Kura gumijas laiva labāka?

Kura gumijas laiva Aqua-Star B-275 (FSD) vai Outland IPB-300-SL ir labāka ja plāno pārvietoties ar airīšiem?
Pagajšruden pie to pašu pārdevēju kas pārdo admiral 350 nopitku kapitan 310 ndnd tam svars ir 27 kg. Ar 6zs suzuki glisē ceļ ,kad iekšā ir 85 kg 12 litru degvielas bāka un makšķeres gāja 25kmh pret straumi Ventā līdz 27 pa straumi un vēju.

slaists, 26.aprīlis 2021, 09:13


Sazvanījos ar veikalu. Admiral 325ndnd viņiem diemžēl nebija, pasūtīju sev Admiral 350, nu redzēsim kā ies :))
26.aprīlis 2021, 13:59 | links
 
Protams ir labi, ja var atļauties divas, katru savai vajadzībai, kā te zemāk minēts !
26.aprīlis 2021, 10:20 | links
 
Labāka !! Dikti plašs jēdziens! Cena, materiāls, gabarīti,, izpildījums,, arī ražotājs, airi vai motors (arī elektro) svars, kapteiņa ar visam parpalām svars, grīda kuģošanas teritorijas un patikšana,, copes metodes,, pārvadāšanas un uzglabāšanas iespējas,, arī krāsa.
Paņem trīs-četrus variantus, uztaisi sarakstu un izvelc kopsaucēju,, tāpat bez kompromisiem neiztikt :b
26.aprīlis 2021, 10:19 | links
 
Laivu atradu ss pie Admiral 350ndnd tur viņi piedāvāja vairākus modeļus .izcilāju abus ndnd un paņēmu vieglāko pēctam ar pirkšanas papīriem piereģistrēju.
26.aprīlis 2021, 10:12 | links
 
D 38 cm ,jo man vajadzēja vieglu laivu un motoru ko var mierīgi vadāt līdzi mašīnā lai var makšķerēt braucot mājās pēc darba un nebūtu līdzi jāvadā piekabe. Lielios viļņos neesmu mēģinājis tur man ir dulkan 420 dz.
26.aprīlis 2021, 09:58 | links
 
Pagajšruden pie to pašu pārdevēju kas pārdo admiral 350 nopitku kapitan 310 ndnd tam svars ir 27 kg. Ar 6zs suzuki glisē ceļ ,kad iekšā ir 85 kg 12 litru degvielas bāka un makšķeres gāja 25kmh pret straumi Ventā līdz 27 pa straumi un vēju.

slaists, 26.aprīlis 2021, 09:13


cik tam kapitanam balonam diametrs? Es sev skatos laivu vēlams ar 45+ baloniem, lai pa Rušonu & Sīveru varētu bez problēmām vizināties un no vēja mazāk baidīties.
Cilvēkam vajadzēja man atvest apache 330ndnd no Krievijas, bet covida dēļ viss atcēlās :((
26.aprīlis 2021, 09:20 | links
 
Pagajšruden pie to pašu pārdevēju kas pārdo admiral 350 nopitku kapitan 310 ndnd tam svars ir 27 kg. Ar 6zs suzuki glisē ceļ ,kad iekšā ir 85 kg 12 litru degvielas bāka un makšķeres gāja 25kmh pret straumi Ventā līdz 27 pa straumi un vēju.
26.aprīlis 2021, 09:13 | links
 
Interesējos par laivu, varbūt kāds pārdod vai zin ko ieteikt.. Meklēju pvx laivu sev, noskatījis esmu admiral 350ndnd. Varbūt ko kāds var teikt par šo laivu? Mazliet domāju vai nebūs pa lielu man vienam un vai piecītis tohatsu 4stroke motors varēs pavilkt manus 110kg un laivu vēl vismaz 15km/h.
25.aprīlis 2021, 21:30 | links
 
Man tāda pati bija, arī desmit gadus, priekš cenas ideāla laiva bija, šuvēm nekādas problēmas nebija. Un arī ar 2,5zs pilna ručka nepatika.
Man pirmā piepūšamā studenta gados bija Holiday Navigator. Tagad, cik var redzēt internetā otrs nosaukums Cheyenne. Ar piekaramo trancīti un elektromotoru ļoti labi peldēja. Ar 2.5 mazo benzīnnieku pilnā ručkā tas piekaramais trancītis tomēr sašķiebjās (pa mīkstu konstrukcija) un rauj gaisu, bet pusručkā nekāda vaina. 10 gadus nokalpoja un uhh cik upes, ezerus redzēja. Tikko pārdevu. Pa visiem gadiem bija dzirdēts, ka kādam šuves līmējās vaļā, taču vairāk dzirdēts, ka čaļiem joprojām dzīvas un darba kārtībā. Droši vien pārpumpēt nevajag un saulē kaltēt. Sēdēšanai mēs sataisījām smukus dēļus, aptinām ar pārtikas plēvi, lai neskrāpē bortu. Kautkā pat eholoti uzķimerējām. Budžets ir tas, ko sākumā minēji.

abrakadabra, 25.aprīlis 2021, 15:11
25.aprīlis 2021, 19:12 | links
 
Tam Outlandam ir nesaprotamas konstrukcijas it kā "cietā" grīda. Ja prasība ir kājās stāvēšana, tad tās ar piepūšamo grīdu laikam nederēs. Minētā Tonar Kapitan izskatās ir ar cieto.
25.aprīlis 2021, 15:28 | links
 
Ko sakāt par Outland IPB-300-SL? Tagad salmo pa 370 var dabūt
25.aprīlis 2021, 15:17 | links
 
Pumpim bija 120x katram bortam apmēram. Un kādas pārdesmit reizes grīdai. Kautkur iepirkās pa padsmit eiro lādējamais pumpītis matračiem - ar to pāris minūtēs pilna. Tāds pats ir no auto aizpīpētāja darbināms. Lādējamais pumpītis gan pēc apmēram gada lietošanas izrāda slimības pazīmes - izlādējies pēc dažu minūšu darba.
25.aprīlis 2021, 15:17 | links
 
ilmars638 [25.04.21]: Sveiki biedri. Kāds var ieteikt kādu piepūšamo laivīti? Visu mūžu esmu copējis tikai no koka laivas, patīk spiningot stāvus, bet tas tā. Apgaismojiet kaut uz ko jāskatās, nekad neesmu bijis piepūšamajā laivā, gribās lai gana droši var pacopēt, jo tomēr par maz ir ar pāris ezeriem kur stāv mana laiva un kur ir laivu īre. Copēšu pārsvarā viens vai divatā. Tuvākos gadus nav plānots iegādāties nekādu motoru, tātad pārvietošos ar airīšiem. Budžets, nu gribētu iekļauties līdz 250eur, ja galīgi līdz tam budžetam nekā nav, tad varbūt 300. Cik ilgi sanāk pumpēt laivu ar tiem pumpjiem kuri ir komplektā, un cik izmaksātu kādi lietojami elektriskie pumpji?
Diezgan čābīgi šādā budžetā iekļauties, ja grib kaut ko gana ērtu un uzticamu. Principā vienvietīgās laivas ap 2.20-2.60 garumā ir piedāvājumā. Ja gribi divatā braukt, tad vai nu jāpalielina budžets, vai cītīgi jāskatās sludinājumi uz lietotajām. Galvenais neļauties kārdinājumam ņemt plezīra pūšļus pa kapeikām.
Pats pāris gadus atpakaļ paņēmu pa kaut kādiem 350 eināriem Tonar laivu. Garums 280, ir gan Trancis, gan ieliekamā grīdiņa. Par cik braucu pārsvarā viens un uz nelieliem ezeriem, tad ļoti ērti. Laiva ļoti viegla, var panest, ja ir vajadzība, uzpumpēt un ielikt grīdu var pa 15min, salocīta neaizņem daudz vietas.Divatā nav vairs baigi ērti, bet ja daudz neplāno airēt, tad pasēdēt uz pludiņcopi nav ne vainas. Principā tie Krievijas, Ukrainas ražojumi parastam copmanim bez krutām eholotēm un desmit līdzpaņemtiem kātiem ir tīri labs variants, manuprāt.
25.aprīlis 2021, 15:11 | links
 
Man pirmā piepūšamā studenta gados bija Holiday Navigator. Tagad, cik var redzēt internetā otrs nosaukums Cheyenne. Ar piekaramo trancīti un elektromotoru ļoti labi peldēja. Ar 2.5 mazo benzīnnieku pilnā ručkā tas piekaramais trancītis tomēr sašķiebjās (pa mīkstu konstrukcija) un rauj gaisu, bet pusručkā nekāda vaina. 10 gadus nokalpoja un uhh cik upes, ezerus redzēja. Tikko pārdevu. Pa visiem gadiem bija dzirdēts, ka kādam šuves līmējās vaļā, taču vairāk dzirdēts, ka čaļiem joprojām dzīvas un darba kārtībā. Droši vien pārpumpēt nevajag un saulē kaltēt. Sēdēšanai mēs sataisījām smukus dēļus, aptinām ar pārtikas plēvi, lai neskrāpē bortu. Kautkā pat eholoti uzķimerējām. Budžets ir tas, ko sākumā minēji.
25.aprīlis 2021, 15:11 | links
 
ilmars638 [25.04.21]: Sveiki biedri. Kāds var ieteikt kādu piepūšamo laivīti? Visu mūžu esmu copējis tikai no koka laivas, patīk spiningot stāvus, bet tas tā. Apgaismojiet kaut uz ko jāskatās, nekad neesmu bijis piepūšamajā laivā, gribās lai gana droši var pacopēt, jo tomēr par maz ir ar pāris ezeriem kur stāv mana laiva un kur ir laivu īre. Copēšu pārsvarā viens vai divatā. Tuvākos gadus nav plānots iegādāties nekādu motoru, tātad pārvietošos ar airīšiem. Budžets, nu gribētu iekļauties līdz 250eur, ja galīgi līdz tam budžetam nekā nav, tad varbūt 300. Cik ilgi sanāk pumpēt laivu ar tiem pumpjiem kuri ir komplektā, un cik izmaksātu kādi lietojami elektriskie pumpji?
Nu labi. Laikam bez 350 baigi neko nenopirkt. Laikam jau jāskatās, lai nākotnē var pielikt arī kādu motorīti.
25.aprīlis 2021, 14:51 | links
 
Sveiki biedri. Kāds var ieteikt kādu piepūšamo laivīti? Visu mūžu esmu copējis tikai no koka laivas, patīk spiningot stāvus, bet tas tā. Apgaismojiet kaut uz ko jāskatās, nekad neesmu bijis piepūšamajā laivā, gribās lai gana droši var pacopēt, jo tomēr par maz ir ar pāris ezeriem kur stāv mana laiva un kur ir laivu īre. Copēšu pārsvarā viens vai divatā. Tuvākos gadus nav plānots iegādāties nekādu motoru, tātad pārvietošos ar airīšiem. Budžets, nu gribētu iekļauties līdz 250eur, ja galīgi līdz tam budžetam nekā nav, tad varbūt 300. Cik ilgi sanāk pumpēt laivu ar tiem pumpjiem kuri ir komplektā, un cik izmaksātu kādi lietojami elektriskie pumpji?
25.aprīlis 2021, 14:39 | links
 
Laba diena. Ko varat pateikt pēc savas pieredzes par OUTLAND IPB-300-SL? Kāda vadamība ar airiem vai motoru? Kā kalpojas?

J_1978, 21.marts 2021, 12:12

Ar airiem vai elektromotoru normāli, benzīna motoram nederēs, vajag cieto tranci.
21.marts 2021, 15:24 | links
 
Pm
21.marts 2021, 13:32 | links
 
usis [21.03.21]: J_1978 [49m]: Laba diena. Ko varat pateikt pēc savas pieredzes par OUTLAND IPB-300-SL? Kāda vadamība ar airiem vai motoru? Kā kalpojas?Normāla laiva nelielām ūdenstilpnēm, ja kārojas ko regulējami vadīt, tad no 3,30 uz auģšu ar ķīli un cieto tranci.
Pašam ir bijusi? Varbūt vari pastāstīt kaut ko vairāk, kādi plusi kādi mīnusi šim OUTLAND?
21.marts 2021, 13:03 | links
 
J_1978 [21.03.21]: Laba diena. Ko varat pateikt pēc savas pieredzes par OUTLAND IPB-300-SL? Kāda vadamība ar airiem vai motoru? Kā kalpojas?
Normāla laiva nelielām ūdenstilpnēm, ja kārojas ko regulējami vadīt, tad no 3,30 uz auģšu ar ķīli un cieto tranci.
21.marts 2021, 12:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager