Par Basketbolu

Patiesībā jau soda par tēlošanu gan kā hoķī, gan fūzī. Bet, vakar nesodīja. Pareizi Žanis minēja, ka pirmoreiz vajadzēja iedot "Oskaru", tad jau būtu savādāk. Vakar tiesāja nekonsekventi.
Bet ielaist >100p arī jāmāk. Dončiča "zilie" pie tam x2 vsp kaukāds ārprāc.
Spēles beigās atmiņā nāca abi biku pa vēlu izmestie un iekritušie 3ptnieki 1/2 laikā kā arī Timmas tehniskā kur ierijām 2 sodus un uzreiz truli.
Bet tā patika baigi izlase. Daudz skriešanas, kustīgu piespēļu, 2.21m + pārējie. Forši!
o.
13.septembris 2017, 13:06 | links
 
Varbūt nedaudz neprecīzi izteicos. Nevis noraka, bet neizvilka, neizdarīja to, ko varēja/vajadzēja.
Kā būtu, ja būtu.. Nekas. Būs 2021.

sragiagiaA, 13.septembris 2017, 11:47


Diemžēl fib tā sačakarējis turpmākās kvalifiācijas ,ka diez vai mums tādas iespējas (izlases) vēl būs.Noteikti nepiekrītu andreiko,komanda (slovēņi), kas uzvar ar zilajiem metieniem un tēlošanu vairāk par ceturto vietu nav pelnijusi.p.s.žēl ka nesoda kā hoķī par tēlošanu...
13.septembris 2017, 11:58 | links
 
Varbūt nedaudz neprecīzi izteicos. Nevis noraka, bet neizvilka, neizdarīja to, ko varēja/vajadzēja.
Kā būtu, ja būtu.. Nekas. Būs 2021.
13.septembris 2017, 11:47 | links
 


:DDD :DDD :DDD
13.septembris 2017, 11:12 | links
 
Izlasei jāsaka liels paldies par darbu. Man ar bija sajūta, ka varējām tikt augstāk šogad, bet gan jau.. Bija sajūta, ka šī ir finālspēle. Parasti sportos sakām, ka spēlējam labi, bet kad TOP komandas spēlē, tad nopūšamies un sakām, jā.. šis ir līmenis.. daudz augstāks. Šoreiz mēs rādījām līmeni un nopūtās franči, lietuvieši, turki, horvāti u.c. grandi.

Var jau teikt, ka Dončiča zilais trulis, Bertāna neveiksmīgais danks un Porziņģa sliktais lēmums mest truli pie -1 izšķīra spēli, bet līdz tam arī varēja nenonākt, ja paši nebūtu atlaiduši viņus tik tālu un nenāktos viņus atkal ķert rokās. Tiesnešus nav vērts komentēt, jo viņiem pat amatieru līgas spēles nevarētu dot tiesāt.. skarbi.. Lai arī daudz svilpa uz abiem galiem, viņi mūsu TOP spēlētājiem sadeva ātras piezīmes, izslēdzot tos no aktīvas spēles, tai pat laikā Dončič un Dragič spēlēja ilgu laiku ar 1-2 piezīmēm.

Piekrītu, ka daudz kas bija niansēs šajā spēlē, bet niansēs visas spēles garumā, ne pēdējās minūtēs, kas bija īpaši spilgtas.

Sagaidīsim Pašečņiku, Siliņu, Kurucu vēl dažus jaunos un spridzināsim, ja vien NBA un Eirolīgas spēlētājiem ļaus nākotnē spēlēt. Redzēs..
13.septembris 2017, 10:08 | links
 
Horizonts [Vakar]: Mana ome nospēlētu labāk kā tie bo###Vēl viens dzīves pabērns,kurā izlasē tu esi ticis?

mazkalns, 12.septembris 2017, 23:51


U-16

Horizonts, 13.septembris 2017, 09:18


RIEŠANĀ?
13.septembris 2017, 09:22 | links
 
Horizonts [Vakar]: Mana ome nospēlētu labāk kā tie bo###Vēl viens dzīves pabērns,kurā izlasē tu esi ticis?

mazkalns, 12.septembris 2017, 23:51



U-16
13.septembris 2017, 09:18 | links
 
kadreiz kab pats mazliet sportoju man teica ka basketbola preti bumbai ir jaaiet - nevis jagaida kad ta iekriit rokaas - un te nu tas redzams ka uz delnas . 3 musejie staav viens slovenis viduu lec -- bumba kam -- protams tam kas kustiibaa. Slovenji % 80 metienu 2-3 cilveki zem groza mums labi ja katram trewajam metienam i ta tikai 1. Grozs zaudeets tiiri, parejais ir ok ... kljudu mazaak piespeju rezultativo vairak, pieviila metienu procents. pati spele jau bija tiiri lidziiga - un slovenji KP sevishkji arii netureeja - vinji izsleedza Timmu
13.septembris 2017, 09:10 | links
 
Porziņģis vilka, vilka Latviju visu EČ un beigās arī pats noraka ar savām 2 epizodēm. Nu nekas, nākamreiz. :))

sragiagiaA, 12.septembris 2017, 23:35

diezvai,kad spēlētājs kurš iemet 34 punktus kko noraka,kaut mazliet paanalizē pirms raksti.. :)
13.septembris 2017, 00:16 | links
 
Docent, lai tavā abdomenā drīz tārpiņi rotaļātos (vai negribi parunāties par Krievijas izlasi futbolā?)!
Skaista, bet ne episka cīņa. Diemžēl slovēņi visu spēli bija par pieckapeiku labāki. Mūsējie, sadūrušies pēc krieviem un turkiem ar pavisam nopietnu pretinieku, vairs nebija savā ādā (komforta zonā). Negribu ķidāt spēli pa epizodēm, (briesmīgas piecminūtes bija divas), turklāt kuru gan tas interesē? Lieki ir gausties par tiesnešu darbību (lai gan viens no tiem bija argentīnietis), jo tā bija brīžiem neizprotama uz abām pusēm. Galvenais - ir izlase. Un pavisam nopietna. Turklāt lielākajai daļai šo puišu īstā meistarība būs pēc gadiņiem 2-3.
Viens mans čoms (sazvanījos pēc mača) izteicās, ka galvenais brīdis esot bijis tas Dončiča zilais pūtiens no punča un metriem 11 pēdējo minūšu laikā. Pilnīgi nepiekrītu. Pat ja šis neiemestu, mūsējie varēja tikai izlīdzināt (nākamajā uzbrukumā, ja trāpītu), nevis uzvarēt spēli. Man gandrīz nekad nav izteiktu favorītkomandu (starp citiem), bet šoreiz vēlēšu veiksmi slovēņiem pret spēņiem. Paskatījos (otro puslaiku) kā spāņi spēlēja pret vāciešiem. Protams, ka beigās vienkārši nokoda ar grandu meistarības pārākumu. Bet spēlēja bez uguntiņas un diezgan vienveidīgi nesmuki. Nebūtu Gazoļu dueta, šogad viņiem būtu problēmas izrāpties no apakšgrupas.
P.S. Ja nu kāds apšauba Gorana Dragiča meistarību, tad neliels faktiņš no viņa NBA spēlēm. Kādā spēlē viņš guva 26 punktus. Divdesmit trīs no tiem pēdējā ceturtdaļā (tur ir 12, nevis 10 minūtes). Šoreiz mūsējie brīžiem tīri labi viņu spēja noturēt. Lai gan tās uzbrukuma piezīmes, ko viņam iedeva... To vienu zaķis uz astes varētu vāverei aizstiept...
13.septembris 2017, 00:08 | links
 
stakeris [12.09.17]: Porziņģis vilka, vilka Latviju visu EČ un beigās arī pats noraka ar savām 2 epizodēm. Nu nekas, nākamreiz. :))

sragiagiaA, 12.septembris 2017, 23:35
Man gan liekas ka uzvaru noraka 11 Slovēnijas iemestie bezatbildes punkti 2 puslaika sākumā.
Tieši tā nokavēts minūtes pārtraukums un visār izbrīna komandas noskaņojums izejot laukumā trešajā trešdaļā,nesavāca Bagijs komandu.
12.septembris 2017, 23:59 | links
 
Porziņģis vilka, vilka Latviju visu EČ un beigās arī pats noraka ar savām 2 epizodēm. Nu nekas, nākamreiz. :))

sragiagiaA, 12.septembris 2017, 23:35

Man gan liekas ka uzvaru noraka 11 Slovēnijas iemestie bezatbildes punkti 2 puslaika sākumā.
12.septembris 2017, 23:55 | links
 
sragiagiaA [12.09.17]: Porziņģis vilka, vilka Latviju visu EČ un beigās arī pats noraka ar savām 2 epizodēm. Nu nekas, nākamreiz. :))
Laikam tomēr Timma un Bagatskis...
12.septembris 2017, 23:53 | links
 
Horizonts [12.09.17]: Mana ome nospēlētu labāk kā tie bo###
Vēl viens dzīves pabērns,kurā izlasē tu esi ticis?
12.septembris 2017, 23:51 | links
 
Porziņģis vilka, vilka Latviju visu EČ un beigās arī pats noraka ar savām 2 epizodēm. Nu nekas, nākamreiz. :))
12.septembris 2017, 23:35 | links
 
Mana ome nospēlētu labāk kā tie bo###
12.septembris 2017, 23:34 | links
 
:DDD :DDD :DDD
12.septembris 2017, 23:31 | links
 
...labāk būtu nesmukā vinne.
12.septembris 2017, 23:28 | links
 
180 cm. Bija arī lēciens jaunībā, bez ieskrējiena no vietas varēju stīpā iekārties. Tagad jau gadiņus 5 nespēlēju, lai gan iepriekšējai sezonai vienā veterānu komandā tiku pieteikts. Un nespēlēju jau tik augstā līmenī, vairāk trenējos un dažādos vidējos mačos. Mani gadi ir Kažus Muižnieks un Igors Miglinieks. Ā, vienreiz otrajā strītbola turnīrā (vēsturiski) bija hohma. Es biju sarunājis, ka Ministru Kabinets spēlēs pret Saeimu (Krištopāns cīnījās ar dullo Pēci Apini, sūdzējās pēc tam). Tad tur pirms mums bija šoviņš Ulmaņi pret Liepiņiem (Gunča Ulmanis iemeta kādus divus āķus). Un tad vēl viens jauks šovs Latvijas izlase pret žurnālistiem. Šie spēlēs boksa cimdos, mēs - boksa cepurēs. Mums bija sarunāts Renārs Buivids no Sportiņa, Uģis Mālnieks no NRA un es . Bet maita Mālnieks aizgulējies un vispār neparādās. A šie iznāk laukumā - Bagijs, Štelmahers, Helmanis un Āzacis (nu tipa viens uz maiņu). Bļin, ko darīt? Pasākumu vada aktieris Gundars Āboliņš. Es viņam klāt (drusciņ pazinu) - nāc pie mums par trešo! Viņš saka - es nemāku! Es saku - ph, šovs ir galvenais, to nedrīkst izgāzt. OK.
Laukumā šiem iznāk Bagijs, Helmanis un Āzacis. Es sarīkoju, kurš ko segs. Gundars (pavisam man līdz plecam) - Bagiju. Uvelis baisi ducīgs, to lai sedz Renis (arī tāds pats, tikai daudz mazāks). Man paliek Āzacis, laikam bija 214 cm.
Bļin, karuselis sākās. Bagijs ar visiem cimdiem ar pirmo metienu iepūta trīnīti (strītiņā - 2p). Pusspēlē Bagi nomainīja Robčiks Štelmahers. Es zem groza kā vells cīnījos ar Janku Āzaci. Protams, ka zaudējām (ja pareizi atceros 2:5), bet cīņa bija varena, skatītāji auroja kā Turcijā. Pēc tam Renis nointervēja Sportiņā Āzaci. Janka pateica - baigi labā spēle, nevienu punktu neguvu! Man ceļi bija vienās asinīs (sintētiskais segums kaut kāds briesmīgs bija uzlikts), toties sajūtas - varenas. Āzacim es uzliku vismaz kādus piecus blokus. Jo viņš jau tāds lēnīgsnējs, kad saķer bumbu, cimdos nevar tā īsti sakamt. Kā met, tā es šim čiuks un blokiņu.
Eh, skaistā jaunība...
10.septembris 2017, 23:32 | links
 
Andreiko
Nu nezinu... 37 gadi basketbolā... Esmu Tevi redzējis 1x dzīvē, bet pēc Porziņķa Tu neizskatījies gan.... Drīzāk pēc bračkas no politikas sadaļas... Atvainojos, ja ko jaucu:)
10.septembris 2017, 23:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager