Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
VSOP man nav kauns par savām domām. Ja tu esi mīkstais - tā jau ir tava problēma.
8.februāris 2011, 11:36 | links
 
krutie,ne krutie,bet man,personiski,nu pagalam nedr copmanju kartes ar ilgstoshiem terminjiem,labak buutu,ka buutu vienkaarshi vienas dienas atlaujas...
8.februāris 2011, 11:37 | links
 
Brālīti- pilnīgi piekrītu visam Tavam rakstītam, izņemot to ka karte nav japērk, tas radīs problēmas pašam un neko nemainīs ...
Biju par jaunizcepto organizāciju, bez šitās murgainās idejas par apsaimniekosanu ! Domaju viņiem ja grib pārstāvēt maksķerniekus , tad lai sakarto lietu ne tikai ar maksķernieku karsu naudu, bet citām summām- sodu naudām, atlīdzībām dabai , eiropas fondi, zivju atražošana utt...., bet cik no Stikuta sapratu tad runa ies tikai par nosaimniekošanu un peļņu...
8.februāris 2011, 11:39 | links
 
Šeit jūs puiši palasot, Vot būtu hohma, ja makšķernieka kartes dēļ LV sāktos Ēģiptes variants!!
8.februāris 2011, 11:39 | links
 
Es neesmu kruts zēns- tāpēc inspektoriem nestāstu par bērniem un mazo algu :DDDD
8.februāris 2011, 11:41 | links
 
Vairis30.> Tu zini revolucionāras vēsmas ir ļoti lipīgas un bīstamas.... :D !!!!
8.februāris 2011, 11:41 | links
 
Brālīt :))) Mēģini vien ... kaka lāsti debesīs nekapj :)
8.februāris 2011, 11:42 | links
 
Gulbis 37--http://www.rigassatiksme.lv/?sadala=731
8.februāris 2011, 11:42 | links
 
ir likumi, un tie ir jāievēro. Ja kāds no likumiem ir aizskaris jūsu cilvēktiesības, prom uz Satversmes tiesu.
Ja kāds ierēdnis/inspektors da jebkas cits ir pārkāpis dajebkuras jūsu tiesības prom uz tiesu.

Gribās zināt kur paliek MK nauda - uzrakstiet vēstuli zivju fondam vai ZM, detaļās izklāstīs, kas un kā.

lab, jāļauj nolaist tvaiks :D
8.februāris 2011, 11:49 | links
 
Un vēl,ja uz šā papīra tiek prasīts mans vārds,uzvārds un personas kods-tas ir dokuments nevis biļete.
8.februāris 2011, 11:52 | links
 
V.S.O.P. Sistēma ir jāmaina, jums inspektoriem , ļoti patīk visatļautība!
8.februāris 2011, 11:52 | links
 
Ēergli piekrītu.Bet muļķi palaist ar reizēm gribas;))))))))))
8.februāris 2011, 11:54 | links
 
eerglis - likumi ir jāievēro tikai tad, kad iestāsies Viens likums, viena taisnība.

Kā lai piespiež sevi ievērot likumus, ja bērnu naudu 8 latus ģimenēm plāno atņemt, tajā pat laikā, izstrādā MK noteikumus, kas ļauj valsts iestādēm, ierēdņiem taisīt izklaide spasākumus pa nodokļu maksātāju naudu.

Kā lai piespiež sevi ievērot likumus, ja valdošā koalīcija brēc par kārtējo budžeta tēriņu samazināšanu, tajā pat laikā pieņem likumu kas ļauj prēmēt ierēdņus?

Kā lai ievēro likumus, ja idiots Kampars ir izstrādājis grozījumus, ko plāno šodien pieņemt MK, ka regulātoram būs jāiekļauj komunālo maksājumu tarifos, neatgūstamie parādi. Tobiš tiks paaugstināti visi komunālie tarifi tādēļ, ka namu pārvaldes nespēj iztiesāt nemaksātājus.

Kā lai es piespiešu maksāt sevi komunālos maksājumus, ja man regulāri ir jāmaksā par kaimiņu nesamaksāto ūdeni (starpība mājai), jāmaksā par nenovāktā sniega vākšanu un man nepieslēdz siltumu rudenī, jo kāds citugad par to nav samaksājis.

Kādēļ lai es kaut ko censtos ievērot un maksāt, ja debīlie ierēdņi, rada sistēmu, kas ir par labu tiem, kas neievēro un nemaksā?

Kādēļ?

Es nenosodu tos kas nepērk makšķernieku karti. Esmu to nopircis šogad pēdējo reizi. Ja nesakārtos sistēmu, es nepirkšu... Nu vismaz lai izstrādā priekšlikumus sistēmas maiņai. Ir vesels gads vēl priekšā - to var pagūt izdarīt!
8.februāris 2011, 12:12 | links
 
mirtins, pēdējais laiks iet iekšā politikā un labot likumus, ietekmēt lēmumus utt :D

Par MK, es ceru, ka šī gada laikā kopīgiem spēkiem izdosies ieviest kaut kādu kārtību. Vai vismaz iekustināt to kuģi normālā virzienā.
8.februāris 2011, 12:20 | links
 
redzēju un dzirdēju, ka salacgrīvā tiek veidots uzbērums (ber ciet jūru) pie dienvidu mola, paplašina ostu. nez kā to ir dabūjuši cauri vides dienestā.
8.februāris 2011, 12:24 | links
 
eerglis - atzinumus taisa neizejot no kabinetiem - pamatojoties uz iesniegumiem.
8.februāris 2011, 12:26 | links
 
kaut kur nesen padzirdēju, ka pagaidām par katru bērnu valsts mēnesī maksā 8 ls, bet pa katru cietumnieku 10 ls, diezgan dzelžaini izklausās :DDD
8.februāris 2011, 12:30 | links
 
mirtin, hmm.. būs jāpapēta sīkāk.
8.februāris 2011, 12:31 | links
 
Ka tie 10 ls par cietumnieku nav dienā. 10 ls mēnesī paikai, apkurei un apsardzei tā ka pa maz
8.februāris 2011, 12:37 | links
 
Viens cietumnieks izmaksā apm 8 Ls dienā ne mēnesī. Tas nav paikai - tas ir viss kopums ieskaitot ministra algu.
8.februāris 2011, 12:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager