Bezriņķu makšķere

Viss par un ap bezriņķu makšķerēm
0.15 aukla bez pavadiņas- nolūza otrais posms pie paša trešā posma- tā kā ķīnieši kā zināms vilto, kā pagadās, tad nemaz nebrīnos, ja materiāls ar ir tik tālu saviltots, ka izturības ir kudiš mazāk, nekā specifikācijā. Lokans ir- speciāli ar rokām neliecu, bet vēroju, kā metot lokās- nu kā no gumijas tipa. Speciāli liecu nolauzto posmu, līdz tas vēl salūza- dabūju tādu atsitienu pa nagiem, ka maz neliekas un spēku patērēju krietnu
20.aprīlis 2021, 20:10 | links
 
Iesvētīju Varkalī- ja sien 8 m auklu, iemest ne mazāko problēmu. Tā kā nokavēju uz darbnīcu, tad sēju pie tās ļerpatas- pamatīgi nojājos, kamēr piesēju. Uzliku uz viena statīva- jā, mērcas ūdenī gals, jāliek uz diviem- man tik otrs statīvs izrādījās domāts rūķīšu pikšķerītēm- kā jau pie ķīniešiem parasts....
Izvilku asari uz 150 gramiem- katru kustību sajutu- super:):):) un no priekiem kā metu atkal, tā aiz zāles aizķēru krastā un nolauzu otro posmu no augšas - super, vēl ir rezervē, bet jāmeklē laicīgi darbnīcā zapasi:)
Jāmet savādāk- nevar atvēzēties- jāmet no vertikālas pozīcijas. Jā- ir neparasti un mazliet pasmagi, bet pa lielam- var pierast

AndrisL, 17.aprīlis 2021, 20:01


Tas kāts ir nesalaužams, to var saliek 360 grādu ripā (ja tas ir tas lokanais kaut kas no šīs sērijas: http://www.allfishingbuy.com/Fishing-Pole/Pole-A1-JDS-152-18014.htm ).
Cik tad stipra aukla bija piešņorēta, ka salūza?
20.aprīlis 2021, 14:32 | links
 
Iesvētīju Varkalī- ja sien 8 m auklu, iemest ne mazāko problēmu. Tā kā nokavēju uz darbnīcu, tad sēju pie tās ļerpatas- pamatīgi nojājos, kamēr piesēju. Uzliku uz viena statīva- jā, mērcas ūdenī gals, jāliek uz diviem- man tik otrs statīvs izrādījās domāts rūķīšu pikšķerītēm- kā jau pie ķīniešiem parasts....
Izvilku asari uz 150 gramiem- katru kustību sajutu- super:):):) un no priekiem kā metu atkal, tā aiz zāles aizķēru krastā un nolauzu otro posmu no augšas - super, vēl ir rezervē, bet jāmeklē laicīgi darbnīcā zapasi:)
Jāmet savādāk- nevar atvēzēties- jāmet no vertikālas pozīcijas. Jā- ir neparasti un mazliet pasmagi, bet pa lielam- var pierast
17.aprīlis 2021, 20:01 | links
 
Ja 11m kāts, tad aukla jāsien vismaz 8m, jo kad vienā garumā, tad velkot zivi kāts vertikāli pacelts ir ripā, un zivs vēl tālu ūdenī.

MV-F, 4.aprīlis 2021, 21:03


Paldies- es par to nebiju iedomājies:)

AndrisL, 4.aprīlis 2021, 21:28[/quote]


Tas,ja ir tas lokanais ķīnietis.
Ja normāls kāts, kuram lokas tikai spice, auklu liek tik pat garu vai kādi 20 cm garāku.
5.aprīlis 2021, 17:01 | links
 
Ja 11m kāts, tad aukla jāsien vismaz 8m, jo kad vienā garumā, tad velkot zivi kāts vertikāli pacelts ir ripā, un zivs vēl tālu ūdenī.

MV-F, 4.aprīlis 2021, 21:03[/quote]

Paldies- es par to nebiju iedomājies:)
4.aprīlis 2021, 21:28 | links
 
Mierināt tu sevi vari, bet vicināt bez pluda un makšķerēt ar pludu ir divas dažādas lietas)))

Janisardiviems, 4.aprīlis 2021, 18:22


Pēc tevis teiktā kāts metienā reaģē kā pātaga un lokās zvērā. Ja tā, tad arī imitējot metienu tam būtu jālokās kā pātagai, jo 3-4 grami, ko dod pluds un svariņš, nu nevar kardināli ietekmēt locīšanos- nu nav tas materiāls kā gumija

AndrisL, 4.aprīlis 2021, 18:42[/quote]

Ja 11m kāts, tad aukla jāsien vismaz 8m, jo kad vienā garumā, tad velkot zivi kāts vertikāli pacelts ir ripā, un zivs vēl tālu ūdenī.
4.aprīlis 2021, 21:03 | links
 
Mierināt tu sevi vari, bet vicināt bez pluda un makšķerēt ar pludu ir divas dažādas lietas)))

Janisardiviems, 4.aprīlis 2021, 18:22[/quote]

Pēc tevis teiktā kāts metienā reaģē kā pātaga un lokās zvērā. Ja tā, tad arī imitējot metienu tam būtu jālokās kā pātagai, jo 3-4 grami, ko dod pluds un svariņš, nu nevar kardināli ietekmēt locīšanos- nu nav tas materiāls kā gumija
4.aprīlis 2021, 18:42 | links
 
šorīt gribēju iemēgināt- tā kā pludiņi palika mājās, tad tikai izvilku visā garumā un izvicinājos pa vēju un pret vēju- manuprāt tā neko:):) Tikai- 12 m tur nav- apmēram 11- ar gruntenes kātu pārmērīju. Ķīnietis paliek ķīnietis- apenes 4XXL man knapi der, Tkrekli tā paša izmēra ar knapi der, kakla sprādze bij cm 5 par īsu - nav brīnums, ka 12 metru mahs ar ir tikai 11 metri:):):) Sataisīs saivas ar pludiņiem uz nākamo copi un tad pa īstam ieprovēs

AndrisL, 4.aprīlis 2021, 15:31

Mierināt tu sevi vari, bet vicināt bez pluda un makšķerēt ar pludu ir divas dažādas lietas)))
4.aprīlis 2021, 18:22 | links
 
šorīt gribēju iemēgināt- tā kā pludiņi palika mājās, tad tikai izvilku visā garumā un izvicinājos pa vēju un pret vēju- manuprāt tā neko:):) Tikai- 12 m tur nav- apmēram 11- ar gruntenes kātu pārmērīju. Ķīnietis paliek ķīnietis- apenes 4XXL man knapi der, Tkrekli tā paša izmēra ar knapi der, kakla sprādze bij cm 5 par īsu - nav brīnums, ka 12 metru mahs ar ir tikai 11 metri:):):) Sataisīs saivas ar pludiņiem uz nākamo copi un tad pa īstam ieprovēs
4.aprīlis 2021, 15:31 | links
 
Es tev varētu uzdāvināt to kātu pa simbolisku kapeiku.:)

MV-F, 2.aprīlis 2021, 21:46[/quote]

Paldies- man ar vienu 12 metrīgu pietiks:)
3.aprīlis 2021, 00:01 | links
 
MV-F, 1.aprīlis 2021, 17:13



manuprāt - kaifs, ja 100 g rauda kātu tur ripā :)):) bauda :)

AndrisL, 1.aprīlis 2021, 23:54[/quote]

Es tev varētu uzdāvināt to kātu pa simbolisku kapeiku.:)
2.aprīlis 2021, 21:46 | links
 
Man ir milo 9 m kāts, super. Neko vairs nevajag. Ir viloti gan 2 kg sapali gan arī sams 3.5 kg trāpījies. Tikai pie liela vēja rokas nogurst pēc pāris stundām. Jau 17 gadi kalpo godam.
2.aprīlis 2021, 06:34 | links
 
MV-F, 1.aprīlis 2021, 17:13[/quote]


manuprāt - kaifs, ja 100 g rauda kātu tur ripā :)):) bauda :)
1.aprīlis 2021, 23:54 | links
 
Es arī nopirku 10 m garo ķīniešu patāgu - bomi. Izmesta nauda. Pludiņu praktiski iemest nav iespējams, tādēļ vienīgo pielietojumu atradu un izmantoju Varkalī, lai no krasta varētu dzīvo zivtiņu (mailīti) iecelt dziļumā kanāla straumē un tur viņu noturēt. Makšķerei vajag speciālu statīvu, kas tādu makšķeres svaru spēj noturēt virs ūdens visas tās garumā. Ļoti neērti, tās svara dēļ.

Pravietis, 31.marts 2021, 23:47


Tā taču ir pātaga.
Toč nauda izmesta.
Es arī pirms 20gadiem iegrābos tādā, 6m, velkot 100g raudiņu kāts ripā.
Da nu.
Pirmos vairākus posmus vari izmantot zāļu izkapts kātam.:)))
1.aprīlis 2021, 17:13 | links
 
Ar visparastāko superlīmi.
1.aprīlis 2021, 13:12 | links
 
Kā var uz 0.8 mm oglekļa spices ko uzlīmēt ??))

Ļoti vienkārši, konektoriem ir dažādi izmēri 08. mm nav nekas neparasts, kad ieraudzīsi kāds izskatās konektors tad sapratīsi.
1.aprīlis 2021, 13:09 | links
 
Makšķeres galā uzlīmē konektoru to var izdarīt Salmo veikalā 3 eiro, vai nopirkt pie Ziediņa Milo veikalā 1.5 eiro un pats uzlīmē. 12 m mahs ir ļoti garš, ķīniešiem viņi ir pārāk lokani ar tiem tu nepamakšķerēsi. Labs stingrs un galvenais viegls kāts šāda garuma makā ļoti dārgi labu gabalu virs 1000 eiro, bet pielietojumu šim kātam ikdienas copē neredzu varbūt sacensībās un tad arī ļoti reti, jo traucē vējš un arī temps nekāds. Ikdienas copē var izmantot 8 -9 m garu, svarīgs ir svars līdz 300 gramiem un , lai nebūtu pārāk lokans. Veikalā cena aptuvenā tādam 180 eiro., lai veicas!

Janisardiviems, 1.aprīlis 2021, 11:28[/quote]

Paldies- bet kā var uz 0.8 mm oglekļa spices ko uzlīmēt ??:):) Nu lokans viņš ir, bet arī stingrs reizē- izbīdīju smailo galu cik nu dzīvoklis atļauj- pats no svara neliecas un tirinot neliekas, ka no gumijas. Īsāk sakot- aizmīšos uz Balto kāpu un notestēšu parīt- aizparīt, tad jau redzēs:)
1.aprīlis 2021, 13:03 | links
 
Diemžēl mans kats ir tik smags, ka viņš nav domāts rokās turēšanai. 1 x 1 statīvu attālums manā gadījumā nepalīdz. Vai nu vējš gāž gar zemi, vai arī līdzsvaru grūti atrast, lai kāts maksimāli dziļi atrastos virs ūdens. Es izmantoju pietiekami garu leņķa alumīnija statīvu ar trubu, kurā iebāžu makšķeres kātu. Līdzīgu kā butenieki, tikai masīvāku. Statīvu iespraužu zemē maksimāli dziļi vajadzīgajā leņķī.

Pravietis, 1.aprīlis 2021, 00:28[/quote]

man viņš pēc papīra sver tikai 660 gramus- uz rokas pasvārstīju- nu tā ar varētu būt. Gruntenes kāts, kas ir kā bomis un spole komplektā kopā manuprāt ir virs kilo un ar nav vainas ne jūrā, ne upē pat pārmetot kā fīderi katras 10 minūtes. Bet par trubu laba doma- tik es esmu no tiem, kas ar tehniskām lietām ir uz Jūs:)
1.aprīlis 2021, 12:57 | links
 
tā- beidzot 12 metru mahs ir klāt:) izskatās labi- paprovēs pa Oldienām iemēģināt. Bet- sakiet, kā pie tās spices ļerpatas stiprina auklu?? Ir kādas īpašas metodes?

AndrisL, 31.marts 2021, 21:03

Makšķeres galā uzlīmē konektoru to var izdarīt Salmo veikalā 3 eiro, vai nopirkt pie Ziediņa Milo veikalā 1.5 eiro un pats uzlīmē. 12 m mahs ir ļoti garš, ķīniešiem viņi ir pārāk lokani ar tiem tu nepamakšķerēsi. Labs stingrs un galvenais viegls kāts šāda garuma makā ļoti dārgi labu gabalu virs 1000 eiro, bet pielietojumu šim kātam ikdienas copē neredzu varbūt sacensībās un tad arī ļoti reti, jo traucē vējš un arī temps nekāds. Ikdienas copē var izmantot 8 -9 m garu, svarīgs ir svars līdz 300 gramiem un , lai nebūtu pārāk lokans. Veikalā cena aptuvenā tādam 180 eiro., lai veicas!
1.aprīlis 2021, 11:28 | links
 
Pravietis, 31.marts 2021, 23:47



Paldies- apskatīšos. Domāju, ka divi statīvi pāris metru attālumā viens no otra- tie, kas tripodi, būs gana, lai noliktā veidā varētu kātu turēt. Pieļauju, ka šādu kātu tā kā pārsvarā tur rokās vai atbalsta, bet nenoliek uz ilgu laiku

AndrisL, 1.aprīlis 2021, 00:15[/quote]
Diemžēl mans kats ir tik smags, ka viņš nav domāts rokās turēšanai. 1 x 1 statīvu attālums manā gadījumā nepalīdz. Vai nu vējš gāž gar zemi, vai arī līdzsvaru grūti atrast, lai kāts maksimāli dziļi atrastos virs ūdens. Es izmantoju pietiekami garu leņķa alumīnija statīvu ar trubu, kurā iebāžu makšķeres kātu. Līdzīgu kā butenieki, tikai masīvāku. Statīvu iespraužu zemē maksimāli dziļi vajadzīgajā leņķī.
1.aprīlis 2021, 00:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager