ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Pats smieklīgākais, ka šo tēmu pat ir izveidojis cilvēks, kurš pats neatbalsta atpakaļ laišanu un ši tēma jau bija mirusi, kamēr tomēr atkal, kāds no vaļā laišanas pretiniekiem to neatdzīvināja. Interesanta tendence, ne tēma tika sākta a tekstu, cūkas nelaiž vaļā to ko likums ļauj ņemt, vai atdzīvināta ar tekstu, atkal redzēju kā cūkas ņem uz mājam normu, tā ka.
10.oktobris 2018, 11:29 | links
 
Runa nav par to vai laiž , vai nelaiž vaļā, bet par to, ka C@R copmaņi uzstāj, ka tikai viņu copes metode ir pareiza un uzspiež to, kā vienīgi pareizo, bet visi, kas ņem zivis ir sliktie.

galinieks73, 10.oktobris 2018, 11:15


Dod piemērus ar Tevis pieminēto uzstāšanos.
10.oktobris 2018, 11:26 | links
 
apēst daļu var arī 1-2kg nevis trofejas lai citam nepaliktu ,un kāds sakars ar sievietēm,tas ka jūs paši sākāt pediņoties

dadyboy [20m]: to saprot tikai vecie gaļenieki ,kas ņem visu kas kustās t.s.zemmērus,jo vecās postpadomju atbiras

Es saprotu , ka kads zivi aped un ka kads palaiz vala.
Bet , kad kads kadam parmet par to , ka vins zivis laiz vala, tas gan isti nav saprotams.

sosalele, 10.oktobris 2018, 10:35Jā un mēs mīlam sievietes un ķeram zivis, kuras daļu arī apēdam jo garšo. Bet jaunie eirogeji tikmēr vicina varavīksnes karogus un ,, māca kā pareizi dzīvot un makšķerēt,, ! :DDD

OttoM, 10.oktobris 2018, 11:13
10.oktobris 2018, 11:21 | links
 
Sakars tiešākais kur atslēgas vārds - patēriņam, nevis savu ,, nepiepildīto problēmu,, risināšanai, kas sevī ietver manis pieminēto:
Nevis mocīt zivis tās ķerot ar džerkiem un veicot iepriekš aprakstītās darbības. Apmierinot savas tikai pašam saprotamās sadistiskās vēlmes. Vēl apsaukājot tos par gaļiniekiem tos, kuri patur godīgi noķerto zivi.
Un tu šo c&r spektru centies koncentrēt tikai uz pašu atlaišanas faktu, kuram diemžēl ir pārāk daudz negatīvu blakus faktoru.
Tev tuvākā un saprotamākā piemērā- ja Jankam ir caurums kurā vari iebāst, nenozīmē ka Janka ir sieviete, kaut gan tavā gadījumā tā arī laikam ir.

OttoM, 10.oktobris 2018, 11:10


Kas Tev ir/bijis ar tiem gejiem? Tieši tāpat kā Tu vari ķert patēriņam arī cilvēks var ķert patēriņam un izlemt nepaturēt lomu, ko viņam ļauj Tevis iecienītie MN. Un par izdzīvošanu uz pannas un 50% atlaišanas gadījumā n reizes runāts, kā n reizes runāts, ka pats sēdi uz 2 krēsliem, pēkšni kropļot un atlaist ir normāli, ja tas ir savu nepiepildīto kulināro problēmu risināšanai. Kaut kā divkosīgi.
10.oktobris 2018, 11:20 | links
 
Man liekas jau 5x saku, ka panemt majas kadu zivi ik pa laikam nav slikti un nosodosi. problema sakas tur , ka ir cilveki, kuri labak panem katru reizi visas zivis laigan jau visiem vinu kaiminiem zivis ir apnikusas un pasam pilna saldetava stav, neka palaiz vala ,jo redz tad cits nokers.
10.oktobris 2018, 11:19 | links
 
Runa nav par to vai laiž , vai nelaiž vaļā, bet par to, ka C@R copmaņi uzstāj, ka tikai viņu copes metode ir pareiza un uzspiež to, kā vienīgi pareizo, bet visi, kas ņem zivis ir sliktie.
10.oktobris 2018, 11:15 | links
 
dadyboy [10.10.18]: to saprot tikai vecie gaļenieki ,kas ņem visu kas kustās t.s.zemmērus,jo vecās postpadomju atbiras

Es saprotu , ka kads zivi aped un ka kads palaiz vala.
Bet , kad kads kadam parmet par to , ka vins zivis laiz vala, tas gan isti nav saprotams.

sosalele, 10.oktobris 2018, 10:35
Jā un mēs mīlam sievietes un ķeram zivis, kuras daļu arī apēdam jo garšo. Bet jaunie eirogeji tikmēr vicina varavīksnes karogus un ,, māca kā pareizi dzīvot un makšķerēt,, ! :DDD
10.oktobris 2018, 11:13 | links
 
Azverins [10.10.18]: Azverins [Vakar]: Kur tieši 21. punktā ir runa par zemmēriem? Patīk Tev tulkot, šo punktu kā Tev derīgi, bet šis punkts darbojas arī uz otru pusi.Tad sāc ar punktu Nr2 uzreiz viss kļūs saprotamāks /izlasi divas reizes un tad par zemmēriem runas vairs nebūs/un neatbildēji , kur tad ir MN minēts par to c&r zivju mocīšanas ,, pilno versiju,,?

OttoM, 10.oktobris 2018, 08:42

Kāds sakars 2. punktam ar 21. 21. man ļauj normāli laist vaļā, tāpat, kā Tev 2. ņemt, tur nekas nav minēts par Tavu interpretāciju ar zemmeŗiem un pārējo. Gribētu, lai Tu nedaudz paver savas klapes plašāk un izlasi notekumu, kuri nosaka normālās lietas uz šīs zemes( pēc Taviem vārdiem) 21. punktu un saproti, ka C&R nav nekāda sakara ar Tevis piesaukto zivju mocīšanu, tas nav C&R, pat, ja zivs tiek atlaista.
Panākšu Tev pretī un Nto reizi ielikšu šo punktu:
21. Iegūto zivi, ko nepatur lomā, SAUDZĪGI uztver, atbrīvo no āķa un NEKAVĒJOTIES atlaiž. Ja no zivs āķi nevar izņemt saudzīgi, to atstāj, auklu nogriež un zivi atlaiž.
Un šo punktu pats popularizēji ieliekot lielās līdakas video.
Sakars tiešākais kur atslēgas vārds - patēriņam, nevis savu ,, nepiepildīto problēmu,, risināšanai, kas sevī ietver manis pieminēto:
Nevis mocīt zivis tās ķerot ar džerkiem un veicot iepriekš aprakstītās darbības. Apmierinot savas tikai pašam saprotamās sadistiskās vēlmes. Vēl apsaukājot tos par gaļiniekiem tos, kuri patur godīgi noķerto zivi.
Un tu šo c&r spektru centies koncentrēt tikai uz pašu atlaišanas faktu, kuram diemžēl ir pārāk daudz negatīvu blakus faktoru.
Tev tuvākā un saprotamākā piemērā- ja Jankam ir caurums kurā vari iebāst, nenozīmē ka Janka ir sieviete, kaut gan tavā gadījumā tā arī laikam ir.
10.oktobris 2018, 11:10 | links
 
to saprot tikai vecie gaļenieki ,kas ņem visu kas kustās t.s.zemmērus,jo vecās postpadomju atbiras

Es saprotu , ka kads zivi aped un ka kads palaiz vala.
Bet , kad kads kadam parmet par to , ka vins zivis laiz vala, tas gan isti nav saprotams.

sosalele, 10.oktobris 2018, 10:35
10.oktobris 2018, 10:59 | links
 
Azverins [Vakar]: Kur tieši 21. punktā ir runa par zemmēriem? Patīk Tev tulkot, šo punktu kā Tev derīgi, bet šis punkts darbojas arī uz otru pusi.Tad sāc ar punktu Nr2 uzreiz viss kļūs saprotamāks /izlasi divas reizes un tad par zemmēriem runas vairs nebūs/un neatbildēji , kur tad ir MN minēts par to c&r zivju mocīšanas ,, pilno versiju,,?

OttoM, 10.oktobris 2018, 08:42


Kāds sakars 2. punktam ar 21. 21. man ļauj normāli laist vaļā, tāpat, kā Tev 2. ņemt, tur nekas nav minēts par Tavu interpretāciju ar zemmeŗiem un pārējo. Gribētu, lai Tu nedaudz paver savas klapes plašāk un izlasi notekumu, kuri nosaka normālās lietas uz šīs zemes( pēc Taviem vārdiem) 21. punktu un saproti, ka C&R nav nekāda sakara ar Tevis piesaukto zivju mocīšanu, tas nav C&R, pat, ja zivs tiek atlaista.
Panākšu Tev pretī un Nto reizi ielikšu šo punktu:
21. Iegūto zivi, ko nepatur lomā, SAUDZĪGI uztver, atbrīvo no āķa un NEKAVĒJOTIES atlaiž. Ja no zivs āķi nevar izņemt saudzīgi, to atstāj, auklu nogriež un zivi atlaiž.
Un šo punktu pats popularizēji ieliekot lielās līdakas video.
10.oktobris 2018, 10:57 | links
 
Es saprotu , ka kads zivi aped un ka kads palaiz vala.
Bet , kad kads kadam parmet par to , ka vins zivis laiz vala, tas gan isti nav saprotams.
10.oktobris 2018, 10:35 | links
 
galinieks73 [10.10.18]: o copes dievības parādās, drīz nāks arī nelabie un sumpurņi :)
Nea, viss beigsies ar: krievi pie visa vainīgi.
:)))))
10.oktobris 2018, 10:30 | links
 
o copes dievības parādās, drīz nāks arī nelabie un sumpurņi :)
10.oktobris 2018, 09:41 | links
 
dadyboy [10.10.18]: tas vispār nebija tev domāts bet otto-ielīdi ar savu komentu kamēr rakstīju,par atlaišanu nelēkā,neesi dievs un nezini cik kurš atlaidis


dadyboy [37m]: pajoliņ labāk protams ņemt visu kas kustās un izsist tukšus ūdeņus nekas ,ka piebāztu saldētavas un izmest krūmos,nebrauc un nemoci hrenov gaļenieksEs zivis esmu atlaidis vairāk nekā Tu savā īsajā mūžā redzējis! Bet tas nenozīmē ka tagad man būtu jāuzspiež pārējiem darīt tāpat! “Pajoliņ””

Spinings25, 10.oktobris 2018, 08:54
UnTu tad būtu tas Dievs??? Ja zini cik kurš salicis saldētavā un izmetis krūmos!!! Nelēkā !!!
10.oktobris 2018, 09:38 | links
 
tas vispār nebija tev domāts bet otto-ielīdi ar savu komentu kamēr rakstīju,par atlaišanu nelēkā,neesi dievs un nezini cik kurš atlaidis


dadyboy [37m]: pajoliņ labāk protams ņemt visu kas kustās un izsist tukšus ūdeņus nekas ,ka piebāztu saldētavas un izmest krūmos,nebrauc un nemoci hrenov gaļenieksEs zivis esmu atlaidis vairāk nekā Tu savā īsajā mūžā redzējis! Bet tas nenozīmē ka tagad man būtu jāuzspiež pārējiem darīt tāpat! “Pajoliņ””

Spinings25, 10.oktobris 2018, 08:54
10.oktobris 2018, 09:28 | links
 
dadyboy [10.10.18]: pajoliņ labāk protams ņemt visu kas kustās un izsist tukšus ūdeņus nekas ,ka piebāztu saldētavas un izmest krūmos,nebrauc un nemoci hrenov gaļenieks
Es zivis esmu atlaidis vairāk nekā Tu savā īsajā mūžā redzējis! Bet tas nenozīmē ka tagad man būtu jāuzspiež pārējiem darīt tāpat! “Pajoliņ””
10.oktobris 2018, 08:54 | links
 
pajoliņ labāk protams ņemt visu kas kustās un izsist tukšus ūdeņus nekas ,ka piebāztu saldētavas un izmest krūmos,nebrauc un nemoci hrenov gaļenieks
10.oktobris 2018, 08:50 | links
 
C&R piekritēji, esiet dabai draudzīgi un pārstājiet ķert vispār! Mums gaļēdājiem mierīgāka cope būs!!!
10.oktobris 2018, 08:48 | links
 
Azverins [09.10.18]: Kur tieši 21. punktā ir runa par zemmēriem? Patīk Tev tulkot, šo punktu kā Tev derīgi, bet šis punkts darbojas arī uz otru pusi.
Tad sāc ar punktu Nr2 uzreiz viss kļūs saprotamāks /izlasi divas reizes un tad par zemmēriem runas vairs nebūs/un neatbildēji , kur tad ir MN minēts par to c&r zivju mocīšanas ,, pilno versiju,,?
10.oktobris 2018, 08:42 | links
 
Pagaidi kad tavu purnu babītē ieraudzīšu!!!

Kas Tev zēniņ noticis, man vairāk meitenes patīk, takā meklē iepazīšanos citur.
10.oktobris 2018, 08:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager