Pirmais Feeder makšķerēšanas komplekts.

Vēlos iegādaties labu pirmo Feeder makšķeres komplektu.
tad, jau vajag līdzi uz copi trīs fiideru pārus, barotavu kaudzi, jo nezin, kāda vieta, straume....., ......, visu neparedzēsi, nepazīstamā vietā copējot var arī to brekšu nebūt :)

opusums, 21.februāris 2016, 16:33


Nu re nu, pamazām esam nonākuši līdz savstarpējai sapratnei. :)
21.februāris 2016, 16:54 | links
 
nu labi - pastāstīšu, kā es copē ar fīderi.....:

1.....
2. fīderi copē novietoju vertikāli, līdzīgi, kā jūras sistēmā, kā to dara pareizie angļi, kas arī pēc viņu sistēmas ir vispareizākais.
3. ...

opusums, 21.februāris 2016, 15:01


Tad jau no Tevis teiktā izriet, ka visi pasaules vadošie fīderisti kātus novieto nepareizi, jo novieto tos atkarībā no tā, kā to prasa konkrētie makšķerēšanas apstākļi. :) Un visi anglijas komandas sportisti, ieskaitot pasaules čempionu S. Ringeru ir nepareizie angļi :)))
21.februāris 2016, 16:49 | links
 
tad, jau vajag līdzi uz copi trīs fiideru pārus, barotavu kaudzi, jo nezin, kāda vieta, straume....., ......, visu neparedzēsi, nepazīstamā vietā copējot var arī to brekšu nebūt :)
21.februāris 2016, 16:33 | links
 
cope ir atpūta un hobijs , nevis darbs, ik pa minūtēm pārmest makškeri :)

opusums, 21.februāris 2016, 13:02


Man cope ir gan hobijs, gan atpūta, gan darbs. Kaifoju Es no tā, ka esmu sapratis iemeslu kāpēc man ķerās, bet kamiņiem nē, vai otrādi. Bedrē ar brekšiem ķert nav māksla, bet nepazīstamā vietā un laikā kad zivs nav aktīva, vot tur ir jāmāk. Katram fīderim ir sava vieta un laiks. Tas ir tā pat kā ar spiningiem. Hevi, mediums,laits un ultra laits. Loģiski ka ar ultru lielu zivi vilkt ir patīkamāk. :)
21.februāris 2016, 15:43 | links
 
Dresden, a breksīšus neaizbiedē prom, tik bieži pārmetot? Saprotu, ka tā šancē mačos, jo jāsaklāj galds, kas labāks nekā konkurentiem. Bet ikdienas copē jau nav jāsaskalda sīkaļi, tur gribas dūšīgāku zivi, sīkos tāpat jāmet atpakaļ. Vienvārdsakot, vai ikdienas copē vajadzīgs tāds nežēlīgs ritms? Un vai tas neatbaida lielās zivis?

andreiko, 21.februāris 2016, 12:37



Upē ar lielu straumi (100 + gr barotava) nevienu breksi tu neaizbiedēsi. Tāds temps ir vajadzīgs lai puslīdz noturētu zivi "točkā" , brekši ja viņiem ir normāla apetīte to uzklāto galdu ātri iztukšo. Pavēro kādu video kas notiek uz grunts ar barību, kad tur atnāk brekši. Straume + zivs aktivitāte un barības tavā punktā pēc 3 - 5 min vairs nav.
21.februāris 2016, 15:36 | links
 
nu labi - pastāstīšu, kā es copē ar fīderi.....:

1.fīdera garums man ir 3.3m tests 25- 75 g.
2. fīderi copē novietoju vertikāli, līdzīgi, kā jūras sistēmā, kā to dara pareizie angļi, kas arī pēc viņu sistēmas ir vispareizākais.
3. piespraužamo zvaniņu un spīguli lietoju tikai naktī.
21.februāris 2016, 15:01 | links
 
...
cope ir atpūta un hobijs , nevis darbs, ik pa minūtēm pārmest makškeri :)

opusums, 21.februāris 2016, 13:02


Ja gribas kārt zvaniņus, gaidīt uz copi pusstundu, baudīt dabasskatus u.t.t., tad nevienam jau nav nekas pretī. Tikai tad to nevajag saukt par fīdermakšķerēšanu, jo ar to tam nav nekāda sakara. :)
21.februāris 2016, 14:36 | links
 
galvenais nav palka ar zvaniņu, bet, kas atrodas tuvāk zivij- barotava ar ko ik pēc minūtes meiģinam trāpīt nabaga breksim pa galvu, tas nav kastings :), ....!


:)))
21.februāris 2016, 14:12 | links
 
galvenais nav palka ar zvaniņu, bet, kas atrodas tuvāk zivij- barotava ar ko ik pēc minūtes meiģinam trāpīt nabaga breksim pa galvu, tas nav kastings :), ....!
21.februāris 2016, 13:45 | links
 
"cope ir atpūta un hobijs , nevis darbs, ik pa minūtēm pārmest makškeri :)"

Jā tu grībi sedet upes malā un elpot ar svaigu gaisu - tād ja, labak ņemt "dubinu" un zvaniņu... Par zivi tad var vispār nedomāt:)
21.februāris 2016, 13:41 | links
 
Sāksim ar to, ka barībai jābūt smagai un pietiekami lipīgai un pārmetiena tempu nevajag samazināt. 1 - 2 minūtes starp pārmetienu. Lielai straumei barību mēdzu maisīt bez ūdens, ar tīru melasi turklāt iepriekšējā vakarā. Pavadas garums 1 - 1,5m. A tālāk pēc situācijas, jāpiemeklē pareizu distanci, ēsmu u.t.t.

cope ir atpūta un hobijs , nevis darbs, ik pa minūtēm pārmest makškeri :)
21.februāris 2016, 13:02 | links
 
Dresden, a breksīšus neaizbiedē prom, tik bieži pārmetot? Saprotu, ka tā šancē mačos, jo jāsaklāj galds, kas labāks nekā konkurentiem. Bet ikdienas copē jau nav jāsaskalda sīkaļi, tur gribas dūšīgāku zivi, sīkos tāpat jāmet atpakaļ. Vienvārdsakot, vai ikdienas copē vajadzīgs tāds nežēlīgs ritms? Un vai tas neatbaida lielās zivis?
21.februāris 2016, 12:37 | links
 
Dresdens pareizi uzrakstīja! vēl jau atkarīgs cik resnu auklu lieto. jo piemērām vienā vietā vietējie sež ar 0.35mm mono un knapi 120gr tur tad man ar 0.12mm pīto 70gr bez problēmām. tas pats ar āķa lielumu un kumosu.... pāgajušo gad piemērs- 15 veči sēž ar striķiem 10minūtēs uz visu baru 3vimbas. man 5pa to laiku. nevienam nebija mazāks āķis par 8numuru. es lietoju 14 un garu pavadu. feederis ir veids kur jāeksperimentē un jāatīstas visu laiku!
21.februāris 2016, 09:05 | links
 
gaujā fiideri nevajag, tur vajag grunteni ar zvanu, fiiders ir smalka dela lai noķertu copes kaifu mierigākos ūdeņos!

opusums, 19.februāris 2016, 20:18

Ja makšķerē ar fīderi kā ar klasisko grunteni ( pārmetieni reiz 10 minūtēs) tad noteikti fīderi nevajag. :) Bet ja pareizi pieiet tam procesam, tad dažam labam var gadīties pārsteigums par to cik efektīvs var būt fīderis lielā straumē.

Sāksim ar to, ka barībai jābūt smagai un pietiekami lipīgai un pārmetiena tempu nevajag samazināt. 1 - 2 minūtes starp pārmetienu. Lielai straumei barību mēdzu maisīt bez ūdens, ar tīru melasi turklāt iepriekšējā vakarā. Pavadas garums 1 - 1,5m. A tālāk pēc situācijas, jāpiemeklē pareizu distanci, ēsmu u.t.t.

Dresden, 20.februāris 2016, 21:05


+++++ *****
20.februāris 2016, 22:17 | links
 
gaujā fiideri nevajag, tur vajag grunteni ar zvanu, fiiders ir smalka dela lai noķertu copes kaifu mierigākos ūdeņos!

opusums, 19.februāris 2016, 20:18


Ja makšķerē ar fīderi kā ar klasisko grunteni ( pārmetieni reiz 10 minūtēs) tad noteikti fīderi nevajag. :) Bet ja pareizi pieiet tam procesam, tad dažam labam var gadīties pārsteigums par to cik efektīvs var būt fīderis lielā straumē.

Sāksim ar to, ka barībai jābūt smagai un pietiekami lipīgai un pārmetiena tempu nevajag samazināt. 1 - 2 minūtes starp pārmetienu. Lielai straumei barību mēdzu maisīt bez ūdens, ar tīru melasi turklāt iepriekšējā vakarā. Pavadas garums 1 - 1,5m. A tālāk pēc situācijas, jāpiemeklē pareizu distanci, ēsmu u.t.t.
20.februāris 2016, 21:05 | links
 
gaujā fiideri nevajag, tur vajag grunteni ar zvanu, fiiders ir smalka dela lai noķertu copes kaifu mierigākos ūdeņos!

opusums, 19.februāris 2016, 20:18


Jau 5 gadi makšķereju Gaujā ar fideri un nezināju, ka viņš tur vispar nevajadzīgs... :) Ar grunteni zivju bus daudz mazāk.
20.februāris 2016, 07:55 | links
 
ja lietojam 100+ barotavas , svinus, tātad ir baisa straume, diez vai copes seko nepartraukti lai sekotu spicei,un meditētu 15-30min vienu punktu , karu zvanu un tusēju, jo tajā straumē zivs 100% būs uzkārusies, nekāds fiksais piecirtiens un fīders kā tāds nav vajadzigs, variet opēt, po:)
19.februāris 2016, 20:46 | links
 
Esmu izlēmis iegādāt 2 fīderkātus, budžets man būtu 150eiriki uz abiem, papētot piedāvājumus, esmu izvēlējies sekojošus modeļus :
CORMORAN SPECILAND FEEDER 3.60m -120g un DAIWA Powermesh Feeder 3.60m -120g

Mērķzivs galvenokārt būtu breksis, bet ,protams, arī vimba un sapals. Tas, lai saprastu, vai tests būs īstais, pārsvarā jau copēju ezerā, bet sanāk aizbraukt arī uz Buļļupi, Lielupi...
Gribēju pajautāt Jūsu domas par šiem kātiem, varbūt šajā budžetā varat ko citu ieteikt? Noteikti, negribu 2 vienādus kātus, lai var salīdzināt, un izdarīt secinājumus uz priekšdienām. Paldies :)

Ronijs, 19.februāris 2016, 11:21



par upi nekomentesu,bet nu ezeram 60-70 grami ir pietiekami atliektiem galiem,es personigi nemtu lidz 40 pikeriti,tas ka vins smalks kats nenozime ka lielas zivis nevar izvilkt!lai veicas
19.februāris 2016, 20:44 | links
 
Pavasarī Gaujā (dzīvoju lejtecē) tiešām vajag 100 - 135 g barotavas, attiecīgi arī jaudīgus kātus. Ir protams, arī pāris vietiņas, kur pietiek ar 70 -80 g. Vasarā atkal straume nav tik liela, šaurākās vietas malā pietiek ar 100, pārējā upē 60 -80 g. Viss atkarīgs no laika, kad copē. Tikko man čoms stāstīja par savu vimbu vietu Ventā, tak tur vispār vajag 180 -200 g un ar pludu vispār neko neiesāksi. Tāpēc mājās jābūt vismaz 3 fīderīšiem. Viens ezeram un dīķim, viens tāds vidējs (līdz 80 -90 g) un viens jaudīgs (vismaz 120).
19.februāris 2016, 20:37 | links
 
fiiders virs 90gr jau bomis!
19.februāris 2016, 20:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager