Netradiconālas palīgierīces copē. Jauni copes veidi.

Latvijā mēs pieturamies pie tradīcijām bet pasaule ļoti ātri griežas un attīstas un tai līdzi cope .
Tās ir lamatas. Vienā bodē testēju . Tāda ka cērtas ciet - zivs pagalam . Žēl ja zemmērs trāpas.

Bralitis, 15.marts 2016, 22:39


Tādu brīnumu savu mūžu nebiju redzējis ,bet šķiet arī tā var ķert zivis...
15.marts 2016, 22:45 | links
 
Tās ir lamatas. Vienā bodē testēju . Tāda ka cērtas ciet - zivs pagalam . Žēl ja zemmērs trāpas.
15.marts 2016, 22:39 | links
 


Arī visai netradicionāls veids plēsēju ķeršanai, 4eur SSā :)
15.marts 2016, 22:19 | links
 
Zarāzij neņem to personīgi. Tu pa rokai trāpijies :) Tev ir krietni atšķirīgāks ,nenoliegšu arī dārgāks un kvalitatīvāks sortiments kā konkurentiem. Turi savu šniti - viss ir labi. Vienīgais ko tev un citiem vajag darīt - PILNĪBĀ trūkst video reklāmas. Ja tirgo kādu ļurekli - uztaisi video kā viņš spēlē. 21 gadsimts kā nekā. Kāpēc neviens to nedara ?? Man vienreiz redzēt iedarbojas par 90% labāk nekā desmitreiz izlasīt vai dzirdēt. Esmu ar mieru tev ilgtermiņā uz nomaksu atdot savus reklāmas monitoriņus . Darbojas uz kustību. Jau ar putekļu kārtu pārklājušies.

Bralitis, 15.marts 2016, 20:56


Fočēt esmu puslīdz iemācījies, bet ar video švaki, pagājušogad pamēģināju ar Shimano GoSport, sapratu, ka daudz jāmācās un, laika trūkuma dēļ to atmetu, varbūt šo sezon sanāks. Profesionāļu pakalpojumi, mums, tāpat kā jebkuram citam nelielam biznesam ir tupa par dārgu, nevar principiāli atsisties pat lielā ilgtermiņā :( Bet mož, dod Die's un izaugsim arī līdz tam :)
15.marts 2016, 21:19 | links
 
< Lai arī Zarazijs padomā un citi andelmaņi ka ne es vienīgais esmu tendēts uz kaut ko jaunu . Sadaļas apmeklējums 3 dienās vien kaut ko jau liecina .
Gaidu kad kāds ar kaut ko interesantu ieliks.

Bralitis, 15.marts 2016, 20:11

A es ko daru?! Tak stiepju jaunumus un pats eksperimentēju, kā uzvilkts mērkaķis, pie tam cenšos par to stāstīt arī citiem! :) Uz zoba Tevi galīgi nevelku, taisni otrādi, priecājos, ka mūsu maniaku-eskperimentatoru klubiņam Tu aktīvāk
pievienojies! A par andeli ir viens BET - nekad netirgošu to, ko uzskatīšu, ka tas pie mums principā zivi neķer. Kā ar jaunām zālēm - no sākuma uz sevis un pāris citiem "eksperimenta trusīšiem"...

zaraza, 15.marts 2016, 20:31


Zarāzij neņem to personīgi. Tu pa rokai trāpijies :) Tev ir krietni atšķirīgāks ,nenoliegšu arī dārgāks un kvalitatīvāks sortiments kā konkurentiem. Turi savu šniti - viss ir labi. Vienīgais ko tev un citiem vajag darīt - PILNĪBĀ trūkst video reklāmas. Ja tirgo kādu ļurekli - uztaisi video kā viņš spēlē. 21 gadsimts kā nekā. Kāpēc neviens to nedara ?? Man vienreiz redzēt iedarbojas par 90% labāk nekā desmitreiz izlasīt vai dzirdēt. Esmu ar mieru tev ilgtermiņā uz nomaksu atdot savus reklāmas monitoriņus . Darbojas uz kustību. Jau ar putekļu kārtu pārklājušies.
15.marts 2016, 20:56 | links
 
< Lai arī Zarazijs padomā un citi andelmaņi ka ne es vienīgais esmu tendēts uz kaut ko jaunu . Sadaļas apmeklējums 3 dienās vien kaut ko jau liecina .
Gaidu kad kāds ar kaut ko interesantu ieliks.

Bralitis, 15.marts 2016, 20:11

A es ko daru?! Tak stiepju jaunumus un pats eksperimentēju, kā uzvilkts mērkaķis, pie tam cenšos par to stāstīt arī citiem! :) Uz zoba Tevi galīgi nevelku, taisni otrādi, priecājos, ka mūsu maniaku-eskperimentatoru klubiņam Tu aktīvāk
pievienojies! A par andeli ir viens BET - nekad netirgošu to, ko uzskatīšu, ka tas pie mums principā zivi neķer. Kā ar jaunām zālēm - no sākuma uz sevis un pāris citiem "eksperimenta trusīšiem"...

zaraza, 15.marts 2016, 20:31

Tā. Tagad par izrunāšanos pienākās morālā kompensācija. :D
15.marts 2016, 20:35 | links
 
< Lai arī Zarazijs padomā un citi andelmaņi ka ne es vienīgais esmu tendēts uz kaut ko jaunu . Sadaļas apmeklējums 3 dienās vien kaut ko jau liecina .
Gaidu kad kāds ar kaut ko interesantu ieliks.

Bralitis, 15.marts 2016, 20:11


A es ko daru?! Tak stiepju jaunumus un pats eksperimentēju, kā uzvilkts mērkaķis, pie tam cenšos par to stāstīt arī citiem! :) Uz zoba Tevi galīgi nevelku, taisni otrādi, priecājos, ka mūsu maniaku-eskperimentatoru klubiņam Tu aktīvāk
pievienojies! A par andeli ir viens BET - nekad netirgošu to, ko uzskatīšu, ka tas pie mums principā zivi neķer. Kā ar jaunām zālēm - no sākuma uz sevis un pāris citiem "eksperimenta trusīšiem"...
15.marts 2016, 20:31 | links
 
Vēl mani interesē tas ko tu Ginča teici par to propelleri kas augšā griežas un apakšā tāds mudžeklis velkas. Traki populārs ārzemēs,Kādi tev rezultāti un izjūtas ??
Tu domā šo :


Vai šo :



pirmais ir spinnerbait ,otrs buzzbait . Arī šie man liekas briesmoņi. Bet interesanti .

Bralitis, 15.marts 2016, 16:17


Nē Bračiņ , ne tāds , man slinkums meklēt , bet iedomājies tādu , rotiņš , āķa vietā gumijas zivtiņa ar pretzāļu āķi ar atsperīti . Veikalā pārdevās uz tādas papīra plāksnītes , maksāja ap 1,5 lata .

gintsgg, 15.marts 2016, 16:48


Ginča Sapratu.Pēc brīža bildi parādīšu. Zaraza un Urmās veci un kašķīgi esat palikuši . Ņaudēt un pavilkt uz zoba mani tik :) Copēju visu laiku . Tikai lomus nefočēju un nezīmējos. Esmu vēl enerģijas un zinātkāres pilns - kad man smiltis birs kā jums tad sākšu tāpat ņaudēt :))) Neinteresanti te palika tāpēc uztaisīju šito tēmu - Lai arī Zarazijs padomā un citi andelmaņi ka ne es vienīgais esmu tendēts uz kaut ko jaunu . Sadaļas apmeklējums 3 dienās vien kaut ko jau liecina .
Gaidu kad kāds ar kaut ko interesantu ieliks.
15.marts 2016, 20:11 | links
 
p.s.
Tā izskatās. ka bračikņš, pēc ilgu gadu pārtraukuma, atsāk copēt. :)
15.marts 2016, 17:59 | links
 
Zarāzijs kā vienmēr ir lakonisks un pieliek treknu punktu kā kulaks uz acs. :)
15.marts 2016, 17:57 | links
 
Ieinteresēji mani . Viņi ir tik daudz veidu -galva griežas :) Vairāk tu ieteiktu buzbaitu ?

Bralitis, 15.marts 2016, 16:46


Bračiņ, izskatās, ka Tu pēkšņi esi sācis strādāt daudz brīvākā režīmā un atklāj sev jaunu pasauli :) Man šis periods bija 3-6 gadus atpakaļ :)
Ir milzums "eksotisku" mānekļu, sistēmu, aksesuāru, fišku - jeņķu, japāņu, krievu, haholu, , skandināvu, itāļu utt. Ir bezgalīgas iespējas smelties idejas un eksperimentēt, taču jāatceras, ka tas viss vairumā ir štukots uz pavisam citām zivīm un apstāķliem, kaut ko var pa tiešo paņemt, kaut ko var pārņemt kā ideju un adaptēt/pārveidot, kaut kas Latvijā strādā tikai noteiktās specifiskās vietās un apstākļos. Daudzas lietas ir vispār garām, paliek kā kolekcijas kuriozi.
Bet tā ir hobija sastāvdaļa, vimaz man pirkt, bakstīties un eksperimentēt... Tupa zivi noķert, kad viņa ķeras es tāpat māku :)
15.marts 2016, 17:52 | links
 
Bračiņ , re kur atradu .

http://www.fishing.lv/?e=757
15.marts 2016, 17:50 | links
 
Šie spinnerbaiti un buzbaiti ir pilna pasaule ,laikam pat esmu redzējis Salmo bodē .Bet ko tas māneklis dara un kā zivs reaģē to nezinu. Tāpēc prasu . Ja kādam nav grūti un ir izmantojis -padalaties pieredzē.


Salmo tirgotais ir sūds. Stieple pie slodzes nolūst, viens-divi. Un arī āķa izvietojums garām. Cita lieta no ASV nākušiem. Arī jau nav mūžīgi, bet, ja vi'š nolūst pēc 7 līdakām, velkot caur džungļiem, tad ir labi.
ĪPAŠI uzmanība jāpievērš kātam, tam jābūt atsaucīgam, fast action, bet bez pēcslodzes konvulsijām.
15.marts 2016, 17:07 | links
 
Es jau daudzus gadus lietoju jig spinner ašuku copei, ir reizes kad strādā tikai tas bet brīnumlīdzeklis tas nav, vismaz pēdējā laikā kad pavērās Mj.
15.marts 2016, 16:59 | links
 
Vēl mani interesē tas ko tu Ginča teici par to propelleri kas augšā griežas un apakšā tāds mudžeklis velkas. Traki populārs ārzemēs,Kādi tev rezultāti un izjūtas ??
Tu domā šo :


Vai šo :



pirmais ir spinnerbait ,otrs buzzbait . Arī šie man liekas briesmoņi. Bet interesanti .

Bralitis, 15.marts 2016, 16:17



Nē Bračiņ , ne tāds , man slinkums meklēt , bet iedomājies tādu , rotiņš , āķa vietā gumijas zivtiņa ar pretzāļu āķi ar atsperīti . Veikalā pārdevās uz tādas papīra plāksnītes , maksāja ap 1,5 lata .
15.marts 2016, 16:48 | links
 
Spinneri biju kaut kad iepircis kaut kādā prāta aptumsumā un likās diezgan tukša lieta. Tad nu reiz kaut kādā ne visai labā copē uzliku. Dīvainā kārtā šis man atnesa smuku līdaku un pēc tam vēl kādus zemmērus (daļa neuzsēdās, kas laikam nav arī nekāds brīnums). Kopš tā laika man pret šo brīnumu lielāka cieņa, lai gan vairs tik koši gājis nav.
Toties kā pretzāļnieks šis ir diezgan krietns. Niedrēs, saprotams, es viņu nemestu, bet lēpes u.c. zāles - tur pa pirmo.

Hotentots, 15.marts 2016, 16:42


Ieinteresēji mani . Viņi ir tik daudz veidu -galva griežas :) Vairāk tu ieteiktu buzbaitu ?
15.marts 2016, 16:46 | links
 
Spinneri biju kaut kad iepircis kaut kādā prāta aptumsumā un likās diezgan tukša lieta. Tad nu reiz kaut kādā ne visai labā copē uzliku. Dīvainā kārtā šis man atnesa smuku līdaku un pēc tam vēl kādus zemmērus (daļa neuzsēdās, kas laikam nav arī nekāds brīnums). Kopš tā laika man pret šo brīnumu lielāka cieņa, lai gan vairs tik koši gājis nav.
Toties kā pretzāļnieks šis ir diezgan krietns. Niedrēs, saprotams, es viņu nemestu, bet lēpes u.c. zāles - tur pa pirmo.
15.marts 2016, 16:42 | links
 
Man uz spinerbaitiem 0.
Uz bazbaitiem līdakas ir ņēmušas, bet man nepatika tas, ka viņš štruntīgi lido, tādēļ reti izmantoju. Kaut kas priekš līdakām sexīgs tajā skaņā ir, jo līdakas interesi izrāda no diezgan liela attāluma.

Headhunter, 15.marts 2016, 16:35


Paldies,

Te ir atspere tuvumā :


Pie mums veikalos toč nekā tamlīdzīga nav.
15.marts 2016, 16:42 | links
 
Vēl rudenī iepirku šitādu sīkumiņu. Sīkums bet savu darbu dara ļoti labi. Kopš lieku šitās pretzāļu atsperes - neesmu Gaujā nevienu šūpiņu norāvis. Priekš manis tas jau ir izcils rādītājs ,jo spiningotājs esmu pašvaks:)
15.marts 2016, 16:38 | links
 
Man uz spinerbaitiem 0.
Uz bazbaitiem līdakas ir ņēmušas, bet man nepatika tas, ka viņš štruntīgi lido, tādēļ reti izmantoju. Kaut kas priekš līdakām sexīgs tajā skaņā ir, jo līdakas interesi izrāda no diezgan liela attāluma.
15.marts 2016, 16:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager