Netradiconālas palīgierīces copē. Jauni copes veidi.

Latvijā mēs pieturamies pie tradīcijām bet pasaule ļoti ātri griežas un attīstas un tai līdzi cope .
Kamēr daudzi turpina ar mikro, es jau kādu laiku šeptēju ar MAX, lai neteiktu ar monsterjig. :)

urmaas, 11.marts 2016, 10:07


Īpaši jūrā domājams :))
11.marts 2016, 10:09 | links
 
Kamēr daudzi turpina ar mikro, es jau kādu laiku šeptēju ar MAX, lai neteiktu ar monsterjig. :)
11.marts 2016, 10:07 | links
 
Par "kuģīti" Parikte sena kā pati Pasaule. Pamatā,tiek izmantota ūdeņos,kur straume. Upēs.Sapalu makšķerēšanai-"dancināšanai"
11.marts 2016, 10:05 | links
 
Urmās mēs rudenī pat trīs veči velcējām Burtniekos ! Viens ar 2 kātiem , mēs katrs ar vienu kopā 4 kāti . No sākuma viss bij labi . Bet kad sākās copes - vairs nebij labi :)Beidzās ar to ka savu kātu noliku malā ar vienu līdaku ,dzēru šnabi un stāstīju anekdotes. Ar 4 ,pat 3 kātiem tā vairs nav cope bet visu laiku pinķerēšanās .Es jau neaicinu pārkāpt MN noteikumus , man patīk visādas uzpariktes un fīčas kas atvieglo dzīvi un copi :) Un vēl es zinu ka visu šo skatās copes veikalu īpašnieki,menedžeri utt. LV Veikalos ir ļoti maz jaunumu - mēs pērkam tikai to ko mums piedāvā .Es dodu arī impulsu tiem kas tajā štellē profesionāli tirgojas. Spriest var un vajag par jaunajām fīčām bet kamēr reāli neesmu pamēģinājis - atturēšos teikt vai labs vai slikts :) Mikrodžigu un drop shotu ar visi noliedza līdz brīdim kamēr kāds sāka reālus lomus vilkt :)
11.marts 2016, 10:04 | links
 
Sazāns. Iekšējos ūdeņos reāli nav kur ar viņiem izvērsties. Jau tagad velcētāji kursē tuvu kolēģu laivām. Kas notiks, ja visi sāks velcēt ar "kuģīšiem" nav jāmin.

urmaas, 11.marts 2016, 09:55


Tadel jau saku, ka izmantosanas iespejas ir loti ierobezotas.
Uz siem kugisiem jau sen metu aci, bet apzinoties vinu pielietojumu, vietas kur velceju, ta ari iegadajies neesmu un patreiz palieku pie parbauditam metodem.
11.marts 2016, 10:02 | links
 
Bralitis
Kas ar Tevi? Ko esi sācis pīpāt? Vroģi Tevi zināju tikai kā dzīvās ēsmas lietotāju, vēdzelīte, vai zandarts, bet vienalga. Skatos sexperimentot esi sācis :D
11.marts 2016, 10:01 | links
 
Bračiņ. Pirms mānekļa iesieta parasta poga ari dod labu efektu. :)
11.marts 2016, 09:58 | links
 
Sazāns. Iekšējos ūdeņos reāli nav kur ar viņiem izvērsties. Jau tagad velcētāji kursē tuvu kolēģu laivām. Kas notiks, ja visi sāks velcēt ar "kuģīšiem" nav jāmin.
11.marts 2016, 09:55 | links
 
Par iemetienu piekrītu pirmai uzpariktei. Katrā štellē jāpiešaujas . Tāpēc man vajag arī lielo lai no laivas bez iemetiena var ielaist pat lielākā dziļumā un tad pa gabalu izdancināt . Mazais izmērs labi varētu darboties pie mērenas straumes arī ar nelielu iemetienu ,nopludinot un tad zigzagot . Man tie kuģīši vienmēr ir patikuši :) Bet šitam ir tā fiška ka vari brīvi manīt peldēšanas virzienu . Viņus noteikti ņemšu .

Vēl es iedomājos ka viņu var arī izmantot piem Gaujā kā straumes pludu uz vimbām vai citām spīdīgām zivīm . Pie lielākas straumes -pati straume viņu ieraus bez problēmām līdz pus upei .

Viļos viņš noteikti švaki strādā .

Par velci piekrītu. Piem rudenī pirmo reizi izprovēju tos nirējus .Baigi patika . Viņam ar ar svinu var novirzīt no laivas mānekli . Pirms 2 nedēļām kad vēl ar laivu varēja braukt tieši ar nirējiem noķēru līdakas. Man labāk par downriggeri tās tabletes patīk. Viens nirējs man ir līdz 3 ,5 m otrs līdz 15 m . To lielo es provēšu Daugavā uz lielo samu .
11.marts 2016, 09:53 | links
 
Bračiņ. Izlasi MN. :)
Runājot par pārējo-iekšējos ūdeņos šādas uzpariktes nevajadzētu atļaut izmantot.

urmaas, 11.marts 2016, 09:39


Kadel nevajadzetu atlaut?
MN var katrs copmanis velcet ar diviem katiem. Ja divi copmani, tad kugitis ir diezgan noderigs. Vieniga problema, ka nav ipasi daudz vietas kur izmantot (jura, Daugava, Lielupe) respektivi, kur nav daudz copmanu. Minusi, ka nejut kad vobleri zales sakeras un ja zaceps, tad auzas lielas.
11.marts 2016, 09:47 | links
 
Bračiņ. Izlasi MN. :)
Runājot par pārējo-iekšējos ūdeņos šādas uzpariktes nevajadzētu atļaut izmantot.
11.marts 2016, 09:39 | links
 
Pedejaa raidijumaa "Makskeree ar Olti" bija interesants eholotveidiigais..
11.marts 2016, 09:39 | links
 
Pirmais brinums isti piemerots nav ne spiningosanai, ne velcei.
Tatad par spiningosanu. Deres tikai seklos ezeros gumijai, vai maziem vobleriem. Pie sadas uzpariktes, iemetiena attalums samazinasies loti butiski. Maneklis iemetiena laika kersies ap auklu, jo uzparikte lidos atrak, par manekli. Vejaina laika par iemetiena precizitati var aizmirst. Pie tam, bus nepieciesams kats ar lielu testu, lai to visu dabutu udeni, kas savukart samazinas copes kaifu.

Par velcesanu. Neredzu ne mazako vajadzibu sadai uzpariktei. To pasu var izdarit katu turot roka. Un ja pat deres velcei tad lidz 2,5m, ja kats bus 3m. Preteja gadijuma zivi uztveramaja neievadisiet.

Man si uzparikte un reklamas video atgadina kadreiz TV SHOP tirgotos magiskos vizulus, kas pasi pievilinaja zivis. Ieverojat, ka ne iemetiena briza, ne cope vejaina laika netika paradita.
11.marts 2016, 09:34 | links
 
Nākamā fiška kas man sen jau patīk ir -es viņu nosauktu latviski varētu būt distances kuģītis.
Šitā manta gan varētu kļūt populāra jo tā domāta velcei . Doma vienkārša - kuģītis atvelk distancē no laivas auklu ar mānekli. Nevar velcējot sapinķerēties vairākas makšķeres.Pats esmu to piedzīvojis ļoti daudz.Tieši tā iemesla dēļ man patīk velcēt vienam pašam . Ar šitādu rīku bez galvassāpēm mierīgi var kaut ar četriem kātiem velcēt . Un ja zivs pieķeras ,pārējie kāti ar nav jārauj ārā. Varbūt kādam kaut kas līdzīgs jau ir ? Varbūt ir jau kādā bodē? Konkrēti šim modelim ir pat karodziņš - ja ir cope ,līdaka izrauj auklu no klipša un karodziņš uzlec.
11.marts 2016, 09:19 | links
 
Te apskatiet e-bay . Ir viss komplekts 4 gab . 4 izmēri . Bildē pa kreisi mazais ir 2 coll pa labi mazais 2,5 coll .Augšpusē lielais 3 collas ,apakšā 4 collas. Man interesē 2,5 collas un 4 collas. Paliek 2 collas un 3 collas. Es pasūtīšu ,samaksāšu . komplekta cena 28 usd transports 14 usd . = 42 usd . Rupji 40 eur. 1 gb = 10 eur. Ceru ka muita nebūs jāmaksā . Ciparus Noapaļoju uz augšu .
No viņu web būtu lētāk par pāris usd ,bet Latvija nav sarakstā.

http://www.ebay.com/itm/Bullet-Bobbers-mini-planer-boards-floats-bobbers-with-directional-control-/221514091591?hash=item339344cc47:m:mmv16d0yGMif6UqX0a0nRNg

Juri un Iesacej piezvaniet man sarunāsim detaļas .29276044
11.marts 2016, 09:01 | links
 
Es arī gribētu divus
11.marts 2016, 08:03 | links
 
Man intresētu.
11.marts 2016, 07:36 | links
 
Man vajag tādus 2 gb. Lai būtu izdevīgi ceļš - jāņem 4 . Ja kādam vajag 2 tad uz pm rakstiet. Man vajag 2,5 collu copei no krasta un 4 collu velcei .
10.marts 2016, 21:41 | links
 
Ir vēl uzlabotie varianti : http://www.bulletbobber.com
10.marts 2016, 21:22 | links
 
Spiningošana,Džerkošana,gruntenes ,fīderēšana,Džigošana,Mikro džigs,Velcēšana(trollings) ,Drop shots ,pludiņmakšķerēšana, mušiņmakšķerēšana,plēsoņas uz dzīvo . Tie visi ir tradicionālākie LV makšķerēšanas veidi. Bet pasaulē ir baigi daudz paveidu un papildierīču kas visu tradicionālo padara vēl interesantāku un iespējams pat efektīvāku. Esmu pa garajiem ziemas vakariem ļoti daudz interesantu lietu atradis ka gribētu padalīties gan emocijām gan paspriedelēt . Iespējams ka kāds kaut ko jau līdzīgu redzējis,izmantojis un var dalīties pieredzē.

Sākšu ar pirmo brīnumu kas man uzreiz iepatikās.
Iepatikās tāpēc ka var spiningot -precīzāk mikrodžigu ,vobleri vai šūpiņu izvadāt zigzagā .

10.marts 2016, 21:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager