Ko darīt, ja ieraugi tīklu?

Kā pareizi rīkoties, ja pamani ieliktu tīklu
Arī sestdien, svētdien?

777, 28.marts 2017, 12:17


Jā. Par tīklu toč neatceros, bet tās ūdas bija šoziem un tas bija svētdienā!
Var jau būt, ka ne visos reģionos un ne vienmēr inspektori uz to reaģē, bet nu vismaz man pagaidām ir pozitīva pieredze lietojot Vides SOS.
28.marts 2017, 15:25 | links
 
Arī sestdien, svētdien?

777, 28.marts 2017, 12:17


Būtu stulbi, jā pa brīvdienām neviens neapstrādātu tos ziņojumus. Inspektori taču strādā pa brīvdienām.
28.marts 2017, 13:17 | links
 
Arī sestdien, svētdien?
28.marts 2017, 12:17 | links
 
Vides SOS aplikācija maluzvejniecības apkaroßanas problēmu risināßanā nav un nebūs efektīva! Jo
1. Infu apstrādā kāda tante, kas sēz Rīgā ofisā un noteiktā darba laikā.
2. Infa kamēr nonāks pie inspektora, kas kontrolē zveju, būs visdrīzāk jau par vēlu, jo tai būs jāiziet viss birokrātijas celß.
3. Ne visiem ir laizāmie telefoni, lai tādu infu aizsūtītu-sañemtu!

Vislabāk, ātrāk un logiskāk būtu pa tießo piezvanīt attiecīgā regiona inspektoram. Tel.nr. VVD mājaslapā.

Vides SOS aplikācija vairāk domāta bija/ir atkritumu, piesārñojuma problēmu risināßanai, iesaistot paßvaldības.

Tāpēc aizkerot vai ieraugot nelegālos zvejas rīkus būtu jāzvana inspektoram un jāinformē.

777, 27.marts 2017, 18:52


Esi pārbaudījis vai tikai spried nezinot?
Divas reizes esmu ziņojis - vienu par tīklu, otru par ūdām. Abās reizēs ir reaģēts un nelegālie rīki izņemti. Uz ūdām vispār atbrauca 2h laikā. Un tīklu jau arī parasti neieliek uz 10 minūtēm...
Protams, ka zvans pa tiešo ir labāk, bet, ja nav numuri, var lietot arī Vides SOS. Viss strādā
28.marts 2017, 11:56 | links
 
Rīgā vienkārši, jāzvana pašvaldībniekiem, kuri gods kam gods, arī ierodas un visu "satīra" :)
28.marts 2017, 11:27 | links
 
Ja galva uz pleciem, tad izvērtēs situāciju un pieņems prātīgāko lēmumu. Kkur, dziļi nekurienē, kur neviens nebrauks vilkt to tīklu ārā 1h laikā un ja ar džekiem kopā... ja nu kas ta, lai pa bieti varētu samest maliķiem, vnk vilks to tīklu ārā un griezīs.

Attiecīgi lielākās pašvaldībās, zvanīs inspektoriem, policijai un vaktēs to tīklu, ja tāda iespēja ir, līdz ierodas palīgi.
28.marts 2017, 10:15 | links
 
Lielrigas inspektoru telefoni-29152158,26462316,26014646,2942548528657628
28.marts 2017, 10:06 | links
 
Senāk no maliķiem dzirdēti draudi ar nošaušanu...

Ar murdu upē vienkāršāk. Bet kamēr 100m tīklu izvilksi, kamēr mēģināsi dedzināt tīklu mežā ugunsnedrošajā laika periodā, tad atskries maliķis - dabūsi pa zobiem, otra ezera galā kāds cits makšķernieks tevi ieraudzīs ar tīklu rokās, zvanīs inspektoram, kurš atskries un tev uzliks dažus simtus eiro lielu sodu. :D
28.marts 2017, 08:10 | links
 
Grūti teikt par LV attālākiem rajoniem, bet pierīgā ja atrod tīklu var paziņot Pašvaldības policijai ar viņu aplikāciju. Par vietu, ieliek bildes utt.... un uz tādu izsaukumu caur aplikāciju viņiem 100% jāpārbauda un vēlāk Tev atbildi par iznākumu atsūta ...
1x tā izdarīju, jo nebiju drošs, vai legāls, vai nelegāls, PP to pārbaudīja, zivis atlaida, tīklu paņēma.
28.marts 2017, 07:58 | links
 
A es paņemu nazi un knikt knikt!

pludinsh, 27.marts 2017, 12:15
Labāk būdu paziņot, jo citādi tālumā nāk inspektors un tu velc ārā nemarķētu tīklu. Beigās no laba gribēšanas pašam var slikti sanākt.

R1hard5, 27.marts 2017, 12:36


Jā,bet nu i nafig,gaidīt utt.it īpaši ja tur inspektori var teikt negaidīts viesis utt. Es pa klusām izvelku sagriežu ne viens jau ir izvilkts,kaitina tādi! :@

pludinsh, 27.marts 2017, 19:18

Parasti nomaļās vietās es izvelku kriminalkas sagiežu uz ātro iekurinu uguni un sadzedzinu!

samins, 27.marts 2017, 19:36

Tā kā maliķi nomaļās vietās liek un parasti vismaz pāris ir, tad arī nebrīnies ka pats vari norauties ! Palasot te rakstīto , tādi timurieši te. Interesanti kā izvelkot slapju tīklu to spējat ,, uzreiz sadedzināt,, ? Vai nu te raksta pilnīgi klauni vai arī kurinat krastā kārtīgu ugunskuru un tad arī maliķi redz kur esat !
:DDD
28.marts 2017, 05:20 | links
 
Interesanti, kā uz to inspektors skatītos, ja Tu pats uz savu galvu, izñemtu tīklu un vestu to krastā sadedzināt, vai turpat izdomātu sagriezt, pie situācijas, ka pirmais nakti nogaidījis īsto brakaru n-tās stundas slēpnī, kautkur krastā, to nofilmējis... A Tu izjaucis, saçakarējis visu operāciju nepazvanot un nenoinformējot viñu.
Laikam bez protokla neizgrozītos?!

777, 27.marts 2017, 22:12


jāmāk mest personigi es esmu aimetis 100 metri no krasta ar 100 gr svinu un aki tikai del tikla!
27.marts 2017, 23:26 | links
 
Interesanti, kā uz to inspektors skatītos, ja Tu pats uz savu galvu, izñemtu tīklu un vestu to krastā sadedzināt, vai turpat izdomātu sagriezt, pie situācijas, ka pirmais nakti nogaidījis īsto brakaru n-tās stundas slēpnī, kautkur krastā, to nofilmējis... A Tu izjaucis, saçakarējis visu operāciju nepazvanot un nenoinformējot viñu.
Laikam bez protokla neizgrozītos?!
27.marts 2017, 22:12 | links
 
Nu pa lielam bilde skaidra. Vietās, kur inspektori diez vai, vai operatīvi dzīsies pakaļ raut ārā, būs vien pašam jāvelk un jāšņikā. Nu baigi gribās kkādu slēpto kameru uzlikt, lai tiktu pie sejām.

embe, 27.marts 2017, 21:00


Nav jāliek rekur šitie brakanjeri kas liek licensētos tīklus pāgājušo gadu laivu pazaudēja un pa muti dabūja jo jau sāka pieriebties dzērāji!
27.marts 2017, 21:09 | links
 
Nu pa lielam bilde skaidra. Vietās, kur inspektori diez vai, vai operatīvi dzīsies pakaļ raut ārā, būs vien pašam jāvelk un jāšņikā. Nu baigi gribās kkādu slēpto kameru uzlikt, lai tiktu pie sejām.
27.marts 2017, 21:00 | links
 
A es paņemu nazi un knikt knikt!

pludinsh, 27.marts 2017, 12:15
Labāk būdu paziņot, jo citādi tālumā nāk inspektors un tu velc ārā nemarķētu tīklu. Beigās no laba gribēšanas pašam var slikti sanākt.

R1hard5, 27.marts 2017, 12:36


Jā,bet nu i nafig,gaidīt utt.it īpaši ja tur inspektori var teikt negaidīts viesis utt. Es pa klusām izvelku sagriežu ne viens jau ir izvilkts,kaitina tādi! :@

pludinsh, 27.marts 2017, 19:18

Parasti nomaļās vietās es izvelku kriminalkas sagiežu uz ātro iekurinu uguni un sadzedzinu!

samins, 27.marts 2017, 19:36


Jā ja ir iespēja to labāk ja iespējams izdarīt,jo pēctam var iepīties putni utt.
27.marts 2017, 19:49 | links
 
A es paņemu nazi un knikt knikt!

pludinsh, 27.marts 2017, 12:15
Labāk būdu paziņot, jo citādi tālumā nāk inspektors un tu velc ārā nemarķētu tīklu. Beigās no laba gribēšanas pašam var slikti sanākt.

R1hard5, 27.marts 2017, 12:36


Jā,bet nu i nafig,gaidīt utt.it īpaši ja tur inspektori var teikt negaidīts viesis utt. Es pa klusām izvelku sagriežu ne viens jau ir izvilkts,kaitina tādi! :@

pludinsh, 27.marts 2017, 19:18


Parasti nomaļās vietās es izvelku kriminalkas sagiežu uz ātro iekurinu uguni un sadzedzinu!
27.marts 2017, 19:36 | links
 
A es paņemu nazi un knikt knikt!

pludinsh, 27.marts 2017, 12:15
Labāk būdu paziņot, jo citādi tālumā nāk inspektors un tu velc ārā nemarķētu tīklu. Beigās no laba gribēšanas pašam var slikti sanākt.

R1hard5, 27.marts 2017, 12:36



Jā,bet nu i nafig,gaidīt utt.it īpaši ja tur inspektori var teikt negaidīts viesis utt. Es pa klusām izvelku sagriežu ne viens jau ir izvilkts,kaitina tādi! :@
27.marts 2017, 19:18 | links
 
Meitene teica, ka uzreiz pēc epasta saņemšanas (vvd@vvd.gov.lv) sazināsies ar inspektoriem un nodos visu info. Pati uzsvēra, ka šo fiksi jādara, lai nepaspēj izvilkt tīklus. Tiešām biju patīkami pārsteigts.
27.marts 2017, 19:09 | links
 
Vides SOS aplikācija maluzvejniecības apkaroßanas problēmu risināßanā nav un nebūs efektīva! Jo
1. Infu apstrādā kāda tante, kas sēz Rīgā ofisā un noteiktā darba laikā.
2. Infa kamēr nonāks pie inspektora, kas kontrolē zveju, būs visdrīzāk jau par vēlu, jo tai būs jāiziet viss birokrātijas celß.
3. Ne visiem ir laizāmie telefoni, lai tādu infu aizsūtītu-sañemtu!

Vislabāk, ātrāk un logiskāk būtu pa tießo piezvanīt attiecīgā regiona inspektoram. Tel.nr. VVD mājaslapā.

Vides SOS aplikācija vairāk domāta bija/ir atkritumu, piesārñojuma problēmu risināßanai, iesaistot paßvaldības.

Tāpēc aizkerot vai ieraugot nelegālos zvejas rīkus būtu jāzvana inspektoram un jāinformē.
27.marts 2017, 18:52 | links
 
Paldies... Centos nokačāt Vides SOS, bet izrādās mans iphones ir par vecu :S

Pazvanīju, nodevu informāciju un bildes nosūtīju uz epastu. Nu cerams, ka nebūs jau izvilkti, un izdosies tos konfiscēt.

Telefona otrā pusē, likās ļoti ieinteresētas personas skriet un vilkt ārā. Diezgan pozitīvi!
27.marts 2017, 14:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager