ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
OttoM tas tacu pakukojusais docents. Nikus var mainit cik grib, bet pamulka riciba un raksturs nav mainijies.
6.oktobris 2018, 22:03 | links
 
copmans22 [9:29]: Ja Jus copmańi, kaut vienu dienu aizbrauktu uz to , pašu Babiti un nokertu normu Jums domas nedaudz mainitos

Spinings25, 5.oktobris 2018, 23:30

Es nekad uz Babi nebraucu pēc normas, cik reizes neesmu redzējis, ka krieveļi aiz muguras laivā izsit zemmērus un tik stūķē maisā, pāris nedēļas atpakaļ viens jau dabūja mukt, vai tik tas nebiji tu galinieks73??O jā! Vecais ,, joks,, krievi vainīgi. :DDDJūs urlas sevi neredzat? Tikai esot pie varas latvieši valsti nolaiduši ,, uz grunti,, . Klaunu parāde.

OttoM, 6.oktobris 2018, 11:11


Nu nu, pastāsti, kura valsts nolaista uz grunti? Vai tik nejauc ar sev mīļo muhosransku?
Vai alkohola regulāras lietošanas rezultātā paša dzīve iet uz grunti un tad liekas, ka valsts vainīga?
6.oktobris 2018, 19:46 | links
 
Moderator, Vai nevajag diskbeli bērnudārzam? Forums pārvēršas par mēslu bedri.
6.oktobris 2018, 19:32 | links
 
Es nekad uz Babi nebraucu pēc normas, cik reizes neesmu redzējis, ka krieveļi aiz muguras laivā izsit zemmērus un tik stūķē maisā, pāris nedēļas atpakaļ viens jau dabūja mukt, vai tik tas nebiji tu galinieks73??

Jaa un mans mīļākais izmērs ir zem 40cm, un muku es ariii, un es esmu krievs ...
6.oktobris 2018, 19:13 | links
 
muģila pri čom tur lieguma laiks? neviens kam smadzenes nav palaļā kā tev neiet speciāli liegumā slānīt ne līdakas ne zandartus utt.nemēri visus pēc sevis.

un cik ilgi var ēst 8kg kotletēs? pa abiem galiem nenāk laukā?jeb ej reizi pusgadā copēt?

dadyboy, 5.oktobris 2018, 18:48

Patīk šitie gudrie. Kāda starpība vai es vienreiz gadā 8kg paņemu un apēdu, vai Tu tik pat c&r vienā dienā, no kurām puse atdod galus? Kur loģika? Tukša diršana, nekas vairāk! Reizēm c&r labāks, reizēm apēst. Bet nu c&r lieguma laikā lai tik pacopētu- piderasu padarīšana!

aluspinte, 5.oktobris 2018, 22:43
6.oktobris 2018, 11:14 | links
 
copmans22 [06.10.18]: Ja Jus copmańi, kaut vienu dienu aizbrauktu uz to , pašu Babiti un nokertu normu Jums domas nedaudz mainitos

Spinings25, 5.oktobris 2018, 23:30

Es nekad uz Babi nebraucu pēc normas, cik reizes neesmu redzējis, ka krieveļi aiz muguras laivā izsit zemmērus un tik stūķē maisā, pāris nedēļas atpakaļ viens jau dabūja mukt, vai tik tas nebiji tu galinieks73??
O jā! Vecais ,, joks,, krievi vainīgi. :DDDJūs urlas sevi neredzat? Tikai esot pie varas latvieši valsti nolaiduši ,, uz grunti,, . Klaunu parāde.
6.oktobris 2018, 11:11 | links
 
Šeit ļoti daudz dirseji, bet ar mani, viduvejo copmani ir gatavs sesties laiva un pieradit savu taisnibu?????

Spinings25, 5.oktobris 2018, 23:33



Isti nevareju saprast , ko Tu ar to gribi teikt.

Uz Babiti braucu biezi, normu salasit lielako dalu no laika salasit nav gruti. Ja vel kads ir super lohs,kurs patur zemmerus, tad normu biezi var salasit x2 vai x3
6.oktobris 2018, 09:48 | links
 
Ja Jus copmańi, kaut vienu dienu aizbrauktu uz to , pašu Babiti un nokertu normu Jums domas nedaudz mainitos

Spinings25, 5.oktobris 2018, 23:30


Es nekad uz Babi nebraucu pēc normas, cik reizes neesmu redzējis, ka krieveļi aiz muguras laivā izsit zemmērus un tik stūķē maisā, pāris nedēļas atpakaļ viens jau dabūja mukt, vai tik tas nebiji tu galinieks73??
6.oktobris 2018, 09:29 | links
 
aluspinte [05.10.18]: Špini25 ko tu pīpē?
Un Tu??? Neuzdod jautājumu ja atbildi jau zini!
6.oktobris 2018, 07:34 | links
 
Špini25 ko tu pīpē?
5.oktobris 2018, 23:43 | links
 
Šeit ļoti daudz dirseji, bet ar mani, viduvejo copmani ir gatavs sesties laiva un pieradit savu taisnibu?????

Spinings25, 5.oktobris 2018, 23:33

Laiva mana,lai nav tā ka es nevareju utt...
5.oktobris 2018, 23:35 | links
 
Šeit ļoti daudz dirseji, bet ar mani, viduvejo copmani ir gatavs sesties laiva un pieradit savu taisnibu?????
5.oktobris 2018, 23:33 | links
 
Ja Jus copmańi, kaut vienu dienu aizbrauktu uz to , pašu Babiti un nokertu normu Jums domas nedaudz mainitos
5.oktobris 2018, 23:30 | links
 
aluspinte [05.10.18]: un cik ilgi var ēst 8kg kotletēs? pa abiem galiem nenāk laukā?jeb ej reizi pusgadā copēt?

dadyboy, 5.oktobris 2018, 18:48

Patīk šitie gudrie. Kāda starpība vai es vienreiz gadā 8kg paņemu un apēdu, vai Tu tik pat c&r vienā dienā, no kurām puse atdod galus? Kur loģika? Tukša diršana, nekas vairāk! Reizēm c&r labāks, reizēm apēst. Bet nu c&r lieguma laikā lai tik pacopētu- piderasu padarīšana!
100 %taisniba
5.oktobris 2018, 23:13 | links
 
un cik ilgi var ēst 8kg kotletēs? pa abiem galiem nenāk laukā?jeb ej reizi pusgadā copēt?

dadyboy, 5.oktobris 2018, 18:48


Patīk šitie gudrie. Kāda starpība vai es vienreiz gadā 8kg paņemu un apēdu, vai Tu tik pat c&r vienā dienā, no kurām puse atdod galus? Kur loģika? Tukša diršana, nekas vairāk! Reizēm c&r labāks, reizēm apēst. Bet nu c&r lieguma laikā lai tik pacopētu- piderasu padarīšana!
5.oktobris 2018, 22:43 | links
 
nu man pagājušoreiz par piecaam zivīm bija 8 kg kopsvars, labas kotletes bij, .....un kaada ir garda līdaka pildīta ar āboliem, to c@R nekad neuzzināt!

galinieks73, 5.oktobris 2018, 18:43


Tieši kāds ir iemesls, ka CR, nekad neuzzinās, kā garšo līdaka ar āboliem?
5.oktobris 2018, 22:39 | links
 
jaa tik draažu gejsportis no C@R
5.oktobris 2018, 22:15 | links
 
copee katru nedēļu vienu, vai divas reizes, ceru , ka tik ātri ledus nebūs un es viņas labi veel labi paskaldīšu

galinieks73, 5.oktobris 2018, 18:53


Man šķiet, ka Tev kaut kāds sado-mazo sēž iekšā. Tik iemet savus tekstiņus un gaidi, ka nu tūlīt Tevi lamās un drāzīs....
5.oktobris 2018, 21:26 | links
 
copee katru nedēļu vienu, vai divas reizes, ceru , ka tik ātri ledus nebūs un es viņas labi veel labi paskaldīšu
5.oktobris 2018, 18:53 | links
 
Swensonijā likums stāsta tā-ja noķer atļauto skaitu limitēto zivju, tad makšķerēšana nekavējoties ir jāpārtrauc!
Tāpēc swensoni nestājās "intīmās attiecībās" ar to fish!
5.oktobris 2018, 18:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager