Piekabes

Viss par piekabem
vajag sakabes āķi mašīnai - āķis un vadi iekš farkop.lv 250e, cik apmēram uzstādīšana maksā? un lasiju ka ir mašīnas kurām pēc elektrības saslēgšanas jāved pie dīlera pārrprogrammēt kaut ko.(kāds zin vai tā ir taisnība?). Volvo v70 2008g
5.maijs 2018, 14:47 | links
 
Ideāli!!
Nezināju ka tādi eksistē!

Paldies liels!
31.marts 2018, 08:28 | links
 
Sveiki,

Vai ir kāda bildīte vai apraksts ko pašpikot?
Tātad mans stāsts - ir RUsso Balt piekabe 3,2m (parastā kravas ar tentu), taču vajag vinu pielāgot laivas vešanai bush 4.7m ar visu motoru, jo galīgi nevelk pirkt laivas piekabi, vaidzētu satjūnēt tā lai laiva īsti neberžas pret bortiem, un lai tā uzparikte piekabē ir izņemama. Varbūt kāds ko līdzīgu ir samontējis?
Paldies.

Crazycat, 30.marts 2018, 21:02



Liec šādus :
http://www.solartex.lv/index.php?route=product/product&product_id=57
30.marts 2018, 21:54 | links
 
Sveiki,

Vai ir kāda bildīte vai apraksts ko pašpikot?
Tātad mans stāsts - ir RUsso Balt piekabe 3,2m (parastā kravas ar tentu), taču vajag vinu pielāgot laivas vešanai bush 4.7m ar visu motoru, jo galīgi nevelk pirkt laivas piekabi, vaidzētu satjūnēt tā lai laiva īsti neberžas pret bortiem, un lai tā uzparikte piekabē ir izņemama. Varbūt kāds ko līdzīgu ir samontējis?
Paldies.
30.marts 2018, 21:02 | links
 
Labs vakars.

iegādājos LED lukturus piekabei, bet pieliekot ir tā:

1. gabarīts strādā
2. pagrieziena rādītājs pirms ieslēgšanas bāli deg
3. ieslēdzot pagrieziena rādītāju strādā kā vajag.
Esmu dzirdējis par pretestības blokiem bet nekur nevarēju atrast
30.marts 2018, 20:25 | links
 
Vai kādam ir pieredze ar slokšņu atsperu (atsperu lāgas) pārbūvēšanu? Respektīvi man ir russobalt piekabe ar amortizatoriem un slokšņu atsperēm. Vajag drusku palielināt kravnesību un esošajām pievienot vēl pāris sloksnītes. Vai kāds zina kur tikt pie papildus sloksnēm, no kāda modeļa der un varbūt vispār ir tāds kantoris, kur to varētu paveikt?
22.oktobris 2017, 19:01 | links
 
Ja nebūtu paši saskārušies ar šo jautājienu, tad nebūtu apgalvojis, bet mums vajadzēja vilkt kuteri uz Pāvilostu ar vasaras riepām. CSDD noskaidrojām, ka nav nekādu problēmu - ziemas riepu prasība ir atcelta.

skiperis, 15.septembris 2017, 21:10

Vēl tik piebildīšu,- piekabei pat uz vienas ass var būt dažāda protektora/zīmējuma riepas, BET ziemas periodā, arī vasarenei jābūt ne plānākai kā 4mm
15.septembris 2017, 22:47 | links
 
Ja nebūtu paši saskārušies ar šo jautājienu, tad nebūtu apgalvojis, bet mums vajadzēja vilkt kuteri uz Pāvilostu ar vasaras riepām. CSDD noskaidrojām, ka nav nekādu problēmu - ziemas riepu prasība ir atcelta.
15.septembris 2017, 21:10 | links
 
Nezi,nezinu.Zinu tik to,ja skate iekrīt ziemas riepu mēnešos,tad CSDD skati iziet nevar,ja piekabei nav ziemas riepas(M+S).Var būt kas mainījies?

BrunoL, 15.septembris 2017, 14:24

Izlasi iepriekšējo lapu un sapratīsi, ka ir gan mainījies. Vari droši skati iet ar vasarenēm (piekabei) janvāra mēnesī un nestresot par to.
15.septembris 2017, 14:29 | links
 
Nezi,nezinu.Zinu tik to,ja skate iekrīt ziemas riepu mēnešos,tad CSDD skati iziet nevar,ja piekabei nav ziemas riepas(M+S).Var būt kas mainījies?
15.septembris 2017, 14:24 | links
 
Paldies,Urmaas,zinaju,ka esi labs cilvéks...atbraukshu májás izpétíshu
15.septembris 2017, 14:11 | links
 
Paldies,Urmaas,zinaju,ka esi labs cilvéks...atbraukshu májás izpétíshu
15.septembris 2017, 14:10 | links
 
 
Par tiem katalogiem viss ir sen jau zináms.Es parsvará ieperkos Inetá un problému naf.
Uzprasiju,jo es neatrodos LV,pashlaik un neatceros riepám izméru.
Kad iemetu tieshi piekabém riepas,tad uzrada tikai Vasaras.....tapéc arí joka péc uzprasiju iemetiet Ziemas vai M+S riepu vieglajam auto piekabei linku.
Ja neprasa péc likuma,man vinjas nafig naf vajadzígas.
15.septembris 2017, 13:49 | links
 
Jebkura riepu tirgotāja mājaslapā ieraksti riepu izmērus un tiks izmests piedāvājums. Ja kas tad ir ari telefons-var piezvanīt.
15.septembris 2017, 13:37 | links
 
 
man ir vissezonu, XL, t.i. pastiprinātas.
15.septembris 2017, 13:24 | links
 
Ivog
Fiziku neviens nav atcēlis! Smagāku kravu ir grūtāk dabūt sānslīdē, kā vieglu. Toties vieglu var vieglāk savākt-tas ja to prot. Pavērojot kā tiek braukts pa ceļiem, man nemaz nešķiet, ka vairums to spēj bez piekabes. Kur nu vēl ar!
p.s.
Fūrēm tas ir maizaes darbs un ne velti šamos kādreiz dēvēja par profesionāliem vadītājiem!
15.septembris 2017, 13:21 | links
 
Man,pieméram nekad nav bijis problému ar braukshanu..
Vienígi ieintereséja pats jautájums.
Piem.,parakájos pa Inetu un neatradu tádas Ziemas riepas vai M+S speciáli piekabém.
Varbút,ja káds zina palabojiet un iemetiet linku.....Uz shrotu iet un speciáli meklét,ja nav orgjinálo,prieksh ká?Piemeklet jau var da visu ko,bet vai vajag.Man to nevajag.
Par droshíbu varam runát da visu ko.
Man ir sprágusi priekshéjá riepa zimas salá uz gandríz ledus,i kas...izstúréju
15.septembris 2017, 13:17 | links
 
Tāpat grozījumi MK
p.s. visas lielās fūras braukā ar vasarenēm cauru gadu - tas Tevi nemaz nesatrauc?

ivog, 15.septembris 2017, 13:07

ne gluži vasarenes , bet MS
15.septembris 2017, 13:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager