšķeres komplektu.
Sveiki kolēģi,

kamēr ziema ieskauj ūdeņus, man mieru nedod vasaras aizrautīgās copes piedzīvojumu kāre.

Vēlos jums jautāt jautājumu par vispiemērotāko inventāru priekš Feeder makšķerēšanas.

Vēlos iegādāties savu pirmo Feeder komplektu un tādēļ jautāju, ko jūs man varētu ieteikt kā iesācējam.

Kādu kātu izvēlēties (modeli, testa svaru u.c kam jāpievērš uzmanība)?

Kādu spoli izvēlēties (modelis, cik gūltnu, galvas izmērs)?

Auklas (modeļi, izmēri u.t.t)



Vietas kurā regulāri makšķerēju ir Lielupe un daži ezeriņi Latgalē.

Cenu kategorija no 60 līdz 90 euro par komplektu.

Ceru, ka būsiet pretīmnākoši un dalīsieties savā pieredzē.

Sargiet sevi!
21.janvāris 2016, 00:58 | links
 
Tieši gadu atpakaļ es arī sev uzdevu šādu jautājumu. Un atrisināju to šādi : Kāts - Salmo Diamond 120g 3,9m (50 EUR), spole - Salmo Carp Runner (25 EUR (mazā)). Esmu dikti apmierināts. Protams, ka kāds var pateikt, ka tas ir tāpēc, ka neko labāku rokā neesmu turējis. Bet man Gaujā pietiek. Jo galu galā makšķerēšana tomēr ir gana dārgs prieks. Tā māksla ir ne tik daudz zivi izvilkt, cik sabalansēt budžetu.
21.janvāris 2016, 06:17 | links
 
dažas labas Salmo spoles ir tā tīri neko, ja uz copi nebrauc bieži - free run salmo spole.
21.janvāris 2016, 06:47 | links
 
Dainisznots:

Paldies par info. Jā, Salmo Diamond jau ir ļoti kvalitatīvs materiāls. Pašlaik apbraukāju veikalus un skatos, kas ir piedavājumā. Noteikti paturēšu arī tevis ieteikto kātu.
Vai spoles gūltņu skaits Feeder tehnikai ir svarīgs, vai var iztikt arī ar 5-6 gūltņu!?
21.janvāris 2016, 13:23 | links
 
opusums:

Paldies, pameklēšu tavu ieteiktu modeli, jāievērte.
21.janvāris 2016, 13:24 | links
 
Ļoti atkarīgs no tā, kādos apstākļos fīderē. Lielupi nepazīstu, bet ezeros tāds 120g būs ar atliektiem galiem. Man ir divi- Daugavai: 3.6m, 180g un stāvošam ūdenim 3.9m, 80g, spole, arī salmo baitfeeder
21.janvāris 2016, 14:43 | links
 
Ļoti atkarīgs no tā, kādos apstākļos fīderē. Lielupi nepazīstu, bet ezeros tāds 120g būs ar atliektiem galiem. Man ir divi- Daugavai: 3.6m, 180g un stāvošam ūdenim 3.9m, 80g, spole, arī salmo baitfeeder

eldorado, 21.janvāris 2016, 14:43


Lielupe un Iecavas upe ir tas raksturīgākās vietas kur dodos, ir straumīte, bet ne tik liela.
domāju, ka 3.60m ir pietiekami, varbūt vari pateikt kāds tev ir modelis!?
21.janvāris 2016, 14:49 | links
 
Pagājušo gad ar iepazinos ar fīderi, sāku ar taifun 3.6m 90gr un 3000 supreme spoli, un tā arī saslimu, šogad domāju pirkt Elite picker 40gr ezeriem un upei vasarā, a Elite feeder jau upei pavasarī un rudenim. Manuprāt ezerā neko smagu nevajag un būs patīkamāk copēt ar vieglu kātiņu.
21.janvāris 2016, 16:36 | links
 
liama,ar tādu testu arī kaifīgāk kādu koferi vilkt,ja copē Ventā tad ja vēl karpa trāpās tad ir ko pasvīst
21.janvāris 2016, 16:49 | links
 
liama,ar tādu testu arī kaifīgāk kādu koferi vilkt,ja copē Ventā tad ja vēl karpa trāpās tad ir ko pasvīst

coperis14, 21.janvāris 2016, 16:49


Man ir fideris, ar ko velku karpas līdz 2 kg - teleskopiskais, 2.4m, tests laikam līdz 80g. Izskatās pēc bērnu fidera (pirkts pa 9Ls), bet savu uzdevumu pilda, daudzas karpas dabūtas krastā, vienīgi copes brīdī jāuzmana, lai neierauj kātu ūdenī.
21.janvāris 2016, 17:00 | links
 
liama,ar tādu testu arī kaifīgāk kādu koferi vilkt,ja copē Ventā tad ja vēl karpa trāpās tad ir ko pasvīst

coperis14, 21.janvāris 2016, 16:49

0.16 pavada pārtrūktu momentā, ja karpa trāpītos, jo nepaspētu atklipsēties. Bet uz Ventu nebraucu, parasti Lielupe.
21.janvāris 2016, 17:03 | links
 
Tātad ja ņem testu līdz +/- 70 gr, ir lielāka aršana. Paldies par šo ieteikumu. Taifun gan jau bij salīdzinoši "baļķains" un smagnējs, cik veikalā skatījos tāds neiznīcināmais instruments.

Pagājušo gad ar iepazinos ar fīderi, sāku ar taifun 3.6m 90gr un 3000 supreme spoli, un tā arī saslimu, šogad domāju pirkt Elite picker 40gr ezeriem un upei vasarā, a Elite feeder jau upei pavasarī un rudenim. Manuprāt ezerā neko smagu nevajag un būs patīkamāk copēt ar vieglu kātiņu.

Llama, 21.janvāris 2016, 16:36
21.janvāris 2016, 17:04 | links
 
viss kas ir Taifuns, to gan neņem, nem elite seeriju :)
21.janvāris 2016, 17:15 | links
 
Ar fīderi tu nespiningo, kāts vienmēr rokās nav jātur, bet jā diezgan smags kāts, izmantošu tagad viņu jūrā tik. Bet ņēmu ar tādu domu, ka jāpamēģina, vai vispār patiks tā lieta. Vari pamēģināt arī Supreme 90 gr 3.6m. Pēc tam jau vari pamainīt uz ko labāku.
21.janvāris 2016, 17:38 | links
 
liama,ir jau cilvēki kuriem patīk no visa pa bišķim
man cope aizsākās ar spiningu,bet man gan patīk fīderis,jigs,pludināt,vasarā man tikai sastāv no jiga-fīdera protams ari pluda,ja būs labi lomi tad liks aizrauties viss
21.janvāris 2016, 18:02 | links
 
liama,ar tādu testu arī kaifīgāk kādu koferi vilkt,ja copē Ventā tad ja vēl karpa trāpās tad ir ko pasvīst

coperis14, 21.janvāris 2016, 16:49
0.16 pavada pārtrūktu momentā, ja karpa trāpītos, jo nepaspētu atklipsēties. Bet uz Ventu nebraucu, parasti Lielupe.

Llama, 21.janvāris 2016, 17:03


Pavasarī karpas ķēru ar 0.14, nekāda vaina. Nu klipsēšana tādā veidā neder gan
21.janvāris 2016, 19:55 | links
 
Nju man jau liekas ka ar pilnīgi sūdīgu inventāru var arī visu velmi turpināt doto paveidu sačakarēt.
Man pirmais fīderis bija kaut kāds tirgus ķinas brīnums, pamēģināju nju nepavilkos, jo pēčāk izrādījās ka ar testu līdz 80 gr viņš bija baigi ciets, copes lāga redzēt nevarēja un shodi daudz, tā ka ne vienmēr nomēģinat vajag pil°nīgāko draņķi, pašlaik jau var kaut ko normalu salasīt un arī ziemas cenu dabūt...
p.s. par salmo fīderiem nav komentu, nav bijuši.
21.janvāris 2016, 20:29 | links
 
Vai spoles gūltņu skaits Feeder tehnikai ir svarīgs, vai var iztikt arī ar 5-6 gūltņu!?

Nez vai skaits nosaka. Svarīga jau to gultņu kvalitāte. Man spolei Salmo Diamond Carp Runner gultņi 4+1. To pērkot es vadījos pēc spoles jaudas, jo man Gaujā nav ko darīt ar barotavām, kas vieglākas par 60-80 g. Sezonu atklāju martā un noslēdzu novembrī. Uz copi gāju vidēji trīs reizes nedēļā, citreiz biežāk. Neko sliktu par šo ražojumu nevaru teikt - nebija nekādu problēmu.
21.janvāris 2016, 22:14 | links
 
Ļoti atkarīgs no tā, kādos apstākļos fīderē. Lielupi nepazīstu, bet ezeros tāds 120g būs ar atliektiem galiem. Man ir divi- Daugavai: 3.6m, 180g un stāvošam ūdenim 3.9m, 80g, spole, arī salmo baitfeeder

eldorado, 21.janvāris 2016, 14:43

Lielupe un Iecavas upe ir tas raksturīgākās vietas kur dodos, ir straumīte, bet ne tik liela.
domāju, ka 3.60m ir pietiekami, varbūt vari pateikt kāds tev ir modelis!?

secondfile, 21.janvāris 2016, 14:49

Emm, modelis... kaut kāds ķīnietis, kad pirku, nebiju ar fīderēšanu neko darījis, veikalā pateicu, ka Daugavai- nu tad arī iedeva kātu uz 180g, saucas Bravo II(paskatījos netā kas par zvēru- ir tādi, bet man laikam kaukads vecāks modelis), stiklšķiedras spices. Savu darbu dara, pasmags varbūt, bet nu nav jau grafīts :)) Vieglais(nu, ok- vidējais) ir kaut kāds Lizard, grafīta spicītes, īpatni, bet apčamdot viņas šķiet "cietākas" par smagā stiklenēm. Upei domāju ka būs ļoti ok tas jau iepriekš te ieteica diamond 120g, ezeram vairāk par 60~80g noteikti nevajag, pats kad paņēmu rokas 80g katu- heh, 30~40g barotavas lidoja un kontrole bij pavisam cita nekā upes smagajam, jāpiešaujās. Katrā ziņā pafīderēsi un drīz vien jutīsi, kas un kā, varēs domāt, kas labāk, cik vērts/nav vērts tērēt un kādam kātam/spolei- bet nekādā ziņā nevajag censties pirkt pašu lētāko. Nu, piemēram, tas Lizard 80g man bij 41eur- manā uztverē OK, viņš pilnībā dara savu darbu, diezgan viegls, patīkams. Jebkurā gadījumā te vienmēr būs versijas, cik tērēt/netērēt, utt, katram pašam jāskatās pēc maka, vēlmēm un vajadzībām. Vienmēr būs kāds vēl labāks kātiņš, vēl labāka blanka un materiāls, riņķi, spicītes... Galvenais ar prātu un mēru, lai process notiekas un fīderists apmierināts! :)))
p.s. Atraksties, kādu tad būsi nopircis, kad tā liela diena pienāks ;)))
22.janvāris 2016, 04:19 | links
 
secondfile Aizbrauc uz daugavpils ielu Riga, praktiski pie sliedem ir tada sarkana maja (Baaze,veikals) Tur par loti sakarigam naudam var nopirkt sportera katus un spoles. Esmu apmierinats par to cenu un kvalitati, esmu lietojis ari visadus dargos katus ari dzigam, bet tas nav to verts. A cena toc uz pusi mazaka
22.janvāris 2016, 10:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager