Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
llatvijas radio 1, par zvejniecības nozari.
8.februāris 2011, 13:07 | links
 
Viens cietumnieks izmaksā apm 8 Ls dienā ;Tikai nevajag,visu laiku bija ~tuvu pie 15Ls diennaktī.Tur ar visu apsardzi,ēdināšanu ,uzturēšanu un tt.
8.februāris 2011, 13:15 | links
 
nu ta vēl labāk :((((
8.februāris 2011, 13:19 | links
 
Eerglis
ari klausijos.bet tur tik "smuki" pa ausīm brauca.....
:)))
8.februāris 2011, 14:45 | links
 
1 laivu sagriež, nu nekas, ir citas, ka tik ķertos :)
8.februāris 2011, 14:49 | links
 
vēl jau ~30 jāsagriež,lai pārējie varētu kvotas "atdāvināt".bijušais carnikavas šefs ari gudri muldēja.laikam aizmirsis kā Dzirnezeru savā laikā izkāsa galīgi tukšu
8.februāris 2011, 14:59 | links
 
Tā kā strauji tuvojas arī man tīkamais copes laiks, tad gribēju jautāt, vai kāds ir pats mēģinājis audzēt naktstārpus/dižsliekas.
Pašam ir lauki, ne vienmēr pieejams veikals, kur tos nopirkt, un cena ar nav nekāda zemā.

Dodiet padomu, vai ir vērts pamēģināt un vai tas vispār ir iespējams.
8.februāris 2011, 16:01 | links
 
ja jau esi laukos, ta nu gan bēdu atradis :)))
pagaidi, ka paliks silts un pa vakariem ar lukturīti pavazājies apkārt mājai - salasīsi tik cik vajag un vēl vairāk :))))
8.februāris 2011, 16:07 | links
 
Tur jau tā lieta, ka neesmu arī meklējis, a kā viņas meklē?
8.februāris 2011, 16:09 | links
 
pa priekšu vajag nopļaut zāli, tad uzvilkt uz pieres lukturīti un pa nakti lēnītēm tupus rāpot pa zāli, ieraugot naktstārpu, zibenīgi saķer to, ja nomuļļāsi aizbēgs, jāvelk no zemes laukā prātīgi, lai nepārrautu vai par daudz nesaspiestu. Vislabāk šīs medības veikt pēc neliela lietus.
zāli vajag nopļaut tāpēc, ka tad labāk ieraudzīt kur naktstārpi izbāzuši galvas no zemes :))
8.februāris 2011, 16:15 | links
 
Lukturīti gan labāk ņem ar parasto lampiņu. No diodēm viņi pamanās ātrāk aizmukt. Pārbaudīts:-)
8.februāris 2011, 16:18 | links
 
es uzslēdzu režīmu, kur viena lampiņa tik deg- tāda blāva gaismiņa sanāk, un ir ok ;) lukturītis man ar parasto lampiņu ir parastais-rokas-arī var, bet ērtāk, ka abas rokas brīvas, un lukturītis uz pieres :)
8.februāris 2011, 16:21 | links
 
A vislabāk 220 v un kūts dakšas pašas lien ārā(šutka).
8.februāris 2011, 16:24 | links
 
bet varbūt tomēr kāds arī audzē? Būs laikam pašam jāekspermentē - jānopērk pāris un jāielaiž kādā vecā ķirbī- kautkā tā!
8.februāris 2011, 16:28 | links
 
Nu neaudzē, puika. Kāpēc audzēt to, ko var vienkārši salasīt?:)
8.februāris 2011, 16:32 | links
 
pastāsti kas pēc tam tur sanāca :D
8.februāris 2011, 16:32 | links
 
puika
a ko darīsi ja tie pāris būs čaļi??? :DDD
nevajag izgudrot riteni..pastaigā ar lukturīti, paņem meitieti līdzi, kad esat gana salasījuši, var sanākt viens feins romantisks pasāciens ar erotikas piesitienu :DDD

a sliktājā gadienā, kā guncha teica :)))
8.februāris 2011, 16:50 | links
 
Naktstārpus ir ļoti grūti izaudzēt..neatmaksājas. sliekas viegli.
Gunča56
Pēc toka baigi ātri atstiepjās-2-3 dienas. Lasītos pat 1.5 mēnesi un ilgāk var uzglabāt.
Andžus
Starp citu arī zivīm nepatīk tā diodu gaisma..nezinu kāpēc. Man arī nepatīk ka acīs ielaiisž. Es pat teiktu...spoža jau ir bet jēga nekāda, tik cik slieku uz āķa uzbāst, un protams ekonomiska-2 gadus bačukus neesmu mainijis.
8.februāris 2011, 16:56 | links
 
Kamēr Jūs te rakstāt par nakststārpiem , aizgāju un saraku, varbūt ne gluži nakstārpi , bet izmerā ne sliktāki :))
Grūti jau gāja, laikam vecums.....:))
8.februāris 2011, 16:59 | links
 
Nezinu ar kādu spriegumu Jūs tur dauzat tos nakstārpus ka viņi atšaujas.Man šie stāv leduskapī no beidzamās vēdzeļu copes(decembra sākuma) žirgti ,kaut gan arī mānīti laukā ar špani(no rozetes):)
8.februāris 2011, 17:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager