Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Iesakiet labu fīderi, ar ko brekšus slānīt, ap 50 naudiņām :)
3.februāris 2011, 18:41 | links
 
Gunča
PM!
:)
3.februāris 2011, 18:43 | links
 
nee toč es neākstos par to līdaku, jo 6 kilo bija vismaz.
3.februāris 2011, 18:43 | links
 
Jāni, uzjautā Mirtiņam, gan jau ar Tevi viņš runās :)))
3.februāris 2011, 18:48 | links
 
janchuks - pa 50 naudiņām tu vari sarunāt labu fīderi. Uz cenām neskaties, vienmēr var sarunāt atlaidi

Ir piemēri - Tiem, kas fishingshipā, es nezinu, vai ir uz vietas, jo viņiem ar precēm bija kautkādas problēmas, jaunās ienāca uz pasūtījumu laikam. Un galvenais, izdomā ko tu gribi, kādu testu - cik garu u.t.t. Vienmēr kaut ko var piemeklēt. Salmo neko neieteikšu, jo pēdējās reizes lasu, ka NG iesaka gaidīt jauno preci. Bet arī Salmo ir labi kāti. Man piemēram viens fīderis ir Salmo - nopirku tad, kad vēl par fīderi dzirdējis nebiju - joprojām kalpo:D Man gan gribās ko smalkāku, bet pagaidām iztieku :DDD

1. http://www.miloveikals.lv/lv/produkcija/makskeres/fideri

2. http://www.fishingshop.lv/categories/ru/82/name/%D0%A4%D0%B8%D0%B4%D1%8D%D1%80.html
3.februāris 2011, 18:53 | links
 
Paldies Mirtin, bet pasaki, kādu tu labāk ieteiktu, jo man tikai fīderējot ir viena gada stāžs. Es vēlētos tādu ap 4m garu, var īsāku nedaudz, testu biki pāri 100g nu var līdz 150g, un pats galvenais, lai būtu atbilstošs cenai.
3.februāris 2011, 18:58 | links
 
Jāni, ja Tu pirmajā sezonā tā vilki virskilogramniekus ar parasto Taifūnu, tad kas būs pēc gadiem ar "krutāku" fīderi?
Vasarā Ventā atkal rādīsi klasi kā 2m no manas barotavas vilkt lielos brekšus? :)))
3.februāris 2011, 19:01 | links
 
Mirtins
kurš te kko par pīderiem(hmhm) runāja?okazivajetsa ka pats vien esi mežā galvenais-čiekurs egles dēls!!!
:DDD
3.februāris 2011, 19:03 | links
 
Atkal tu lecies Gagarin ! :))
3.februāris 2011, 19:03 | links
 
Bračiņ
puikiņam vēl biku tomēr ir jāaug.jo vēl naff saprasšanas,ka loma lielumu nenosaka kāta krutums.vai kātur šamie to dēvē!!!
:DDD
3.februāris 2011, 19:05 | links
 
Nē, man vnk skauž, ka pats nevaru noķert lielāku breksi par kilogramu :))))
a Tu padomāji jau? :)))
3.februāris 2011, 19:05 | links
 
Jā, urmāas, jo krutāks kāts, jo lielākas zivis. A vaita tā nav? Visss, vairs dārgākus kātus nekad nepirkšu! :(
3.februāris 2011, 19:06 | links
 
Ne tak Gagarin --- kādēļ tu savam koļegam pārmet ka no tavas barotavas ?? :)) čomi tā nedara :)) Mācies attiecības - cieni draugus ....... :)
3.februāris 2011, 19:07 | links
 
janchuks - viss atkarīgs kur copē - ja Daugavā, kur vēl ir arī straume, tad 3,9 ir ok. 4m protams labāk, bet nav obligāti. Man laikam ir 3,2 - kaut kā iztieku:D

Tests ir atkarīgs no straumes un dziļuma, es vecajan salmiķim ar 40 gramu testu kabinu klāt 60 gr barotavu + barību:D Ja netaisa asus rāvienus, nekas nekur nelūzt.

Savulaik, kad Maveriešiem bija liela izvēle veikalā, tur bija ļoti liela izvēle ar labiem kātiem, par pieņemamu cenu. Briti no fīderēšanas saprot daudz un tas ir jūtams kātos. Milo kātus īpaši neesmu pētījis, jo nav bijusi nepieciešamība. Salmo... nu man šķiet, ka tās cenas, kas bija pagājušajā gadā... ir par augstu. Ja man jāizvēlas vienā cenu kategorijā Salmo vai Maver, es ņemtu otru. Taču jāskatās, kādas būs cenas šogad Salmo... vienīgi, kad viņi to preci atvedīs.

Ja esi no Rīgas un kādreiz brauc no Spices, tad ieskrien Maverā (Tas kas fishingshop), paskaties, vai viņiem uz vietas kaut kas ir. Viņiem tiešām bija labas mantas. Es aiziešu uz Milo veikali kaut kad piektdien un paskatīšos, ko tur piedāvā. Tad pateikšu.

Galvenais paņem testu ar rezervīti. Ja regulāri copē ar 80 - 90 gr barotavām, tad testu ņem 100. Galvenais, lai kāts nav pasmags. Maver kāti bija ekselenti pat ar lieliem testiem. Svaram ir nozīme - es ar savu Salmo kātu esmu vairākkārt trāpījis uz mazo pliču copi - kā barotava nogrimst - uzreiz seko cope... tici man - vakarā rokas uz plauktiņa varēju nolikt.

Taču es domāju, ka pa 50 naudiņām tu vari atrast ļoti labu cenas un kvalitātes attiecību:DDD Tikai jāpaskatās:D
3.februāris 2011, 19:07 | links
 
tomēr saulīte uzspīdēja Mārtiņu pavadot, zelta cilvēks bija tiešām, sanāca man ar viņu iepazīties un parunāties.
Tiešām tik dzīves priecīgu cilvēku sen nebiju saticis kā toreiz...........
3.februāris 2011, 19:10 | links
 
Brālīt, nepārmetu, vnk lai citreiz protās, lai met tālāk, noceļ man visus lielos brekšus ... :(
:DDDDDDD
3.februāris 2011, 19:11 | links
 
Mirtin būs jāpamācas no tevis pīderot . Es esmu romantiķis - man vajag paskatīties uz putniem ,mākonīšiem - man vajag zvaniņu .
3.februāris 2011, 19:11 | links
 
Paldies vēlreiz Mirtin, būs ar Tevi tā nopietnāk jāparunā.

urmaas, gribās justies nedaudz profesionālākam :)
3.februāris 2011, 20:05 | links
 
Janchuks
pīderēšana naff priekš manis.kaut šad tad ari relax pēc pasēžu ar šamo.mans tik nerubī fishku,kāpēc tev fīderi vajag ar lielāku testu par 100gr???ja neķer vietās ar ļoti spēcīgu straumi un vietās kur nepieciešami supertruper tālie metieni,tad točna pietiek ar 100-nieku.pašam ir 75-nieks.un pilnīgi pietiek!
:)
3.februāris 2011, 20:12 | links
 
Saproti, pavasarī man patīk ar fīderi vimbas pavilkt. :)
tur barotava ir pat 100g + vēl barība.
Es copēju Lielupē un tur vasarā izmantoju 40g barotavas :)
3.februāris 2011, 20:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager