Lielupes līdakas

Es jau nu personīgi gaidu ledu , pēc pāris ned. domāju ka visur Latvijā būs , izņemot Liepājā:)), tad ar līdakas būs!
10.decembris 2007, 10:21 | links
 
Tātad mīļie amata meistari! Svētdien biju devies izlūkbraucienā pa Lielupi, cerībā noķert kādu zaļsvārci uz velces! Airējos trasē Dubulti - Sloka. Rezultāts - NEKAS!!! Absolūta necope! izmēģināju lielās gumijas, voblerus, at ar šūpiņiem gāju - nekā! Pa visu dienu viena cope, bet zivs aizgāja, jo ievilkās zālēs un no turienes nevarēju izdabūt ārā! Roluks7 tev bija taisnība - laikam laiks ir vēl pārāk auksts! Līdakas galīgi negrib ņemt! Pamēģināju uz asariem - arī nekas sevišķs! trīs tādi normāli, kādi pieci zemmēra! Tāda lūk mana cope svētdienā!
10.decembris 2007, 10:06 | links
 
par laiku piekrītu vēl varētu bikiņ aukstāku, par līmeni nezinu - neesu specs par Lielupi...
6.decembris 2007, 14:51 | links
 
nu nezinu man kautkā parasti lielupē ķeras kad ūdens tieši sācis kristies!
6.decembris 2007, 11:27 | links
 
Līdakas neņems , kamēr vēsāks nepaliks un līmenis nekritīsies....
6.decembris 2007, 11:26 | links
 
ko tauta iesaka???? svētdien dodos uz lielupi copēt!
6.decembris 2007, 11:19 | links
 
Lielupē kaut kāds klusums...01.decembrī pie Kalnciema tilta..4 nemēra..viena mēra..un divi jautri piesitieni kas aizgāja..viss uz velcīti ar vobleriem:))))
4.decembris 2007, 12:11 | links
 
man liekas, ka taa vaina ir tajaa, ka nav kaartiigu piecirteeju! :))
1.decembris 2007, 20:36 | links
 
šodien biju laukos,gaujā pie zvārtavas.viss.spiningošana šogad ir beigusies,spicīte nemitīgi aizsalst,un pirksti arī....jāgaida pavasaris!
1.decembris 2007, 20:20 | links
 
Uh ka sen nav gadījies jau aizbraukt pacopēt... siekalodamies gaidu nākamo pavasari :)
Mans kā biologa viedoklis par to necopi ir tāds, ka līdaka(kā jau zivs) pirmkārt ir aukstasiņu dzīvnieks un pārāk augsta vai zema temp. izraisa mazaktivitāti, arī temp. svārstības to var izraisīt.
otrām kārtām kā jau daži no jums te saka, ka viņām ir pilni vēderi - tas tā kā lācim ziemas miegā ēst negribas.
Nu un treškārt ēsmas zivteles ar ir mazāk aktīvas un nekairina mednieka instinktu.

Var jau būt ka kļūdos :) un noteikti ir vēl daudzas citas lietas kas to copi tagad ietekmē, moš aizmigrē'jušas uz citiem upes rajoniem utt.
1.decembris 2007, 14:07 | links
 
rotinnss
Tos lielos MEPPS roteru var dabūt copes veikalā "Pie Bloma"
Vienības g-vē.
23.novembris 2007, 13:18 | links
 
Žēl, ka nevaru ierasties jau 5dien
6dien točna laižu paprovēt
22.novembris 2007, 19:38 | links
 
Nekā nesauc, visi vienk. zin ka tās ir kalnciema laivas un nr. ir26321118
22.novembris 2007, 18:19 | links
 
kā sauc Lielupes laivu bāzi pie Kalnciema tilta un kāds tur tel.nr.
20.novembris 2007, 19:11 | links
 
Pagaidām nekur nekas īpašs necopē. Pats biju gan svētdien gan vakar, bet tādu bezcopi sen nebiju piedzīvojis. Pa abām dienām tikai 2 zemmēra līdaķeles. Citiem ar nekā. Cilvēks laivu bāzē teica ka arī iepriekšējās dienās nekā. Tas gan nav lielupē, bet tās pašas līdakas vien ir. Un vēl, visām noķertajām līdakām pielipušas dēles un vēderi arī resni. Laikam pierijušās un nolīdušas ziemošanas bedrēs.
20.novembris 2007, 14:18 | links
 
Nu es neskaitīju, bija jābrauc :) Bet 5dien gan braukšu tur pamēģināt pats!
20.novembris 2007, 10:27 | links
 
cik sapratu no večiem vakar kā gandrīz visi bija tukšā!pie kalnciema vakar saskaitiju 13 laivas!
20.novembris 2007, 10:13 | links
 
Vakar braucu pār kalnciema tiltu un skatījos, ka nejēgā daudz laivu, bet visas pa straumi uz augšu no tilta, kas tur tagad labāks nekā lejā?
20.novembris 2007, 09:50 | links
 
šodien pilna upe ar laivām!veči sūdzās kā pašvaki līdakas ņem,mēs vienu izcēlām pašā kalnciemā pie rūpnīcas kādi 4kg!:)
19.novembris 2007, 15:38 | links
 
es 23. laidīšu!
16.novembris 2007, 16:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager