Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Roluks7,vai ta 34 gadi ir vecums?Es būtu tikai priecīgs,bet pa foreļupēm 8stundas un vairāk varu nostaigāt:)
8.februāris 2011, 17:05 | links
 
Gadās ka vecums atnāk atrāk- ne pēc gadiem :)) ko man citu teikt, tur sāp , tur dur , tur neatceros kā bija :)))
8.februāris 2011, 17:09 | links
 
8 stundas es varu tik pie TV nosēdēt un tad vēl jāatpūšās :))
8.februāris 2011, 17:11 | links
 
sūdainas jums tās vietas (tiešā nozīmē), ja naktstārpus varat pietiekami sarakt :))...man vairāk par 3 nav izdevies izrakt, tāpēc nākas pirkt par bargu naudu, kad uz samiem jāiet...
8.februāris 2011, 17:17 | links
 
Bijušā lapu kaudzes vieta...
8.februāris 2011, 17:21 | links
 
Zemi ta vajag mēslot-treknu,jūras smiltīs viņi nedzīvo!!!!!
8.februāris 2011, 17:23 | links
 
Kaa tur ir ar tiem nodokljiem ? Tieshaam katru pacinju apliek ? Un nodokljus var samaksaat tur pat pastaa vai pa VIDiem jaabraukaa ?
8.februāris 2011, 18:03 | links
 
Daddy , beidz , pirkt tārpus pa bargu naudu ir neprāts , brauc pie manis un lasi kad sāksies sezona . Es parasti vakarā salasu 100 gb un metu mieru , apnīk taču , bet cik ta Tev vajag ?
8.februāris 2011, 18:37 | links
 
ja nāk no ES valstīm, neko neapliek! bet ja no citurienes tad gan kautko, saki lai sūtītājs tev sūta kā Gift.
8.februāris 2011, 18:40 | links
 
Eisenia Veneta (Rosa) ir Eiropā visizplatītākās un iecienītākās sliekas makšķernieku vidū. Pēc izmēra ir lielākas un stingrākas par "Kalifornijas Sarkanajām" sliekām, līdz ar to vieglāk uzlikt un mazāku daudzumu uz āķa. Piemērotas zemledus makšķerēšanai, jo 2 stundas zem ūdens ir aktīvas, bet 10 stundas saglabā dzīvību, kas labāk piesaista zivju uzmanību.

Svars: 1,4 - 1,6 g;
Garums: 6 - 8 cm (max 1,6 g. vec.);
Diametrs: 3 - 4 mm;

Šīs sliekas var audzēt jebkurš,kam ir kāda silta vieta ziemā(pagrabs,siltumnīca,lopu kūts) Šobrīd vēl tik vācu info,bet ir doma nopietni šogad uzsāk
audzēšanu,lai cauru gadu būtu pieejamas pašam un čomiem
8.februāris 2011, 18:44 | links
 
Ja pļaujat mauriņu pie mājas laukos, tad salasīt naktstārpus apmēram 100 pāris stundās vienā mierā.Mazdēls 5gadi,lasa tikai tā.Tikai tad kad parādās rasa,un tas ir ap pusnakti.No nekādām diodēm viņi nebēg.Murgs.Vasarā uz jūru vienmēr vismaz 200 nakts tārpu līdzi.Nekādu problēmu.
8.februāris 2011, 19:08 | links
 
Zacep, vai runa iet par šo
8.februāris 2011, 19:24 | links
 
simts pāris stundās? kas ta tas pa tempu? pēc lietus var simtu 15 minūtēs ar salasīt!
8.februāris 2011, 19:24 | links
 
Katrs lasa ar savu tempu :)
8.februāris 2011, 19:25 | links
 
šovasar (pēctam kad pa tukšo sasolījos Gintam lasīt) pēc lietus un lietus laikā bija tiešām superīgi tārpu lomi, tik nebija kur izlietot, līdz Ventai aizvedot palika ļengani :D gadījās pat pa 3-5 un vairāk vienā grābienā :)
8.februāris 2011, 19:29 | links
 
Ka kuram. Man piemeram pie daudzstavenes pie kapnju telpas lasas. Nu neteiktu ka tonnam bet pietiek :)
8.februāris 2011, 19:33 | links
 
Vairi,ne gluži tās īstās,tās ir Kalifornijas sarkanās,es plānoju audzēt tā saucamās "Dendrobena",intereses pēc mēģināšu nedaudz arī Kalifornietes.
8.februāris 2011, 19:45 | links
 
Aigar ar tādu tempu Tu slieku lasīšanas čempionātā noteikti būtu čempions,gribētu redzēt kā 15 min salasi 100 štukas un kā grāb pa 5 uzreiz.
8.februāris 2011, 19:48 | links
 
Aigar?Vai tad lietus laikā grābekli neizmanto?Ja nedēļu nelīst,tad nebrauksi copēt?
8.februāris 2011, 20:03 | links
 
Zacep, ja mēnesi nav lijis, un tad pēkšņi visu dienu gāž, pa nakti viņi ir pilns, grāb saujām! paņemu divas delmas bundžas piegrābju, eju pēc jaunām, tā apeju apkārt mājai un kādu laiku pietiek :) Tu tak zini cik liela man māja (tā, kur vasarā vēl dzīvoju)
8.februāris 2011, 20:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager