Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Roli - pienākumi un atbildība man ir ģimenē un kad biju zaldāts .Ir vēl tāda lieta kā tiesības . Man ir tiesības zināt kāpēc MK nauda nenonāk kur paredzēts. Arī valsts institūtam ir tiesības un pienākumi ,,un tiesības man neizskaidrot kur pazūd nauda - ja mēs nespējam atrast kopēju saskaņu -tad jādzīvo šķirti pamatojoties tikai uz savām tiesībām ,Kas strīdus sitācijā atbrīvo mani no pienākumiem un atbildības.Vai tad tā nesanāk. Kāpēc tikai man jābūt zaudētājam un pēc gada atkal jāņaud ka nekas nav mainījies.
8.februāris 2011, 10:50 | links
 
Brālīti - es Tev piekrītu :))
8.februāris 2011, 10:52 | links
 
mums jau,lai kaa tas neizskatiitos ,diemzhel ir sleepti represiiva valsts,kura tendeeta uz sodiishanu...varbuut tas ir neapzinaati,bet,domaaju,ka parsvaraa valsts neveels veidot dialogu ar pavalstniekiem,un viss...
8.februāris 2011, 10:54 | links
 
Gulbi :)) mūsu policijai vēl laiciņu nebūs devīze: to serve and protect :))
8.februāris 2011, 11:07 | links
 
Brālīt :)) kad brauksi zuvi ēst, mums tagad ir buttes fileja ar baravikām un siera cepuri :))
8.februāris 2011, 11:10 | links
 
nevajag jau nu vispārināt. ir policisti, kas raujās un cīnās. domāju, ka vairāk ir sistēmiskas problēmas - par daudz birokrātijas (papīru rakstīšanas), kas rezultējas nekvalitatīvos sasteigtos lēmumos utt
8.februāris 2011, 11:11 | links
 
Vinnij ar lielāko prieku:)) Tu man privāti atsūti savu tel un kur tu atrodies :)
8.februāris 2011, 11:13 | links
 
EErgli- pasaki paldies simts reorganizācijām, kuru dēļ aizgāja spējīgākie kadri... par 250 ls zem lodēm gulties maz gudru cilvēku atradīsies :))
8.februāris 2011, 11:14 | links
 
Ērgli :)) nu problēma ir pašā sistēmā, nevar būt tā, ka uzvekot formu, viņi kļust visvareni!
8.februāris 2011, 11:16 | links
 
Bralitis>...varētu piekrist Tavam viedoklim par MK nepirkšanu, bet ir viens BET , ja tāpat domātu inspektors ,kurš reti ,tomēr satiekoties pie ūdeņiem uzprasa MK un ja Tev nav ,ko tad... :) ???
Vai ieraugot aizdomīgu vīru, muksi...vai neiesi vispār copēt ,sak principa pēc... !!!
8.februāris 2011, 11:17 | links
 
Pilnībā piekrītu Mirtinam,Brālītim.Roluk,tu smuki uzrakstīji visas tiesīgas.Varbūt atrodi arī kāda izskatās,,Derīga makšķerēšanas karte 2011 g.,,MN minēts,ka uz šīs ,,derīgās,,kartes jābūt vārdam,uzvārdam.Viss.Zīmē pats.To,ka šur tur ir rakstīts,ka kartei ir mainījies dizains,publicētas bildītes ir o vērtība.Kur un kādos spēkā esošajos noteikumos vai likumos ir tās apraksts,paraugs?[vismaz google saka,ka visi likumi un noteikumi par MK ieviešanu nav spēkā.
8.februāris 2011, 11:20 | links
 
Brusi - es nezinu par kartēm neko, man pašam viņas nav :) ne jau tāpēc ka boikotēju kartes, bet man likums nosaka ka nav jāpērk viņa ....
8.februāris 2011, 11:22 | links
 
Expo - parunāšos .Bet ja saruna nesanāks un man izrakstīs soda kvīti,tad apstrīdēšu un tad jau vērsīšos kā privātais pret visu sistēmu.Tad iesaistīšu palīgos Mirtinu un visus sev zināmos copmaņus juristus,advokātus utt. Tad tas jau būs tiesisks prasījums par to kur aiziet mana personīgā nauda.Un tad karšu drukātāji ierēdņi uc dabūs trūkties. Tas ir vēlviens ceļš kā pierādīt un tikt līdz skaidrībai. Vajag tikai vienu precedentu un viss notiks. Esmu pat ar mieru lai tas būtu es. Tas apmierina :))
8.februāris 2011, 11:24 | links
 
Kartes pirku un pirkšu, bet par naudas izlietojumu gribu smalku atskaiti un paskaidrojumus!
8.februāris 2011, 11:25 | links
 
Brusis,veel jau tagad jaraksta arii personas kods,un liidzi jabuut taa koda apliecinosham dokumentam...taa kaa es nemaz nevaru tagad aiznjemties no kaada karti,un iet copeet:)
8.februāris 2011, 11:26 | links
 
Es jau domāju ka jaunizceptā organizācija sāks ar to visu nodarboties, bet izrādās ka nekā :)) vai arī tai interesē tikai nosaimniekošanas lieta....
8.februāris 2011, 11:26 | links
 
un vel jau...copmanju karte jau ir apmeram tada pashaa dokumentu statusaa kaa,piemeram,vilciena meneshbilete...taas tak ar nepublicee nekur oficiaalaa izskata,bet braukt bez taas nedriikst:))
8.februāris 2011, 11:28 | links
 
Krutie interneta zēni satiekot inspektoru savu varonību parasti aizmirst. Tad sākas atrunas par daudzajiem bērniem, sliktajām algām utt.

Veči, beidziet DIRST muļķības!!! Pašiem nav kauns par sarakstīto?
8.februāris 2011, 11:30 | links
 
Roluk tā ir . Pirmajā vietā noliek mistisku apsaimniekošanu bet pa to laiku nauda turpinās aizplūst .Tāpēc zinu ka vismaz mani 10 Ls neaizplūdīs.

Esmu pat ar mieru darīt tā : 2 Ls pārskaitīt dabas fondam ,5 Ls inspektoru algu fondā, 1 Ls zivju audzētavai, 1 Ls ierēdņiem.

Par katru pārskaitījumu esmu pat gatavs samaksāt komisiju.
8.februāris 2011, 11:35 | links
 
Man nav pamata raustīties, ja nadari neko sliktu, tad arī nav grūti turēties pretī. Nu neļaušu nepamatoti līst manā somā, manā mašīnā! Man nav jāpierāda sava nevainība, un nepamatotas prasības ir pilnvaru pārsniegšana :))
8.februāris 2011, 11:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager